برنامه نویسی را از کجا شروع کنم؟؟؟

ImageProcessing

عضو جدید
:surprised::surprised::surprised::surprised:
وی بی از سی شارپ قویتره؟! سی شاید سخت باشه اما سی شارپ ساخت یافته تره و یادگیریش راحت تره :gol:

خانومی که مدیر تالار کامپیوتر هستین. سی شارپ شی گراست نه ساخت یافته. زبان سی ساخت یافتست و سی پلاس پلاس و سی شارپ هر دو شی گرا هستن. خواهشا اطلاعات اشتباه ندین

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
خانومی که مدیر تالار کامپیوتر هستین. سی شارپ شی گراست نه ساخت یافته. زبان سی ساخت یافتست و سی پلاس پلاس و سی شارپ هر دو شی گرا هستن. خواهشا اطلاعات اشتباه ندین

دوست عزیز
نگفتم ساختاریه که اطلاعاتم اشتباه باشه. این رو هر کسی میدونه که شیء گرا هست و مطمئناً من هم میدونم. شما منظور هم رو از ساختار متوجه نشدید :gol:

mojdeh-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز برای من که رشته کشاورزی خوندم واز کامپیوتر یه چیز عمومی می دونم وعلاقه مند به برنامه نویسی هستم از کجا شروع کنم نقصه صفر من یا استارت من از کجا هست؟
دوما اگر بخوام نرم افزارهای جاسوسی مثل کی لاگر بسازم به صورت حرفه باید چه برنامه نویسی یاد داشته باشم یا یاد بگیرم؟
ممنون منتظر کمکتون هستم دوستان عزیز
سلام....
به نظرمن بهترکه خودتون طبق نظردوستان و تحقیقاتی که کردید یک زبان رو به عنوان زبان پایه یادبگیریدبعدکه با بیس برنامه نویسی آشناشدیدخودتون خیلی راحت میتونید تشخیص بدید که برای برنامه نویسی درزمینه های مختلف از چه زبانی استفاده کنید بهتره...
بعدش اون زبان رو به عنوان زبان اصلی به صورت حرفه ای و کامل ادامه بدید...ضمنا اصولا برای بادگیری اکثر زبانهای برنامه نویسی اگه یک زبان رو از قبل بلد باشید یادگیری بقیه زبانها وقت و انرژی کمتری نیاز داره....

Softwear

عضو جدید
سلام دوستان
میگم من اگه بخواد وارد دنیای برنامه نویسی وب بشم به نظر شما میتونم با این که از HTML چیز زیادی نمیدونم php رو یاد بگیرم؟؟؟؟

Softwear

عضو جدید
سلام دوستان عزیز برای من که رشته کشاورزی خوندم واز کامپیوتر یه چیز عمومی می دونم وعلاقه مند به برنامه نویسی هستم از کجا شروع کنم نقصه صفر من یا استارت من از کجا هست؟
دوما اگر بخوام نرم افزارهای جاسوسی مثل کی لاگر بسازم به صورت حرفه باید چه برنامه نویسی یاد داشته باشم یا یاد بگیرم؟
ممنون منتظر کمکتون هستم دوستان عزیز

سلام دوست عزیز
اگه واقعا میخوای برنامه نویسی رو به صورت عالی و حرفه ای و از پایه یاد بگیری من++C رو بهت پیشنهاد میدم
با این که زبان فوق العاده سختیه ولی اگه بتونی یادش بگیری خوبه
ویزوال بیسیک هم که دوستان بهت پیشنهاد میدم به نظر من دیگه منسوخ شده و یاد گرفتنش بیخوده
اگه میتونی بخونی برو به سمت ++C

جفنگ نگو

عضو جدید
سلام دوستان
میگم من اگه بخواد وارد دنیای برنامه نویسی وب بشم به نظر شما میتونم با این که از HTML چیز زیادی نمیدونم php رو یاد بگیرم؟؟؟؟

با این که من php رو به صورت حرفه ای بلد نیستم اما تا اونجایی که دوستان رو دیدم و شنیدم شما میتوانید بدون در نظر گرفتن html وارد بحث php شوید اما دانستن html به شما قدرت تحلیل و دید بهتری خواهد داد

kavir6825

عضو جدید
اره درسته
اما من ميگم حالا كه ميخواد ياد بگيره هدف رو بهتر كنه حتمن موفقتر ميشه
مثلا بره تو ماكرو سافت :D يا بره يه .... نميدونم هرجا كه خوبه
به قول معروف چون كه صد امد عادل فردوسي پور هم پيش ماست
#######################################3
الانس که شاعر میگه شتر در خواب بیند....(با عرض معذرت چون در ضرب المثل جای مناقشه نیست)
دوست من شما برو همون به کشاوری بچسب زودتر به نتیجه میرسی
اگر خیلی به هک علاقه داری برو از نرم افزار های آماده استفاده کن
هک استعداد میخواهد تا پشتکار