برخورد با رانندگان بد حجاب و سگ گردانی

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شما میگین افراد آرایش کنن تا بیشتر خودشونو تو جامعه نشون بدن.از طریق آرایش خودشونو معرفی کنن.درسته؟
یعنی‌ واقعا شما از جملات eng.shahin90این برداشتو کردی؟ :eek:والا آدم بعضی‌ وقتا واقعا می‌مونه چی‌ بگه....
خدا به داد برسه

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما دیشب تا رفتیم بازی یوه - ناپولی رو ببینیم 1 سری ها اومدن ردو خاک کردنو رفتن .....!!!
:w08:
روی صحبتم به اونایی که می گن سگ نگه داشتن مربوط به حریم شخصیه افراده. شما که اون موجود رو در منزل نگه داری می کنی آیا روی صندلی شما نمی ره؟شما اونو بغل نمی کنی ؟و.....
و زمانی که می ای بیرون از خونه در ماشین، دانشگاه و بقیه اماکن عمومی در هنگام تماس با افراد 1 عدد مو از این حیوان کافی است تا نماز یک فرد که اگاهی از الصاق موبه بدن یا لباسش رو نداره باطل کنه.پس از این جهت اصلا مربوط به حریم شخصی نمی شه.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد ارایش خانم ها هم باید گفت هر چیزی حدی داره مثل قصه ی شوری م بینمکی اغذا می مونه.
یه خانمی که تا اون حد در این قضیه افراط می کنه به نظر دوستان هدفی غیر از جلب توجه داره؟؟ داره در دین ما (نص صریح قرآن آمده که زن تنها برای همسرش و هنگام نماز خود را بیاراید.)
مگه در زمان های قدیم زن ها در مجامع عمومی از پوشیه استفاده نمی کردند؟ آن زمان ها امار هتک حرمت به نوامیس بیشتر بود یا الان که طرف خودشو 7 قلم نقاشی می کنه/
الان اتفاقات خمینی شهر ها رخ می ده، با زمانی که زنان ها خود را از چشم نا پاک گرگ ها می پوشاندن؟

parastoo_sam

عضو جدید
متاسفم تو کشوری که هر روز تعداد بیشتری از مردم به زیر خط فقر پرتاب میشن، بیکاری جوونها یه مشکل بزرگ اجتماعی شده ، تورم و گرونی بیداد میکنه ، در رشوه و فساد اداری رکورد دنیا رو زدیم ، اونوقت سگ گردوندن چند تا بیکار یا لباس و ظاهر یه عده شده مسئله اصلی ما!!!! مواد مخدر هم که همه جوره در دسترس هست ولی دغدغه پلیس ما شده موی زنها!!!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم تو کشوری که هر روز تعداد بیشتری از مردم به زیر خط فقر پرتاب میشن، بیکاری جوونها یه مشکل بزرگ اجتماعی شده ، تورم و گرونی بیداد میکنه ، در رشوه و فساد اداری رکورد دنیا رو زدیم ، اونوقت سگ گردوندن چند تا بیکار یا لباس و ظاهر یه عده شده مسئله اصلی ما!!!! مواد مخدر هم که همه جوره در دسترس هست ولی دغدغه پلیس ما شده موی زنها!!!

خواهر من پلیس داره واقعا زحمت می کشه تو رو خدا این جور نگید تو بحث مبارزه با مواد مخدر می دونی سالانه ما داریم چند تا شهید می دیم؟ آخه مبارزه با مواد مخدر فقط 4 تا مفنگی گوشه ی خیابون که نیست می دونی لبه مرز های ما روزی چند تا عملیات صورت می گیره؟
نمی بینید راهنمایی رانندگی چه قوانین سفت وسختی رو اجرا می کنه؟چ
ایراد ما اینه که هیچ وقت خودمون رو جای مدیر های اجرایی نمی زاریم هر کسی فقط مشکلات اطراف خودشو می بینه تو کشور ما زیر ساخت ها چون خرابه ، هر مشکلی رو مردمون با گوشت و خونشون لمس می کنن.

قبول دارم نباید پلیس به این افراد هتک حرمت کنه ولی اگه بی خیال هم بشه خانواده های شهدا ، جانبازان و.... ازشون ناراحت نمی شن که چرا می زارن با خون فرزنداشون بازی بشه؟؟؟/

eng.shahin90

عضو جدید
پس شما میگین افراد آرایش کنن تا بیشتر خودشونو تو جامعه نشون بدن.از طریق آرایش خودشونو معرفی کنن.درسته؟

ما انچه شرط بلاغ بود با شما گفتیم همشهریه عزیز
من گفتم هرکس هرجور دلش میخواد زندگی کنه به شرطی که اسیب مستقیمی به جان و اموال دیگران نزنه
اینکه یکی ارایش کنه یکی بدون روسری بیاد بیرون به من اسیبی نمیزنه نفعی هم برام نداره
اینو بدون که من و خیلیای دیگه از دیدن ادمایی با چادر سیا افسرده میشیم اما
من به شخصه میگم اون هم اگه واقعا از چادر سیا خوشش میادو دوس داره این شکلی باشه کاملا مختاره

parastoo_sam

عضو جدید
خواهر من پلیس داره واقعا زحمت می کشه تو رو خدا این جور نگید تو بحث مبارزه با مواد مخدر می دونی سالانه ما داریم چند تا شهید می دیم؟ آخه مبارزه با مواد مخدر فقط 4 تا مفنگی گوشه ی خیابون که نیست می دونی لبه مرز های ما روزی چند تا عملیات صورت می گیره؟
نمی بینید راهنمایی رانندگی چه قوانین سفت وسختی رو اجرا می کنه؟چ
ایراد ما اینه که هیچ وقت خودمون رو جای مدیر های اجرایی نمی زاریم هر کسی فقط مشکلات اطراف خودشو می بینه تو کشور ما زیر ساخت ها چون خرابه ، هر مشکلی رو مردمون با گوشت و خونشون لمس می کنن.

قبول دارم نباید پلیس به این افراد هتک حرمت کنه ولی اگه بی خیال هم بشه خانواده های شهدا ، جانبازان و.... ازشون ناراحت نمی شن که چرا می زارن با خون فرزنداشون بازی بشه؟؟؟/

وقتی مشکل گرونی و تورم و صد جور معضل اجتماعی دیگه داره کمر مردمو خرد میکنه خوانواده های شهدا هم از این قضیه مستثنی نیستند. حالا هزینه های درمانی بعضی جانبازهارو هم در نظر داشته باشید. بنظر من چیزی بیشتر ناراحت کننده است که با وجود این همه شعار و درگیری های مبارزه با مواد مخدر سن مصرف کننده ها مدام میاد پایین. کسی که شکمش گشنه باشه ناراحت میشه که برای حل معضل بیکاری و شکستن تورم کسی میتینگ راه نمیندازه ولی هر سال کلی نیروی انسانی و هزینه های مالی برای گرفتن سگ و موی مردم صرف میشه.

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب الان شما استراتژیت چیه؟
بزنیم تو سر مردم که با حجاب کامل شن؟:smile:
آقا جون خوب نمیخوان چی‌ کار کنن میخوان عادی باشن.... یه بار که بیشتر تو این دنیا نیومدن... میخوان راحت باشن... میخوان موهاشونو داشته باشن میخوان زیبا باشن ،،،، اگه مو می‌خواست فساد بیاره که الان کل جامعه غربو فساد گرفته بود.... نمیخوان به خاطر یه نقص تو صورتشون صد بار عمل زیبایی کنن و صد قلم لوازم آرایش بزنن میخوان با موهاشون همونجوری که هستن زیبا باشن...

نه روش اینا کاملا غلطه و قبلشم من گفتم... نه من نگفتم تو سر مردم بزنن! یا خودشونو تو چادر و ملافه بپیچونن و بیان بیرون یه حجاب و زیبایی مناسب با جامعه!
شما از کجا میدونی غربو فساد نگرفته؟
اما واقعا اینفدر ارایش زیبایی میاره؟
منم با اینکه حجاب امر اختیاری بشه موافقم اما اینو درست نمیدونم که ارایش کردن برای یک خانمی که حجاب مو داره زیبایی میاره! واقعا خانمی با حجاب معمولیو ساده و بدون ارایش زیبا نداریم؟ ندیدیم؟؟؟
زیبا بودن حق همه ی انسانهاست اما دلیلی نمیشه که بخوان این زیباییو به همه نشون بدن! ارایش زیاد فقط جلب توجه میاره حالا چه حجاب کامل باشه چه بی حجاب!!!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با اینکه حجاب امر اختیاری بشه موافقم
من با تمام صحبتتون موافقم غیر از این جمله >در حال حاضر شرایط کشور ما بخصوص شهر تهران شرایط اختیاری شدن حجاب رو نداره چون اگه از فردا بگن هرکی دلش بخواد حجابشو بر داره سبب افزایش چند برابری بی بند و باری میشه. البته این کار وهیچ وقت انجام نخواهند داد. چون یک کار کاملا بی منطق و نسنجیده ای هست.

در اوایل انقلاب که می خواستن خانه های شهر نو تهران را تخریب کنند از علما نظر خواهی کرده بودند.همه ی علما به طور قطع گفتند تخریب ،غیر از آیت ا.. طالقانی که گفته بود جامعه مانند یک خانه می مونه و همون طور که هر خانه ای نیاز به توالت داره تا کثافات وارد منزل نشود،جامعه هم نیاز به آن دارد. ایشان در ان زمان فکر اینجا رو کرده بود که اینگونه صحبت کرده بود. :w21:

milad.2m

عضو جدید
مشکل اینجاست که ارمان من جمهوری اسلامی یا جمهوری فلانی‌ نیست مشکل من زندگی‌ بهتر با انسانیت بیشتر و رفتن به سمت انسان کامله... تعصبی هم ندارم اگه اسلام راهکارش جواب میداد چرا که نه.... خیلیم خوب ولی‌ وقتی‌ نتیجه حاکمیت این دیدگاه شده این و نتیجه حاکمیت اون دیدگاه شده اون ....اونجوریو بیشتر می‌پسندم...جالب اینجاست که هممون اونجوریو بیشتر میپسندیم ولی‌ میخوایم با یه راه دیگه به اون برسیم.
درسته که همهٔ دیدگاها کامل نیستن و همشون ضرر هایی هم دارن ولی‌ نتایجو که مقایسه می‌کنیم ترجیح میدم ضرر‌های اونو تحمل کنم تا ضرر های دیدگاه حاکم بر جامعه الان خودمو.

من یه سوال از شما دارم.
شما که اینقدر حرف از کاملیت و کامل بودن میزنین میشه بگین انسان کامل چه کسیه و چه ویژگی داره؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی مشکل گرونی و تورم و صد جور معضل اجتماعی دیگه داره کمر مردمو خرد میکنه خوانواده های شهدا هم از این قضیه مستثنی نیستند. حالا هزینه های درمانی بعضی جانبازهارو هم در نظر داشته باشید. بنظر من چیزی بیشتر ناراحت کننده است که با وجود این همه شعار و درگیری های مبارزه با مواد مخدر سن مصرف کننده ها مدام میاد پایین. کسی که شکمش گشنه باشه ناراحت میشه که برای حل معضل بیکاری و شکستن تورم کسی میتینگ راه نمیندازه ولی هر سال کلی نیروی انسانی و هزینه های مالی برای گرفتن سگ و موی مردم صرف میشه.[/QUOT

شما می گید این چه پولایی که اصراف می شه تو این راه ولی من میگم به نسبت پولایی که ما دادیم به بولیوی و 18000000000 دلاری که از کشور مون خارج شد به شکل طلا و رفت ترکیه و از این دست مسائل هیچی نیست بازم این پولا می ره توجیب هموطنا و همشری های خودمون.
تازشم این مسائل که شما مطرح کردین به مامورای پلیس ربط نداره.

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی مشکل گرونی و تورم و صد جور معضل اجتماعی دیگه داره کمر مردمو خرد میکنه خوانواده های شهدا هم از این قضیه مستثنی نیستند. حالا هزینه های درمانی بعضی جانبازهارو هم در نظر داشته باشید. بنظر من چیزی بیشتر ناراحت کننده است که با وجود این همه شعار و درگیری های مبارزه با مواد مخدر سن مصرف کننده ها مدام میاد پایین. کسی که شکمش گشنه باشه ناراحت میشه که برای حل معضل بیکاری و شکستن تورم کسی میتینگ راه نمیندازه ولی هر سال کلی نیروی انسانی و هزینه های مالی برای گرفتن سگ و موی مردم صرف میشه.
مبازره با فساد چه ربطی به مبارزه با فقر و گرانفروشی داره. دو مساله بی ربطو بهم ربطش ندین.

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مگه پیاده رو و پاساژ ها باغ وحشه که هر کی بخواد یه حیونیو دنبال خودش را بندازه

میگن اگر میخوای ببینی هر مملکتی تو چه سطحی از فرهنگه رفتار مردمش رو با حیوانات ببین .
الانم که با جمله ی شما و قبل از اونم رفتار پلیسها معلوم شد تو چه سطحی هستیم !

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه روش اینا کاملا غلطه و قبلشم من گفتم... نه من نگفتم تو سر مردم بزنن! یا خودشونو تو چادر و ملافه بپیچونن و بیان بیرون یه حجاب و زیبایی مناسب با جامعه!
منم با اینکه حجاب امر اختیاری بشه موافقم اما اینو درست نمیدونم که ارایش کردن برای یک خانمی که حجاب مو داره زیبایی میاره! واقعا خانمی با حجاب معمولیو ساده و بدون ارایش زیبا نداریم؟ ندیدیم؟؟؟
زیبا بودن حق همه ی انسانهاست اما دلیلی نمیشه که بخوان این زیباییو به همه نشون بدن! ارایش زیاد فقط جلب توجه میاره حالا چه حجاب کامل باشه چه بی حجاب!!!

به نظر شما غربو فساد گرفته؟ با عقل خودمم می‌تونم متوجه شم.... اما وقتی‌ میبینم چند تا دکتر چه روانشناس(خانوم دکتر بهرامی) و چه یه خانم استاد دانشگاه که تو برنامهٔ "زاویه" شبکه ۴ هم اینو میگن و حرفاشون از نظر من منطقی‌ میاد بیشتر مطمئن میشم ....چون اونا آمار میاوردن من دقیق یادم نمونده امارشون ولی‌ یادمه توجیه کننده بود و طرف مخالفشونم این آمارها رو قبول داشت...و نمیتونست دفاع کنه....
شما اگه تونستی به من ثابت کنی‌ که فساد جامعهٔ ما از اونا کمتره من قبول می‌کنم... .
من گفتم آرایش زیبا می‌کنه؟ گفتم موی طبیعی خیلی‌ نقص هارو میپوشونه که احتیاج به ارایش رو کم می‌کنه.
دلیل نمی‌شه که بله دلیل نمی‌شه همه بخوان زیباییشنو نشون بدن ولی‌ وقتی‌ عقده‌ای شدن این اتفاق افتاده دیگه... حالا چی‌ کار باید کنیم؟ بگیم چرا این کارو می‌کنین؟ باید بزنیم تو سرشون؟ من میگم بی‌ تفاوتی‌ نسبت به این جور آدما و توجه نکردن خود مردم و سرویس ندادن افراطی به اینجور آدما کافیه‌‌... توجه یعنی‌ چی‌؟ وقتی‌ این توجه رو نبینن کافیه اونم از طرف مردم و سرویسدهندها.... نه اینکه بریم بگیرمشون و تنبیهشن کنیم.... باید این فرهنگ عملا بین مردم رواج بدیم که ما همگی‌ زیبایی رو دوست دارم ولی‌ در درجهٔ اول یک انسانیم....و ارزش انسانها به مهارت هایی که کسب می‌کنن.... این نباید شعار باشه باید واقعا در جامعه دیده شه.

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال از شما دارم.
شما که اینقدر حرف از کاملیت و کامل بودن میزنین میشه بگین انسان کامل چه کسیه و چه ویژگی داره؟
من الان هر چی‌ بگم که شما برمیگردی میگی‌ "به نظر من اینجوری نیست ".... منم مثل شما نیستم که....:redface: قبول می‌کنم آدمها حق دارن متفاوت فکر کنن....

اما می‌تونم اینجوری بگم.... جامعه پویا دارای انسانهایی کامله ... پویا یعنی‌ در حال تغییر در حال پیشرفت... در حال جنب و جوش ....آدمهایی تنبل،،،، جامعه عقب افتاده .... جامه متعصب .... جامعه که تو اون خیلی‌ از آدمها احساس خوشبختی‌ نمیکنن نه به دلیل اینکه تنبلن به دلیل اینکه سیاست‌های جامعه اجازهٔ پیشرفت بهشون نمیده... این جمله رو چند بار شنیدین که اگه می‌خوای تو درست موفق باشی‌ پاشو برو اونور.... چرا اونور.... چرا اینجا نه.... چرا اونجا متخصص بیرون میده... چرا فوتبالیست‌های اونا همه حرفه ین ( تو هر حرفه ای می‌تونیم اینو تعمیم بدیم)و ما اینجا همش حسرت دو تا پاس مثل اونارو می‌خوریم... چرا ما همش اونارو تشویق می‌کنیم؟

بله اونجا هم بحران پیش میاد تو همهٔ جامعه‌ها پیش میاد .... ولی‌ ما آنچنان تو اخبارمون اینو اعلام می‌کنیم که انگار که اینجا مدینهٔ فاضله ‌ست... اونا کجا ما کجا... آمار بیکاری اونارو هی‌ میگیم .... انگار اینجا چه خبره... آمار اینجا کجا اونجا کجا... بالاخره یه معیار هایی هست دیگه:smile:... نمی‌شه که فقط گفت من با همین نماز و عرفان آرامش روانی‌ دارم که بهش راضیم به کمال رسیدم....و اونا ندارن( چه بسا که اونا هم همچین بدون آرامش و دور از خدا و دعا نیستن)... زندگی‌ ابعاد مختلف داره...تو بیشتر ابعاد اونا جلوتر از ما هستن.

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه ازدواج باید زیبا باشی‌... واسه استخدام باید زیبا باشی‌... می‌خوای زودتر به محل کار برسی‌ باید زیبا باشی‌... می‌خوای زودتر کارت راه بیفته باید زیبا باشی‌... مردم با زیبا رویان برخورد بهتری دارند تا با یک مهندس...ما همه برخوردهامون با آدمهایی غریبه در نگاه اول نسبت به قیافشونه... پس هر چه زیباتر بین مردم محبوبتر....هر چی‌ مهندستر هر چی‌ بیشتر سرت به کارت باشه یه عینک ته استکانی بزنی و واست مهم نباشه که بری لیزیک کنی‌ بدبختر نه کار بهت میدن... نه هیچی‌...باید خودتو هلاک کنی‌ تا کار پیدا کنی‌ و کارات راه بیفته....

milad.2m

عضو جدید
من الان هر چی‌ بگم که شما برمیگردی میگی‌ "به نظر من اینجوری نیست ".... منم مثل شما نیستم که....:redface: قبول می‌کنم آدمها حق دارن متفاوت فکر کنن....

اما می‌تونم اینجوری بگم.... جامعه پویا دارای انسانهایی کامله ... پویا یعنی‌ در حال تغییر در حال پیشرفت... در حال جنب و جوش ....آدمهایی تنبل،،،، جامعه عقب افتاده .... جامه متعصب .... جامعه که تو اون خیلی‌ از آدمها احساس خوشبختی‌ نمیکنن نه به دلیل اینکه تنبلن به دلیل اینکه سیاست‌های جامعه اجازهٔ پیشرفت بهشون نمیده... این جمله رو چند بار شنیدین که اگه می‌خوای تو درست موفق باشی‌ پاشو برو اونور.... چرا اونور.... چرا اینجا نه.... چرا اونجا متخصص بیرون میده... چرا فوتبالیست‌های اونا همه حرفه ین ( تو هر حرفه ای می‌تونیم اینو تعمیم بدیم)و ما اینجا همش حسرت دو تا پاس مثل اونارو می‌خوریم... چرا ما همش اونارو تشویق می‌کنیم؟

بله اونجا هم بحران پیش میاد تو همهٔ جامعه‌ها پیش میاد .... ولی‌ ما آنچنان تو اخبارمون اینو اعلام می‌کنیم که انگار که اینجا مدینهٔ فاضله ‌ست... اونا کجا ما کجا... آمار بیکاری اونارو هی‌ میگیم .... انگار اینجا چه خبره... آمار اینجا کجا اونجا کجا... بالاخره یه معیار هایی هست دیگه:smile:... نمی‌شه که فقط گفت من با همین نماز و عرفان آرامش روانی‌ دارم که بهش راضیم به کمال رسیدم....و اونا ندارن( چه بسا که اونا هم همچین بدون آرامش و دور از خدا و دعا نیستن)... زندگی‌ ابعاد مختلف داره...تو بیشتر ابعاد اونا جلوتر از ما هستن.

من از حرفاتون به این نتیجه میرسم که عقیده شما اینکه نظام ما باید سکیولاریسم باشه.درسته؟

milad.2m

عضو جدید
واسه ازدواج باید زیبا باشی‌... واسه استخدام باید زیبا باشی‌... می‌خوای زودتر به محل کار برسی‌ باید زیبا باشی‌... می‌خوای زودتر کارت راه بیفته باید زیبا باشی‌... مردم با زیبا رویان برخورد بهتری دارند تا با یک مهندس...ما همه برخوردهامون با آدمهایی غریبه در نگاه اول نسبت به قیافشونه... پس هر چه زیباتر بین مردم محبوبتر....هر چی‌ مهندستر هر چی‌ بیشتر سرت به کارت باشه یه عینک ته استکانی بزنی و واست مهم نباشه که بری لیزیک کنی‌ بدبختر نه کار بهت میدن... نه هیچی‌...باید خودتو هلاک کنی‌ تا کار پیدا کنی‌ و کارات راه بیفته....

شاید شما تو برخورد اول به قیافه طرف نگا کنین ولی خیلی ها تو برخورد اول به شخصیت و ادب طرف مقابل نگاه میکنن.تو جامعه انسانهای باشخصیت و با اخلاق بیشتر مورد توجه قرار میگیرن تا یک فرد لا ابالی و بی تربیت و به ظاهر خوشتیپ.
تو جامعه به کسی کار میدن که از لحاظ علمی و شخصیتی برتر باشه نه به کس زیبارو.شما هر چقدر به خودت برسی و آرایش کنی و زیبا ترین انسان هم بشی ولی بی سواد باشی به هیچ دردی نیخوره.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید شما تو برخورد اول به قیافه طرف نگا کنین ولی خیلی ها تو برخورد اول به شخصیت و ادب طرف مقابل نگاه میکنن.تو جامعه انسانهای باشخصیت و با اخلاق بیشتر مورد توجه قرار میگیرن تا یک فرد لا ابالی و بی تربیت و به ظاهر خوشتیپ.
تو جامعه به کسی کار میدن که از لحاظ علمی و شخصیتی برتر باشه نه به کس زیبارو.شما هر چقدر به خودت برسی و آرایش کنی و زیبا ترین انسان هم بشی ولی بی سواد باشی به هیچ دردی نیخوره.

جامعه شما کجاست؟
ما هم بیایم اونجا.... چه جامعه خوبی‌ دارین... چقد افراد لایق باید سر کار باشن... چه جامعه موفقی‌ .... اسم جامعه تون چیه؟فکر کنم آمار ارایش و استفاده از مواد آرایشی تو جامعه تون خیلی‌ کمه،.... آمار عمل زیبایی دیگه باید نزدیک به ۵ ۶% باشه و آمار مطالعه کتابتون سر به فلک بزنه... صف‌های طولانی جلوی موزه ها.... نه صف‌های طولانی جلوی مطب‌های زیبایی...... حسودیم شد... توجامعه تون همه با سواداتون سر کارن...؟ خوش بحالتون...به جای اونور بیاییم تو جامعه ی شما درس بخونیم... ببینم فوتبالیستاتون چه جورین. اینجا که به جای اینکه بیشتر رو مهارتاشون کار کنن رو موهاشون و پز ماشینشون و ... کار می‌کنن تا من ظاهربین بهشون نگاه کنم .. فکر کنم همه مغز‌ها به جامعه شما فرار می‌کنن درسته؟...

آخرین ویرایش:

milad.2m

عضو جدید
جامعه شما کجاست؟
ما هم بیایم اونجا.... چه جامعه خوبی‌ دارین... چقد افراد لایق باید سر کار باشن... چه جامعه موفقی‌ .... اسم جامعه تون چیه؟فکر کنم آمار ارایش و استفاده از مواد آرایشی تو جامعه تون خیلی‌ کمه،.... آمار عمل زیبایی دیگه باید نزدیک به ۵ ۶% باشه و آمار مطالعه کتابتون سر به فلک بزنه... صف‌های طولانی جلوی موزه ها.... نه صف‌های طولانی جلوی مطب‌های زیبایی...... حسودیم شد... توجامعه تون همه با سواداتون سر کارن...؟ خوش بحالتون...به جای اونور بیاییم تو جامعه ی شما درس بخونیم... ببینم فوتبالیستاتون چه جورین. اینجا که به جای اینکه بیشتر رو مهارتاشون کار کنن رو موهاشون و پز ماشینشون و ... کار می‌کنن تا من ظاهربین بهشون نگاه کنم .. فکر کنم همه مغز‌ها به جامعه شما فرار می‌کنن درسته؟...

:biggrin::D
من نگفتم جامعه ما اینطوریه و همه نخبه.
من در مورد کار کردن تو مراکز دولتی حرفی نمیزنم چون طریقه استخدام شدن تو این مراکز و همه میدونن به چه نحویه.
ولی برای استخدام شدن تو شرکت های خصوصی مطمئن باشین نیاز به سواد بالا دارین تا ....
در ضمن از این افرادی که گفتین تو جامعه کم نداریم

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
جامعه شما کجاست؟

good one...مرسی:D

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسم قوانین اساسی ایران رو باید به : قوانین عقده ای ایران تغییر بدن.
والاااا ...
:d
ولی کلا برای اینکه از دستشون در امان باشی باید چشم بسته بهشون بگی چشم ، که ما هم همچین مردمانی نیستیم.

بالا