بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه سوت و کوره اینجا کجا غیب شدین؟؟؟؟ صدا میپیچیه چه چه چه.....:(

milad-karimi

عضو جدید
کسی خبر نمیاره برامون... ماهم زانوی غم به آغوش گرفتیم.... روز تحویل طرح 5 رو بزارم.... مال دوشنبه هستش؟؟ هرکی میخواد بزارم تشکر بزنه از 3 تا بیشتر بشه میزارم.... یکم متمایزه.... مجتمع مسکونی بر اساس علم شرکت BIG

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستااااااان دوستااااان سنجش جواب داد وبا قاطعیت گفت دهه اول شهریور اعلام میشه او خبرگزاری اشتباهیده:biggrin: خب شینا سوت وکوره خبر بزار شلوغش کن والا دستور میده:D

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی خبر نمیاره برامون... ماهم زانوی غم به آغوش گرفتیم.... روز تحویل طرح 5 رو بزارم.... مال دوشنبه هستش؟؟ هرکی میخواد بزارم تشکر بزنه از 3 تا بیشتر بشه میزارم.... یکم متمایزه.... مجتمع مسکونی بر اساس علم شرکت BIG
میخوام اصلا نزاری خبر از اسکیس بیار بده طرحت رو بزاری اینجا تخلف رد میکنیم:biggrin:

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدیداً باید ناز همه رو بکشیم:biggrin:
یکی کار میزاره برمیداره
اونیکی میاد یچیز یمیگه همه رو میزاره تو کف میره
اونیکی میگه اگه به حد نصاب رسیدن و 3 نفر کار گذاشتن منم میزارم
چه خبره؟؟:biggrin:
خب بیکاریم کارامونو بزاریم دیگه
این طرح 5 من
21.jpg

پیوست ها

• 01 (3).jpg
    01 (3).jpg
    70 کیلوبایت · بازدیدها: 3

milad-karimi

عضو جدید
بابا شوخی کردم الان میزارم... عکسارو دارن برام ایمل میکنند... مال خودم حذف شده تو رم
جدیداً باید ناز همه رو بکشیم:biggrin:
یکی کار میزاره برمیداره
اونیکی میاد یچیز یمیگه همه رو میزاره تو کف میره
اونیکی میگه اگه به حد نصاب رسیدن و 3 نفر کار گذاشتن منم میزارم
چه خبره؟؟:biggrin:
خب بیکاریم کارامونو بزاریم دیگه
این طرح 5 من
مشاهده پیوست 161967مشاهده پیوست 161968

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کل کل طرحه؟؟ اینم طراحی نهایی من فردا طرح 5 ام هم میزارم البته همه عکس هاش پاک شده مجبور که طرح خامش رو بزارم ببخشید دیگه|(منظورم طرح 5 هست):D
001 (3).jpg

milad-karimi

عضو جدید
اینم مال ماااا..... تبریز ماکت ها 1.5 در 1.1..متر... مقیاس 1:200 مجتمع مسکونی.... مال منم گوشه عکس سمت چپ... مال خودمم این کودنای دوستم دارن ایمیل میکنن هنوز نرسیده.... عکاسم خودمم421578_393576160754388_1271986766_n.jpg

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم مال ماااا..... تبریز ماکت ها 1.5 در 1.1..متر... مقیاس 1:200 مجتمع مسکونی.... مال منم گوشه عکس سمت چپ... مال خودمم این کودنای دوستم دارن ایمیل میکنن هنوز نرسیده.... عکاسم خودمممشاهده پیوست 161976

اووووه شما چقد حال دارید.
ماکتارو نگااااااااااااااااااا
من خودم 3تا شیت بردم ماکت و از اینکارام نداشتم،
بهم دادن 8 پاشدم امدم:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میخوام استرس وارد کنم بهتون تنها 4 هفته دیگر به اعلام نتایج کنکور ارشد. چه کسانی قبول میشوند؟ چه کسانی مانند من نمیشوند؟؟؟:D

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها میخوام استرس وارد کنم بهتون تنها 4 هفته دیگر به اعلام نتایج کنکور ارشد. چه کسانی قبول میشوند؟ چه کسانی مانند من نمیشوند؟؟؟:D

کوروش جان استرس کجا بود هنوز ارشد نتایج نیومده الان باید برا نظام مهندسی بشینیم بخونیم...این چه وضعشه آخه معماری ها همش باید آزمون بدن...اه اه اه:wallbash::w22:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوروش جان استرس کجا بود هنوز ارشد نتایج نیومده الان باید برا نظام مهندسی بشینیم بخونیم...این چه وضعشه آخه معماری ها همش باید آزمون بدن...اه اه اه:wallbash::w22:
واقعا چرا معماری همش باید آزمون بده؟ به قول دادشم از وقتی یادمه تو داری کنکور میدی:biggrin: پارسال ارشد دادم البته کم خوندم سر جلسه هم حالم بد شد نصفه ول کردم اومدم بیرون آزاد هم همینطور بعد دوباره امسال شرکت کردم هم سراسری هم آزاد مزخرف رو هم اسکیس رو واقعا حالم از کنکور بهم میخوره اما نظام مهندسی رو من نمیتونم فعلا شرکت کنم به 2 دلیل
1. سربازی نرفتم
2. بچه های کارشناسی ناپیوسته نمیتونند مهر طراحی بگیرند البته اگر ارشد قبول شند مشکلی نیست
این شکلک آخریه چه باحال بود عارفه، طرف پهن زمین شده:biggrin:

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یه خبر خوب دیگه از این به بعد هر ساختمان مهندس ناظر عمران تنها نظارت بر اسکلت را بر عهده خواهد داشت و مهندس معمار بعد از اسکلت عهده دار این کار میشه یعنی پول مهندس عمران نصف میشه نصفش میره جیب ناظر معماری قبل از این ناظر معماری تنها بالای متراژ 5000 متر بوده فکر کنم اما با قانون جدید که در حال امضاست همه ساختمان ها باید مهندس ناظر معماری داشته باشند. بچه های کارشناسی ناپیوسته هم میتونند مهر ناظری رو بگیرند

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا..من از بچه های ارشدم...فک نکنم واسه دکترا بمونم ...شاید....یه روزی....یه جایی ...پرواز کردم

:( :w21::w21::(
پرواز چه حس غریبی یادش بخیر 3سال پیش وقتی وقتی شزایطت واسه رفتنم آماده بود بدون هیچ هزینه مالی خودم نرفتم والبته اگر هم برگردم باز نمیرم چون دلیل خاصی داشتم اما ایشالا هرجا که هستین موفق باشین. ارشد مگه شرکت نکردین امسال؟ دوباره میخوایند شرکت کنید؟

arefeh

کاربر ممتاز
واقعا چرا معماری همش باید آزمون بده؟ به قول دادشم از وقتی یادمه تو داری کنکور میدی:biggrin: پارسال ارشد دادم البته کم خوندم سر جلسه هم حالم بد شد نصفه ول کردم اومدم بیرون آزاد هم همینطور بعد دوباره امسال شرکت کردم هم سراسری هم آزاد مزخرف رو هم اسکیس رو واقعا حالم از کنکور بهم میخوره اما نظام مهندسی رو من نمیتونم فعلا شرکت کنم به 2 دلیل
1. سربازی نرفتم
2. بچه های کارشناسی ناپیوسته نمیتونند مهر طراحی بگیرند البته اگر ارشد قبول شند مشکلی نیست
این شکلک آخریه چه باحال بود عارفه، طرف پهن زمین شده:biggrin:
بابت 2 چرا داره درست میشه نظام مهندسی ما ک داره تطبیق واحد میکنه ک اونم از فردا میرم دنبالش اوکی شد به شما هم میگم ک ذوق مرگ شید

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابت 2 چرا داره درست میشه نظام مهندسی ما ک داره تطبیق واحد میکنه ک اونم از فردا میرم دنبالش اوکی شد به شما هم میگم ک ذوق مرگ شید
عارفه جدی؟ به خدا اگه با خبر درست شدنش بیای که ماهم مهر طرای میگیریم بهت شیرینی میدم جان خودم. تو ام کارشناسی ناپیوسته ای؟

qazal.

عضو جدید
پرواز چه حس غریبی یادش بخیر 3سال پیش وقتی وقتی شزایطت واسه رفتنم آماده بود بدون هیچ هزینه مالی خودم نرفتم والبته اگر هم برگردم باز نمیرم چون دلیل خاصی داشتم اما ایشالا هرجا که هستین موفق باشین. ارشد مگه شرکت نکردین امسال؟ دوباره میخوایند شرکت کنید؟

امسال شرکت میکنم.... آدما نسبت به جایی که هستن یه حس تعلق پیدا میکنن...و یا حس مسئولیت...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو استان ما باید یه 12 واحدیو تو آزاد پاس کنی تا برات تطبیق بدن...
بابا من الان دچار سردرگمی شدم شماها کارشناسه ناپیوسته اید؟ خورده تو مدرکتون مهندسی تکنولوژی معماری؟؟؟ واسه تهران رو میدونید چه جوریاست؟ راستی میگفتند به جای خدمت میخواند 4 سال سابقه اجرایی اگر داری رو به جاش قرار بدند اون چی شد؟ من 5 سال سابقه دارم

qazal.

عضو جدید

به نظرت با این آزمونای به صف کشیده و پی در پی بقول عارفه ، تا دکترا زنده میمونم :smile: و جونی تو من میمونه که بخوام بازم اینجا با ظرفیت کم دانشگاها دکترا بخونم...؟
البته واسه بالا بردن اطلاعات خیلی خوبه....(بشرطی که آزمون استاندارد باشه و بعد از جلسه آزمون فک کنی اطلاعاتت محک زده شده و خستگیت در بره)....اما بقول یکی از دوستام کی امروز به اطلاعاتو استعدادو خلاقیت نگاه میکنه....کی...البته استثنا هم وجود داره

آخرین ویرایش:

sallarmelli

عضو جدید
اینم مال ماااا..... تبریز ماکت ها 1.5 در 1.1..متر... مقیاس 1:200 مجتمع مسکونی.... مال منم گوشه عکس سمت چپ... مال خودمم این کودنای دوستم دارن ایمیل میکنن هنوز نرسیده.... عکاسم خودمممشاهده پیوست 161976

خدا خیری به احمدی نژاد و اون وزیر چی بود یعنی یه صفت بد خودتون براش بذارید نیک زاد رو می گم الان همه اینا که مسکن مهر هستن
یعنی چی مسکن مهر هستن یعنی در مناظره های انتخاباتی اگه دیده باشین به مسکن مهر چی می گفتن؟

بابا من الان دچار سردرگمی شدم شماها کارشناسه ناپیوسته اید؟ خورده تو مدرکتون مهندسی تکنولوژی معماری؟؟؟ واسه تهران رو میدونید چه جوریاست؟ راستی میگفتند به جای خدمت میخواند 4 سال سابقه اجرایی اگر داری رو به جاش قرار بدند اون چی شد؟ من 5 سال سابقه دارم

هی زهی خیال باطل
سالی که من رفتم خدمت نیروی دریایی ..... فقط لیسانس بود این قدر نیرو کم شده ....دوستم گفت امسال فوق لیسانس اونجا گرفته ....بیشتر قوانین کسر خدمت رو لغو کردن
تازه به کسانی که پدرشون جبهه رفته باشد کامل یعنی به 30 ماه برسه کلا معاف می کنند و اگه 29 ماه 29 روز هم که رفته باشه الان باید 21 ماه بری احتمالا سال بعد می شه 24 ماه پس بدو برو خدمت چون سالی که من رفتم 18 ماه بود تازه 2 ماه هم به دلیل شرایط چنگی و دزدان دریایی ازمون کسر شد شد 16 ماه چند ماه آخرش رو هم من پیچوندم با روش های مختلف که خوب نیست شما یاد بگیرد (زبونم رو گاز گرفتم) توی جمعمون خانم هم هست

حال با این وضعی که خانم ها می زایند 30 سال دیگه هم سابقه خدمت بیاری ور می دارن می برنت خدمت ولی غرضی یه جا توی حرفاش گفت من اگه رییس جمهور بشم خدمت سربازی رو بر می دارم و یه ارتش حرفه ای راه می اندازم ( کشور آلمان و بعضی از کشورهای اروپایی چنین ارتشی رو دارن) یکی از ویژگی های مهم رییس جمهور اینه که باید خلاق باشه که کم از این جور آدم ها پیدا می شن

خدایی من اگه تهرون بودم یه انقلاب علیه این سازمان سنجش و توکلی راه می انداختم
من در حال تهیه یه طومار هستم که کسانی که اعتراض دارن امضا کنند و فقط به یه 10 یا 15 نفری نیاز هست که ببرنش سنجش از اون طرف هم زنگ بزنند صدا و سیما و بگن بچه های ارشد می خوان توی خیابون ها تظاهرات کنند تا بیان فیلم بگیرن و از طرف دیگه هم مسئله تا رسانه ای نشه وضع همینه.

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
خدا خیری به احمدی نژاد و اون وزیر چی بود یعنی یه صفت بد خودتون براش بذارید نیک زاد رو می گم الان همه اینا که مسکن مهر هستن
یعنی چی مسکن مهر هستن یعنی در مناظره های انتخاباتی اگه دیده باشین به مسکن مهر چی می گفتن؟

هی زهی خیال باطل
سالی که من رفتم خدمت نیروی دریایی ..... فقط لیسانس بود این قدر نیرو کم شده ....دوستم گفت امسال فوق لیسانس اونجا گرفته ....بیشتر قوانین کسر خدمت رو لغو کردن
تازه به کسانی که پدرشون جبهه رفته باشد کامل یعنی به 30 ماه برسه کلا معاف می کنند و اگه 29 ماه 29 روز هم که رفته باشه الان باید 21 ماه بری احتمالا سال بعد می شه 24 ماه پس بدو برو خدمت چون سالی که من رفتم 18 ماه بود تازه 2 ماه هم به دلیل شرایط چنگی و دزدان دریایی ازمون کسر شد شد 16 ماه چند ماه آخرش رو هم من پیچوندم با روش های مختلف که خوب نیست شما یاد بگیرد (زبونم رو گاز گرفتم) توی جمعمون خانم هم هست

حال با این وضعی که خانم ها می زایند 30 سال دیگه هم سابقه خدمت بیاری ور می دارن می برنت خدمت ولی غرضی یه جا توی حرفاش گفت من اگه رییس جمهور بشم خدمت سربازی رو بر می دارم و یه ارتش حرفه ای راه می اندازم ( کشور آلمان و بعضی از کشورهای اروپایی چنین ارتشی رو دارن) یکی از ویژگی های مهم رییس جمهور اینه که باید خلاق باشه که کم از این جور آدم ها پیدا می شن

خدایی من اگه تهرون بودم یه انقلاب علیه این سازمان سنجش و توکلی راه می انداختم
من در حال تهیه یه طومار هستم که کسانی که اعتراض دارن امضا کنند و فقط به یه 10 یا 15 نفری نیاز هست که ببرنش سنجش از اون طرف هم زنگ بزنند صدا و سیما و بگن بچه های ارشد می خوان توی خیابون ها تظاهرات کنند تا بیان فیلم بگیرن و از طرف دیگه هم مسئله تا رسانه ای نشه وضع همینه.

:mad:

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جدی؟ به خدا اگه با خبر درست شدنش بیای که ماهم مهر طرای میگیریم بهت شیرینی میدم جان خودم. تو ام کارشناسی ناپیوسته ای؟

آره کوروش جان شهر ما چون رئیس نظام مهندسی و چند تا از کارکنانش از اساتید دانشگاهیه ما بودند وقتی اعتراض مارو دیدند و حق هم دادند خودشونم تو پیگیری کمکمون کردند.الان هم فقط کافیه از دانشگاههای کاردانی . کارشناسیمون استعلام نمره بگیرند و واحدها رو تطبیق بدند اگه اوکی باشه ک امتجان میدی اگه نه به قول میلاد اون واحدهارو باید پاس کنی...اما من خودم اون واحدها رو دیدم دقیقا همونهاییه ک پاس کردم فقط اسمهاشون تغییر کرده.فکر میکنم 8-9 تا درس بودند.
منم کارشناسیه ناپیوسته تکنولوژیه معماری هستم عزیز جان....
ایشالله تا آخر هفته خبر خوبی بهتون میدم;)

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقت پیش زنگ زدم نظام مهندسی، گفتم شهریور آزمون هست؟ گفتن معلوم نیست شاید نباشه، به سایت سر بزنید.

هفته پیش یه اطلاعیه فوق العاده اومد رو سایتشون، مبنی بر اینکه ای عزیزان، ای مهندسان، ما میخواستیم طبق برنامه ریزی شهریور آزمون بگیریم، ولی با درخواستهای مکرر مدیران استان ها و مهندسان عزیز، بدلیل گرمای هوا:w15: نزدیکی فصل مدارس:w15: فصل تعطیلات تابستانی:w15: فصل گشاد بازیهای همیشگی:w15: قرار بر این شد که شهریور آزمون نگیریم! ایشالله عمری باشه سعی میکنیم آذر امتحان بگیریم. البته تو آذرم میگیم 2 ماه دیگه اسفنده، صبر کنید یبارکی همون اسفند آزمون میدین:w15:

انصافا دمشون گرم، ترکوندن. حالا شما گیر دادین به سنجش و توکلی بدبخت؟ بابا اینا هنوز جواب آزمون طراحی اسفند رو ندادن:w15: شما چه انتظاری دارین؟

saherem

عضو جدید
ظرفیت و زمان اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد

به گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 در روزهای 18 تا 20 بهمن 91 در 139 کد رشته امتحانی و با رقابت 741 هزار و 232 داوطلب حاضر در جلسه آزمون برگزار شد.مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره از آزمون، گفت: ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد 92، حدود 99 هزار 697 نفر در نظرگرفته شده است، البته علاوه بر این ظرفیت استعداد درخشان نیز اضافه می‌شود.وی با اشاره به اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در هفته اول شهریور ماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش، خاطرنشان کرد: گزینش نهایی در کلیه کد رشته‌های تحصیلی بر اساس 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل تراز شده دوره کارشناسی و سهمیه داوطلبان انجام می‌شود.

sallarmelli

عضو جدید
ظرفیت و زمان اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد

به گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 در روزهای 18 تا 20 بهمن 91 در 139 کد رشته امتحانی و با رقابت 741 هزار و 232 داوطلب حاضر در جلسه آزمون برگزار شد.مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره از آزمون، گفت: ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد 92، حدود 99 هزار 697 نفر در نظرگرفته شده است، البته علاوه بر این ظرفیت استعداد درخشان نیز اضافه می‌شود.وی با اشاره به اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در هفته اول شهریور ماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش، خاطرنشان کرد: گزینش نهایی در کلیه کد رشته‌های تحصیلی بر اساس 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل تراز شده دوره کارشناسی و سهمیه داوطلبان انجام می‌شود.

این گزارش های نخ نما شده ی سازمان سنجش به هیچ دردی نمی خوره اگه وجودش رو دارند بیان زودتر نتایج رو بدهند

[FONT=BNazanin_Mehr]جدول زمان اعلام نتایج آزمونهای سراسری و آزاد[/FONT]
نتایج 5 آزمون سراسری سازمان سنجش و دانشگاه آزاد تا شهریور ماه اعلام می شود در این گزارش زمان تقریبی و دقیق برخی آزمونها در جدولی مشخص شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله با فاصله اندکی آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری خود را برگزار می کنند، تنها آزمون ادغام شده این دو سازمان آزمون سراسری مقطع کارشناسی است.
با فرا رسیدن فصل تابستان، سنجش و مرکز آزمون مراحل دیگری از گزینش داوطلبان را در این آزمونها آغاز می کنند.
در نهایت، شهریورماه نیز تمامی نتایج اعلام خواهد شد.
در جدول ذیل، زمانهای حدودی اعلام شده اعلام نتایج آزمونهای این دو سازمان بر اساس اعلام رسمی، مشخص شده است.
آزمونزمان اعلام نتایج
ارشد دولتیدهه سوم شهریور
دکتری دولتینیمه شهریور
ارشد آزاداواخر شهریور
دکتری آزادنیمه دوم شهریور
سراسری21 شهریور
به گزارش مهر، در خصوص آزمون دکتری دانشگاههای دولتی لازم به یادآوری است که دانشگاهها هنوز در حال انجام مصاحبه با داوطلبان هستند و طی چند روز آینده باید اسامی داوطلبان شایسته پذیرش را به سازمان سنجش اعلام کنند.
انتخاب رشته آزمونهای کارشناسی ارشد سراسری دانشگاه آزاد و سنجش صورت گرفته است.

نتایج اولیه آزمون سراسری تا 12 مرداد اعلام خواهد شد، پس از آن مجازشدگان از روزهای 17 نا 22 مرداد امکان انتخاب رشته دارند.

منبع خبرگزاری مهر

این خبر گزاری ها هم فکر نکنم اصلن برن با سازمان سنجش گزارش تهیه کنند فکر کنم هرچی بهزاد اعلام می کنه این ها هم همون رو می گن الان نتایج دهه سوم میاد یا دهه ی اول یکی اول تکلیف این رو روشن کنه این نتایج کی میان
شاید هم دهه ی زجر بیان

آخرین ویرایش:

mos6762

عضو جدید
باسلام د.ستان ی سری فایل داشتم راست کلیک کردم زدم proprties بعد توی security ی کارای allow,deny زدم الان نشونشون نمیده واجرا نمیشن ولی هسن .عکس بودن .راهنمایی کنید لطفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا