بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
دااخل محوطه خود استادیوم آزادیه:biggrin: این میدون ها که مجسمه هاش رو دزدین هم خالیه دیگه. به دور از شوخی فکر کنم میدان افسریه المان نداشته باشه
وسط چمن:biggrin: آقا بحث فوتبالی راه ننداز میان کامنتامونا پاک میکننا:D
میدون افسریه رو مهندسین مشاور نوین پرشین طرحشو داده:cry:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

sallarmelli

عضو جدید
فراخوانه
http://www.zibasazi.ir/fa/adds/calls/item/4398-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B3%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C.html

تو سایت گذاشته بودمش که;)
البته وقت سری اولش تموم شد 2سری دیگه موندهامروز فردا یعنی 27-28 پذیرش آثارشه

اینا که جایزه ای نمی دن
داورانشون هم که معلوم نیست
مشکوک می زنن
آخرش شاید طرح رو به نام یه آقا زاده ای می زنند و با کمی تغییر به خورد من و شما می دن

من که شرکت نمی کنم شاید اگه روند برگزاری خوب باشه توی دوتای بعدی شرکت کنم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا که جایزه ای نمی دن
داورانشون هم که معلوم نیست
مشکوک می زنن
آخرش شاید طرح رو به نام یه آقا زاده ای می زنند و با کمی تغییر به خورد من و شما می دن

من که شرکت نمی کنم شاید اگه روند برگزاری خوب باشه توی دوتای بعدی شرکت کنم
خب مسابقه نیست که جایزه بدن، قرارداد میبندن;)
منکه خیالم راحتهٍ چون تا فایل بازم نباشه امکان ساخت طرحام نیست:biggrin:
من فردا میرم و خبرشو میدم:)

mahdooneh

عضو جدید
پس کی این نتایج نهایی میااااد؟؟؟؟هر سال تابستونا مثل برگ و باغ! میگذشت نمی فهمیدیم تابستان خود را چگونه گذراندیم!اما امسال هر ثانیش به سختی میگذره:w46:

Organi-tech

عضو جدید
پس کی این نتایج نهایی میااااد؟؟؟؟هر سال تابستونا مثل برگ و باغ! میگذشت نمی فهمیدیم تابستان خود را چگونه گذراندیم!اما امسال هر ثانیش به سختی میگذره:w46:
آره واقعا
حداقل اعلام نمیکنن کی میاد حدودا
که آدم تکلیفشو بدونه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.tabnak.ir/fa/news/337503/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF92
هفته اول شهریور اعلام نتایجه یعنی از شنبه 2 شهریور تا پنج شنبه 7 شهریور. شنبه و پنج شنبه که فکر نکم اعلام کنند پس میمونه 3 و4 و5 و6 شهریور:D میانگینش رو بگیریم میشه تقریبا 4 شهریور دوشنبه:biggrin:

معمارباشی

عضو جدید
http://www.tabnak.ir/fa/news/337503/زمان-اعلام-نتایج-آزمون-ارشد92
هفته اول شهریور اعلام نتایجه یعنی از شنبه 2 شهریور تا پنج شنبه 7 شهریور. شنبه و پنج شنبه که فکر نکم اعلام کنند پس میمونه 3 و4 و5 و6 شهریور:D میانگینش رو بگیریم میشه تقریبا 4 شهریور دوشنبه:biggrin:

یعنی هفته دیگه ؟؟؟:confused:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این که می دونم قبول نمی شم شدیدا استرس گرفتم نمی دونم چرا !
چرا رتبه به این خوبی داری وباز میگی قبول نمیشی؟ من با رتبه هزار بگم شک دارم یه چیزی اما شما با این رتبه به این خوبی استرس چی داری؟ مگه اینکه فقط تهران رو زده باشی که استرس بگیری که اون باز میدونم میشه

معمارباشی

عضو جدید
نه فقط تهران رو نزدم ! همه جا رو زدم و برام مهم نیست کجا قبول بشم فقط می خواهم که قبول بشم !
البته استرسم بابت اسکیس خوشکلیه که زدم !یا بهتر بگم هیچی نزدم ! :(:cry:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فقط تهران رو نزدم ! همه جا رو زدم و برام مهم نیست کجا قبول بشم فقط می خواهم که قبول بشم !
البته استرسم بابت اسکیس خوشکلیه که زدم !یا بهتر بگم هیچی نزدم ! :(:cry:
فکر کنم رتبه ات زیر 100 بوده نه؟ بابا اسکیس رو همه بد زدند خوب نه اینکه من عالی زدم با اون مقیاس عوض کردنم یا خیلی چیزهای دیگه؟شبانه هم زدی؟ غیرانتفاعی؟

mahdooneh

عضو جدید
فکر کنم رتبه ات زیر 100 بوده نه؟ بابا اسکیس رو همه بد زدند خوب نه اینکه من عالی زدم با اون مقیاس عوض کردنم یا خیلی چیزهای دیگه؟شبانه هم زدی؟ غیرانتفاعی؟

ا شما هم مثل من مقیاس عوض کردی؟!من حتی زیر کارام مقیاس هم ننوشتم که کسی شک نکنه مقیاس درخواستی نیست!

mahdooneh

عضو جدید
آره دقیقا یه تایپیک بزنید دوستان تا اعلام نتایج ارشد اونجا دلداری بدیم بهم:confused:

موافقم.هر چی با بقیه حرف میزنیم که استرسمون خالی شه بدتر استرس میگیریم.ولی خوبه که با یکی مثل خودت حرف بزنی تا استرسه بره.

mahdooneh

عضو جدید
با این که می دونم قبول نمی شم شدیدا استرس گرفتم نمی دونم چرا !

انشالاه که قبولی.
توی کنکور آدم نمیتونه چیزی رو پیش بینی کنه.مخصوصا رشته ما که تا آخرین لحظه حتی حدسم نمیتونیم بزنیم که یه درصد کجا قبول میشیم.
انشالاه شما و بقیه کسایی که زحمت کشیدن جایی که حتا فکرشم نمیکردین(جاهای خوب خوب) قبول شین:w11:

النازا

عضو جدید
انشالاه که قبولی.
توی کنکور آدم نمیتونه چیزی رو پیش بینی کنه.مخصوصا رشته ما که تا آخرین لحظه حتی حدسم نمیتونیم بزنیم که یه درصد کجا قبول میشیم.
انشالاه شما و بقیه کسایی که زحمت کشیدن جایی که حتا فکرشم نمیکردین(جاهای خوب خوب) قبول شین:w11:

به نظرمن دهم نتایج میاد بچه ها امیدوارمهمه قبول بشن

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حتی زیر کارام مقیاس هم ننوشتم که کسی شک نکنه مقیاس درخواستی نیست!

عمرا اگه کسی شک کنه. تو بگو یک درصد:D

بازم بحث شیرین مقیاس اومد وسط تاپیک جذاب شد:D واقعا با یه سری حرکتای غیر مفید مثل المان و فرهنگستان افغانستان بار علمی این تاپیکو پایین آورده بودید:D

من بعضا یادم میره قراره نتایجی بیاد و ما از مهر بریم دانشگاه یا نریم یا تحولی بوجود بیاد. احساس میکنم دیگه همینجوریه تا آخر:D ببین چند سال گذشته از کنکور، موهام سفید شد هنوز نتایجش نیومده

mahdooneh

عضو جدید

بازم بحث شیرین مقیاس اومد وسط تاپیک جذاب شد:D واقعا با یه سری حرکتای غیر مفید مثل المان و فرهنگستان افغانستان بار علمی این تاپیکو پایین آورده بودید:D

من بعضا یادم میره قراره نتایجی بیاد و ما از مهر بریم دانشگاه یا نریم یا تحولی بوجود بیاد. احساس میکنم دیگه همینجوریه تا آخر:D ببین چند سال گذشته از کنکور، موهام سفید شد هنوز نتایجش نیومده

خب چه کار کنیم هر روز فکر این یه سال از اول میاد تو ذهن آدم تا آخرش!بحث مقیاسم جزوشه.
از سفیدی مو هم چیزی نگید که سفید شدن موهای من تو این چند وقت رکورد شکن بوده.رسما احساس پیری میکنم:eek:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا شما هم مثل من مقیاس عوض کردی؟!من حتی زیر کارام مقیاس هم ننوشتم که کسی شک نکنه مقیاس درخواستی نیست!
دقیقا منم کار شما رو کردم چون اینجوری یا رومی رومیه یا زنگیه زنگی نمیدونم والا توکل به خدا اما شایدم حد وسطش بشه در کل همه حالت ها امکانش هست یا خوب یا بد یا متوسط:biggrin:

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز

معلومه نباید استرس داشته باشه رتبه تک رقمی مگه استرسم میکشه؟:D واقعا یه سری ها با کارهای بیهوده بار علمی این تایپیک رو اوردند پایین اما به روزهای اوج خودش داره بر میگرده:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمن دهم نتایج میاد بچه ها امیدوارمهمه قبول بشن
نخیر هفته اول میاد خبر 20 مرداد تابناک رو هم گذاشتم که گفتند هفته اول شهریور
در ضمن آزاد هم اواسط شهریور رو اعلام کرد که نیمه اول شهریور اعلام میکنه به فاصله چند رو ز با سراسری
http://www.mehrnews.com/detail/News/2118202

آخرین ویرایش:

sallarmelli

عضو جدید

ملت رفتن افغانستان دارن اونجا رو آباد می کنند بعد من و تو توی این تایپیک از بار علمی این تایپیک حرف می زنیم
عمرا این تایپیک بیش از 50 صفحه مفید داشته باشه
یا ملت استرس دارن
یا شعر می گن
یا به سنجش فحش می دن
یا حسینی بای رو لعنت می کنند
یا وزارت خونه های آموزشی بی وزیر رو لعن می کنن
یا اسپم می کنن
یادت سر اون هرمه بود جواب من تایید شد با اینکه من خودم کلی با مکس توضیح دادم که چه ایراداتی داره ولی می بایست منظور طراح رو فهمید
ممنون

mahdooneh

عضو جدید
دقیقا منم کار شما رو کردم چون اینجوری یا رومی رومیه یا زنگیه زنگی نمیدونم والا توکل به خدا اما شایدم حد وسطش بشه در کل همه حالت ها امکانش هست یا خوب یا بد یا متوسط:biggrin:

امیدوارم تا هفته ی دیگه همه با خبرهای خوب بیان اینجا.:w16:
:w16:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا