انتظارات و توقعاتت رو به عنوان یک شهروند

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتظارات و توقعاتت رو به عنوان یک شهروند ، به عنوان یک انسان ، اینجا بنویس

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توقع دارم وقتی میرم یه اداره منو پاس ندن و کارمو تا جایی که امکانش هست حل کنن

noosheen1

عضو جدید
من توقع دارم وقتی میرم خرید فروشنده خوش برخورد باشه و ضمنا سرم کلاه نذاره!

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توقع دارم همسایه با برگزاری هر شب مراسم هیئت و سر و صدا و سینه زنی و داد و فریاد ، اعصاب ما رو خرد نکنه

bitajan

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام

:::::: توقع دارم "اخلاق" باشه(در همه جا و همه پست ها و قوانین و ...... ) ::::::::::

ثمره ایمان " اخلاق " است.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکدوم از این توقعات ، یعنی توقع دیگران از من و شما. چه خوبه که با جان و دل از این نقدهای زیبا و کارساز استفاده کنیم

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توقع دارم اینایی که تو اداره ها کار میکنن یکم به کار ملت برسن :mad:

سعی کنیم در حد توان به کار ملت برسیم.

هر کسی در هر شغلی میتونه یه خیریه ایجاد کنه ، مثلا یک کارمند میتونه با دریافت حقوق و نیز خدمات بهتر ، کار خیر بکنه و گره از مشکلات مردم باز کنه و کارهای مردم رو تا جای ممکن سهل کنه ، این میشه یه خیریه ، نمیشه؟
البته در نظر گرفتن اینکه گاهی اوقات اکثر مشکلات ما به خاطر غلط بودن سیستم و base کار هست ، خالی از لطف نیست

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توقع دارم واقعا شایسته سالاری باشه در کشور ما ، چون آفت پیشرفت به نظر من پارتی بازی هستش

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست ندارم که در کشورم بی سوادی که پارتی داره ، جای باسوادی که زحمت کشیده ولی پارتی نداره رو بگیره

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توقع ندارم این حرف رو از یک نفر بشنوم که میگفت:

یک پدری برای اینکه چشمش به چشم بچه های گرسنه اش نیفته و گرسنگی اونها رو نبینه ، شب دیر میاد خونه تا همه خواب باشن و صبح زود از خانه میزنه بیرون تا همه خواب باشن ، من دوست ندارم بشنوم این مسائل هنوز هم وجود داره ، در حالی که برخی ها از شدت خوردن میترکن

بالا