انتخاب رشته؟؟؟؟واقعا كامپيوتر الان علم نيست و يه ابزاره؟؟؟؟

hengum

عضو جدید
سلام من رتبم 267 منطقه 2 شدم خودم كامپيوتر و دوست دارم يعني بيشتر به هوش و معماري كامپيوتر و اينا علاقه دارم ولي همه بهم ميگن كامپيوتر نرو(باتوجه به اينكه احتمال كامپيوتر شريفم هم هست بازم بازار كار برام كمه؟؟)همه ميگن برو برق اما من راستش از اول زياد به برق علاقه نداشتم الانم نظرم به برق يه جوري تهاجمي هر چي ازش مي شنوم بيشتر ذنبال چيزايي هستم كه دوسشون ندارم در ضمن من ميونم با گسسته و اينا بهتر از ديفراسيله لطفا كمك كنيد:redface:

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من رتبم 267 منطقه 2 شدم خودم كامپيوتر و دوست دارم يعني بيشتر به هوش و معماري كامپيوتر و اينا علاقه دارم ولي همه بهم ميگن كامپيوتر نرو(باتوجه به اينكه احتمال كامپيوتر شريفم هم هست بازم بازار كار برام كمه؟؟)همه ميگن برو برق اما من راستش از اول زياد به برق علاقه نداشتم الانم نظرم به برق يه جوري تهاجمي هر چي ازش مي شنوم بيشتر ذنبال چيزايي هستم كه دوسشون ندارم در ضمن من ميونم با گسسته و اينا بهتر از ديفراسيله لطفا كمك كنيد:redface:

اصلا مهم نیست بقیه چی میگن ببین هم کلاسی صمیمیم همون سال دوم انتخاب کرده بود بره نرم افزار الانم 900 شده میخواد بره امیرکبیر اگه واقعا علاقه داری چرا معطل میکنی؟
حرف دوستان دیگه رو هم میگم و دراین یه مورد کاملا بهش ایمان دارم علاقه ات تو کار حرف اول رو میزنه همون دوست خودم فکر کنم یه مهندس واقعی دربیاد و قطعا کار براش جوره البته منم هم سن خودتم و اون تجربه دانشجوها رو ندارم ولی به نظر من با این علاقه ات یه مهندس کامپیوتر واقعی میشی موفق باشی:gol::gol::gol:

• Like
واکنش ها: bmgh

mahan 2

عضو جدید
ببین رفتن به بعضی از دانشکاه ها احتمال رفتن به امریکا و کشورع=هایه غربیو افزایش میده=

=
ای ینی بورسیه شدن.

البته حرفشون یه ذره درسته.

• Like
واکنش ها: bmgh

bmgh

عضو جدید
برو مهندسی کامپیوتر که خودت دوست داری

mina252

عضو جدید
من برادرم مسئول سیستم یه شرکته بیگاری که نمیکشه هیچ ادمین اونجاست و کلی نفر کارشون وابسته بهشه .
کامپیوتر تو ایران اولین رشته نباشه دومین رشته است تو دنیا هم اولینه . شک نکن

بالا