ا:w01::w01:گه دخترا مي رفتن خواستگاري پسرا چي ميشد:w01:

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دخترا میومدن خواستگاری ما...
تا 25 دفعه ردشون میکردیم تا مرهمی باشه بر زخمهای دلهایی که در طول تاریخ شکسته شدن و در هیچ صفحه ای نوشته نشدن#
اوخیییییییییی!
بمیرم! شما ها که اینقدر درد کشیده بودید چرا زودتر نگفتید که مرهم گذاریم بر دلهایتان!!!:D;)

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اگه دخترا میومدن خواستگاری ما...
تا 25 دفعه ردشون میکردیم تا مرهمی باشه بر زخمهای دلهایی که در طول تاریخ شکسته شدن و در هیچ صفحه ای نوشته نشدن#

جدي حالا فكر ميكني خيلو نوبري نه ؟ :surprised:

yek_mosafer

عضو جدید
خوب موضوع فرق می کنه !

خوب موضوع فرق می کنه !

من می گفتم می خوام ادامه تحصیل بدم وقصد ازدواج ندارم ! ;)

pako0r

عضو جدید
اگه دختره بره خواستگاري يه اتفاقي بيوفته پسره ميگه تو اومدي دنبال من!من كه تورو نميخواستم خودتو چسبوندي به من! اما اگه پسرا بيان خواستگاري دخترا هيچ اشكالي نداره حتي اگه مشكليم پيش بياد پسره ميگه اگه من نميگرفتمت ميترشيدي

omiiit

عضو جدید
اونم عادی می شد، اون موقع یکی میومد میپرسید چرا چسرا نمی رن خواستگاری!!!
اینا چیزایین که رسم شدن واسه همین مردم عادت کردن.

ولی خب یکی از دلایلی دینی هم که میگه پسر باید بره خواستگاری، احترام به شخصیت زن و حفظ حرمت زنه

nazinaz

عضو جدید
از یه لحاظ هایی خوب می شد.اما اگر یه دختر جواب رد بشنوه خرد می شه.چون با تمام احساساتش جلو می ره.
البته واسه پسرا هم همین طوره ،اما خوب دخترا چند درجه ای احساساتی ترن دیگه...:w16:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه چی؟
یهو بگین دامن و چادر هم سرمون کنیم وااستون چایی هم بیاریم دیگه

pooneh.p

عضو جدید
از یه لحاظ هایی خوب می شد.اما اگر یه دختر جواب رد بشنوه خرد می شه.چون با تمام احساساتش جلو می ره.
البته واسه پسرا هم همین طوره ،اما خوب دخترا چند درجه ای احساساتی ترن دیگه...:w16:

اتفاقا وقتي پسرا يه دختري رو دوست داشته باشن خيلي احساساتي تر از دخترا هستند و بسشتر ضربه ميخورن