بهترین بازیکن ایرانی طی 10 سال گذشته : علی دایی. علی کریمی. کریم باقری و....

بهترین بازیکن ایرانی طی 10 سال گذشته : علی دایی. علی کریمی. کریم باقری و....

• مجموع رای دهندگان
    109

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تمام احترامی که در این لیست به برخی ها از جمله علی کریمی یا مهدی مهدوی کیا قائل هستم ولی به نظرم در طی سالیان اخیر کریم باقری بهترین بازیکن ایران بود که در اکثر پستها بازی کرد دفاع کرد حمله کرد گل زد بازیسازی کرد اخلاق داشت و کلا بازیکن همه چیز تمامی بود و هست :gol:

saeed.marshelo

عضو جدید
ما مشهدي ها كه بايد به خداداد راي بديم . اما انصافا رفتارش آبروي هر چي مشهدي برده . من مهدوي كيا رو زدم چون اخلاقش خوبه و كلا" فوتبالو باحال بازي ميكنه . ;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين نظر سنجي هيچ اعتباري نداره ها معلوم نيست گزينه ها چطوري انتخاب شدن

راستي دوست عزيز مشهدي اتفاقا رو راست بودن و رك بودن عزيزي بهترين اخلاقه من عاشق رفتارش هستم و خيلي خوشحالم كه حداقل يكي هست زير بار حرف زور نره

حسین صابری

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين نظر سنجي هيچ اعتباري نداره ها معلوم نيست گزينه ها چطوري انتخاب شدن

راستي دوست عزيز مشهدي اتفاقا رو راست بودن و رك بودن عزيزي بهترين اخلاقه من عاشق رفتارش هستم و خيلي خوشحالم كه حداقل يكي هست زير بار حرف زور نره

شما اسم دیگه ای هم مورد نظرتون هست
ممنون از انتقادتون

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهدوي كيا .
هميشه تاثير گذار بوده . بدون بالا و پايين شدن زيادي . رو يه خط تقريبا صاف . :gol:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
آره فوتبال ایران رو از اونجا با علی دایی می شناسن که مفسرای جام جهانی 2006 گفتن ایران با حضور دایی 10 نفره بازی می کنه
مردک خود خواه واسه اینکه تو عمرش گل تو جام جهانی هم زده باشه رید تو فوتبال مملکت
حیف زحمت هایی که علی کریمی و مهدوی کیا کشیدن
الان هم که داره ادامه ریدمانش رو در پرسپولیس به رخ می کشه
شکست 3-1 از تیم آخر لیگ

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره فوتبال ایران رو از اونجا با علی دایی می شناسن که مفسرای جام جهانی 2006 گفتن ایران با حضور دایی 10 نفره بازی می کنه
مردک خود خواه واسه اینکه تو عمرش گل تو جام جهانی هم زده باشه رید تو فوتبال مملکت
حیف زحمت هایی که علی کریمی و مهدوی کیا کشیدن
الان هم که داره ادامه ریدمانش رو در پرسپولیس به رخ می کشه
شکست 3-1 از تیم آخر لیگ
بهتره یه کمی مودب باشی:mad:
مشکل ما هم همینه که یه کم فراموش کاریم
تقصیر تونیست هممون اینجوریم
شما چه بخواهید چه نخواهید علی دایی معروفترین بازیکن ایران تو سطح بین الملل هست و افتخار ایران هستش

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
بهتره یه کمی مودب باشی:mad:
مشکل ما هم همینه که یه کم فراموش کاریم
تقصیر تونیست هممون اینجوریم
شما چه بخواهید چه نخواهید علی دایی معروفترین بازیکن ایران تو سطح بین الملل هست و افتخار ایران هستش

مشکل شما اینه که در همه اظهار نظر هاتون نگاه به قومیت فرد می کنید و تنها دلیل این تعصب بیش از حد به دایی هم چیزی نیست جز این که علی دایی ترکه و اهل اردبیل
کاش این تعصب ها جلوی منطق آدم رو نگیره
علی دایی اگه اون موقعی که همه می گفتن واسه تیم ملی پیره و باید بره کنار یه کم به مردم احترام میگذاشت و مردم رو قربانی خودخواهیش نمی کرد همه دوستش داشتن
ولی الان چی؟
شما که می گی خارجی ها ایران رو با دایی می شناسن دلیلی بر محبوبیت دایی نیست
خیلی آدم ها شناخته شده هستن ولی آیا همشون محبوب هستن؟
شما می دونی مالدینی چه سالی از تیم ملی ایتالیا رفت کنار؟
من شک ندارم اگه دایی ترک نبود شما هم به خاطر این کارش دوسش نداشتی ولی ...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل شما اینه که در همه اظهار نظر هاتون نگاه به قومیت فرد می کنید و تنها دلیل این تعصب بیش از حد به دایی هم چیزی نیست جز این که علی دایی ترکه و اهل اردبیل
کاش این تعصب ها جلوی منطق آدم رو نگیره
علی دایی اگه اون موقعی که همه می گفتن واسه تیم ملی پیره و باید بره کنار یه کم به مردم احترام میگذاشت و مردم رو قربانی خودخواهیش نمی کرد همه دوستش داشتن
ولی الان چی؟
شما که می گی خارجی ها ایران رو با دایی می شناسن دلیلی بر محبوبیت دایی نیست
خیلی آدم ها شناخته شده هستن ولی آیا همشون محبوب هستن؟
شما می دونی مالدینی چه سالی از تیم ملی ایتالیا رفت کنار؟
من شک ندارم اگه دایی ترک نبود شما هم به خاطر این کارش دوسش نداشتی ولی ...
اولا بحث سر بازیکن محبوب نیست و بهترین بازیکن هستش
آره حرفتو تا جایی قبول دارم اگه علی دایی زودتر خداحافظی میکرد محبوبتر بود ولی این برمیگرده به انتخاب مربی تیم
ولی اگه بپرسی بازیکن محبوبت کیه میگم احمد عابدزاده
اکی؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
در روزشمار آغاز جام جهاني 2010:فيفا «علي دايي» را به عنوان يكي از بزرگان فوتبال معرفي كردسايت فيفا در روزشمار آغاز جام جهاني 2010 در بخش معرفي بزرگان فوتبال دنيا در فاصله 35 روز تا آغاز اين رقابت‌ها به معرفي علي دايي پرداخته است.به گزارش باشگاه خبرنگاران،در شرايطي كه تنها 35 روز تا آغاز رقابت‌هاي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي باقي مانده، سايت فيفا در بخش روزشمارش هر روز يكي از بزرگان فوتبال جهان و سوابق اين اسطوره‌ها را معرفي مي‌كند كه در ششم مي، اين بخش به علي دايي بهترين گلزن فوتبال جهان اختصاص دارد.
فيفا در گزارش كوتاه خود درباره علي دايي مي‌نويسد: در فاصله بين سال‌هاي 1994 تا 2006، علي دايي با 35 گل زده در رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني، يك ركورددار محسوب مي‌شود. او در سال 1998 نخستين بازيكن آسيايي لقب گرفت كه راهي تيم بايرن مونيخ شد و در نهايت تلاش‌هاي موفقيت‌آميز او سبب شد كه تيم ملي ايران راهي جام جهاني 1998 شود.
دايي همچنين با به ثمر رساندن 109 گل در 149 بازي بين‌المللي، ركورددار بيشترين گل زده تاريخ فوتبال دنياست.
نكته جالب در گزارش فيفا اين است كه پس از حضور ايران در جام جهاني 2006 تاكنون، كمتر بخش بين‌الملل سايت فيفا به معرفي بزرگان فوتبال ايران پرداخته بود و معرفي علي دايي به عنوان يكي از بزرگان فوتبال دنيا با يادآوري ركوردهايي كه اين بازيكن از خود به جاي گذاشته، بار ديگر فوتبال رو به افول ايران را در سطح بين‌الملل يادآور مي‌شود.

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
اولا بحث سر بازیکن محبوب نیست و بهترین بازیکن هستش
آره حرفتو تا جایی قبول دارم اگه علی دایی زودتر خداحافظی میکرد محبوبتر بود ولی این برمیگرده به انتخاب مربی تیم
ولی اگه بپرسی بازیکن محبوبت کیه میگم احمد عابدزاده
اکی؟

خب بهترین رو توی کل دوران ورزشی طرف می سنجن دیگه!
علی دایی که چند سال آخر راه می رفت تو زمین
هیچ ربطی هم به مربی نداره تو ایران، هیچ مربی جرات دعوت نکردن دایی رو نداشت جز قلعه نویی که خدا پدر و مادرشو بیامرزه
همون مالدینی مگه کم ازش خواهش کردن برگرده برنگشت یا الان توتی یا هزاران بازیکن دیگه
بازیکن خودش باید بفهمه کی به درد یه تیم می خوره کی نمی خوره تا اینقدر فحش خورش بالا نره
خدایی تو این چند سال چند دفعه علی دایی رو فحش دادن تو ورزشگاه ها؟؟؟؟
نکه کارشون درست باشه ولی دلیلش خود آقای دایی بوده و بس

مطمئنا بهترین و محبوب ترین بازیکن دوران اخیر ایران عابدزاده بوده
البته نکونام هم می تونه مثل اون باشه

siamak_14

عضو جدید
علي دايي نفر اول فوتبال ايران

هركس به امار و ركورداي دايي توجه كنه حتما دايي رو انتخاب ميكنه;)