بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

1architect

عضو جدید
خب اون طور که یکی از بچه ها میانگین ها رو گذاشته؛ شما 600 تا 1200 ممکنه بشید و اینکه بنظرم تاریخ ترازتون رو میاره بالا(انگار 60 پارسالو زدید) درک رو هم بد نزدی.......بنظره من زیر1000میشی.

بابا این ترازا نزدیکه همه اسکیسو چند درصد بالا بزنی (مثلا از 50 درصد بالاتر بکشیش ) همه ضعفای این درصداتو جبران میکنه...;)

به نظرتون ممکنه با این درصدا تهران یا کرج شبانه قبول شد با اسکیس خوب؟(اسکیس عالی که میدونم نمیتونم):cry:

Saretus

کاربر فعال
برید یه کلاس اسکیس پیش یه استاد خوب ثبت نام کنید حتما تمرینایی که بهتون میده انجام بدید + از روی کتابای اسکیس هم می نتونید رو کشی کنید .
پرسپکتیو حتما قوی کنید . یه درخت یه فونت یه اسمون انسان و .... یاد بگیرید تو همه کارتون ازشون استفاده کنید .

مرسی از راهنماییتون... واقعا ممنون

فقط نگفتین به نطرتون زبانم فنی رو جبران می کنه؟

بان 63
فنی 17
تاریخ 20
درک 33
منظر 20

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی دفترچه غیر شماره A رو داره برای من بگذاره
ممنون میشم;)

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییتون... واقعا ممنون

فقط نگفتین به نطرتون زبانم فنی رو جبران می کنه؟

بان 63
فنی 17
تاریخ 20
درک 33
منظر 20
زبان معمولا چون کسی بالا نمی زنه یه برگ برنده هست واسه شما . خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کمک میکنه به بهتر شدن رتبه .

tehrangharb

عضو جدید
به نظرتون ممکنه با این درصدا تهران یا کرج شبانه قبول شد با اسکیس خوب؟(اسکیس عالی که میدونم نمیتونم):cry:

آره چرا نمیشه دوست عزیز........یکی از دوستام میگفت دوستش با رتبه 1800 و اسکیس 60 پارسال رتبش 300 شد .....حالا شما که انشاالله رتبه بهتر کسب میکنی....

حالا گیریم که تا حالا کسی نتونسته تهران با درصدای شما قبول بشه ، یعنی شما هم نمیتونی!!!!........."شما اولین کسی هستی که با این درصدا روزانه تهران قبول میشی"......:)(ولی قبلا داشتیم که با رتبه هزار و خرده ای تهران قبول شدن)

nona_rad

عضو جدید
با سلام
به نظرتون با این درصدها رتبه ام حدودا چند میشه؟ اصلا مجاز میشم برای اسکیس ؟
زبان 1
فن 30
تاریخ 26
درک 31
منظر 5

hiden arch

عضو جدید
سلام به همه
من همین الان حساب کردم
فنی و تاریخ گند زدم منظرم که .........
زبان 49
فنی 38
تاریخ 35
درک 55
منظر 23
شهر 52

نظرتون چیه؟؟:cry:

Saretus

کاربر فعال
زبان معمولا چون کسی بالا نمی زنه یه برگ برنده هست واسه شما . خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کمک میکنه به بهتر شدن رتبه .

ببخشید نمی خواستم اسپم کنم... می خواستم تشکر کنم اما برام غیر فعال شده بود...

ممنون...خدا کنه امسال هم همین طور باشه...

1architect

عضو جدید
آره چرا نمیشه دوست عزیز........یکی از دوستام میگفت دوستش با رتبه 1800 و اسکیس 60 پارسال رتبش 300 شد .....حالا شما که انشاالله رتبه بهتر کسب میکنی....

حالا گیریم که تا حالا کسی نتونسته تهران با درصدای شما قبول بشه ، یعنی شما هم نمیتونی!!!!........."شما اولین کسی هستی که با این درصدا روزانه تهران قبول میشی"......:)(ولی قبلا داشتیم که با رتبه هزار و خرده ای تهران قبول شدن)

مرسی که امیدواری میدی :gol:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بامیانگین 40 چیکارکنم؟اعصابم بدجور بهم ریخته رتبم به نظرتون چندمیشه

شوخی می کنید 40 درصد که فوق العاده است
اگه به دانشگاه های خیلی بالا فکر می کنید می تونید با اسکیس بهشون برسید

naser1990

عضو جدید
[FONT=&quot]بچه ها من زبان رو نزدم احتمالن رتبم خیلی افت کنه از اون طرف میانگینم تقریبا [/FONT]42[FONT=&quot] درصده الان کدومشون توتعیین رتبم موثرتر هستن ؟؟به نظرتون رتبم در چه حدودی میشه ؟؟؟[/FONT]

1architect

عضو جدید
منم نمیتونم بخوابم :wallbash:
نمی دونم باید از فردا برم اسکیس یا برم دنبال کارو زندگیم

sallarmelli

عضو جدید
49-- در سازه های ورق تاشده علاوه بر فشار و کشش در محل اتصال ورق ها خمش زیادی وجود داره و به همین دلیل ضخامت سازه در اون ناحیه بیشتره و این هم تصویر به نظر من گزینه خمش و برش درسته
66-- برای این سوال من با اطمینان گزینه رو زدم حالا نمی دونم چرا اشتباهه که از دو حالت خارج نیست یا من گزینه رو جابجا زدم که سابقه چنین کاری رو دارم و دیگر اینکه شاید پاسخ نامه B این سوال رو غلط زده باشه باید حتما دفترچه رو چک کنم ولی فعلن پیدا نکردم
71-- خدایی جواب غلطه امیدوارم حذف شه چون هرچی پلان توی تاریخ معماری بود من حفظ کرده بودم ناسلامتی من شاگرد دکتر متدین هستم و خودش کرمونیه خیلی حرصم گرفته باید زنگ بزنم بهش و بپرسم جواب این سوال چیه؟
75--من این سوال رو استدلال کردم کسی بایان استدلال موافقه؟ من سر جلسه گفتم که خطوط اسلیمی اکثرا سفید هستند که در ضمینه سورمه ای می شنینند و سورمه ای هم که با سفید تضاد نداره بلکه تفاوت داره حالا هر کی موافقه اعلام کنه
85--جواب غلطه در شهر برودآکر معماری ارگانیک هست و در شهر لوکوربوزیه معماری ماشینی و هر دو از مصالح مدرن استفاده می کردند یعنی بتن یعنی یکی از مصالح مدرن استفاده می کرد دیگری نمی کرد؟ عجب
111-- من اعتقاد دارم این سوال جوابی که فعلن داره غلطه
123--اوج نامردی هست اگه 5 برابر نباشه
127--رو من نمی فهمم اگه شیب به سمت داخل باشه یعنی آب بارون بیاد به سمت ما دقیق این سوال رو نمی فهمم

این هم تصویر برای سوال 49

پیوست ها

• DSC04010.JPG
    DSC04010.JPG
    88.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

nona_rad

عضو جدید
میانگین 30
فن 36
تاریخ 40
درک 31
منظر 25
زبان 14 شایدم 17 (یه سوالو یادم نیست چی زدم)

معدلم 15 و خورده ای

تبریک میگم شما میری برای مرحله بعد
ببخشید ولی فکر نمیکنم روزانه قبول شی مگر اینکه اسکیس غوغا کنی
به هر حال شبانه یا غیر انتفاعی با یک اسکیس معمولی رو شاخش

tehrangharb

عضو جدید
ممنونم خانم مهندس ولی شاید بعضی از بچه ها بدونن علاقه م رو به تکنولوژی معماری و اگر امسال نشه ترجیح میدم یکبار دیگه هم شانسم رو امتحان کنم
میدونم یه مقدار شاید حماقت باشه و ممکنه حتی بعد پشیمون بشم و نتونم حتی بهتر باشم ولی خب علاقه س دیگه ...

چی میتونم بگم گلبانو امسال که احساس شرکت در آزمون رو نداشتم واقعا !!!!! راستش چند سالی دیرتز از معمول تونستم بیام دنبال علاقه م و معماری و خب علاقه ارزش صبر و تلاش بیشتر رو داره

حتما خودتون بهتر از بنده واقفید ولی واقعا حیفه .........قبل از اینکه رو تصمیم تون مصر باشید یه سر برید دانشگاه مورد علاقه تون و با دانشجوهای رشته مورد علاقه تون صحبت کنید ، شاید اون طور که فکر میکنید نباشه.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.