انتخاب ترین های باشگاه- فاز صفر - قوانین اولیه

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا من نه بهت رای میدم
نه تقلب میکنم تا رایهات بیشتر شن
و نه میذارم انتخاب بشی
به درک:cool:من جام تو قلب کاربراس:cool:نیازی به تقلب ندارم:smile:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم اوای علم هم قبول کردن در کمیته حضور داشته باشن. اعضا کمیته تکمیل شد .:gol:

از فردا انتخابات ترین ها برگذار میشه . کاندیداها از فردا صبح زنبیل یادشون نره:biggrin:;)

برای همه برنده ها ارزوی موفقیت و شادی میکنم:gol:

برای بازنده ها ( خودم ) هم ارزوی شادی و تندرستی میکنم .:heart:

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس از الان بعد دیگه تبلغات ممنوعه
فقط صندوق های سیار رو هم آماده کنید تا کسی از این انتخابات مهم جا نماند:D

شمارش معکوس باشگاه منهدسان برای خلق یک حماسه ملی

من رای می دهم - تو رای می دهی - ما رای می دهیم
;););););)

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی بابک جان
زئوس خانم برنامه چطوریه؟
اولین سوژه انتخاباتی چیه؟
خوشگل ترین؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام برهمگی به به دوباره تاپیک زده شد
ممنون مراقابل دونستید

خوب چه کاری ازدست ما ساخته هست درخدمتیم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شورای نگهبان نداره این انتخابات؟

10 نفر اولی که اومدن و نامزد شدن قبول کنیم؟

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجای این دعواها بیایین اینجا که بهتره . . .

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...shy;?highlight=

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دوستان.
انتخابات بدون تقلب.....

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه ها
ببخشید من دیشب نبودم
هم بیرون بودم وقتی هم که اومدم خونه اینترنتم مشکل داشت امیدوارم امشب حل شده باشه مشکلش

ظهر اولین تاپیک
ترین ها رو شروع میکنیم
خوشگلترین آواتار
من چون حضور مستمر نمیتونم داشته باشم (سر کار هستم ) از ناظرین خواهش میکنم اسامی رو یادداشت کنند بیشترین 10 نفر رو . (چون ممکنه تعداد زیادتر بشه ولی فقط 10 نفر جا داریم).
و از اونجا که بچه ها میتونند کسان دیگه رو هم معرفی کنند 10 نفری که بیشتر ازشون اسم برده شده انتخاب میشن
در پایان دو روز (ممکنه یه کم اینور و اونور بشه فعلا سیستم به صورت آزمایشیه ) اسامی روبه من پیغام خصوصی بزنند که بریم برای رای گیری

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه ها
ببخشید من دیشب نبودم
هم بیرون بودم وقتی هم که اومدم خونه اینترنتم مشکل داشت امیدوارم امشب حل شده باشه مشکلش

ظهر اولین تاپیک
ترین ها رو شروع میکنیم
خوشگلترین آواتار
من چون حضور مستمر نمیتونم داشته باشم (سر کار هستم ) از ناظرین خواهش میکنم اسامی رو یادداشت کنند بیشترین 10 نفر رو . (چون ممکنه تعداد زیادتر بشه ولی فقط 10 نفر جا داریم).
و از اونجا که بچه ها میتونند کسان دیگه رو هم معرفی کنند 10 نفری که بیشتر ازشون اسم برده شده انتخاب میشن
در پایان دو روز (ممکنه یه کم اینور و اونور بشه فعلا سیستم به صورت آزمایشیه ) اسامی روبه من پیغام خصوصی بزنند که بریم برای رای گیری

سلام آقا اژدها
لطفا برای یه بارم شده یه انتخابات سالمی برگزار کنین ما هم یاد بگیریم انتخابات سالم یعنی چیییییییییییییییییییییییییییییییییی.

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه ها
ببخشید من دیشب نبودم

ظهر اولین تاپیک ترین ها رو شروع میکنیم
خوشگلترین آواتار

پس در واقع 2 روز فرصته که فقط کاندیدا ها خودشون رو معرفی کنن یا بچه ها کاندیداشون رو معرفی کنن؟
اگه تعداد معرفی شده ها زیاد بود چی؟
اونوقت بر چه اساسی 10 نفر رو برای رای گیری نهایی انتخاب کنیم؟
اگه بخوایم کسایی رو انتخاب کنیم که بیشتر اسمشون تکرار شده فکر کنم مشکل پیش بیاد چون توی این مرحله خیلی ها نمیرن تبلیغات خیلی از بچه ها هم ممکنه وقتی میبینن کاندیدای مورد نظرشون معرفی شده دیگه دوباره معرفیش نمیکنن.
و اگه هم هر کاندیدا بخواد بره تبلیغات و بچه ها بیان توی تاپیک معرفیش کنن اینجوری که انگار میشه دو بار رای دادن
چرا یه حالتی مثل انتخابات واقعی نباشه؟
یعنی یه شورای نگهبان داشته باشیم که اول آواتار ها رو بررسی کنه و از بین همه ی معرفی شده ها 10 آواتار برتر رو انتخاب کنه و این 10 آواتار به همه پرسی گذاشته بشه
شورای نگهبان هم از بین بچه ها با سلیقه های مختلف انخاب بشه. که سلیقه ها رو راحت میشه از روی آواتار ها تشخیص داد

Sarp

مدیر بازنشسته
من یه بار با حضور میلیونی یوزرها محبوب ترین کاربر انتخاب شدم
حالا اگه کسی قصد داشته باشه به این عنوان من تعدی کنه ، ما هم مجبوریم از ابزار زور استفاده کنیم
اوکی ؟

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا کی حوصله داره27 صفحه رو از اول بخونه یکی به من بگه ناظرین این رای گیری کیا هستن؟

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اخر کی شد ناظر؟چرا شروع نمیشه پس

شروع شده عزیزم یه تایپیک مجزا براش زدن برو تو اون تایپیک
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/238615-انتخاب-ترین-های-باشگاه-بهمن-89-خوشگلترین-آواتار

Sarp

مدیر بازنشسته

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس در واقع 2 روز فرصته که فقط کاندیدا ها خودشون رو معرفی کنن یا بچه ها کاندیداشون رو معرفی کنن؟
اگه تعداد معرفی شده ها زیاد بود چی؟
اونوقت بر چه اساسی 10 نفر رو برای رای گیری نهایی انتخاب کنیم؟
اگه بخوایم کسایی رو انتخاب کنیم که بیشتر اسمشون تکرار شده فکر کنم مشکل پیش بیاد چون توی این مرحله خیلی ها نمیرن تبلیغات خیلی از بچه ها هم ممکنه وقتی میبینن کاندیدای مورد نظرشون معرفی شده دیگه دوباره معرفیش نمیکنن.
و اگه هم هر کاندیدا بخواد بره تبلیغات و بچه ها بیان توی تاپیک معرفیش کنن اینجوری که انگار میشه دو بار رای دادن
چرا یه حالتی مثل انتخابات واقعی نباشه؟
یعنی یه شورای نگهبان داشته باشیم که اول آواتار ها رو بررسی کنه و از بین همه ی معرفی شده ها 10 آواتار برتر رو انتخاب کنه و این 10 آواتار به همه پرسی گذاشته بشه
شورای نگهبان هم از بین بچه ها با سلیقه های مختلف انخاب بشه. که سلیقه ها رو راحت میشه از روی آواتار ها تشخیص داد
اینم حرفیه...