بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94

erfan4877

عضو جدید
سلااااااااااااام. واقعا یادم رفته بود که امتحان ارشد داده بودم. چه قدر خوبه که به ارشد فکر نمیکنم. شما هم زیاد بهش فکر مکنید.:biggrin:

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااام به همگی یادم رفته بود که ارشد امتحان دادم.
با این افزایش شهریه ها همون بهتر که قبول نشم چون کار که وجود نداره پس هزینه کردن به چه سود؟؟؟؟؟؟؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۴ : دکتر میرزاده با بیان اینکه ظرفیت پذیرش در آزمون سال ۹۴ کمتر از سال گذشته نیست، گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۴ در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری اعلام می شود و در تمامی رشته محل هایی که دارای کارشناسی ارشد هستند، آزمون مذکور برگزار شده است.

پارسال 19 شهریور بود که نتایج اومد امسال هم باید همین تاریخ ها بیاد دیگه....:redface:

baris25akarsu

عضو جدید
سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۴ : دکتر میرزاده با بیان اینکه ظرفیت پذیرش در آزمون سال ۹۴ کمتر از سال گذشته نیست، گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۴ در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری اعلام می شود و در تمامی رشته محل هایی که دارای کارشناسی ارشد هستند، آزمون مذکور برگزار شده است.

پارسال 19 شهریور بود که نتایج اومد امسال هم باید همین تاریخ ها بیاد دیگه....:redface:

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: نتايج آزمون كارشناسي ارشد و آزمون سراسري دانشگاه آزاد در روزهاي ۱۷ و ۱۸ شهريور ماه اعلام مي‌شود.
دكتر مجتبي علوي فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،برنامه زمان بندي اعلام نتايج دانشگاه آزاد را به تفكيك اعلام كرد.

به گفته وي، دوشنبه (۱۶ شهريورماه) نتايج آزمون دكتراي تخصصي پژوهش محور، سه شنبه (۱۷ شهريورماه) نتايج آزمون كارشناسي ارشد، چهارشنبه (۱۸ شهريورماه) نتايج آزمون سراسري ورود به دانشگاه‌ها در مقطع كارشناسي، كارداني و دكتراي حرفه‌اي و روز پنجشنبه (۱۹ شهريورماه) نتايج آزمون دكتراي تخصصي آموزشي پژوهشي اعلام مي‌شود.

وي گفت: داوطلبان مي‌توانند در روزهاي مقرر به سامانه‌هاي azmoon.com و sanjesh.iau.ac.ir براي دريافت نتايج خود مراجعه كنند.

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي همچنين در خصوص زمان بندي ثبت نام اين دانشگاه گفت: روز شنبه و يكشنبه ۲۱ و ۲۲ شهريورماه ثبت نام پذيرفته‌ شدگان دوره‌هاي دكتراي پژوهش محور و دكتراي تخصصي آموزشي پژوهشي، دوشنبه و سه شنبه ۲۳ و ۲۴ شهريورماه ثبت نام پذيرفته‌ شدگان كارشناسي ارشد و چهارشنبه ۲۵ شهريورماه ثبت نام پذيرفته شدگان سراسري كارداني، كارشناسي و دكتراي حرفه‌اي صورت مي‌گيرد.

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یسول
خبر ندارید کدوم دانشگاه ها بدون کنکور توی رشته خودمون دانشجو می پذیرن ((واسه ارشد))

baris25akarsu

عضو جدید
واسه ارشد هیچ دانشگاهی بدون کنکور دانشجو قبول نمی کنه مگه اینکه دانشجو ممتاز باشین که اونم موقع ثبت نام باید مثل ثبت نام کنکور پول می دادین و اسمتون رو ثبت می کردین بعدشم اگه اون تیک سره آخر که امسال گذاشته بودن رو می زدین بالاخره از یه جایی قبول می شدین ولی دیگه نمی دونم اونجا ها جزو خاک ایرانه یا ... :D

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
واسه ارشد هیچ دانشگاهی بدون کنکور دانشجو قبول نمی کنه مگه اینکه دانشجو ممتاز باشین که اونم موقع ثبت نام باید مثل ثبت نام کنکور پول می دادین و اسمتون رو ثبت می کردین بعدشم اگه اون تیک سره آخر که امسال گذاشته بودن رو می زدین بالاخره از یه جایی قبول می شدین ولی دیگه نمی دونم اونجا ها جزو خاک ایرانه یا ... :D
تا اونجایی که یادم اون تیک اخری رو زدم
ولی من خودم پیش قدم شدم دوتا از جزایر زیبا کشورمون هم زدم.....:D حالا دارم فکر میکنم پولشو از کجا بیارم:surprised:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب به شرط اینکه دانشجوی دانشگاه ازاد باشید! ینی ممتاز وفارق التحصیل از ازاد باشید:(
واگرنه بی ازمون منم شرکت میکردم:cry:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من که خوشحالو شادو خندان انتخاب واحدمم رد شد ! انجام ندادم :surprised:
نکه خیلی خوب امتحان دادم الان منتظر جواب ارشدم :eek:
منکه گند زدم نمیدونم امیوار به چی هستم :biggrin:

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستم خوبی بی خیال ارشد میخوای بری کلی هزینه کنی اخرش هم نه اطلاعاتی به اندوخته هات اضافه کردی نه چیزی .
دوستم از زندگیت لذت ببر انشاله ارشد هم قبول میشی نشدی هم چیز زیادی رو از دست ندادی :)
منم گند زدم وارشد امسال هم پرید اما واقعا دیگه بهش فکر نمیکنم.
واست آرزوی موفقیت دارم .

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوستم خوبی بی خیال ارشد میخوای بری کلی هزینه کنی اخرش هم نه اطلاعاتی به اندوخته هات اضافه کردی نه چیزی .
دوستم از زندگیت لذت ببر انشاله ارشد هم قبول میشی نشدی هم چیز زیادی رو از دست ندادی :)
منم گند زدم وارشد امسال هم پرید اما واقعا دیگه بهش فکر نمیکنم.
واست آرزوی موفقیت دارم .
من الان دانشجوآم عزیزم میرم ترم 2! فعلا یه ترمو که هزینه کردم

b_arch_5

کاربر بیش فعال

نگران نباش عزیزم ان شالله قبولی
جایی هم که خواستی اگه قبول نشدی همون دانشگاهی که یه ترم و گذروندی با تاخیر برات انتخاب واحد میکنن
من که موندم قبول شدم اینهمه پول از کجا بیارم تو این بازاره خراب....!!!!:biggrin::biggrin::w15::w29:

holooooooo

کاربر ممتاز
نگران نباش عزیزم ان شالله قبولی
جایی هم که خواستی اگه قبول نشدی همون دانشگاهی که یه ترم و گذروندی با تاخیر برات انتخاب واحد میکنن
من که موندم قبول شدم اینهمه پول از کجا بیارم تو این بازاره خراب....!!!!:biggrin::biggrin::w15::w29:
:D
چ بدونمممم والا .... ایشالا که هر چی خوبه پیش بیاد ............:redface:

baris25akarsu

عضو جدید
بالاخره به شمارش معکوس یواش یواش نزدیک میشیم
جوابارو زود بدن تکلیفمون مشخص میشه که دانشجو میشیم یا سرباز :D
b_arch_5 در مورد بازار کار هم که هیچ دیگه داغونه من که خودم تو زمینه 3Dmax کار می کنم الان توی جیبم فکر کنم چند هزاری پشه و عنکبوت و ... هست اگه دانشگا آزاد بجای پول از دانشجوها پشه و ... بگیره عالی به توان 5 میشه :D

مسجد جامع

کاربر فعال
گفتم یه کمی جو بدم همه حال کنند نمی خوام استرسی بشین ولی زیر صد ساعت دیگه این انتظار ها هم تمام میشه و هر کسی دوباره یک مسیری رو شروع میکنه امیدوارم دوستای باشگاهی موفق و شاد بشن. خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنودباشی و ما رستگار

baris25akarsu

عضو جدید
دیگه یواش یواش بهتره بر اساس سنت های قبلیه این انجمن کوچ کنیم به پیج دیگه ( نتایج کنکور دانشگاه آزاد 94 ) و شمارش معکوس رو شروع کنیم در مورد ساعت نمایش نتایج هم اگه ساعت 2 ظهر سه شنبه نتایج رو نشون بدن باید کلاهمون روبندازیم رو سرمون و خوشحال شیم چون سال پیش ساعت 10 شب روز 19 شهریور جوابا اومدذ