بررسی آزمون ارشد هوافضا 92

arjangadib

عضو جدید
کدام سوالها به نظرتون ایراد داره به نظر من سوال 51 , 118 و 67 غلط بودن
اگر موافق هستید نظرتونو حتماٌ به سنجش اعلام کنید

تو سواله 68 مگه شیر فشارشکن دما رو کاهش نمیده و آنتالپی رو ثابت نگه میداره ؟

mkh1368

عضو جدید
بچه ها به نظرتون سوال 79 گزینه 1 نمیشه؟مگه کنترلر مشتق گیر خطا را زیاد نمیکنه یا اینکه خطای ماندگار سیستم نوع 2 به ورودی شیب مگه صفر نمیشه؟؟؟یا سوال 82 مگه گزینه 1 نمیشه؟؟؟خواهشا اگه کسی میدونه بگه

arjangadib

عضو جدید
بچه ها به نظرتون سوال 79 گزینه 1 نمیشه؟مگه کنترلر مشتق گیر خطا را زیاد نمیکنه یا اینکه خطای ماندگار سیستم نوع 2 به ورودی شیب مگه صفر نمیشه؟؟؟یا سوال 82 مگه گزینه 1 نمیشه؟؟؟خواهشا اگه کسی میدونه بگه

در سوال 82 چون گفته مقدار نهایی یعنی در حالت ماندگار اگر ورودی پله واحد باشد مقدار برابر
1/(1+G) در s=0
گزینه 1 مشکلی نداره

آخرین ویرایش:

پیمان 110

عضو جدید
در سوال 82 چون گفته مقدار نهایی یعنی در حالت ماندگار اگر ورودی پله واحد باشد مقدار برابر
1/(1+G) در s=0 گزینه 1 هم درسته

دوستان خیلی بدیهی است که هم سوال 79 و هم 82 گزینه ی 1 گزینه ی درسته
حالا اگر توی سوال 79 گزینه 2 و توی سوال 82 گزینه ی 4 هم بنا به هر دلیلی که طراح سوال مد نظرشه درست باشه یعنی این دوتا سوال 2 تا گزینه ی درست داره پس یا باید سوال حذف بشه یا کلید به هر دو گزینه ی درست امتیاز بده تا کسایی که زدن نمره منفی نگیرن
پس ازتون خواهش می کنم به سایت سنجش برید و این دوتا سوال رو اعتراض بزنید چون بدجوری حقمون داره ضایع میشه

arjangadib

عضو جدید
دوسته عزیز در مورد 79 نمیتونم نظر بدم اما 82 سوال درسته سوال گزینه 4 غلطه و بقیه گزینه ها درسته پس فقط گزینه 4 درست میشه نیاز به دو تا کلید نداره البته این سوال بصورت ویژه

saeed_sh68

عضو جدید
ریاضی 62
آیرو 20
مکانیک پرواز 12
سازه هوایی 34
طراحی و زبان 0
رتبم چند میشه؟

weird

عضو جدید
سلام propulsion Aعزیز:smile:
میشه رتبه منو هم حدودی بگی و اینکه کجا میشه قبول شد؟
زبان10
ریاضی 41
:cry:آیرودینامیک 5- البته کلیدهاش غلط دارن وگرنه میشه 1.6+
مکانیک پرواز 5 این هم کلید غلط داره وگرنه 11.6 میشه
سازه هوایی 20
طراحی اجسام پرنده 0
مرسی

weird

عضو جدید
دانشگاه های تهران روزانه یا شبانه حدودا چه رتبه هایی می خوان؟

mkh1368

عضو جدید
دوستان خیلی بدیهی است که هم سوال 79 و هم 82 گزینه ی 1 گزینه ی درسته
حالا اگر توی سوال 79 گزینه 2 و توی سوال 82 گزینه ی 4 هم بنا به هر دلیلی که طراح سوال مد نظرشه درست باشه یعنی این دوتا سوال 2 تا گزینه ی درست داره پس یا باید سوال حذف بشه یا کلید به هر دو گزینه ی درست امتیاز بده تا کسایی که زدن نمره منفی نگیرن
پس ازتون خواهش می کنم به سایت سنجش برید و این دوتا سوال رو اعتراض بزنید چون بدجوری حقمون داره ضایع میشه

دوست عزیز برا اعتراض تو سایت سنجش باید کجا بریم؟؟

mkh1368

عضو جدید
دوستان کسی میدونه میانگین نفرات اول سال ها قبل چند بوده؟بالاخره بقیه نسبت به نفر ائل سنجیده میشن!!

bardiaxavi

عضو جدید
دوستان به نظر من جواب سوال های 58 ، 62 ( دارای 2 جواب صحیح ) ، 67 ! که خیلی عجیبه جوابش!!! و 99 مورد دارن ( این سوال ها رو خودم زدم )
هر 4 تاش رو هم با عکس واسشون فرستادم حالا دیگه نمی دونم!

در مورد اون شیر فشار شکن هم جواب درسته چون ضریب ژول تامسون(آنتالپی ثابت) در گازهای ایده آل برابر صفر هست پس تغییر دما نداریم

bardiaxavi

عضو جدید
کدام سوالها به نظرتون ایراد داره به نظر من سوال 51 , 118 و 67 غلط بودن
اگر موافق هستید نظرتونو حتماٌ به سنجش اعلام کنید

51 و 118 رو نزدم ولی 67 حتی قانون اول رو هم رعایت نمیکنه جوابشون! نمی دونم چطوری حل کردن که به اون جواب رسیدن ... احتمالا اشتباه شده

propulsion A

عضو جدید
ریاضی 62
آیرو 20
مکانیک پرواز 12
سازه هوایی 34
طراحی و زبان 0
رتبم چند میشه؟
۲۰۰ تا ۲۵۰
در مورد سوالت هم ، بر اساس رتبه های دو سال گذشته .

سلام propulsion Aعزیز:smile:
میشه رتبه منو هم حدودی بگی و اینکه کجا میشه قبول شد؟
زبان10
ریاضی 41
:cry:آیرودینامیک 5- البته کلیدهاش غلط دارن وگرنه میشه 1.6+
مکانیک پرواز 5 این هم کلید غلط داره وگرنه 11.6 میشه
سازه هوایی 20
طراحی اجسام پرنده 0
مرسی
۹۰۰ تا ۱۰۰۰ ، تا اونجایی که من میدونم با این رتبه مالک میشه قبول شد .

دوستان کسی میدونه میانگین نفرات اول سال ها قبل چند بوده؟بالاخره بقیه نسبت به نفر ائل سنجیده میشن!!

حدودا بین ۴۵ تا ۵۰

mkh1368

عضو جدید
1/(1+G) در s=0
گزینه 1 مشکلی نداره
بله درسته ولی این در صورتی هست که تابع تبدیل حلقه بسته باشه ،اگه حلقه باز باشه باهم برابر میشن.در ضمن سال89 اومده بود که تایع تبدیل برابر نسبت خروجی به ورودی ضربه واحد است.پس عملا نوع ورودی مهمه.پس گزینه 1 هم درست نیست

mkh1368

عضو جدید
بچه ها سوال 54 مگه بی نهایت نمیشه؟این تابع جریان مال گردابه ورتکسه.برای ورتکس گفتیم اگر منحنی شامل مبدا باشه گردش بی نهایت میشه.البته با حل کردن 1 بدست میاد ولی اگه شامل مبدا باشه باید بی نهایت بشه.!!!!!!! در ضمن تاکی مهلت برا اعتراض داریم؟؟؟؟؟؟؟؟

imanyyy

عضو جدید
من امسال کنکور ارشد هوا فضا شرکت کردم و این درصد هایم هست ممنون میشم رتبه ام رو تخمین بزنید:
زبان 10
ریاضی 42
سازه 30
طراحی اجسام پرنده 14
ایرو 10
کنترل 5

با تشکر

imanyyy

عضو جدید
سوال 103 کلا جواب در
گزینه ها نیس جواب 3 رادیکال 3 میشود و سوال اشتباه است
سوال 109 هم گزینه ی 3 میشود
مگه نه؟
ایا میشه اعتراض نوشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sahargahan114

عضو جدید
من امسال کنکور ارشد هوا فضا شرکت کردم و این درصد هایم هست ممنون میشم رتبه ام رو تخمین بزنید:
زبان 10
ریاضی 42
سازه 30
طراحی اجسام پرنده 14
ایرو 10
کنترل 5

با تشکر

فکر کنم شبانه شهرستان قبول بشی
پارسال با 650 شبانه آیرو مشهد قبول شدند

mkh1368

عضو جدید
آقا بالاخره کجا باید اعتراض کنیم؟؟؟چیزی تو سایت سنجش نیست!!!!!

mkh1368

عضو جدید
بچه سوال54 همون یک میشه.ببخشید....ولی سوال 46 مگه گزینه 4 نمیشه؟خواهشا اگه کسی جواب را میدونه بگه که الکی اعتراض نکنیم؟؟

NASTOH

عضو جدید
با این درصدامیشه روزانه یا شبانه رشته آیرو امید داشت؟

زبان 3 درصد
ریاضی 50
ایرو 3
کنترل 5
سازه 8
اجسام ژرنده 0

arjangadib

عضو جدید
با این درصدامیشه روزانه یا شبانه رشته آیرو امید داشت؟

زبان 3 درصد
ریاضی 50
ایرو 3
کنترل 5
سازه 8
اجسام ژرنده 0

فک کنم مالک قبولی طراحی اجسامت اگه یا10 یا 15 بود خواجه ام می شد البته ایشالا که بهتر قبول شی

بالا