بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
فن 23%
تاریخ 20%
درک 10%
منظر 20%
زبان یادم نیس
شاید منفی باشه:((
چی میشه با این درصدا:(

iran vatanam

کاربر فعال
درود به بچه ای تابیک که ترکوندن
بابا ایول ....
خدایش باعث افتخار تابیک هستید
من که شخصا تبریک میگم با این درصدا...
;):);)

gpgmo

عضو جدید
د.ست خ.وبم یه نگاه به درصد بجه ها بندازی جز درک 70!!!!!!!!!!!!!!!!!میبینی که درکت و منظر وفن رو روی میانگین هستی منتها من برای تاریخ و زبان یکم نگرانم به نظرم رتبه زیر 2000 و بالای 700 رو داری قطعیت رو خدا میدونه اما برای دانشگاه شهرستان شانس خواهی داشت. و به اسکیس توجه زیادی داشته باش .ساده است اگر رتبه ات در بد ترین حالت 2000 باشه 5 ضریب اسیکس و 40 درصد اسکیس بالاتر(هر سال به شدت متغیر پارسال حدود 25 و 2 سال پیش 20)) میتونه تاریخ و زبانت رو معادل 45 درصد بیاره بالا.و این رتبه نهایی تو رو به راحتی می کشونه زیر 500 و دانشگاه غیر انتفاعی و یا شهرستان می تونی قبول شی...پس اولا بچسب به اسکیس و توکل کن انشالا موفق باشی

مرسي واقعا....خدا كنه كه اينطور باشه...ميخواستم كلا بيخيال شم....

TUliP

عضو جدید
سلام دوستان این درصدای منه
زبان31
فن36
تاریخ34
درک40
منظر 50
به نطرتون رتبم حدود چند میشه؟؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من درصدامو میزارم میشه لطف کنید بگید من اسکیس چند به بالا برنم تا رتبه نهایی ام زیر 200 شه؟؟؟
شاید پر توقعی باشه....اما دستم کلاس میرفتم استادم گفت قویه...فقط باید بتونم شیت ببندم و ایده خوب استفاده کنم...پس همه کار می کنم اما یه جواب صادقانه میخوام لطفا
زبان 37
درک 15
منظر 33
تاریخ 26
فن 26:cry:

number 10

عضو جدید
دوستان لطف میکنید بگین رتبه ام چند میشه؟
درک 45
فن 54.43
تاریخ 46.66
منظر 46.68
زبان 35

1architect

عضو جدید
دوستان من میانگین و درصدهای پارسال بچه ها رو درآوردم:
میانگین............................................رتبه
27.43..............................................1340
29.01...............................................660
27.47................................................888
27.85................................................1003
30.10.................................................920
29.1...................................................666
29.04..................................................789
27.42...................................................904
30.56...................................................602
بازم می گم به نظر من امسال میانگینا بالاتره

چرا میانگین 30.10 شده 920 ولی 27 و 29 رتبشون کمتره؟!!مگه به جز میانگین چیز دیگه ای هم تاثیر داره؟

Rrana

عضو جدید
دوستان اینم درصد منه معدلم 18 هستش تاثیر داره تو رتبم تقریبا رتبم چند میشه
زبان 26
سازه 51
تاریخ 40
درک 23
منظر60

sharang221

عضو جدید
سلام دوستان
ضمن تشکر از همگی...
من که افتضاح بووووودم
زبان 11
فن 36
تاریخ16 همش منفی بوووود
:wallbash::wallbash::wallbash:

:wallbash:
درک 22
منظر 16 بازم منفیییییییییییییییییی
تاریخ شهرها 13
سانحه 16 خاک بر سرم....
چی شدم...
خخخخخخخخخخخخخخخ
به کسانی که تلاش کردن و نتیجه گرفتن تبریک میگم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من درصدامو میزارم میشه لطف کنید بگید من اسکیس چند به بالا برنم تا رتبه نهایی ام زیر 200 شه؟؟؟
شاید پر توقعی باشه....اما دستم کلاس میرفتم استادم گفت قویه...فقط باید بتونم شیت ببندم و ایده خوب استفاده کنم...پس همه کار می کنم اما یه جواب صادقانه میخوام لطفا
زبان 37
درک 15
منظر 33
تاریخ 26
فن 26:cry:

جواب نمیدین یعنی بیخیال امسال شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1architect

عضو جدید
بچه ها رتبه منم حدوداً میگید؟پیلییییییییییییز
:crying2:
میانگین 30
فن 36
تاریخ 40
درک 31
منظر 25
زبان 14 شایدم 17 (یه سوالو یادم نیست چی زدم)

معدلم 15 و خورده ای :(
راستی دانشگاه کارشناسی هم ضریب داره ؟من سراسری بودم

sallarmelli

عضو جدید
دوستان کسی می دونه درصدهای سال پیش( فقط 91 نه سال دیگه ای) رو از کجا می شه در آورد ؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
د.ست خ.وبم یه نگاه به درصد بجه ها بندازی جز درک 70!!!!!!!!!!!!!!!!!میبینی که درکت و منظر وفن رو روی میانگین هستی منتها من برای تاریخ و زبان یکم نگرانم به نظرم رتبه زیر 2000 و بالای 700 رو داری قطعیت رو خدا میدونه اما برای دانشگاه شهرستان شانس خواهی داشت. و به اسکیس توجه زیادی داشته باش .ساده است اگر رتبه ات در بد ترین حالت 2000 باشه 5 ضریب اسیکس و 40 درصد اسکیس بالاتر(هر سال به شدت متغیر پارسال حدود 25 و 2 سال پیش 20)) میتونه تاریخ و زبانت رو معادل 45 درصد بیاره بالا.و این رتبه نهایی تو رو به راحتی می کشونه زیر 500 و دانشگاه غیر انتفاعی و یا شهرستان می تونی قبول شی...پس اولا بچسب به اسکیس و توکل کن انشالا موفق باشی

چقد خوب تحلیل کردید میتونم خواهش کنم به درصدای منمنطر بدید چون میخاستم اسکیسو بیخیال شم اما با این حرفتون ...من زبان 0. تاریخ30.درک20.فن13.منطر0.تاریخ شهر21.خواهش میکنم

tehrangharb

عضو جدید
دوستان خوشبختانه من درصدامو حساب نکردم ، اینا درصدای دوستمه بنده خدا خیلی امیدوار بود ولی الان بد جوری بهم ریخته
اگر کسی مطلعه میشه حدودی رتبه شو بگه;)

زبان 23
تاریخ 20
درک 23
منظر 25
فن 45
نمیدونم معدل تاثیر داره یا نه ولی معدلشم 18.50

با سپاس فراوان

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم دق میکنم
نا امید شدم دوست دارم بخونم واسه سال بعد اما آرزوهامو چیکار کنم:cry:
میانگینم 34شد اما اصلاً راضی نیستم
دیگه نه حال اعتراض دارم نه حال خط کشیدم 1سال گفتم این کنکور بیاد تموم شه خیالم راحت شه 1هفته راحت بودم تا این جوابیه امد:( واقعاً نامردیه سوالو جواب درستشو تو کتاب ببینی بعد جوابیه یچیز دیگه باشه:(
زور داره بری با مجسمه فواره عکسم بندازی بعد جواب سرستون باشه:( امید آدم گرفته میشه تو 10 جا بخونی بهترین فاصله بعد بادشکن 5h بعد جواب بیاد20خب من با چه امیدی بشینم واسه سال بعد بخونم:cry:

naser1990

عضو جدید
دوستان خوشبختانه من درصدامو حساب نکردم ، اینا درصدای دوستمه بنده خدا خیلی امیدوار بود ولی الان بد جوری بهم ریخته
اگر کسی مطلعه میشه حدودی رتبه شو بگه;)

زبان 23
تاریخ 20
درک 23
منظر 25
فن 45
نمیدونم معدل تاثیر داره یا نه ولی معدلشم 18.50

با سپاس فراوان

شما هم درصداتون رو بزارید... توکل بر خدا ما مشتاقیم ببینیم بچه های انجمن چیکار کردن حالا خوب یا بد مهم نیست
;)

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم دق میکنم
نا امید شدم دوست دارم بخونم واسه سال بعد اما آرزوهامو چیکار کنم:cry:
میانگینم 34شد اما اصلاً راضی نیستم
دیگه نه حال اعتراض دارم نه حال خط کشیدم 1سال گفتم این کنکور بیاد تموم شه خیالم راحت شه 1هفته راحت بودم تا این جوابیه امد:( واقعاً نامردیه سوالو جواب درستشو تو کتاب ببینی بعد جوابیه یچیز دیگه باشه:(
زور داره بری با مجسمه فواره عکسم بندازی بعد جواب سرستون باشه:( امید آدم گرفته میشه تو 10 جا بخونی بهترین فاصله بعد بادشکن 5h بعد جواب بیاد20خب من با چه امیدی بشینم واسه سال بعد بخونم:cry:

چرا انقدر ناامیدید
منم خوب تقریبا مثل شمام
ولی همه امیدم اسکیس
پارسال خیلی از دوستام قبول شدن
مثلا دو نفر شون رتبه شون شد 200
ولی یکیشون شبانه یزد قبول شد
یکیشونم روزانه بوعلی سینای همدان
یکی دیگه از دوستام رتبه اش 1000 شد ولی با اسکیس 85 درصد رتبه اش 150 شد الان روزانه کردستان درس می خونه

وضعیت
موضوع بسته شده است.