این تصاویر حرفهای زیادی برای گفتن دارند

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزها به نظر می رسد که هر کس به فکر خودش است و دیگر کسی مایل به از خود گذشتگی و کمک به دیگران نیست. ولی شاید دیدن این عکس ها ثابت کند که انسانیت هنوز نمرده است.

1.دو مرد نروژی گوسفندی را از غرق شدن در اقیانوس نجات می دهند.

2. این مرد هندی بچه گربه های کوچک را از غرق شدن نجات می دهد.

3. این مرد برزیلی کفش هایش را به یک دختر بی خانمان هدیه می کند.

4. مامور آتش نشانی گربه را از آتش نجات می دهد و به او ماسک اکسیژن وصل می کند.

5. این گربه را هم ماموران آتش نشانی نجان داده اند.

6. رابطه دوستانه دختر گواتمالایی با توریستی که به کشور او سفر کرده است.

7. دو کودک سگی را که به داخل دره افتاده نجات می دهند.

8. در اعتصابی در برزیل یکی از ژنرال ها اعلام کرد "امروز روز تولد من است. لطفا امروز با هم درگیر نشوید." و بعد، گروهی از معترضان او را غافلگیر کردند.

9. این مرد برای نجات سگِ یک رهگذرغریبه به داخل آب می پرد.

10. و عکسی از دو دوست صمیمی روی تاب

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

3. این مرد برزیلی کفش هایش را به یک دختر بی خانمان هدیه می کند.

7. دو کودک سگی را که به داخل دره افتاده نجات می دهند.

اون کفشه؟!!!!!!!!!!!!!! با دمپایی انگشتی؟

اون دره هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا کانال آب؟

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منم همیشه زنبورایی که تو آب میفتن رو نجات میدم

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این روزها به نظر می رسد که هر کس به فکر خودش است و دیگر کسی مایل به از خود گذشتگی و کمک به دیگران نیست. ولی شاید دیدن این عکس ها ثابت کند که انسانیت هنوز نمرده است.

اون کفشه؟!!!!!!!!!!!!!! با دمپایی انگشتی؟

اون دره هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا کانال آب؟

استارتر عزیز ، بابت این تاپیک زیبا بسیار ممنونم ! خیلی زیبا بود . و در رابطه با رفتار پسندیده با حیوانات باید بگم که میگن اگر می خواهی به فرهنگ هر جامعه پی ببری رفتار اون جامعه با حیواناتش رو نگاه کن. عکس ها فوق العاده بود، مرسی.

و شما دوست عزیزی که فقط سعی کردی تو این همه زیبایی، ایراد و اشکال پیدا کنی که نمیدونم قرار بوده چه چیزی رو به استارتر ثابت کنی، به نکته ای که عکس ها دارن دقت کن، ایراد گرفتن هیچ کاری نداره.

یک داستانی هم هست که هم به حضرت مسیح نسبت میدن و هم به حضرت محمد ، که با اصحابشون در حال رد شدن از راهی بودند و سگ مرده ای رو میبینن، همه اصحاب اعتراض میکنند که چه بوی بدی میده و چقدر کرمو شده و از این صحبتها. حضرت هم میگن نگاه کنید چه دندانهای سفید و زیبایی داره.
به جای ایراد زیبایی ببینید.

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
استارتر عزیز ، بابت این تاپیک زیبا بسیار ممنونم ! خیلی زیبا بود . و در رابطه با رفتار پسندیده با حیوانات باید بگم که میگن اگر می خواهی به فرهنگ هر جامعه پی ببری رفتار اون جامعه با حیواناتش رو نگاه کن. عکس ها فوق العاده بود، مرسی.

و شما دوست عزیزی که فقط سعی کردی تو این همه زیبایی، ایراد و اشکال پیدا کنی که نمیدونم قرار بوده چه چیزی رو به استارتر ثابت کنی، به نکته ای که عکس ها دارن دقت کن، ایراد گرفتن هیچ کاری نداره.

یک داستانی هم هست که هم به حضرت مسیح نسبت میدن و هم به حضرت محمد ، که با اصحابشون در حال رد شدن از راهی بودند و سگ مرده ای رو میبینن، همه اصحاب اعتراض میکنند که چه بوی بدی میده و چقدر کرمو شده و از این صحبتها. حضرت هم میگن نگاه کنید چه دندانهای سفید و زیبایی داره.
مرسی از طرز تفکر قشنگت;)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته خوشرفتاری با حیوانات چیز خیلی قشنگیه میتونه نماد خیلی چیزای قشنگی باشه.
اون دو ایرادی که من بهش اشاره کردم کاملا اشاراتی درست بود

دلیل دیگه ای که من از این عکس ها خوشم نیومد اینه که اگه دقت کرده باشی عکس ها در مورد خوشرفتاری با حیوانات هست در این بین دو عکس شماره 6 و 3 در مورد کمک دو توریست به دو انسان فقیره. چرا کمک به این دو باید در کنار کمک به حیوانات قرار بگیره؟ اون عکس ژنرال هم رد گم کنی بود :)

البته من از استارتر ممنوم و نظرم خدای نکرده توهین به استاتر نیست. من این تاپیک رو تو ایمیل و فضای نت دیده بودم.

آخرین ویرایش: