اینجا کسی از همدان نیس

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام همشهریان عزیز
منم همدانیم، شی مکنینان؟خوبین؟

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش روز: کنفرانس خبری اقای خاص به زبان ترکی!

مورینیو قرار است در کنفرانسی خبری به زبان ترکی صحبت کند

سایت گل- طبق گزارش منتشره در رسانه های مختلف خبری، مورینیو، مربی پرتغالی صاحب نام و جنجالی باشگاه رئال مادرید قرار است در کنفرانسی خبری به زبان ترکی صحبت کند.به گزارش سایت بلومبرگ، این خبر را شركت خانه سازی 'سینپاش' اعلام كرد .این درحالی است که مورینیو قبلا هم در تبلیغات رادیویی و تلویزیونی با این کمپانی همكاری كرده است.این شركت قصد دارد روزهای 27 و 28 فوریه (8 و 9 اسفند) دو كنفرانس مطبوعاتی در شهرهای استانبول و آنكارا برگزار كند و در این كنفرانس ها از مورینیو برای حضور و سخنرانی دعوت كرده است.'خرید خانه بهتر از سرمایه گذاری روی طلا است'، شعار تبلیغاتی شركت سینپاش است.سرمربی رئال مادرید به زبان های پرتغالی ، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی و نیز كاتالان تسلط دارد كه به نظر می رسد به زودی باید زبان تركی را نیز به این فهرست اضافه كرد.

آبیدر751

اخراجی موقت
زمانی که سقراط قبل از اینکه شوکران را سر بکشد گفت : من از شما داناترم ؛ نه از آن جهت که علمم بیشتر از شماست بلکه از آن جهت که من می دانم که نمی دانم ولی شما آگاه نیستید که نمی دانید ، شاید به روزی فکر می کرد که زمانی می آید که این جمله او برای خیلیها مصداق پیدا می کند . آیا برایتان پیش آمد که فکر کنید ، که ای کاش نمی دانستید ؟ برای من بارها پیش آمد . بارها از این مینالم که ای کاش آنقدر که الان می دانم را نمی دانستم . خیلی وقتها دانستهای آدم سوهانیست بر روح خسته و غمینش که هیچ آسودگی از آن نیست . دور کردن خرافه هایی که ناخواسته با تو دچار سایش می شود گاهی محال به نظر می رسد ، خرافه هایی که خانواده آدم را دچار چالش می کند و تو سعی میکنی روشگری کنی و آنوقت متهم به کفر و انواع انگهای ضد مذهبی خواهی شد که تور ا وادر می کند بگویی ای کاش نمی دانستم .!!! به آن جا رسید دانایی من ، که می دانم که هنوز نادانم​

salehv

عضو جدید
من دانشجو همدانم ولی ای کاش نبودم چون اینجا همه دپرسن:cry:

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
......Azərbaycanda dünyanın ən hündür binası tikiləcək

علی اصغر هنرمند در- 2012-02-10 13:12

طی چند سال گذشته بیشتر خبرها در مورد ساخت برج های بلند جهان از سوی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس بوده است. اما حالا نوبت به دریای خزر و کشور آذربایجان رسیده تا بلندترین آسمانخراش جهان را به ارتفاع ۱۰۵۰ متر بسازد.

قرار است این برج با نام برج آذربایجان توسط یک گروه تجاری ساخته شود. اگر بخواهید اندازه آن را با نزدیک ترین رقیب ها مقایسه کنید باید بدانید که برج آذربایجان ۲۲۰ متر از برج خلیفهدبی که هم اکنون رکورد دار جهان به حساب می آید بلند تر است و از برج پادشاهی عربستان که در دست احداث می باشد نیز ۵۰ متر بلند تر خواهد بود.​

این آسمانخراش ۱۸۹ طبقه قرار است در جزیره ای مصنوعی در کنار دریای خزر احداث شود و بخشی از یک پروژه احداث یک شهر با ۴۱ جزیره مصنوعی خواهد بود که ۲۰۰۰ هکتار زمین به این کشور اضافه خواهد کرد.​

قرار است عملیات احداث این برج که در مقابل زلزله های ۹ ریشتری هم دوام می آورد، از سال ۲۰۱۵ آغاز شده و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۱۹ به پایان برسد و برای ساخت آن بودجه ای معادل ۲ میلیارد دلار اختصاص یافته است.

برای دیدن تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.​

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایا تا به حال به اسکناس50000دقت کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایا تا به حال به جز شعار من در اوردی روی اسکناس به جای خالی دریاچه اورمیه بر روی این اسکناس توجه کرده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا دلیل خشکی دریاچه اورمیه به خوبی مشخص میشه , حذف دریاچه اورمیه از نقشه ایران اولین قدم در نابودی و نادیده گرفتن این نعمت الهی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
مسئول این افتضاح ملی رو کی به دوش می گیره ایا باید به حال خود گریه کنیم یا نظاره گر تمام این هدفها که نکته مشخصی را دنبال میکنن باشیم؟؟؟؟!!!!
هم خون و هم خاکم ایا میبینی و سکوت پیشه می گیری.....................

Mkvisual

عضو جدید
سلام دوستان ...
ما میخواییم شنبه بریم شهر همدان، غار علیصدر رو رفتیم، امسال میخوایم بریم خوده شهر همدان،
از جاهای دیدنی که معروف نیست، و از مراکز خرید، و پارک برای خوابیدن یه چند جایی رو میشه معرفی کنین ؟!
ممنون

maten110

عضو جدید
سلام دوستان ...
ما میخواییم شنبه بریم شهر همدان، غار علیصدر رو رفتیم، امسال میخوایم بریم خوده شهر همدان،
از جاهای دیدنی که معروف نیست، و از مراکز خرید، و پارک برای خوابیدن یه چند جایی رو میشه معرفی کنین ؟!

ممنون

سلام خوش اومدید

پارک بابا طاهر میتونید از چادر استفاده کنید.
برای خونه گرفتن هم تا اونجا که امکان داره از خونه های قسمت چرم سازی و آزادگان استفاده نکنید منطقه خوبی نیست و ....
اگر میتونید به شهرستان نهاوند برید برای دیدن سرابها واقعازیباست و خود همدانم ارامگاه بوعلی .باباطاهر .عین القضات و امامزاده عبدالله و امام زاده یحیی و استخر و گنج نامه و مسجد جامعه و تپه هگمتانه بازدید کندی
برای خرید اگر سفال میخواید بخرید تشریف ببرید لالجین و اگر خرید خوراکی خیابان باباطاهر کماج پزی و شیرینی پزی خوبی داره و خرید لباس و عیره تشریف ببرید پاساژ الماس

خوش بگذره

navid.orturk

اخراجی موقت
ایا تا به حال به اسکناس50000دقت کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایا تا به حال به جز شعار من در اوردی روی اسکناس به جای خالی دریاچه اورمیه بر روی این اسکناس توجه کرده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا دلیل خشکی دریاچه اورمیه به خوبی مشخص میشه , حذف دریاچه اورمیه از نقشه ایران اولین قدم در نابودی و نادیده گرفتن این نعمت الهی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
مسئول این افتضاح ملی رو کی به دوش می گیره ایا باید به حال خود گریه کنیم یا نظاره گر تمام این هدفها که نکته مشخصی را دنبال میکنن باشیم؟؟؟؟!!!!
هم خون و هم خاکم ایا میبینی و سکوت پیشه می گیری.....................

خوب مگه ایران فقط یه دریاچه داره.دریاچه بختگان،دریاچه قم،دریاچه هامون و ... همه شو که نمیشه رو اسکناس آورد!!!!!

azera46

عضو جدید
متاسفانه یا خوشبختانه مکانیک بوعلی قبول شدم . از تهران باید بیام همدان درس بخونم . آخه چرا ؟ واقعا چرا ؟ منی که دارم دود و دم تهرانو میخورم حداقل حق دارم همون جا هم درس بخونم .

نعیما

عضو جدید
داداشی همدان شهر فوق العادهائیه مخصوصا آب و هواش ...بوعلی هم از دانشگاه های معتبر خاور میانس غصه چرا؟

نعیما

عضو جدید
سلام دوستمون کم لطفی کردن همدان هزارتا جای دیدنی و مرکز خرید داره....مثل پاساژ خواجه رشید. مثل برج آرین برج سعییدیه .... برج دره مرادبیک ..... برج پاستور .....و جاهای دیدنی فراوون مثل امامزاده کوه ...روستای حیدره ... تاریک دره جای بسیار زیبائیه ... جاده تویسرکا ن( دره س) استخر عباس آباد... خود عباس آباد...و........