بررسی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان من سلاااام، بچه ها من زودتر یه تایپیک ایجاد کردم که همین که جمعه از امتحان اومدیم بیرون، سریع بیایم و شروع کنیم به ایراد گرفتن از سوال :)
البته معلوم نیست خودم بتونم بیام اینجا یا نه، بستگی داره شیر باشم یا روباه، اگه امتحانمو خدایی نکرده بد داده باشم دیگه نمیام :redface::razz:
شما در کنار هم آزمونو بررررسی کنید،
با آرزوی موفقیت برای همه ی شما عزیزان :gol::gol:

مهديه مقدم

عضو جدید
با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان امیدوارم فردا این موقع همه با خیال راحت ;)همه ی ماشیناشون جا شده باشه ،ستون گذاری ها 20 :w28:،فضا های داخلی بدون نقص ،مشکل دسترسی معلول حل ،مراقبین ساکت:w39: ،بغل دستی تون بچه زرنگ با سخاوت:biggrin:،و با آرامش خاطر دارین پلان هاتون رو کار میکنین ،اصلا هم اعصابتون خرد نیست،کل دغدغه تون هم دیر شدن ناهارتون باشه:lol:،ایشالا که منم با همین حس مثبت بعد از آزمون به این تاپیک بر میگردم:w17:

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

از صمیم قلب امیدوارم موفق و پیروز باشین
به خداوند توکل کنین و آرامش داشته باشین ، اون همیشه حواسش به شما هست ... اینو مطمئن باشین

saraafsoon

عضو جدید
ایشالا فردا همین موقع با خوشحالی بیایم بگیم خونسردو راحت پارکینگو....حل کردیم وراضی باشیمو بخندیم ایشالا هممون ایشالا زحمتامون به هدرنره..........................ایشالا

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام
شما تونستین تکمیل کنید؟
من وقت مجالم نداد همرو بکشم..
دیگه اعصابم خرابه خرابه واقعا، حوصله دوباره سرجلسه رفتن ندارم :wallbash::w04:

آخرین ویرایش:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اسن حرفی ندارم...
دااااااغونم.....
ولی با این حال ب نظرم خیلی سخت نبود..

دناسا

عضو جدید
از همه بدتر اون کجی ضلع غربی رفته بود رو اعصابم 5تا آکس رو مجبور بودم ببرم بالا آخه چه مهارتیو میخاستن با این کار چک کنن نمیدونم من اشتبا همه آکسای اون ضلعو بردم بالا یا باید همینکارو میکردیم،تا 1.5 هم که پلانام در نیومده بود هنوز، کم خود آزمون سخت بود این بغل دستیم ساعت 11 یه حرفی زد من هرچی دراورده بودم رو گذاشتم کنار دو دور هم خودم لقمه رو چرخوندم آخرسر نفهمیدم چجوری حل کردم اصن حل شده یا نه، خلاصه داغون داغون، له له!!! اگه به حرفش توجه نمیکردم حداقل 2 ساعت جلو بودم شایدم بیشتر:cry:

black&blank

عضو جدید
همگی خسته نباشید.
عجب امتحانی بود. معجون بود. همه نکته های سخت این چند سال رو با هم ترکیب کرده بودن و یه شیب هم چاشنی کار کرده بودن. یعنی یه کاری کردن که همه به یک اندازه توش بمونن. من که تا ساعت ۱۲فقط داشتم فکر میرکردم:surprised:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من خیلی سرعتم کمه...
و ی مشکل ی کم خیلی بزرگه دیگه اینه ک اسن قفل میکنم یهو بعد تو همون مرحله میمونم...
راس میگم بدون شوخی..
بچه ها ب نظرتون تنمرین کنم خوب میشم؟؟؟

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همه بدتر اون کجی ضلع غربی رفته بود رو اعصابم 5تا آکس رو مجبور بودم ببرم بالا آخه چه مهارتیو میخاستن با این کار چک کنن نمیدونم من اشتبا همه آکسای اون ضلعو بردم بالا یا باید همینکارو میکردیم،تا 1.5 هم که پلانام در نیومده بود هنوز، کم خود آزمون سخت بود این بغل دستیم ساعت 11 یه حرفی زد من هرچی دراورده بودم رو گذاشتم کنار دو دور هم خودم لقمه رو چرخوندم آخرسر نفهمیدم چجوری حل کردم اصن حل شده یا نه، خلاصه داغون داغون، له له!!! اگه به حرفش توجه نمیکردم حداقل 2 ساعت جلو بودم شایدم بیشتر:cry:

منم ازون کجیه لعنتی حالم...

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من خیلی سرعتم کمه...
و ی مشکل ی کم خیلی بزرگه دیگه اینه ک اسن قفل میکنم یهو بعد تو همون مرحله میمونم...
راس میگم بدون شوخی..
بچه ها ب نظرتون تنمرین کنم خوب میشم؟؟؟
اره امتحان طراحی فقط نیاز به تمرین خیللیییی زیاد داره..دستت سریع میشه.

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واقعن؟؟
من احساس میکنم هیشکی مث من کند نیس و استرسو

فکرت اشتباست..بخاطر اینکه تا حالا به خودت فرصت تمرین ندادی ببینی چقد موثره..سعی کن یه جزوه خوب از نکان طراحی رو گیر بیاری..و سوالات سال های قبل رو دستی طراحی کنی..بچه های اینجا سوالاتو حل کردن توی تایپکای تمرینهای گروهی نظام..خیلی کمکت میکنه

dar be dar

عضو جدید
سلام دوستان
براتون ارزوی قبولی دارم
نکته اول/اگه قوانین جهانی معماری یکی بود این سوال در حد المپیاد معماری بود
نکته دوم ارتفاع زیر زمین کفش میشه -240
ارتفاع لابی مسکونی کفش میشه +84
یعنی از زیر زمین به همکف میشه 18 تا پله 18 سانتی
این که پله باید زیر 18 باشه همش چرنده خیالتون راحت
درب ورودی مسکونی و ورودی پارکینگ میشد ضلع جنوبی
پلان حتما یه پاسیو میخواست
مگه جز اینه که قانون ترسیم یکی بود؟؟؟
من خودم اشتباه رسم کردم اخه تا یک ساعت تو شوک پلان مریخیشون بودم.بعد که بیرون اومدم اینارو حساب کردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.