اموزش مربوط به:VRAY FOR SKETCHUP

zahra.2014

عضو جدید
سلام.اگه میشه یکی که خوب وارده تک تک گزینه های وی ری رو ترجمه کنه و بگه چه کاری انجام میده.مرسی
همه اموزش ها نصفه و نیمه هست اینجا:(

anna s

عضو جدید
سلام خسته نباشید
میشه تنظیمات material editior و در مورد نورپردازی با vray توضیحاتی بدین؟ من تازه شروع به کار با sketchup کردم و به کلاس و... نمیروم و خودم دارم یاد میگیرم. 3d max هم کار نکردم و برای همین آشنایی با vray ندارم و تا الان رندر sketchup رو با irender میگرفتم.

IranArch

عضو جدید
سلام لطفا درمورد نحوه ایجاد آسمان و اینکه چطور در رندرمان (vray rendering)دیده شود راهنماییم بفرمایید.

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان برای شروع آموزش مقدماتی وی ری در اسکچاپ میخواستم بدونم فیلم آموزشی فارسی وجود نداره؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش یکی از دوستان که کاربلد هستن زحمت بکش و ویری اسکچاپ رو به صورت ابتدائی با ذکر مثال مثلا ویری از یه اتاق با یه پنجره آموزش بدن.من خودم به شخصه صرفا با ترجمه تک تک گزینهای ویری و آشنایی با نحوه کاربردشون نمی تونم یاد بگیرم:(البته خواسته زیادی هستش...........خودمم می دونم.....فقط در حد آرزو گفتم و منظور بدی ندارم.دوستانی که اینجا آموزش میدن من به همشون مدیونم

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.دوستان در سقف یه کافی شاپ 3 مدل نور پردازی کار شده.
1-پنل های سقفی
2-هالوژن
3-نور مخفی
خواهشا راهنمایی میکنید که چطور در وی ری میتونم یه همچین نور پردازی ای داشته باشم.11.jpg

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
سلام.دوستان در سقف یه کافی شاپ 3 مدل نور پردازی کار شده.
1-پنل های سقفی
2-هالوژن
3-نور مخفی
خواهشا راهنمایی میکنید که چطور در وی ری میتونم یه همچین نور پردازی ای داشته باشم.مشاهده پیوست 230383

سلام
این فایل یه pdf کوتاه راجع به ویری اسکچاپ هستش توش به انواع نورپردازی ها هم اشاره شده اما خب به صورت خلاصه ... .

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
این فایل یه pdf کوتاه راجع به ویری اسکچاپ هستش توش به انواع نورپردازی ها هم اشاره شده اما خب به صورت خلاصه ... .

این دفه سومه ک این فایل رو دانلود میکنم
همین ی فایل واسه آموزش وی-ری هست؟؟:|

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
این دفه سومه ک این فایل رو دانلود میکنم
همین ی فایل واسه آموزش وی-ری هست؟؟:|
ظاهرا آموزش فارسی برای ویری اسکچاپ به اون صورت وجود نداره و اکثرا یا ناقص ان و یا ترجمه شده از یکسری فیلم های یوتویوب ان ... .
این دو تا لینک هم مربوط به نورپردازی یکی از مجموعه های یوتویوب هست .
لینک
لینک

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. به نظرتون ویری اسکچاپ رو چن روزه میشه در حد نرمال یاد گرفت؟با فرض مثلا روزی یه ساعت کار کردن؟ بیشتر از یه ساعت نمیتونم چون مهره های گردنم درد میگیره:confused:

ehsan.mokhtari

عضو جدید
دوست عزیز هالوژن ها رو با نور IES نور و پانل ها و نور مخفی ها ام با Emssive نورپردازی میکنند معمولا ! فک کنم با rectangle ام بشه نور مخفی ایجاد کرد ، به شخصه انجام ندادم تا حالا