بحث داغ روز ::حتما شرکت کنید::پارتی بازی در سیستم کاری

mortazavi

عضو جدید
به نظر شما آیادرست است یک جوان چه تحصیل کرده و چه غیر تحصیل کرده با پارتی بهترین پست و مقام در سیستم کاری داشته باشند؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با اینکار شخصن مخالفم
ولی تو این دوره زمونه خیلی هستن با اینکه بیسوادن بهنترین پست و مقام رو دارن و حق خیلی هاا تباه میشه
و اینو هم بدونیم
هستن کسایی که با سواد بالای خودشون چرخونه رو بدست میگیرن
ولی باز نمیتونن جلو اینکار رو بگیرن

mortazavi

عضو جدید
من با اینکار شخصن مخالفم
ولی تو این دوره زمونه خیلی هستن با اینکه بیسوادن بهنترین پست و مقام رو دارن و حق خیلی هاا تباه میشه
و اینو هم بدونیم
هستن کسایی که با سواد بالای خودشون چرخونه رو بدست میگیرن
ولی باز نمیتونن جلو اینکار رو بگیرن

ولی چه فایده اگر پارتی رو بردارن همه از کار بیکار میشن

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم
شاید حق با تو باشه
پول که هست
جامعه میفته دست بچه پولدارا
قبول داری ؟

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت داری جواب خودتا میدی!بدبخته دیگه!باید این قدر سگ دو بزنه و چاپلوسی این و اونو بکنه تا بلکه جا براش باز شه!جدی اگه تو این دوره زمونه کوپن پی نداشته باشی کلات پس معرکس!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون بدبخت شکسته میشه
میمیره
خورد میشه
شاید بالاخره یه کار چرت گیرش بیاد
و یا اینکه شاید انقد تلاش کنه که واقعن همه بهش احتیاج داشته باشن
پس ما بدبختا باید تلاش کنیم موفق باشیم
همین

Schneider

مدیر بازنشسته
جواب روشنه

جواب روشنه

یه وقت هست که بحث اینه که آیا با پول و پارتی کسب شغل کردن در همه جا غیر از ایران درسته یا خیر؟؟که جواب روشنه .....درست نیست
تا الان هم اگه تا این نقطه از تکنولوژی پیشرفت کردن به خاطر این بوده که اونی که رفته در فلان پست جا گرفته حقش بوده
اما اگه منظور ایران باشه....هیچ هنجاری وجود نداره که معیار قیاس واقع بشه.
در لباس دولتی باید هدف طرف حفظ حکومت ج.ا باشه و در لباس شخصی, طرف به فکر مملکتش نیست که!
بفکر تامین خودشو نهایتا خونوادشه!
البته تکرار بدیهیات بیهودست!!!

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که قبول ندارم....اصلا به نظز من بهترین راه انتخاب یه نفر برای یه کار یا پست باید تواناییهای اون شخص باشه....یعنی چی با پارتی بازی ادم بتونه به جایی برسه...هرچند که الان همه چی پارتیه....اگه پارتی داشته باشی یعنی همه چی داری....یعنی دیگه مشکل بی مشکل ولی بیچاره کسی که پارتی نداره....

سـعید

مدیر بازنشسته
اصلا به حرف من و شما نیست....در سیستم اداری حال حاضر باند و باند بازی وجود داره و از دست هیچ کسی هم کاری بر نمیاد.....حالا شما اینجا بحث کنین....

eng-rafiei

عضو جدید
یه نمونه هایی از قبیل پارتی بازی و باند بازی به اینصورت ما همیشه از دور اونو بد میدونیم ولی این مسیله ریشه تو فرهنگ ما داره ، ببینید پارتی بازی رو از رفاقت ریشه میگیره ، هر کدوم از شما ها که الان در جای منتقد هستید وقتی دارای امکاناتی باشید مسلما اون امکانات رو دوست دارید برای نزدیک ترین دوستان یا اقوامتون فراهم کنید ...

روش صحیح و منطقی برای موضوع تاپیک روشن و واضح که آزمون و مصاحبه بدون روابط هست.

مثل این مسیله خیلی موضوع های دیگه هم هست ، این یکی دو سال وقتی سوار تاکسی میشم خیلی زیاد شنید که " آقا جامعه رو فساد گرفته " حالا سوال اینه کی این فساد رو رشد میده ، مسلما خود ما ( البته ریشه این فساد مسلما از دولت و سیاست های غلط و مشکلات اقتصادی و ... ) ولی من نوعی که خودم تو شرایط کنترلی برای خودم ندارم نمیتونم انتقاد کنم که آقا این چه بساطیه ...

حالا نگین موضوع رو چرا عوض کردی مثال زدم ، جرم که نکردم :lol:

فقط میخواستم به عنوان برادر کوچیکترتون یه چیزی رو بگم که خیلی بدی ها تو زندگی هست که از دست ما کاری بر نمیاد ، گیر کردن روی اونا جز درگیری فکری منفی هیچ کمکی به ما نمیکنه .

بلاخره مسیله مهم اینه که خروجی دانشگاه از ورودی بازار کار بیشتر پس نتیجه این میشه که پارتی بازی بوجود میاد ، نه تو ایران هر جای دنیا که این مشکلات باشه این مسایل هم هست

بالا