بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alice

عضو جدید
نمونه شیت های فتوشاپی

نمونه شیت های فتوشاپی

سلام به همگی دیدم نزدیک آخر ترمه زمان هم زمان شیت بندی من خودم چند تا شیت رو که سرچ کردم می ذارم امیدوارم تاپیک خوبی بشه

:smile:

Gordia

عضو جدید
خیلی کارت درسته داداش. هر روز میشه پیشرفتتو دید
واقعا هنرمندی حقته یه سمتی تو سایت بهت بدن
مثلا متخصص بیان معماری یا هرچی. متخصص فتوشاپ هم بهت میاد
دمت گرم خیلی قشنگن
خدایی ذوق مرگ شدم

حق مطلبو ادا کردی....
واقعن کارت درسته آقا رجبی علی

رجبی علی

عضو جدید
برو بچ خوب تالار بیاید یه حرکت بزنیم و هر روز بریم بیرون یه کروکی بکشیم و بذاریم اینجا هر که با من موافقه یا علی

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا اينجا جهنمه
شما هواتون خنكه همه جا ميرير حال ميكنيد
بيچاره ماها
بايد بسوزيمو بسازيم

رجبی علی

عضو جدید
به خدا اينجا جهنمه
شما هواتون خنكه همه جا ميرير حال ميكنيد
بيچاره ماها
بايد بسوزيمو بسازيم

خو حالا شما و کسانیکه همچین مشکلی دارن از داخل خونه یا از پنجره خونشون بیرون رو بکشن خلاصه نظر من اینکه کار کنیم

آخرین ویرایش:

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی جون خسته نباشی...من خودم تو فیگور ضعیفم اما خیلی علاقه دارم...تلاش کن پسرم:دی
من عباس آباد میخوام....کشتی وایکینگاش...پله هاش که به ناکجاآباد میرسه:دی

رجبی علی

عضو جدید
علی جون خسته نباشی...من خودم تو فیگور ضعیفم اما خیلی علاقه دارم...تلاش کن پسرم:دی
من عباس آباد میخوام....کشتی وایکینگاش...پله هاش که به ناکجاآباد میرسه:دی

چشم ولی هر کدوم از این فیگورا کمتراز 20ثانیه کشیده شده ولی من تلاشه خودمو میکنم که بهتر بکشم
ها پس اومدی همدان حال کردی چه شهر باحال مزخرفی داریم ؟

نایب

عضو جدید
با عرض درود فراوان بر شما دوستان عزیز من تازه عضو شدمه چطور متونم در یادگیریه اسکیس ازتون کمک بگیرم .....]

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ابجيمن از اون حرف كه زدم هيچ منظوري نداشتمنه منظورم كروكي هات بود نه فيگوراكارات هم خيلي دوسداشتني و خوبنحرف من در جواب اونايي بود كه ميگن دست به مداد نزنمن نميگم تو كاراتو با مداد زدي ابجي ميدونم با روانويس شروع شده با روانويس هم تمومش كرديمن ميگم كه مداد كروكي هايي خيلي زيباتر از روانويس ميسازهخطوط محو و سايه هاي يكدست و ضخامت هاي نزديك به هم و خيلي چيزاي ديگه فقط با مداد ممكن ميشنمنظور من اين بود:gol:
سلام مرسی داداش ولی من با روان نویس نکشیدمباخودنویس

رجبی علی

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...م به همگی:cry:(اشکه شوقه هااا:D)
خوبید؟سلامتید؟تابستون خوش میگذره؟:D
من یه مدته زدم تو کاره مداد چیز جالبیه!منظورم اینه که عجیب قدرت بالایی داره دمش گرم:surprised:
اینا شده نتیجه مداد:
مشاهده پیوست 106488مشاهده پیوست 106487
نمایی از خانه های روی کوه و هتل چمران شیراز.خوشحال میشم نظرتون رو بدونم:smile:(بابت کیفیت عکس ها هم شرمنده دعا کنین اسکنری دوربینی چیزی بخرم:()

موفق باشید;)
مهندس کارت با مداد خوبه هادستت طلا

*بانو*

عضو جدید
کارت عالیییییییییییییییییییییه !!:w11: چجوری میتونم توی راندو واسکیس ازت کمک بگیرم؟

واقعا ؟
نمیدونم چرا خودم همچین حسی ندارم
من از روی کتابای آقای صدیق بیشتر تمرین میکنم و از تو اینترنت هم هر چی اسکیس هست میگیرم و خودم از رو اون اسکیسا میزنم و بعد راندوشون میکنم

wolf1372

عضو جدید
بچه ها کسی اینجا میتونه درباره بایس به من کمک کنه
هر بار میام بایس بزنم خراب میشه کارم
با ماژیک و پاستل و گواش کارم بد نشده
ولی بایس همیشه خراب میشه:cry:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.