به نظرتون توی یه ازدواج موفق تحصیلات چقدر مهمه؟؟؟؟؟؟؟(خواهش میکنم نظر بدین)

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
یه سوال برام پیش اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون توی یه ازدواج موفق تحصیلات چقدر مهمه؟؟؟؟؟
یکی هست که خیلی به دوستم ابراز علاقه میکنه ولی دوستم هنوز حسی بهش نداره
بزرگترین اختلافشون از نظر دوستم تحصیلاتشونه..... پسره فوق دیپلم داره ودوست من لیسانس معماری وتو خونواده دوستم تحصیلات خیلی مهمه البته پسره میگه ادامه میدم......
از طرفی هم شناخت کافی بهش نداره و نمیدونه چطوری میشه یه پسرو شناخت..........
اگه میشه با نظراتون کمکش کنید......
خیلی ممنون میشم ازتون.........

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووه ما یک آشنایی داریم پسره دیپلمه رفت زن گرفت دختره فوق لیسانس بعد ازدواجشون دختره رفت دانشگاه تدریس الانم یه کوچولو (نی نی) دارن وزندگیشون خیلی خوبه وخانومه داره دکترا میخونه....
نباید دنبال یه نسخه واسه موفقیت بود؛دوستت باید ببینه خودش چی براش مهمه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست گلم همه این چیزا به خود ایشون بستگی داره . باید ببینه چقدر واسش مهمه . مثلا من اصلا واسم مهم نیست که طرف مقابلم چقدر تحصیلات داره . ولی مثلا ایشون ممکنه خیلی واسشون مهم باشه !
مسئله اصلی اون 3 خط آخر پستتون هست .
ایشون باید پسر رو به طور کامل بشناسن و راه شناختنش هم زیاده . از پرسیدن از اطرافیان طرف گرفته تا صحبت کردن با خودش و ...
البته صحبت کردن با خود پسره خیلی پیشنهاد نمیشه ! ;)

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوووووه ما یک آشنایی داریم پسره دیپلمه رفت زن گرفت دختره فوق لیسانس بعد ازدواجشون دختره رفت دانشگاه تدریس الانم یه کوچولو (نی نی) دارن وزندگیشون خیلی خوبه وخانومه داره دکترا میخونه....
نباید دنبال یه نسخه واسه موفقیت بود؛دوستت باید ببینه خودش چی براش مهمه

مرسی عزیزم

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گلم همه این چیزا به خود ایشون بستگی داره . باید ببینه چقدر واسش مهمه . مثلا من اصلا واسم مهم نیست که طرف مقابلم چقدر تحصیلات داره . ولی مثلا ایشون ممکنه خیلی واسشون مهم باشه !
مسئله اصلی اون 3 خط آخر پستتون هست .
ایشون باید پسر رو به طور کامل بشناسن و راه شناختنش هم زیاده . از پرسیدن از اطرافیان طرف گرفته تا صحبت کردن با خودش و ...
البته صحبت کردن با خود پسره خیلی پیشنهاد نمیشه ! ;)

آخه کسی اون پسرو نمیشناسه یعنی آشناییشون تصادفی بوده، تنها راه چاره پرسیدن از خود پسرست که میترسه حرفاش درست نباشه.....
خیلی ممنون از راهنماییت دوست من......

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلایل جون یه حرفی زد که خوشم اومد ..واقعا نباید دنبال یه نسخه برای موفقیت بود...
من شخصا نظرم اینه که از لحاظ تحصیلاتی تا یه حدودی بهم بخورن طرفین

Mar mari

عضو جدید
این چیزا اصن ملاک نیس
اگه آدم خوب و ...پس نباس با این چیزا سنجیده شه
بسیار تحصیلکرده هایی دیدم که حتی بلد نیستن حرفم بزنن

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحصیلات در درجه چندم قرار داره
الان 65 درصد دانشجوها دختر تشریف دارن چون آقایون دیدن از درس چیزی درنمیاد زود میرن دنبال کار یا میرن سربازی و اینا
اگر قرار باشه همه این دخترا با تحصیلکرده ها بخان ازدواج کنن حداقل در خوشبین ترین و بهترین حالت نصف دخترا مجرد میمونن . آقایون هم همینطور
متاصفانه ملاک های ازدواج بد انتخاب میشن

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من شعور و معرفت و شخصیت خانوادگی مهمتره
البته برای کسایی که به مدرک خیلی اهمیت میدن شاید اولویت اصلی محسوب بشه
تحصیلات خوشبختی نمیاره
این شناخت دوطرفه که رمز موفقیت ازدواج محسوب میشه

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تحصیلات در درجه چندم قرار داره
الان 65 درصد دانشجوها دختر تشریف دارن چون آقایون دیدن از درس چیزی درنمیاد زود میرن دنبال کار یا میرن سربازی و اینا
اگر قرار باشه همه این دخترا با تحصیلکرده ها بخان ازدواج کنن حداقل در خوشبین ترین و بهترین حالت نصف دخترا مجرد میمونن . آقایون هم همینطور
متاصفانه ملاک های ازدواج بد انتخاب میشن

ممنون که نظر دادین دوست عزیز

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من شعور و معرفت و شخصیت خانوادگی مهمتره
البته برای کسایی که به مدرک خیلی اهمیت میدن شاید اولویت اصلی محسوب بشه
تحصیلات خوشبختی نمیاره
این شناخت دوطرفه که رمز موفقیت ازدواج محسوب میشه

مرسی از نظرت آیدا جان

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
به نطر من دختر وپسری که میخوان با هم ازدواج کنن هر چی تو فاکتور های مختلف به هم نزدیکتر باشن بهتره-شاید اولش متوجه نشن ولی در آینده بهش میرسن:cool:

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نطر من دختر وپسری که میخوان با هم ازدواج کنن هر چی تو فاکتور های مختلف به هم نزدیکتر باشن بهتره-شاید اولش متوجه نشن ولی در آینده بهش میرسن:cool:
موافقم دوست عزیز
ممنونم
البته من خودم ترجیح میدم که طرفم حداقل لیسانس داشته باشه
منم حداقل لیسانس رو ترجیح میدم چون فک میکنم دو طرف بهتر همدیگرو درک میکنن........
اکثر ازدواج ها الان تو این زمونه موفق نیست ... چه بی تحصیلات چه با تحصیلات....
ازدواج های موفقم زیاده ها....

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه اونطوری بخواهیم حساب کنیم خیلی خیلی کم شده..............................................

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب به نظرم بستگی به ملاکا و طرز تفکر دو طرف داره.نمیشه کلی نظر داد.اما در کل اگر طرف به ایده ال هاش نزدیکه و فقط مشکل تحصیلاتشه خب این درست شدنیه.چون تحصیلات یه خط زرده نه خط قرمز و قابل حله.طرف میتونه ادامه تحصیل بده.خیلیارو دیدم که با یه دیپلمه ازدواج کردن و بعدا همسرشون ادامه تحصیل داده.

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب به نظرم بستگی به ملاکا و طرز تفکر دو طرف داره.نمیشه کلی نظر داد.اما در کل اگر طرف به ایده ال هاش نزدیکه و فقط مشکل تحصیلاتشه خب این درست شدنیه.چون تحصیلات یه خط زرده نه خط قرمز و قابل حله.طرف میتونه ادامه تحصیل بده.خیلیارو دیدم که با یه دیپلمه ازدواج کردن و بعدا همسرشون ادامه تحصیل داده.

مرسی عزیزم........

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی مهمه مرد باید در ازدواج از نظر تحصیلات فرهنگ خانواده ثروت حتی از لحاظ روحی بالاتر باشه مثلا میخوای بهش تکیه کنی!!!

maneger fd

عضو جدید
عزيزم قبل هر چيز ممنون از اين تاپيكت چون واسه منم جاي سواله!!به نظرم مونده به ملاك و معيار هاي هر فرد..به نظر خود من مهمه..بايد هردو طرف بتونند نيازهاي همو از هر لحاظ تامين كنند..بتونند راحت در مورد بعضي مسايل هم فكري كنند بحث كنندو.....