بررسی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.
به نظر من زیر 55 تا نباید زد دوست من نظارتو 33 تا زد رد شد من بهش گفتم که اجرارو 55 تا بزن که اجرارو قبول شده و میگه کاش نظارتم 55 تا میزدم

farinaz_kiani

عضو جدید
من جالبه با 47 قبول شدم چون حد نصاب برام 37/5 بود البته من پارسال امتحان اجرا رو قبول شده بودم و از بعضی از دوستان شنیده بودم که برای امتحانهای دیگه یه درصدی تاثیر داره . میتونه تو امتحان طراحب هم تاثیر داشته باشه؟

سلام ببخشید شما حدنصاب 37/5 به خاطر قبولی توی امتحان اجرا بوده یا به خاطر سالهای قبل تر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farinaz_kiani

عضو جدید
منم پارسال اجرا قبول شدم اما امسال نظارتمو 46 شدم از طرفی به دلیل مسایل ثبت نامی مجبور شدم گزینه تا به حال در هیچ یک از ازمونهای نظام شرکت نکرده ام را زدم

Positive Energy

عضو جدید
به نظر من زیر 55 تا نباید زد دوست من نظارتو 33 تا زد رد شد من بهش گفتم که اجرارو 55 تا بزن که اجرارو قبول شده و میگه کاش نظارتم 55 تا میزدم
ولی من با 33 تا زده(1 غلط) قبول شدم. اتفاقا به نظرم نباید الکی تعداد زده هارو زیاد کرد. دوستم 47 تا زد و 7 تاش اشتباه بود و رد شد متاسفانه.

معمار111

عضو جدید
دوستان محض رضای خدا دقت کنید برای آخرین بار میگم

این درصد 37.5 مربوط میشه به آزمون آذر 90 به قبل که آزمون ها 3 مرحله ای بود... اگر شما موقع ثبت نام تیک مربوط به اونا رو بزنید باعث میشه شما با درصد زیر 50 قبول بشید اما موقع ارایه مدارک برای گرفتن پروانه قبولی شما کان لم یکن میشه و شما از آزمون بعدی جا میمونید

farinaz_kiani

عضو جدید

این درصد 37.5 مربوط میشه به آزمون آذر 90 به قبل که آزمون ها 3 مرحله ای بود... اگر شما موقع ثبت نام تیک مربوط به اونا رو بزنید باعث میشه شما با درصد زیر 50 قبول بشید اما موقع ارایه مدارک برای گرفتن پروانه قبولی شما کان لم یکن میشه و شما از آزمون بعدی جا میمونید

درسته من به خاطر اون حرف دوستمون گمراه شدم اما آیا هیچ اولویتی برای کسانی که پارسال اجرا قبول شدن نیست؟

معمار111

عضو جدید
درسته من به خاطر اون حرف دوستمون گمراه شدم اما آیا هیچ اولویتی برای کسانی که پارسال اجرا قبول شدن نیست؟

نه دوست خوبم... ان شاالله آزمون آبان ماه تعداد سوالات درستت بالاتر از 40 تا باشه که استرس جواب آزمونم نداشته باشی

mohamad ali345

عضو جدید
سلام به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم بنده 47 شدم ایا میشه اعتراض زد من شنیده بودم بالای 45 دوره اموزشی میزارن و واسه اجرا تو پاسخنامه سفید زدن در حال بررسی !!!!!!!!!!!! چرا کسی اطلاعی داره ممنون

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

دوست عزیز من امروز اداره شهرسازی بودم اونها هم گمراه شدن در اخر با خوندن بخشی از بخشنامه جواب منو داد ک قبول هستن ولی جهت اطمینان سه شنبه قراره خبرشو بدن....فعلا بهتره هیچ نظر قطعی ندیم تا مشخص بشه...

mohamad ali345

عضو جدید
سلام به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم بنده 47 شدم ایا میشه اعتراض زد من شنیده بودم بالای 45 دوره اموزشی میزارن و واسه اجرا تو پاسخنامه سفید زدن در حال بررسی !!!!!!!!!!!! چرا کسی اطلاعی داره ممنون

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز...در مورد سوال 2تظری ندارم....اما اولی متاسفانه قبول نمیکنن پارسال با 49هم مردود اعلام کردند همچین چیزی صحت نداره اعتراض بکن اما امیدوار نباش ک بعدا توی ذوقت بخوره

mohamad ali345

عضو جدید
سلام دوست عزیز...در مورد سوال 2تظری ندارم....اما اولی متاسفانه قبول نمیکنن پارسال با 49هم مردود اعلام کردند همچین چیزی صحت نداره اعتراض بکن اما امیدوار نباش ک بعدا توی ذوقت بخوره

من شنیدم که دوره اموزشی یا بای 47 قبول شدن چه جوری جریان

arefeh

کاربر ممتاز
من شنیدم که دوره اموزشی یا بای 47 قبول شدن چه جوری جریان
بله قبلا بوده ولی زمانی ک مصصح ازمون خود نظام بود ...تازه بودن با 40هم قبول شدن....وقتی این بی قانونیها شد ازمونو دادن دست سازمان سنجش....و اونها هم ک میدونید الکی کسی رو قبول نمیکنن...من خودم پارسال 49شدم اونم ب علت ی سوال ک اشتباهبود و درست نشد برای اون سوال اعتراض زدم. ولی گویا قبول نکردن منم پیگیری دگ نکردم.اگه اجرا قبول شده باشی گویا با 37.5میتونی برای دوره بعد خودتو اماده کنی اما هنوز صحتش معلوم نشده...

mohamad ali345

عضو جدید
بله قبلا بوده ولی زمانی ک مصصح ازمون خود نظام بود ...تازه بودن با 40هم قبول شدن....وقتی این بی قانونیها شد ازمونو دادن دست سازمان سنجش....و اونها هم ک میدونید الکی کسی رو قبول نمیکنن...من خودم پارسال 49شدم اونم ب علت ی سوال ک اشتباهبود و درست نشد برای اون سوال اعتراض زدم. ولی گویا قبول نکردن منم پیگیری دگ نکردم.اگه اجرا قبول شده باشی گویا با 37.5میتونی برای دوره بعد خودتو اماده کنی اما هنوز صحتش معلوم نشده...

واسه ازمون اجرا داخل پاسخنامه زده در دست بررسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

titipalang

عضو جدید
دوستانی که مردود شدن دیگه نمیخوان اعتراض بزنن حیف خیلی ها قبول شدن نمیدون با چه بندی میشه قبول شد
من خوام اعتراض بزنم یکی ازدوستام تومقررات ملی کار می کنه شنبه باهاش حرف بزنم بعد اعتراض کنم نظارت رو قبول شدم ولی اجرا رو با 49 مردود

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه زمانی میگن اینجوری بود چون تعداد متقاضیانی که ما بین 45 تا 50 بودن کم بودن ولی اگه الان همچین کاری بکنن نظام مهندسی ورشکست میشه

HEDI MORADI

عضو جدید
سلام من دو تا از سولات رو مطمئنم درست زدم واسم غلط محاسبه کردن میشه اعتراض کرد

archi_arch

مدیر بازنشسته
بچه ها این متن یعنی چی؟

« ج) امتیاز سوالاتی که به هرنحو نامفهوم ، مبهم یا دارای هر نوع اشکال هستند در تعیین حدنصاب قبولی ازمون لحاظ شده است. لذا به اعتراض های در این ارتباط ترتیب اثر داده نخواهد شد. »

صفحه 6 از pdf راهنمای نتایج ازمون خرداد 93 اومده.
یعنی هیچ کدوم از سوالهایی که اشتباه بودن رو هم حذف نکردن؟؟ اصلا مهم نیست سوال غلط بوده؟
اینطوری من بعید میدونم حتی اعتراضهارو نگاه هم بکنن. اینطور که تو این متن راهنمای اعلام نتایجش نوشته کلا به هیچ اعتراضی ترتیب اثر نمیدن. کلا نمیدونم به چی میشه اعتراض کرد پس.

منم با 47 مردود شدم.
سوالات دفترچه D رو کسی نداره بچه ها؟ سوال 27 شو میخوام ببینم چی بوده که میگه غلط زدم

davod.t

عضو جدید
بچه ها این متن یعنی چی؟

« ج) امتیاز سوالاتی که به هرنحو نامفهوم ، مبهم یا دارای هر نوع اشکال هستند در تعیین حدنصاب قبولی ازمون لحاظ شده است. لذا به اعتراض های در این ارتباط ترتیب اثر داده نخواهد شد. »

یعنی هیچ کدوم از سوالهایی که اشتباه بودن رو هم حذف نکردن؟؟ اصلا مهم نیست سوال غلط بوده؟
اینطوری من بعید میدونم حتی اعتراضهارو نگاه هم بکنن. اینطور که تو این متن راهنمای اعلام نتایجش نوشته کلا به هیچ اعتراضی ترتیب اثر نمیدن. کلا نمیدونم به چی میشه اعتراض کرد پس.

منم با 47 مردود شدم.
سوالات دفترچه D رو کسی نداره بچه ها؟ سوال 27 شو میخوام ببینم چی بوده که میگه غلط زدم

سلام فایل (rar

پیوست ها

• memari nezarat93.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این متن یعنی چی؟

منم با 47 مردود شدم.

خانم مدیر واقعا متاسفم شما تلاش زیاد کردین حقتون قبولی بود ! اشکال نداره ایشالله 3 ماه دیگه امتحانه قبول میشی با نمره بالا
منم این آزمونو دست کم گرفتم دو دوره افتادم چون دوستای سال بالاییم میگفتن خوندن نمیخواد آسونه فلانه واقعا راست هم میگفتن سوالات اون موقع با الان قابل مقایسه نیست خیلی وقت گیر شده سوالات دو دوره اخیر
اعتراض بدید دوستانی که قبول نشدن حتما ولی یک درصد امیدوار باشین و به تلاشتون واسه دوره بعد ادامه بدین ایشالله قبول میشین

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دوباره دیر فهمیدم ک جوابا اومده...
اهههههههه
شماها چیگار کردین...؟اسن نخوندم پستای قبلو..الان میخونم ببینم چی شده..
من قبول شدم.
تعداد غلط=0.

واااای خدا.خوشحالم ک تموم شد رف.از استرسش اجرارو شرکت نکردم..باس مث دیوونه ها همه رو دوباره برا اجرا بخونم...
ایشالا میره برا 94.برا 94 هم فک نکنم.اگه من مرداد اسکیس ارشدم بیفته...آره میشه امتحان بدم...آخ جون.

بچه ها فقط بگید چیا باید از الان آماده کنم بزارم تو زنبیلم برا دریافت پروانه اشتغال؟؟
چ مدارکی؟
اگه تاپیکی هس بهم لطفن بگید ک من بدجورررر همین الان میخام آمادش کنم.:cool:

آخرین ویرایش:

archi_arch

مدیر بازنشسته
خانم مدیر واقعا متاسفم شما تلاش زیاد کردین حقتون قبولی بود ! اشکال نداره ایشالله 3 ماه دیگه امتحانه قبول میشی با نمره بالا
منم این آزمونو دست کم گرفتم دو دوره افتادم چون دوستای سال بالاییم میگفتن خوندن نمیخواد آسونه فلانه واقعا راست هم میگفتن سوالات اون موقع با الان قابل مقایسه نیست خیلی وقت گیر شده سوالات دو دوره اخیر
اعتراض بدید دوستانی که قبول نشدن حتما ولی یک درصد امیدوار باشین و به تلاشتون واسه دوره بعد ادامه بدین ایشالله قبول میشین

ممنونم
والا الان دیدم سوالی که زده غلط زدم رو من یادمه گزینه شو و دقیقا درست زده بودم. یکی دوتا سوالم تا جاییکه یادمه جواب دادم که توپاسخنامه م خالی زده. هرچند بعید میدونم اعتراضها دیده بشه ولی حالا اعتراض میدم ببینم چی میشه.
اره دقیقا دوستای منم که سالهای قبل قبول شدن همه همینو بهم میگفتن منم خیلی دست کم گرفتم. ولی مثکه نوبت ما به هر ازمون و پذیرشی میرسه سخت میشه و اذیت کننده. هم کنکورهایی که دادیم هم این ازمونها و ...

بهرحال به شما و همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم. امیدوارم ازمونهای دیگه رو هم به خوبی پشت سربذارید و مهمتر اینکه بعدش کلی کار بهتون ارجاع بشه :):gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.