بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.يه سوال داشتم واسه امتحان تشريحي مطالعات چه سوالي طرح شده بود؟
در کل امتحانش چطوريه؟لطفا اگه اطلاعاتي درمورد امتحانش داريد بگيد.
مرسي:(
من از یکی از دوستام پرسیدم گفت امتحانش تشریحیه چند تا سوال تشریحی تو حوزه معماری اسلامی میدن (تعدادشو یادم نیست ولی کم بود) یکیش یادمه گفت از تزیینات بوده و تفاوت خط های کوفی و ثلث و اینا رو میخواسته یه سوالم مثل اینکه یه متنو داده بودن گفته بودن یه مقاله از رو این متن بنویسید
نخیر پارسال تا 3200مجاز شد.
پارسال تا 4200 مجاز شده بودن من خودم آزمایشی شرکت کردم 3900 مجاز شدم

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از یکی از دوستام پرسیدم گفت امتحانش تشریحیه چند تا سوال تشریحی تو حوزه معماری اسلامی میدن (تعدادشو یادم نیست ولی کم بود) یه سوالم مثل اینکه یه متنو داده بودن گفته بودن یه مقاله از رو این متن بنویسید

پارسال تا 4200 مجاز شده بودن من خودم آزمایشی شرکت کردم 3900 مجاز شدم
میشه بگین درصداتون در چه حدود بود؟

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال تعداد مجازیا فک کنم کمتر باشه

پارسال بخاطر کم کردن وقت سازمان سنجش تعداد مجازیارو بیشتر کرد

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
آکادمی نتیجه اون تخمین رتبه رو اعلام کرد آیا؟

razi.n

عضو جدید
جدي؟
اگه اينطوري حساب کنيم من اصلا مجاز نميشم پس.اي خدا....
ميانگين من الان تقريبا28 که ميشه 23...
اسکيس شقاقي رو ثبت نام کرد اصلا فکرشو نميکردم کارم به اين حرفا برسه که بپرسم مجاز ميشم يا نه....
خيلي گند زدم....
میانگینت 45درصده...پارسال با این میانگین فردی رتبه 14 اورده است.......:w26:

امسال به خاطر گلابی بودن کنکور شما یه 5 درصد از میانگینت کم کن که درست شه و حدودا دور و ور 100 باید بشی:w24:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازمون تشریحی مطالعات

ازمون تشریحی مطالعات

یکی از دوستان پرسیده بو که ازمون تشریحی مطالعات چه جوریه . من چیزی که شنیدم میگم شاید مفید باشه
مسیکه پارسال سه تا متن به زبان های انگلیسی فارسی و دری نوشته بودن که هر سه متن در مورد یک موضوع بوده و شما باید این سه متن بخونید و بعدش یک مقاله با توجه به این سه متن و رعایت اصول مقاله نویسی می نوشتید .
تهران کلاس مقاله نویسی من شنیدم داره .

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام
فقط یه دفترچه مثلا D رو چک نکنید، سعی کنید حداقل دو تا دفترچه رو چک کنید، سال پیش اختلاف بود بین کلیدای دفترچه ای مختلف
من خودم وقت نکردم یه دفترچه دیگه رو هم چک کنم
این درصدام شده که خیلی ناراضیم، بعدا باز چک میکنم

زبان 7.77
فن 40
تاریخ 36.66
درک عمومی 45
درک منظر 33.3 (انگار تو منظر من با این 33.3 قرارداد بستم، سال پیشم همین درصدو زده بودم)

میانگین 34.28

تو پیس بینی آکادمی تخصصی معماری رتبه 71 مهندسی معماری و رتبه 101 منظر، اما همونطور که خودشون گفتن اصلا نمیشه بهش استناد کرد

آخرین ویرایش:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فقط یه دفترچه مثلا D رو چک نکنید، سعی کنید حداقل دو تا دفترچه رو چک کنید، سال پیش اختلاف بود بین کلیدای دفترچه ای مختلف
من خودم وقت نکردم یه دفترچه دیگه رو هم چک کنم
این درصدام شده که خیلی ناراضیم، بعدا باز چک میکنم

زبان 7.77
فن 40
تاریخ 36.66
درک عمومی 45
درک منظر 33.3 (انگار تو منظر من با این 33.3 قرارداد بستم، سال پیشم همین درصدو زده بودم)

میانگین 34.28

تو پیس بینی آکادمی تخصصی معماری رتبه 71 مهندسی معماری و رتبه 101 منظر، اما همونطور که خودشون گفتن اصلا نمیشه بهش استناد کرد
من چک کردم
d و a مثل هم بود
..............................
جواب آکادمی چه جوری اعلام شد؟

taken2012

عضو جدید
سلام دوستان سوال 123 دفترچهc از کتاب غزاله روحانی صفحه 160 ......5 برابر میشه نا ده برابر .....گزینه 2 ...اعتراض بفرماییدDSC07137 copy.jpg

gholamsagi

عضو جدید
بچه ها ممکنه بگید رتبه ی تخمینی شما از آکادمی چند شده؟

من میانگین درصدام 26 بود، زبانم رو 66 زده بودم حالا نوشته رتبه 195 . مزخرفه، نه؟

neda_aden

عضو جدید
میانگینت 45درصده...پارسال با این میانگین فردی رتبه 14 اورده است.......:w26:

امسال به خاطر گلابی بودن کنکور شما یه 5 درصد از میانگینت کم کن که درست شه و حدودا دور و ور 100 باید بشی:w24:

اميدوارم همين طور که شما پيش بيني کرديد بشه :w14:

وضعیت
موضوع بسته شده است.