اندر احوالات دختران دانشجو........

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجهز در امتحان

عملیات روی کارنامه

بابا غلط کردم از اینجا رد شدم

احترام استاد خیلی واجبه که خانما واقعا رعایت میکنن پسرا بیاموزن

تفریح سالم در هر فرصت

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه ها من اینا رو همه در باره آقایون دیدم :surprised:

دخترها مخصوصا توی تقلب کردن انقدر سرخ و سفید و بنفش می شن که مراقب خودش قبل امتحان میاد سراغشون :redface: !!!
ولی ماشالله آقایون علاوه بر ابزارهای کمکی که همراه آوردن مثل ماهواره 360 برگه های اطرافشون رو support می کنن که نکنه نکته ای دیگران بنویسن و ایشون ننویسه!!
من خودم تو یه امتحان به یکی شون تقلب دادم وقتی که نمره ها اومد من 18 شده بودم اون 16 ! اومده بود به من می گفت اون دو نمره چی بوده که شما نوشتی من ننوشتم :surprised:

حالا بقیه مواردی که بیان کردید بماند!!! می تونید این یه مورد رو تعمیم به کل بدید:redface:

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط اون یه مورد که پسره داره از کنار کلاس دخترا رد می شه درسته :biggrin::D

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه ها من اینا رو همه در باره آقایون دیدم :surprised:

دخترها مخصوصا توی تقلب کردن انقدر سرخ و سفید و بنفش می شن که مراقب خودش قبل امتحان میاد سراغشون :redface: !!!
ولی ماشالله آقایون علاوه بر ابزارهای کمکی که همراه آوردن مثل ماهواره 360 برگه های اطرافشون رو support می کنن که نکنه نکته ای دیگران بنویسن و ایشون ننویسه!!
من خودم تو یه امتحان به یکی شون تقلب دادم وقتی که نمره ها اومد من 18 شده بودم اون 16 ! اومده بود به من می گفت اون دو نمره چی بوده که شما نوشتی من ننوشتم :surprised:

حالا بقیه مواردی که بیان کردید بماند!!! می تونید این یه مورد رو تعمیم به کل بدید:redface:
زرشک...... اگه به هتل نخجوان ایران(شبستر)برین میفهمی اونجا چه شیرزن هایی داریم که مردارو یه نفس قورت میده

roya .m

عضو جدید
تمام این موارد دقیقا" از جانب آقایان دیده شده است!!!!!!!!

mahroo

عضو جدید
درست بود.دقیقا ولی فکر کنم تقلب در مورد دخترا صدق نکنه اونم اینجوری حرفه ای.ولی تفریح درسته.

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي....
يادش بخير...

اما من اهل تقلب نبودم خداييش

موافقم;)

علی گفته... داییتون نی نی...
راستی من خالتم.. می دونستی؟؟:cool:

تمام این موارد دقیقا" از جانب آقایان دیده شده است!!!!!!!!
بله.. اینها همش کار فتوشاپ شما خودتو ناراحت نکن..:D

ملیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا هم به واقعیت شبیه نبود .

من خودم توی دانشگاه دیدم که همه ی این حرکات توسط پسرها انجام میشود
.

parande

عضو جدید
کاربر ممتاز
بامزه بود
اگه روتون شد واسه پسرارم بزارین!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا ایشالا موقع کنسرت گیتارت از کوک در بیاد ......ضایع بشی ما تا صبح بخندیم.......

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه کسانی که این صحنه ها رو باور ندارن میتونن یه سر به نزدیکترین شعبه دانشگاه آزاد محله شون بزنن......دوستان دانشگاه آزادی به دل نگیرن شوخی بود همه میدونن آزادیا چقدر گلند

sarajo0oniii

عضو جدید
خب راست ميگه اين طفلك! ما تو مدرسه همينجور بوديم! چون درسمون خوب بود اخراجمون نميكردن!!! خيلي خوش ميگذشت..دانشگاه هم پر از شيطنت..ولي پسرا هم همينجورن

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان چی گفتی به من ....طفلک........؟خب ما هم همینو میگیم .......واقعا شما واقع بین هستی .....باریکلا

سالاری

عضو جدید
وای خیلی با حال بود:smile: منو یاده دوران دانشجویی و مدرسه انداختی اخه من استاده این کارا بودم مخصوصا در بخش تقلب که البته ما بهش می گفتیم امداد غیبی:biggrin: