انجمن بیکاران

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام , چه کیفی میده وقتی سر صبح که تو رختخوابت چرخ میزنی و از گرمای مطبوع لحاف لذت میبری , بقیه افراد رو نگاه میکنی که دارن با عجله واسه رفتن به سرکار یا تحصیل آماده میشن. بعدش در حالی که لبخندی میزنی, رختخوابت رو میکشی رو سرت و واسه یکی دو ساعت دیگه هم میخوابی :D

بعدش ساعت 9:30 یا 10:30 از خواب پا میشی , دست و صورتت رو با آرامش میشوری , تلویزیون رو روشن میکنی و یه لیوان چای میریزی واسه خودت بعد میایی تو باشگاه مهندسان تو تالار زنگ تفریح تاپیک انجمن بیکاران رو ارسال میکنی :D

بیکاره هاش دستا بالا !

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثه اینکه فقط من بیکارم :D

ای بابا اشتباها به جای اینکه تو تالار زنگ تفریح بزنم تاپیک رو اینجا تو تالار مشاوره زدم :confused::(

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام داداش وای اینا چی بود گفتی؟؟؟!!!!!!:eek:

من اگه یه روز این طوری باشم تا شب اعصابم بهم میریزه که یه روزمو مفت از دست دادم رفت

واسه من اصلا کیف نداره:redface:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام , چه کیفی میده وقتی سر صبح که تو رختخوابت چرخ میزنی و از گرمای مطبوع لحاف لذت میبری , بقیه افراد رو نگاه میکنی که دارن با عجله واسه رفتن به سرکار یا تحصیل آماده میشن. بعدش در حالی که لبخندی میزنی, رختخوابت رو میکشی رو سرت و واسه یکی دو ساعت دیگه هم میخوابی :D

بعدش ساعت 9:30 یا 10:30 از خواب پا میشی , دست و صورتت رو با آرامش میشوری , تلویزیون رو روشن میکنی و یه لیوان چای میریزی واسه خودت بعد میایی تو باشگاه مهندسان تو تالار زنگ تفریح تاپیک انجمن بیکاران رو ارسال میکنی :D

بیکاره هاش دستا بالا !

مطمئني خيلي كيف ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا تو ديگه كي هستي

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش وای اینا چی بود گفتی؟؟؟!!!!!!:eek:

من اگه یه روز این طوری باشم تا شب اعصابم بهم میریزه که یه روزمو مفت از دست دادم رفت

واسه من اصلا کیف نداره:redface:

مطمئني خيلي كيف ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا تو ديگه كي هستي

خب کیف میده خب

چرا میزنی تو ذوق بچه؟

Kaulitz

کاربر فعال
اگه کار عقب افتاده ای نداشته باشم که خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی حال میده:D

m.f.s

کاربر فعال
مخصوصا که هوام سرد باشه مثلا برف بیاد وای خیلی حال میده:D

طوفان 2013

اخراجی موقت
بیکار

بیکار

سلام بیکار تر ازمن هم است

روزها بیکار میچرخم تا الاف نباشم

شب ها پای چت روم و پلی استیشن هستم تا بیکار نباشم

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بیکار تر ازمن هم است

روزها بیکار میچرخم تا الاف نباشم

شب ها پای چت روم و پلی استیشن هستم تا بیکار نباشم

بهت پیشنهاد میکنم تو مسابقه علاف ترین بیکاران که بزودی در همین جا برگزار میشه شرکت کنی. شانس برنده شدنت بالاست

طوفان 2013

اخراجی موقت
دمت گرم اگه تو بتونی از بیکاری در بیاری

اسم تاپیکت اگه انجمن بیکاران و تنبلان بود چطور بود

بالا