انواع سنسورها (بخونين ولذت ببرين)

omidvarshoei

عضو جدید
در اين مقاله سنسورهاي القايي و سنسورهاي آنالوگ وسنسورهاي نامور و توابع خروجي و سنسورهاي دنباله دار سوكتدار و نحوه نصب و فركانسشون و... توضيج داده شده است در دو قسمت

بچه ها نظر يادتون نره

پیوست ها

• 01.pdf
    376 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 02.pdf
    342.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pc_hex

عضو جدید
سلام. مطلب خیلی جالبی بود. لطفا اگر مقدوره فایل وورد را قرار بدین .
به هرحال تــــشــــکر

ramos_kk77

عضو جدید
دستتون درد نکنه برای من که مفید بود. اگه در مورد سنسورایی که صنعتی تر هستن مطلبی بتونین بذارین ممنون میشن:biggrin:

ramos_kk77

عضو جدید
ببخشین من دیروقت به سایت سر میزنم و دیر میتونم جواب بدم.
من دوره کارآموزی خیلی خوبی توی یه کارخونه بزرگ گذروندم. اونجا اکسترودرها و غلتکها و میکسرهای بزرگ وزیادی بود که تو هرکدومشون سنسورای زیادی وجود داشت که هر کدوم یه گوشه ای از کار اون دستگاه ها رو انجام میدادن.چون دستگاهها تقریبا همه ایتالیایی بودن اطلاع دقیقی خود مهندسای اونجا هم از اون سنسورا نداشتن .راستش اسم و مد ل اون سنسورا رو منم نمیدونم اما به هرحال فقط میتونم بگم سنسورایی که تو این دستگاهها استفاده میشن مد نظرم بود.چون خودمم مشخصات دقیقی ازشون ندارم، انتظارم ندارم تونسته باشم منظورمو خوب بهتون رسونده باشم.:surprised:

omidvarshoei

عضو جدید
ببخشین من دیروقت به سایت سر میزنم و دیر میتونم جواب بدم.
من دوره کارآموزی خیلی خوبی توی یه کارخونه بزرگ گذروندم. اونجا اکسترودرها و غلتکها و میکسرهای بزرگ وزیادی بود که تو هرکدومشون سنسورای زیادی وجود داشت که هر کدوم یه گوشه ای از کار اون دستگاه ها رو انجام میدادن.چون دستگاهها تقریبا همه ایتالیایی بودن اطلاع دقیقی خود مهندسای اونجا هم از اون سنسورا نداشتن .راستش اسم و مد ل اون سنسورا رو منم نمیدونم اما به هرحال فقط میتونم بگم سنسورایی که تو این دستگاهها استفاده میشن مد نظرم بود.چون خودمم مشخصات دقیقی ازشون ندارم، انتظارم ندارم تونسته باشم منظورمو خوب بهتون رسونده باشم.:surprised:
من فایلها و فیلمهای قشنگی دارم و دوست دارم براتون بزارم ولی به دلیل محدودیت فضای دانلود این کار برام امکان پذیر نیست ولی اگه سنسور خاصی مد نظرتون من توضیحاتی را که بخواین در اختیارتون قرار میدهم

mediakbr

عضو جدید
سلام

سلام

من فایلها و فیلمهای قشنگی دارم و دوست دارم براتون بزارم ولی به دلیل محدودیت فضای دانلود این کار برام امکان پذیر نیست ولی اگه سنسور خاصی مد نظرتون من توضیحاتی را که بخواین در اختیارتون قرار میدهم
--------------------------------------------------------
سلام
ببخشید
ولی من یه سنسور خیلی خوب و قوی برای دما و رطوبت هوا میخوام که توی یه ربات قراره به کار بره ، ولی هر چی میگردم در مورد هر کدوم بچه ها یه ایرادی گفتن . شما مورد خاصی رو می شناسید ؟
مرسی

omidvarshoei

عضو جدید
--------------------------------------------------------
سلام
ببخشید
ولی من یه سنسور خیلی خوب و قوی برای دما و رطوبت هوا میخوام که توی یه ربات قراره به کار بره ، ولی هر چی میگردم در مورد هر کدوم بچه ها یه ایرادی گفتن . شما مورد خاصی رو می شناسید ؟
مرسی
دوست عزیز تجربه به من نشون داده که از ساده ترین سنسورها میتوان بهترین استفادرو کرد به شسکلی اگه بتونی حساسیتشو کم کنی و به اون نقطه ای که میخوای متمرکز کنی
سنسور دمارو برای رباط اتش نشان میخواین؟