بررسی ازمون اجرا خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.ببخشیداون سوال که داده بود لوله کشی گاز درفاصله از درخت باید باشه تا ریشه درخت به لوله و پوشش اون آسیب نزنه؟همین میشد جوابش؟
یه سوال هم بود حداقل دمای آب گرم مصرفی آشپزخونه و حمام و اینا43 میشد؟

آره منم اینو پیدا کردم زدم؛ دمارم پیدا کردم ولی اصلا یادم نیست چند بود فکر کنم آره 43

mehras khanum

عضو جدید
آره منم اینو پیدا کردم زدم؛ دمارم پیدا کردم ولی اصلا یادم نیست چند بود فکر کنم آره 43
مرسی دوستم که جواب دادی.انقدر استرس دارم بی صبرانه منتظرم کلید بیاد ببینم چیکار کردم اگه خراب کردم لااقل دیگه بهش فکر نکنم.امیدوارم قبول بشیم:cry:

holooooooo

کاربر ممتاز
مرسی دوستم که جواب دادی.انقدر استرس دارم بی صبرانه منتظرم کلید بیاد ببینم چیکار کردم اگه خراب کردم لااقل دیگه بهش فکر نکنم.امیدوارم قبول بشیم:cry:

من عمرا کلیداروو چک نمیکنم، منتظر جوابا میشم، فقط اگ فهمیدین سوالی مشکل داشته بگین که اعتراض کنیم :)

mamanii

عضو جدید
خیییییییلییییی پیدا کردن سوالا وقت گیر بود.من فقط تا سوال 42 رسیدم جواب بدم.35 تا جواب دادم.
سوال دمای آب گرم مصرفی 43 میشد.تعداد زیادی از سوالایی که دوستان گفتند رو جواب دادم اما الان مبحثا پیشم نیست تا شماره صفحه اش رو بگم.

holooooooo

کاربر ممتاز
کتاب حداکثر دمای آب گرم مصرفی بود در حالی که اینا حداقل دمای آب گرم مصرفی داده بودن ولی جوابش همون 43 بود
سر نظارتم سطحی رو نوشته بودن خطی :) راجب صوتو اینا بود الان مغزم نمیکشه بگم چی بود 3 روزههه داغون شدم

خیییییییلییییی پیدا کردن سوالا وقت گیر بود.من فقط تا سوال 42 رسیدم جواب بدم.35 تا جواب دادم.
سوال دمای آب گرم مصرفی 43 میشد.تعداد زیادی از سوالایی که دوستان گفتند رو جواب دادم اما الان مبحثا پیشم نیست تا شماره صفحه اش رو بگم.
آره بچه ها پیدا کردن سوالا خیلی وقت گیر بود، شاید آدم میدونست کجاستا اما همه چی پیچیده شده بود انگار

آرش آزاد

عضو جدید
کتاب حداکثر دمای آب گرم مصرفی بود در حالی که اینا حداقل دمای آب گرم مصرفی داده بودن ولی جوابش همون 43 بود

نه دیگه اینا معما طرح کرده بودن تو کتاب هم حداقل داره و هم حداکثر و تا جاییکه یادمه هر دوتاشو می خواست
حداقل ک ص اوله 43 حداکثرم تو لوله کشی اب مصرفی 60 انگار (نوشته به منظور جلوگیری از خوردگی بیش از حد حداکثر دمای اب گرم 60 درجه)

آرش آزاد

عضو جدید
لطفا دوباره ب کتابا مراجعه کنید اگر همون موقع پیدا نکردید دلیل نمی شه تو کتاب نبوده یا سوال غلط بوده
من خودمم اومدم خونه نیگا کردم دوباره و پیدا کردم
دقیقا تو تعریفات جلو تعریف آب گرم مصرفی نوشتع ابی ک بالای 43 درجس

S.POUR

عضو جدید
سوال جوش که راجع به کنترل انقباض جوش بود کدام گزینه درست بود؟

aydaaaa

کاربر بیش فعال
ساعت کارِ! 8 ساعت بود من اتفاقی به چشمم خورد تو یک کتاب، آخ آخ اشتباه زدم! 7 روز هفته رو حساب کردم ولی 6 روزه کاری! 48 ساعت..
بسکه استرس داشتم لعنت بهشون بیاد...

من این سوالو از کتاب قانون کار زدم دقیقا پیدا کردم فک کنم 44 ساعت بود

aydaaaa

کاربر بیش فعال
لطفا دوباره ب کتابا مراجعه کنید اگر همون موقع پیدا نکردید دلیل نمی شه تو کتاب نبوده یا سوال غلط بوده
من خودمم اومدم خونه نیگا کردم دوباره و پیدا کردم
دقیقا تو تعریفات جلو تعریف آب گرم مصرفی نوشتع ابی ک بالای 43 درجس
اح خاک بر سرشون پس تو کتاب بود :eek: :confused:

aydaaaa

کاربر بیش فعال
:(
:(:(
آخه مگه مراحل گزارش کار ناظر رو گفته بود؟؟؟
ولی این سوال که من میگم عملیات ساختمان بود گودبرداری هم داشت

من این سوالو خودم زدم بعد که دنبال سوالای دیگه بودم چن جا به چشم خورد.قانون نظام مهندسی ،مبحث 2
گودبرداری، اسکلت ،سفت کاری ، نازک کاری، پایان کار

aydaaaa

کاربر بیش فعال
منم 35 تا زدم 3 تا از بغل دستیم پرسیدم امیدوارم درست باشن 7-8 تا هم بهش گفتم:smile:

i'm ok

عضو جدید
من نظارت رو امیدوارم به قبولی اما اجرا لب مرزم
33تا زدم ولی تا حالا غلطی پیدا نکردم، خدا رحم کنه

memarimemar

عضو جدید
\\پاسخ: گزینه 2

مبحث 21 – صفحه 24 جدول 21 - 2 - 2 و صفحه 25 بند 21 - 2 - 5 - 6 – 5 .
با استفاده از جدول 21 - 2 - 2 ظرفیت پناهگاه یک سوم 120 نفر یعنی 40 نفر می باشد و با توجه به بند 21 –
2 - 5 - 6 - 5 که حجم هر نفر را 5 / 2 مترمکعب بیان میکند پس می شود:
100 متر مکعب = 50 / 2 * 40
2.30 / 100 = 43.47
مقدار حجم پناهگاه ) 100 متر مکعب( را بر ارتفاع که 30 / 2 می باشد تقسیم کنیم 43.47 بدست می آید که
مقدار گردشده آن 44 میشود
دوستان جواب این میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fact

عضو جدید
دوستان ممکنه بگین کجای سایت نظام کلید هارو زده ؟؟؟؟ من چرا پیدا نمیکنم!!

holooooooo

کاربر ممتاز
تو سایت نظام نیست من بالا سایت رو گذاشتم

از همه بهتر سایت مقررات ملی ساختمانو تو گوگل سرچ کن واست میاره.برو تو سایتش.رو صفحه اول نوشته.

اینم لینک!! تو صفحه ی اولش اولین اطلاعیه اش کلیده!!!! چطوری شما متوجه اش نمیشین؟
http://inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=417

eli elhami

عضو جدید
سلام بچه ها به نظر منم افففففففتضاح بود سوالا!!!! خیلی پیدا کردنشون وقت گیر بود! یه دوست من که میگفت وقت که تموم شده بود این تازه تا سوال 40 رو خونده بود!!!
منم 31 ی ی ی زدم، 45 دقیقه ی آخر عین ....ا......ب... داشتم دنبال سوالا میگشتم.. چون دیدم بوی قبول نشدن میاد. حالا هم ببینیم چی میشه اگه غلط نداشته باشم...که بعیده

خیلی حتی سخت تر از نظارتش بود...من نظارتو 40 تا زدم.اجرا 31 تا زدم.الان که کلید اومده،تاجایی ک یادمه 1 سوالم غلطه....طراحیم سخت بود نسبت به پارسال هر سه تاش سخت بود من ک فقط نظارت قبول میشم:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.