اولين كتاب سيستمهاي اطلاعات پروژه (ساپ) (PMIS) منتشر شد.

hhamidifar

عضو جدید
اولين كتاب در حوزه سيستمهاي اطلاعات پروژه (ساپ) منتشر شد. در اين كتاب كه براي اولين بار در دنيا تاليف گرديده است حوزه دانش ساپ (PMIS Knowledge Area) معرفي شده است و با ارائه 35 فرآيند كاربردي ديدگاه جديدي در خصوص مديريت اطلاعات پروژه ها مطرح گرديده است.
علاقه مندان جهت دانلود خلاصه كتاب و اطلاعات بيشتر به سايت اينجانب مراجعه نمايند.
www.hamidifar.name

موفق باشيد:)

fm.kamkar

عضو جدید
سلام آقای حمیدی فر خسته نباشید من کتاب شما را از تمایشگاه کتاب خریدم انشا ا... مطالعه اون رو شروع می کنم ممنون

hhamidifar

عضو جدید
موفق باشيد

موفق باشيد

سلام آقای حمیدی فر خسته نباشید من کتاب شما را از تمایشگاه کتاب خریدم انشا ا... مطالعه اون رو شروع می کنم ممنون

سلام ، اميدوارم مطالب كتاب براي شما قابل استفاده باشد. در صورت وجود هر گونه سئوال يا ابهام موضوع را در سايت من مطرح فرماييد تا جواب دهم.
موفق باشيد
حميدي فر

fm.kamkar

عضو جدید
سلام حتما ممنون از اینکه وقتتون را در اختیار دیگران می گذارید ببخشید شما می تونید کتاب خوبی راجع به کاربرد اکسل در مدیریت پروژه بهم معرفی کنید؟
سپاسگزار

آخرین ویرایش:

hhamidifar

عضو جدید
سلام
كتاب Excel 2007 for project manager نوشته كيم هلدمن و ويليام هلد من كه با نام "كاربرد اكسل در مديريت مديريت پروژه" توسط خانم غزاله كاظمي نژاد ترجمه شده است. اين كتاب از انتشارات آدينه مي باشد و مي توانيد آن را از سايت آدينه بوك به صورت اينترنتي نيز سفارش دهيد.
موفق باشيد

بالا