به همکاری تک تک شما نیازمندیم(یک کارعظیم)

بهبود

عضو جدید
ok

ok

سلام

یه طرحی توی ذهنم هست که دارم هنوز بررسی میکنم یه طرح پژوهشی جهت شناسایی وضع موجود در کشور و در ادامه ارائه یه الگوی جدید در مورد موضوعی که دارم روی اون کار میکنم مطمئنم اگه کامل و درست اجرابشه میتونه یه تحقیقات شناخت بازار خوبی باشه و هم در صورتی که به نتیجه خوبی برسه یه کارآفرینی خوبی میشه. هر وقت که خودم به نتیجه رسیدم با مدیریت مطرح میکنم که هم جای صحیح ارائه و هم نحوه اداره رو اعاده طریق کنن.

ضمنا با صحبت دوستمون هم موافقم که سنگ بزرگ نشانه نزدن هستش ابتدا قبل از راه اندازی یه تاپیک اهداف ، خط مشی ، و مسیر حرکت و ... رو مشخص کنیم که مثلا الان اینو داریم و می خواهیم به اینجا برسیم یا ...

یا حق

shima gh

عضو جدید
میخواهم با همکاری شما مهندسان وارایه پیشنهادهایتان یک کار گروهی عظیم را شروع کنیم.من دانشجوی یکی ازدانشگاه های صنعتی هستم(سراسری).به نظرمن لازم نیست که ما درجایی استخدام بشیم بلکه ما میتوانیم باارائه اندیشه هایمان یک کار ;)عظیم;)راشروع کنیم .دردرون همه ما نعمتی منحصربه فرد وجود داردکه اگرانباشت شود........................................................................................................................برایشروع تامیتوانید به ذهنتان فشار آورده ونظربدهید.منتظرم

mishe bishtar raje be in barnamei ke darin tozih bedin?moshtagham faaliat konam.mamnun:)

saharnazjoon

عضو جدید
salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam shima joon,fa'alit azimeto aval be ham uni hat migofti?!!!!manam doos daram komak konam