بررسی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.
مرسی
ولی دیتیل کذایی رو نداره :D

بچه ها تو این فایل سوال 11 (اسانسور) 3 میشد؟ من یادم نیست دقیق ولی فکرکنم 3 زدم
35 هم 4 میشد

اینهارو میدونید از کجا بوده و جوابش چیه؟

12 و 18 و 25 و 30 و 31 و 37 و 39 و 40 و 42 و 53 و 54

من از سوالای شما فقط اینارو زدم

سوال 11 گزینه 3 مبحث 15 ص9
سوال 12 گزینه 2 مبحث 15 ص 38 بند 15-2-7-7
سوال 25 گزینه 3 مبحث 8 ویرایش 92 ص 9 بند 8-5-5-2
سوال 30 جز سوالایی هست که نزدم
سوال 31 گزینه 4مبحث 4 ص 61بند 4-5-4-3-3
سوال 37 گزینه 2 مبحث 15 ص 38 بند 15-2-7-7
سوال 42 گزینه 1 مبحث 18 ص 73 نوشته که کف سازی سخت (سنگ موزاییک و مشابه آن )از نظر صدابندی کوبه ای مناسب نیستند. جزییات کف شناور هم در ص 74 هست
سوال 53 گزینه 3 مبحث 2 ص 70 بند 15-4-10

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه من از رو این دقترچه هرچی حساب میکنم تعداد سوالهایی که زدم و یادم میاد خیلی کمتر از چیزیه که سرجلسه شمردم : )))) مثکه سرجلسه مولکولهای هوارو شمردم :))
برم چمدونمو بچینم واسه ازمون بعدی :D
نه ایشالله قبولی خانم مدیر

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان جواب این سوال جوش _درز هندسه -توالی و...)چی میشد ؟ من که اینو زدم : قبل جوشکاری -بعد جوشکاری- حین جوشکاری ؟

دوستان جواب این سوال جوش _درز هندسه -توالی و...)چی میشد ؟ من که اینو زدم : قبل جوشکاری -بعد جوشکاری- حین جوشکاری ؟

گزینه درست 1 هست (حین جوشکاری_بعد جوشکاری_ قبل جوشکاری )
جواب سوال در صحفه 200 راهنمای جوش واتصالات هست.

با سلام .

نیازی به خرید پاسخنامه نیست.اینجا با کمک همدیگه میتونیم جواب سوالارو پیدا کنیم...من بیش از 70درصد سوالارو جلسه امتحان پیدا کردم و زدم (فقط به جزییات دست نزدم و سه چهارتا سوال دیگه) و الانم اونایی که زدم حضور ذهن دارم میدونم جوابا کدوم مبحث و کدوم صحفه هست...

سوالی باشه در خدمتم دوستان...

akropolis

عضو جدید
جواب سوال 1

جواب سوال 1

جواب سوال 1

پیوست ها

• سوال 1.jpg
    سوال 1.jpg
    42.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزینه درست 1 هست (حین جوشکاری_بعد جوشکاری_ قبل جوشکاری )
جواب سوال در صحفه 200 راهنمای جوش واتصالات هست.
خیلی سوال مزخرفی طرح کردن کتاب جوش صفحه 200 نوشته بازرسی های حین جوشکاری عبارتند از: 1-کنترل هندسه جوش قبل از جوشکاری روی دیگر 2-توالی جوشها اخه وجدانا این سواله؟!!!!!!!!! دوستان هردوتا هم تو صورت سوال هست والا حقشه این سوالو حذف کنن

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خیلی سوال مزخرفی طرح کردن کتاب جوش صفحه 200 نوشته بازرسی های حین جوشکاری عبارتند از: 1-کنترل هندسه جوش قبل از جوشکاری روی دیگر 2-توالی جوشها اخه وجدانا این سواله؟!!!!!!!!! دوستان هردوتا هم تو صورت سوال هست والا حقشه این سوالو حذف کنن

من اینو از رو کتاب زدم ..چی؟ یعنی چی تو 2 تا گزینه جواب بود :cry: نگوووو که اشتباه زدم بخدا دیگه اعصاب نمونده برام

دوست عزیز این نوع سوالا تله آموزشی هست.دوباره دقت کن.نوشته کنترل هندسه درز جوش قبل از جوشکاری روی دیگر..روی سوال فقط کنترل هندسه رو خواسته.
حالا همون صحفه بالا بند 7 رو ببین، نوشته : کنترل پخی، هندسه ،هم راستایی ... که این بند مربوط میشه به بازرسی قبل از جوشکاری
پس جواب صحیح گزینه 1 هس (حین جوشکاری_بعد جوشکاری_ قبل جوشکاری )

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز این نوع سوالا تله آموزشی هست.دوباره دقت کن.نوشته کنترل هندسه درز جوش قبل از جوشکاری روی دیگر..روی سوال فقط کنترل هندسه رو خواسته.
حالا همون صحفه بالا بند 7 رو ببین، نوشته : کنترل پخی، هندسه ،هم راستایی ... که این بند مربوط میشه به بازرسی قبل از جوشکاری
پس جواب صحیح گزینه 1 هس (حین جوشکاری_بعد جوشکاری_ قبل جوشکاری )
یه عقل سلیم نمیشینه این سوال هارو طراحی کنه !!!! چرا باید کنترل هندسه در جوش رو در قسمت مهارتهای حین جوشکاری مطرح کنه !!!!!!!!!!!!! خداییش نامردیه این سوال

akropolis

عضو جدید

جواب این سوالو ببینید ولی اگه ادامه سوالاتو خواستین بخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخررررررررررررییییییین.

پیوست ها

• 5.jpg
    5.jpg
    32.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکرو پولیس اینم بگو ببینم چه میشه علائم هشدار دهنده خروج هنگام حریق چی بودش ؟

akropolis

عضو جدید

اینم به خاطر شما. چون دوستان پیام خصوصی دادن و حرفهایی که لایق خودشون بوده و زدن دیگه متاسفم نمیتونم بقیه سوالاتو بزارم ..بللللللللللللللله من برام مهمه نتیجه امتحان چی شده حتی اگه یه روز زودتر بفهمم آرامشم بیشتره...حتی اگه 100 هزارم بود باز میخریدم

پیوست ها

• 10.jpg
    10.jpg
    53.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ساختمون 13 طبقه به دلیل صلب صلاحیت حقوقی گزینه اش چی میشه دوستان؟

akropolis

عضو جدید
امیدوارم پاسخ شما پاسخ صحیح باشه .موفق باشید.بای

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    56.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

kalbeali

عضو جدید
دوست عزیزم اگر می گیم چرا باید بخریم واسه این نیست که شما رایگان واسه ما بدی. واسه اینه که این پاسخ نامه از سوی خانه عمران اشراق تنظیم شده و گروهی نشستند وقت گذاشتند و ان را ارائه کردند. بابت کاری هم که کردند مبلغی را معین کردند . حالا یکی واسش مهم هست اون را خرید می کنه. اما شما که از اونا خرید کردی چه زحمتی کشیدی که می خواهید به چند نفر بفروشید؟ اگه بخوام بخرم بهتر نیست از خودشون بخرم تا حق مولف هم رعایت بشه ؟ بعد از اون شما فردا روز یک مهندس معمار حرفه ای خواهید بود در جامعه . اگر طرح شما را فردا روز بفروشند خوشتون میاد؟ حالا هر جور دوست دارید . می خواهید بازم پیام بگذارید و به شعور همکاران خودتون توهین کنید یا اینکه به نظر اونها احترام بگذارید

akropolis

عضو جدید
منم دقیقا به همون اشخاصی که پیام دادن گفتم که اولا برید از همون کسی که برای این کار وقت گذاشته فایلو بخرید دوستان انتظار داشتن مفتی مفتی فایلو بگیرن منم گفتم اگه قرار باشه منم فایلو بدم چون برا این کار یه پولی دادم باید اون پول بهم برگردونده بشه تا فایلو بهتون بدم درضمن اگه خداییش بخواید من این پول اصل برام مهم نیست ولی به خاطر اینکه بعضی های فکر میکنن میتونن با زرنگ بازی کاراشونو پیش ببرن واقعیتش بهم برخورد 10000 که پول دو تا وسیله معماری نمیشه یکی میگفت 10000 پول یه فلافله یکی چکای نداشتشو به رخ میکشید به هر حال کسی که مشتاق باشه قطعا خودش فایلو میخره از دوستانی که باعث رنجش خاطرشون شدم عذرخواهی میکنم امیدوارم همتون قبول شید..

آخرین ویرایش:

آرش آزاد

عضو جدید
سلام

خدمتون عرض كنم ك كليدا حالا حالا ها نمي ياد
ي اقايي ك رفته خريده يا ب هر حال يجوري تهيه كرده هم داره مي گه من ده تومن مي فروشم
البته اين اقا فك كرده بسي زرنگ تشريف دارن و يه سيزده تومن مي دن جوابارو مي بينن و با قيمت كمتر (اونم ده تومن) چندين برابرشو از ملت مي گيرن يك تير و دو نشان الته ايده بدي نيست ولي فك اينو نكردن ك اوني ك مي خواد بخره سه تومن بيشتر مي ده و از سايت اصليش ميخره
در اينكه اصل پولت باس برگرده حرفي نيست ولي سيزدع تومن دادي چندتا ده تومن باس بهت برگرده؟؟ خودتم استفاده كردي ازش ديگه در ضمن
اون سايتم البته خيلي عقده اي ك نكرده سوالا رو حداقل نذاشته ملت ببينن
براي سوالا هم زحمت كشيده ايا؟
بهرحال
من نظرم اينكه چند نفر بشيم بخريم نفري سه چهار تومنم بشه خوبه

1هفته دیگه کلیدا میاد إنقد عجله نداشته باشین.

آخرین ویرایش:

nasim0

عضو جدید
سلام به همگ دوستان
مرسی از اینکه با تبادل جوابا بشترشونو گفتید وهمه استفاده کردیم
میتونم بپرسم جواب سوال 40 همین نمونه سوالی که منتشر شده چیه؟راجع به جبران خسارتی که از طرف کارگران به دیگران زده میشه ایا همش به عهده کارفرماست یا نیمه ش؟؟؟؟؟
ممنونم اگه جوابمو بدید

akropolis

عضو جدید
امتحان نظام مهندسی سال نود و دو 21 /92/9 برگزار شد و سایت مقررات ملی دقیقا 19 روز بعد کلید گروه A رو گذاشت رو سایتش امسال هم دیگه 19-20 روز بعد امتحان منتظر پاسخنامه باشید.

پیوست ها

• آزمون نظام  مهندسی.jpg
    آزمون نظام مهندسی.jpg
    43 کیلوبایت · بازدیدها: 0

akropolis

عضو جدید
گروه سوالات من گروه B بود ولی من فکر میکنم امسال 3 تا گروه سوالاشون دقیقا مثل هم بود(البته مطمئن نیستم) ولی دو تا صندلی اطراف من که گروه A و C بودن ظاهرا صفحه اولمون که من دقت کردم مثل هم بود .این پاسخنامه سایت اشراق دقیقا مثل گروه سوالات منه...

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرگاه کسی در معبر عام مانعی ایجاد کند که موجب آسیب به عابران شود 1- عهده دار دیه یا خسارت خواهد بود2
- هیج مسیولیتی به عده ندارد
3-بیمه عهدهدار دیه یا خسارت خواهد بود
4-از طریق دادگاه مقصر مشخص و بیمه عهد دار پرداخت
جوابش تو کدوم کتابه؟
گزینه 1 میشه؟

کفاش زاده

عضو جدید
ممنون

ممنون

گروه سوالات من گروه B بود ولی من فکر میکنم امسال 3 تا گروه سوالاشون دقیقا مثل هم بود(البته مطمئن نیستم) ولی دو تا صندلی اطراف من که گروه A و C بودن ظاهرا صفحه اولمون که من دقت کردم مثل هم بود .این پاسخنامه سایت اشراق دقیقا مثل گروه سوالات منه...

تشکر از جوابتون.

وضعیت
موضوع بسته شده است.