اندر خم کوچه حذف و اضافه

IranianWay

عضو جدید
اصولا از اینکه دانشگاه در آن موقیعت جغرافیایی و در دل کوه بنا شده شخصا شکایتی ندارم.
اما امروز به معنای واقعی کلمه فهمیدم که از قانون آن ور کوه که شهر باشه بهره ای نمی برد.

دوستی عمرانی زنگ زد. گفت برام حذف و اضافه کن. آز.فیزیک 1 میخوام.
با هر ترفندی بود رفتم تو سایت.
یاد سرور سایت سنجش موقع اعلام نتایج در سال 83 افتادم. ولی با این تفاوت اگر فرداش میرفتی تو سایتشون جوابت رو می گرفتی.ولی اینجا جنگ هست جنگ جنگه ظرفیته دروسه ! بحث سر میلی ثانیه هست.شوخی که نیست.

از آنجا که درخواست های مکرر برای افزایش ظرفیت دروس داده شده بود.
نهایتا 3 تا کد آز. فیزیک 1 باز کردند.
با تعجب فراوان ساعت 5:30 دیدم مشاهده کردم فقط یک سکشن 16 تا دونه باقی مانده است!پیش خودم گفتم تو دیگر چقدر متوهم بودی که واسه فردا صبح تیز کرده بودی که آز.فیزیک بگیری! این تازه فقط مال اولین گروه88 بود.:smile:
(هم اکنون ساعت 21 و آز فیزیک 0)

یعنی بقیه گروه پشم!

آخر از همه گروه ها گذاشتند.

بلاخره ما فردا 6 تا 8 صبح حذف و اضافه داریم.
یادم به اون دختر خانمی افتاد که تو کلاس پرسید حذف و اضافه کی هست. گفتم 6 تا 8 صبح گفت کودوم کافی نت باز هست؟! شما جای بنده بودید چه پاسخی بهش می دادید؟!

خلاصه الان ساعت 20 هست تا 6 صبح 10 ساعت وقت باقی است.
بنده هم از این فرصت استفاده کرده و کل خانواده را فراخواندم تا مشغول مناجات و دعا خواندن شوند.و در صورت امکان یک ختم قرآن هم بروند. شاید معجزه ای شد نه؟!
مادر گفت بگذار گوسفندی نذر کنم گفتم نه بهتر است گاو و گوسفند را بگذاریم برای حذف و اضافه سری دوم. هنوز اول راه هستیم.

هفت شهر عشق را عطار گشت ما هنوز اندر خم يک کوچه ايم]
(با توجه به اینکه ترم آخری است که در این دانشگاه هستم لذا دیگر از نوشتن مطلب در مورد این واحد دانشگاهی خودداری خواهم کرد.)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IranianWay

عضو جدید
این هم دو عکس از سرور دانشگاه آزاد مرودشت و علوم و تحقیقات فارس

خودتان ببینید که شرحش مثنوي هفتاد من كاغذ مي‌شود .

اولی علوم و تحقیقات
دومی مرودشت

IranianWay

عضو جدید
در هر صورت خوشا به حالتون.بله اگر عمري باقي بمونه كه فكر نميكنم با اين سرويسها بمونه:biggrin:تا 4 ترم ديگه هم اينجا هستم!
اتفاقا عمری باقی میمونه دوست عزیز
چون سرویس ها رو که نصفش رو عوض کردند. فعلا درخدمتتون هست دانشگاه :smile:

paprika

عضو جدید
اتفاقا عمری باقی میمونه دوست عزیز
چون سرویس ها رو که نصفش رو عوض کردند. فعلا درخدمتتون هست دانشگاه :smile:
بله اما فعلا كه ما در خدمت اساتيد و دانشگاه هستيم!
خارج از شوخي اميدوارم تو كنكور موفق باشيد!

lady bayat

عضو جدید
برو کلاهتو بنذاز هوا
ما حذف و اضافه داریم خفن . هر درسی انتخاب مب کنی میگه با اون یکی درس تداخل داره . حالا مدیر گروه کجا تشریف داره؟ خارج از ایران
مسئول سایت چی می گه ؟به من چه برو با رئیس دانشگاه ور بزن(چه مودبانه)
حالا رئیس دانشگاه چی می گن ؟ بزا بعد
باشه می زاریم اخر ترم:eek:

بالا