امتیاز.آری یا نه؟

*mahdi_joker*

عضو جدید
بابام بهم گفته که تو کار بزرگترها دخالت نکن اما یه سوال از مدیران محترم و اعضای عزیز باشگاه دارم:
این امتیاز چیه؟

قطعا مدیرها یه دلایلی برای بودنش دیدن اما به نظر من بعضی از دوستان امتیاز رو به حساب ارزش و منزلت میگذارن.افتخاره؟
قطعا کسی که بیشتر تو باشگاه باشه و کارهای مثبت انجام بده امتازهای بیشتری هم میگیره.اما برای عموم نمایش داده بشه که چی؟

میشه آخر هر سال مدیرها پر امتیازترین فرد رو معرفی کنن و ازش قدردانی کنن.اصلا میشه لیست 100 نفر اول از لحاظ امتیاز رو آخر هر سال یا فصل گذاشت تا بقیه هم بدونن که چه کسانی فعالیت میکنن و کمک میکنند به حرکت رو به جلوی باشگاه.اما اینکه همیشه امتیازها در حالت نمایش باشه ارزش خاصی نداره.داره؟

تنها دلیل برای بودن امتیاز که به نظر من میاد اینه که فرد روحیه میگیره و تشویق میشه برای ادامه کار و فعالیت تو باشگاه.خوب با این امکان که به هرکس اطلاع داده میشه که برای چه پستی امتیاز گرفته و امتیازاتش رو هم میبینه این روحیه ایجاد میشه.
اگه دلیل دیگه ای هم داره دوست دارم بدونم

خوب اگه این امکان باشه که هرکس فقط امتیازات خودش رو ببینه هم شارژ میشه و هم مشکلات جانبی رو نداره.نمیتونم به مشکل حاد و خاصی اشاره کنم اما فلسفش رو نمیفهمم که چرا باید به صورت نمایش عمومی باشه؟!

حالا شما دوستان لطفا نظرتون رو بدین و بگین که واقعا امتیاز به چه درد میخوره؟

شاد و موفق باشین
سپاسگزارم

Sharif_

مدیر بازنشسته
درضمن فقط امتیاز نیست
فعالیت و بازدید از تاپیک ها و پست ها
و جواب گویی هم خودش در متیاز فرد دخیله
خوب اولا هم ایجاد رقابت ایجاد میشه
دوما مدیر سایت در نظر داره برای افراد فعال امکاناتی رو فراهم کنه
شما میتونین امار اصلی رو اینجا ببینید
http://www.www.www.iran-eng.ir/xperience.php?u=72318

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!
این فلسفش ...!
اصلا قانون امتیاز چجوریه؟
خوبه یا بده؟ اصلا باشه یا نباشه!
بعضی وقتا احساس میکنم شبیه هندونه زیر بغل هم گذاشتن هستش!
همه جا به جاش نیس!
البته این نظر شخصیه!
این میتونه روش خوبی برایه فعالیت باشه! ولی شروط دیگه شاید مهمتر باشن!
از این هم نمیشه گذشت که بعضی جاها امتیاز واقعا زیبا و به جاست!!!!!!
ولی...!

seeemesooo

عضو جدید
بابام بهم گفته که تو کار بزرگترها دخالت نکن اما یه سوال از مدیران محترم و اعضای عزیز باشگاه دارم:
این امتیاز چیه؟

قطعا مدیرها یه دلایلی برای بودنش دیدن اما به نظر من بعضی از دوستان امتیاز رو به حساب ارزش و منزلت میگذارن.افتخاره؟
قطعا کسی که بیشتر تو باشگاه باشه و کارهای مثبت انجام بده امتازهای بیشتری هم میگیره.اما برای عموم نمایش داده بشه که چی؟

میشه آخر هر سال مدیرها پر امتیازترین فرد رو معرفی کنن و ازش قدردانی کنن.اصلا میشه لیست 100 نفر اول از لحاظ امتیاز رو آخر هر سال یا فصل گذاشت تا بقیه هم بدونن که چه کسانی فعالیت میکنن و کمک میکنند به حرکت رو به جلوی باشگاه.اما اینکه همیشه امتیازها در حالت نمایش باشه ارزش خاصی نداره.داره؟

تنها دلیل برای بودن امتیاز که به نظر من میاد اینه که فرد روحیه میگیره و تشویق میشه برای ادامه کار و فعالیت تو باشگاه.خوب با این امکان که به هرکس اطلاع داده میشه که برای چه پستی امتیاز گرفته و امتیازاتش رو هم میبینه این روحیه ایجاد میشه.
اگه دلیل دیگه ای هم داره دوست دارم بدونم

خوب اگه این امکان باشه که هرکس فقط امتیازات خودش رو ببینه هم شارژ میشه و هم مشکلات جانبی رو نداره.نمیتونم به مشکل حاد و خاصی اشاره کنم اما فلسفش رو نمیفهمم که چرا باید به صورت نمایش عمومی باشه؟!

حالا شما دوستان لطفا نظرتون رو بدین و بگین که واقعا امتیاز به چه درد میخوره؟

شاد و موفق باشین
سپاسگزارم
فايدش فهميدن اعتبار نويسندس
كسي كه امتياز بيشتري داشته باشه پستش ارزشه خوندن داره
چون آمار نشون ميده حرفي كه قابل خوندن باشه ‘داره
يه راهه بهتر بگين تا بتونيم وقتمون رو باپستهاي بيهوده هدر نديم
نسبت پست به امتياز بهترين شاخص اعتبار پسته
كسي كه تشكر نكنه مشكل پسنده يا گوشه گيره يا خودخواه
كسي كه امتيازش از پستاش بيشتره يه جورايي عقل كله وقاطي مردم نميشه
البته تاريخ عضويت رو هم بايد ديد

آخرین ویرایش:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
درضمن فقط امتیاز نیست

این لینکو از کجا اووردی؟ من که هر چی گشتم پیداش نکردم.

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزش پست با فرستنده سنجیده نمیشه چون اصلا منطقی نیست.از نظر من البته!!!!;)
به نظر من دو راه برای پیشرفت افراد در هر زمینه ای وجود داره :
1) ایجاد رقابت هر فرد با خودش
2) ایجاد رقابت هر فرد با دیگران
در اینجا چون ایجاد رقابت فرد با خودش بی معنیه ..باید از راه دوم استفاده استفاده شه.نمایش امتیازات یکی از راههای استفاده است.نمایش تعداد پست ها، تعداد تشکر ها ، تشکر شده ها همه در راستای ایجاد پیشرفت فرد با دیگران است.

*mahdi_joker*

عضو جدید
درضمن فقط امتیاز نیست
سلام
اگه امتیاز وجود نداشت رقابت سر به دست آوردن اون مربع های سبز و قرمز و... که معنیش رو نفهمیدم و فقط میدونم هرکی بیشتر داشته باشه فعالتره به وجود میومد.
فرق اون مربع با امتیاز اینه که امتیاز نگاه جزئی تری داره و مثلا میگه 367 امتیاز اما مربع ها اینجور نیست.
از مدیر سایت و زحمات شایانشون کمال تشکر رو دارم.
در قسمتی که فرمودین در ضمن ... فکر کنم منظور من رو اشتباه براشت کردین.من منظورم level نبود که فرمودین تنها ابسته به امتیاز نیست.منظورم خود خود امتیازها بود.

در مورد اون لینک هم ممنون.این لینک کجا بود که ما ندیده بودیم؟
سری بود؟;)

شاد و موفق باشین

*mahdi_joker*

عضو جدید
سلام
که اینطور؟پس یعنی اگه چیزی حدود 7000 امتیاز داشته باشه خیلی اعتبار داره؟خوب اگه این فرد اخراج بشه چی؟
یه فرض میگذاریم:کسی وارد باشگاه میشه و آخر علم و دانش هستش.پرفسوره.هنوز تاپیکی نزده و امیازی هم نداره مسلما.یعنی پستش ارزش خوندن نداره؟
چون آمار چیزی رو نشون میده معنیش حقیقی بودن اون مطلب نیست.آمار میگه که نرخ تورم تک رقمیه!!!!!!!
واقعا به نظرتون میشه با امتیازات افراد فهمید که پستشون بیهوده هست یا نه؟یعنی اول به امتیازات نگاه میکنی بعد به مطلب؟فقط تعجب برانگیز میتونه باشه این کار شما برای من.
نسبت پست به امتیاز اصلا شاخص خوبی نیست.یه فرض میگذاریم:شما شدیدا با اطلاعات هستی و مطالب علمی هم که برای باشگاه میگذاری یکه یکه و حرف نداره.به همش هم یه عالمه امتیاز میدن.حالا شما اگه تو تاپیکهایی مثل چایخونه و کرسی و نظر در مورد عکس و امضا و اواتار و... که فقط برای ایجاد رابطه و شناخت اطرافیانه که به نظر من لازمه زیاد شرکت کنی پستهاتون میره بالا اما امتیاز خاصی نمیگیرین.
بازم نسبته درستیه؟
کسی که امتیاز نده ممکنه اون مطلب رو قبلا جایی دیده و یا دوست نداره یا براش جالب نبوده یا از همه مهمتر ممکنه سوادش بیشتر از اون مطالب باشه و براش سطحی باشه.
من نمیگم همیشه اینجوریه اما ممکنه اینطور هم باشه.پس قضاوت نمیشه کرد
کسی که امتیازش بیشتر از پستهاش هست ممکنه به خاظر یک مطلب یا یه عکس ساده 20 امتیاز بگیره.اینجوری میتونه 19 تا پست بی ارزش هم داشته باشه.
راستی شما فقط یکدونه پست از امتیازات بیشتر داری.اونهم شاید واسه پست اینجاتون بوده که امتیازی نگرفته.کوتاهی از من بوده.خوشحالم که با یه عقل کل روبرو میشم.پس یک امتیاز بهتون میدم
فرض میکنیم که کسی عضو باشگاه میشه و بعد کنکور باید بده.3یا 4 ماه یا کمتر یا بیشتر نمیتونه بیاد.اما از وقتی میاد نسبت امتیاز به پستش میزنه رو 1000.بازم مهمه؟

من فقط حالات خاص از حرفهای شما رو بیان و فرض کردم.نخواستم اهانتی باشه.فقط خواستم بگم که با این مدل تفکر نمیشه در مورد کسی قضاوت قطعی کرد
شما بیشتر با قضاوتهایی که میکنی تو ذهن خودتون, به ارزش مظالب و افراد نگاه میکنی.به نظر من این درست نیست

شاد و موفق باشین

*mahdi_joker*

عضو جدید
سلام!
این فلسفش ...!
اصلا قانون امتیاز چجوریه؟
خوبه یا بده؟ اصلا باشه یا نباشه!
بعضی وقتا احساس میکنم شبیه هندونه زیر بغل هم گذاشتن هستش!
همه جا به جاش نیس!
البته این نظر شخصیه!
این میتونه روش خوبی برایه فعالیت باشه! ولی شروط دیگه شاید مهمتر باشن!
از این هم نمیشه گذشت که بعضی جاها امتیاز واقعا زیبا و به جاست!!!!!!
ولی...!
سلام
همه چی یه فلسفه ای داره.نداره ایا؟
قانون امتیاز اینه که با تشکر یا کلیک بر روی اون مثبت پایین اسم هر نفر میشه بهش امتیاز داد.اما قانون level رو فرمودن که وابسته به موارد زیادی هستش که این واقعا عالیه.
به نظر من باید مشخص باشه که هر کس فعالیشت چقدره تا رتبه افراد مشخص بشه.هرچی باشه تو فرهنگ ما تجربه و سن و سابقه جایگاه خاصی داره.اما من با بحث امتیازاتش دقیقا به خاطر اون هندونه گذاشتن ها و به جا نبودن بعضی از امتیازات مخالفت دارم.من به هرکس که تاپیک بزنه و من ببینم امتیاز میدم چون قطعا واسه تاپیک فکر کرده و زحماتی هم کشیده.البته این به شرطیه که مطالب داخل تاپیک با تفکرات من بخونه.

با 2 خط آخر پستتون شدیدا موافقم و ممنونم از بیاناتتون.
اون ولی رو هم لطفا ادامه بدین.

شاد و موفق باشین

seeemesooo

عضو جدید
سلام
که اینطور؟پس یعنی اگه چیزی حدود 7000 امتیاز داشته باشه خیلی اعتبار داره؟خوب اگه این فرد اخراج بشه چی؟
یه فرض میگذاریم:کسی وارد باشگاه میشه و آخر علم و دانش هستش.پرفسوره.هنوز تاپیکی نزده و امیازی هم نداره مسلما.یعنی پستش ارزش خوندن نداره؟
چون آمار چیزی رو نشون میده معنیش حقیقی بودن اون مطلب نیست.آمار میگه که نرخ تورم تک رقمیه!!!!!!!
واقعا به نظرتون میشه با امتیازات افراد فهمید که پستشون بیهوده هست یا نه؟یعنی اول به امتیازات نگاه میکنی بعد به مطلب؟فقط تعجب برانگیز میتونه باشه این کار شما برای من.
نسبت پست به امتیاز اصلا شاخص خوبی نیست.یه فرض میگذاریم:شما شدیدا با اطلاعات هستی و مطالب علمی هم که برای باشگاه میگذاری یکه یکه و حرف نداره.به همش هم یه عالمه امتیاز میدن.حالا شما اگه تو تاپیکهایی مثل چایخونه و کرسی و نظر در مورد عکس و امضا و اواتار و... که فقط برای ایجاد رابطه و شناخت اطرافیانه که به نظر من لازمه زیاد شرکت کنی پستهاتون میره بالا اما امتیاز خاصی نمیگیرین.
بازم نسبته درستیه؟
کسی که امتیاز نده ممکنه اون مطلب رو قبلا جایی دیده و یا دوست نداره یا براش جالب نبوده یا از همه مهمتر ممکنه سوادش بیشتر از اون مطالب باشه و براش سطحی باشه.
من نمیگم همیشه اینجوریه اما ممکنه اینطور هم باشه.پس قضاوت نمیشه کرد
کسی که امتیازش بیشتر از پستهاش هست ممکنه به خاظر یک مطلب یا یه عکس ساده 20 امتیاز بگیره.اینجوری میتونه 19 تا پست بی ارزش هم داشته باشه.
راستی شما فقط یکدونه پست از امتیازات بیشتر داری.اونهم شاید واسه پست اینجاتون بوده که امتیازی نگرفته.کوتاهی از من بوده.خوشحالم که با یه عقل کل روبرو میشم.پس یک امتیاز بهتون میدم
فرض میکنیم که کسی عضو باشگاه میشه و بعد کنکور باید بده.3یا 4 ماه یا کمتر یا بیشتر نمیتونه بیاد.اما از وقتی میاد نسبت امتیاز به پستش میزنه رو 1000.بازم مهمه؟

من فقط حالات خاص از حرفهای شما رو بیان و فرض کردم.نخواستم اهانتی باشه.فقط خواستم بگم که با این مدل تفکر نمیشه در مورد کسی قضاوت قطعی کرد
شما بیشتر با قضاوتهایی که میکنی تو ذهن خودتون, به ارزش مظالب و افراد نگاه میکنی.به نظر من این درست نیست

شاد و موفق باشین
با سلام
مورد اول گفتم تاريخ عضويت را بايد ديد
مورد دوم شك داري به مدير برو بشمر به من 5اشتباهي امتياز دادن اعتراض كردم
مورد سوم شما اول واسه انتخاب كتاب اسم نويسنده و تيراژ رونگاه ميكني و ميخري يا اول ميخوني بعد ميخري
مورد چهارم اين يكي رو اي ول گل گفتي يه امتياز داره اما
كسي كه قاطي مردم نشه نميتونه اونارو بشناسه و حرفاش نميتونه مناسه انجمن باشه پس بايد تو انجمنها شركت كنه هر چند محتواش كم باشه
مورد پنچم سايت گاها يه مليون بازديد كننده داره نظر اكثريت شرطه
مورد ششم كسي كه فاصلش از بقيه خيلي زياد تر بشه از دور خارجه كسي به حرفش گوش نميده مثل بازي صدر جدولي هاي فوتبال با ته جدولي ها كه تماشاچي نداره
درضمن چرا فكر ميكني اون 19 تا بي ارزشه هر گفتگوئي ارزش داره
ادامه مورد ششم حالتهاي خاص تو آمار پيش مياد با يه مورد كل قضيه زير سوال نميره
مورد هفتم در نتيجه گيري آماري قضاوت قطعي وجود نداره ولي قضاوت نسبي هم كارسازه
وگرنه بايد تمام مطالب دنيا رو بخونيد وقضاوت كنيد كه مجالي نيست
مورد هشتم هركسي با ذهن خودش مطالب رو مي سنجه ***هركسي خودش***
:gol::gol:

آخرین ویرایش:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بحث خوبیه مهدی جان....

ببین امتیاز دادن چندتا دلیل داره:
1) تو واقعا از اون مطلب که خوندی خوشت اومده!
2)یه پست مستقیما تورو خطاب کرده و حسابی زده تو برجکت، توام نمی خوای جواب بدی.... یعنی مدل جواب ابلهان خاموشیست ، می خوای جواب بدی ، یه تشکر می زنی پای پست!:whistle::w12:
3)طرف دوستته و تو "باید" ازش تشکر کنی، والا ناراحت می شه!(مث تشکر الان من از مهدی:lol:)

بحث سر امتیاز دادن زیاده!
سر همین بحثا پارسال امتیاز رو از تالار زنگ تفریح برداشتن!که کاش از همه ی تالارای عمومی و فرهنگی بر می داشتن! چون این سایت یه سایت علمیه ، بنابراین بالا بودن امتیازای کاربری مث من که تو تالار تخصصیش پست نمی ده ، چه فایده ای واسه سایت داره؟!!:w09:

توی اون لینک که Redhat داده نگاه کن....مهندس الیاس پور با 4% فعالیت level خیلی بالاتری از خیلیا داره...این یعنی پستاش مفیدتر بوده.... یا خیلی کسای دیگه هم اینطورن!
:w01::w12:

*mahdi_joker*

عضو جدید
با سلام
مورد اول گفتم تاريخ عضويت را بايد ديد
مورد دوم شك داري به مدير برو بشمر به من 5اشتباهي امتياز دادن اعتراض كردم
مورد سوم شما اول واسه انتخاب كتاب اسم نويسنده و تيراژ رونگاه ميكني و ميخري يا اول ميخوني بعد ميخري
مورد چهارم اين يكي رو اي ول گل گفتي يه امتياز داره اما
كسي كه قاطي مردم نشه نميتونه اونارو بشناسه و حرفاش نميتونه مناسه انجمن باشه پس بايد تو انجمنها شركت كنه هر چند محتواش كم باشه
مورد پنچم سايت گاها يه مليون بازديد كننده داره نظر اكثريت شرطه
مورد ششم كسي كه فاصلش از بقيه خيلي زياد تر بشه از دور خارجه كسي به حرفش گوش نميده مثل بازي صدر جدولي هاي فوتبال با ته جدولي ها كه تماشاچي نداره
درضمن چرا فكر ميكني اون 19 تا بي ارزشه هر گفتگوئي ارزش داره
ادامه مورد ششم حالتهاي خاص تو آمار پيش مياد با يه مورد كل قضيه زير سوال نميره
مورد هفتم در نتيجه گيري آماري قضاوت قطعي وجود نداره ولي قضاوت نسبي هم كارسازه
وگرنه بايد تمام مطالب دنيا رو بخونيد وقضاوت كنيد كه مجالي نيست
مورد هشتم هركسي با ذهن خودش مطالب رو مي سنجه ***هركسي خودش***
:gol::gol:
شما مورد اول که در مورد 7000 امتیاز بود رو جواب ندادین
مورد دوم که مورد اول شماست.کاملا قبول دارم حرفتون رو.حق با شماست
من منظورم از مورد سوم این بود که اگه کسی امتیازهای بیشتری داشت و این آمار امتیاز زیاد اون فرد رو بیان میکرد دلیل بر معتبر بودن اون فرد نداره.نه اینکه کسی امتیاز از آسمان برای خودش بیاره بگذاره تو امتیازهاش
مورد چهارم هم اینکه من اول قیمت کتاب رو نگاه میکنم.:)
شوخی کردم.من اول به اسم نویسنده نگاه میکنم و بعد کتاب رو میخرم.خوب این چی رو میگه؟هدفتون چی بود؟
مورد پنجم من چاکر شمام
مورد ششم اینکه بازدید کننده ها نمیتونن امتیاز بدن و فقط اعضا میتونن تشکر بکنن.پس اگه 10 میلیون هم بازدید کننده داشته باشه مهم نیست.مهم اعضا هستن.اما اینکه نظر اکثریت شرطه کاملا درسته.
مورد هفتم اینکه من نگفتم 19 پست دیگش بی ارزشه.گفتم میتونه بی ارزش باشه.البته ساده ترین پست ها هم بالاخره دلیلی داشته که گذاشته شده اما از لحاظ بار علمی و معنوی منظورم این بود که ممکنه 19 پست دیگه در حد بالایی نباشه. ممکنه.
مورد هشتم اینکه من همیشه دنبال قضاوت قطعی میگردم.معمولا هم حاصل نمیشه.اما تلاش بر بدست آوردن حداکثر اطلاعات میکنم بر پایه اونها قضاوت میکنم.خدا میگه هر کس رو نسبت به درک و قدرتش میسنجیم.خوب ما هم همین کار رو میکنیم.تا جایی که درکمون برسه تلاش بر بدست آوردن اطلاعات میکنیم.
مورد نهم:gol::gol:
مورد دهم.خیلی ممنونم که شرکت میکنین.
ارادتمند شما
مهدی
شتد و موفق باشین
سلام
بحث خوبیه مهدی جان....

ببین امتیاز دادن چندتا دلیل داره:
1) تو واقعا از اون مطلب که خوندی خوشت اومده!
2)یه پست مستقیما تورو خطاب کرده و حسابی زده تو برجکت، توام نمی خوای جواب بدی.... یعنی مدل جواب ابلهان خاموشیست ، می خوای جواب بدی ، یه تشکر می زنی پای پست!:whistle::w12:
3)طرف دوستته و تو "باید" ازش تشکر کنی، والا ناراحت می شه!(مث تشکر الان من از مهدی:lol:)

بحث سر امتیاز دادن زیاده!
سر همین بحثا پارسال امتیاز رو از تالار زنگ تفریح برداشتن!که کاش از همه ی تالارای عمومی و فرهنگی بر می داشتن! چون این سایت یه سایت علمیه ، بنابراین بالا بودن امتیازای کاربری مث من که تو تالار تخصصیش پست نمی ده ، چه فایده ای واسه سایت داره؟!!:w09:

توی اون لینک که Redhat داده نگاه کن....مهندس الیاس پور با 4% فعالیت level خیلی بالاتری از خیلیا داره...این یعنی پستاش مفیدتر بوده.... یا خیلی کسای دیگه هم اینطورن!:w01::w12:
سلام
اول شرمنده که دیر جواب میدم.امتحان و این حرفهاست دیگه.در ضمن خوشحالم که تو تاپیکم شرکت کردین
من مخالف امتیاز دادن نیستم.خیلی هم خوبه و به نظر من باید باشه تا بچه ها انگیزه بگیرن.کاملا هم با بودنش موافقم.اما میگم نمایش عمومیش به صورت همیشگی لزومی نداره.قبلا گفتم که میشه چیکار کرد.
میشه ناپیدا باشه و هرکس فقط از امتیاز خودش مطلع باشه.اون موقع آخر هر فصل یا سال که نمایش عمومیه آمار افراد داده میشه(البته اگه این طرح اجرا بشه)فرد میفهمه که کجا ایستاده و خودش رو سعی میکنه بکشه بالا.
در مورد قسمت 3 هم اینکه
1)هیچ بایدی وجود نداره.
2)من که ناراحت نمیشم.امتیاز گرفتن رو دوست دارم اما اگه امتیاز ندن ناراحت نمیشم.
راستی شما وجود خودت مایه برکته.امتیاز هم که ندین ما خوشحالیم و افتخار میکنیم.

در مورد پاراگراف دوم حرفهاتون هم اینکه شما وقتی تو تالار خودت نیستی دلیل بر بیکاریت نیست.ممکنه رشتتون چیزی باشه و اطلاعاتتون در رشته ای دیگه بسی گسترده.خوب پس تو تالار دیگه که تخصصی نیست کار آمد هستین.

از دیدن اون جدول خیلی خوشحال شدم.چیز مفیدیه.از redhat خان هم ممنونم بازم

شاد و موفق باشین

seeemesooo

عضو جدید
درمورد 7000
اكثريت بگن چيزي خوبه ممكنه خوب نباشه ولي خلاف نظر اكثريت كار كردن ضرره نفعي نداره
مورد هشتم جواب با حروف بي رنگ نوشته شده بود

آخرین ویرایش:

*mahdi_joker*

عضو جدید
درمورد 7000
اكثريت بگن چيزي خوبه ممكنه خوب نباشه ولي خلاف نظر اكثريت كار كردن ضرره نفعي نداره
مورد هشتم جواب با حروف بي رنگ نوشته شده بود
درست میفرمایین

مورد هشتم هم اینکه هر کسی خودش.راهه خودش.فکر خودش و خدای خودش.اما در مسیری رو به ....

شاد و موفق باشین

donya_eng

عضو جدید
خب ...
با توجه به اينكه تمام حرف ها و نوشته ي دوستان رو خوندم . حرف هاي اقا مهدي رو قبول دارم .
من خودم به چند دليل امتياز ميدم:
1. وقتي وقتم كم باشه :lol:
2.مطلب جالبي باشه اگر هم جالب نبود (از نظر من) به كسي كه تاپيك گذاشته امتياز ميدم :w12:
3.گاهي دوستان ميان ميگن امتياز بده منم امتياز ميدم:child:
4. ...:w05:
به نظر من ميشه اينجا امتيازت كم باشه ولي به خيلي ها كمك كني چه درسي و چه غير درسي...پس امتياز ملاك نيست.
درسته تا يه تازه وارد . وارد سايت ميشه دوست داره مثل خيليا اكتيو باشه بشه عضو فعال امتيازاش زياد بشه ..چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شايد دليلش اينه كه وقتي يه تازه وارد مياد عضو فعال ها(بعضي هاشون) خودشون رو بالاتر مي دونن و به تازه واردا بها داده نميشه ...اگه به همديگه در عمل و رفتار بها بديم بهتر از امتياز دادن به پست ها و تاپيك هاست .اون موقع هست كه تازه وارد حس ميكنه جز اين باشگاه ست. پس تلاشش رو بيشتر ميكنه.
بعضي ها هدفشون فقط امتياز جمع كردن ه ..چرا چون متاسفانه مردم عقلشون تو چشمشون ه....فكر مي كنن هر كسي امتيازش بيشتره عقل كل ه ...

موفق باشين.:w16:

seeemesooo

عضو جدید
خب ...
با توجه به اينكه تمام حرف ها و نوشته ي دوستان رو خوندم . حرف هاي اقا مهدي رو قبول دارم .
من خودم به چند دليل امتياز ميدم:
1. وقتي وقتم كم باشه :lol:
2.مطلب جالبي باشه اگر هم جالب نبود (از نظر من) به كسي كه تاپيك گذاشته امتياز ميدم :w12:
3.گاهي دوستان ميان ميگن امتياز بده منم امتياز ميدم:child:
4. ...:w05:
به نظر من ميشه اينجا امتيازت كم باشه ولي به خيلي ها كمك كني چه درسي و چه غير درسي...پس امتياز ملاك نيست.
درسته تا يه تازه وارد . وارد سايت ميشه دوست داره مثل خيليا اكتيو باشه بشه عضو فعال امتيازاش زياد بشه ..چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شايد دليلش اينه كه وقتي يه تازه وارد مياد عضو فعال ها(بعضي هاشون) خودشون رو بالاتر مي دونن و به تازه واردا بها داده نميشه ...اگه به همديگه در عمل و رفتار بها بديم بهتر از امتياز دادن به پست ها و تاپيك هاست .اون موقع هست كه تازه وارد حس ميكنه جز اين باشگاه ست. پس تلاشش رو بيشتر ميكنه.
بعضي ها هدفشون فقط امتياز جمع كردن ه ..چرا چون متاسفانه مردم عقلشون تو چشمشون ه....فكر مي كنن هر كسي امتيازش بيشتره عقل كل ه ...

موفق باشين.:w16:
دنياي اينترنت چند خصوصيت داره
زياد بودن مطالب
زياد بودن اسپم ها ونظرات غير معتبر
كمي وقت كاربر
توفع كاربران براي كسب سريع اطلاعات
براي كسب كسب شرايط بالا امتياز اگرتا50% هم جواب گو باشد مفيد است
درضمن وقتي كسي امتياز مي دهد و در قسمت بالا درج ميشود كاربر متوجه ميشود كه ممكن است اين امتياز شامل جوابي هم باشد و سري به ان انجمن مي زند وجواب ميدهد

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
به عقیده من امتیاز بیشتر به این دلیل کاربرد داره که از پست های اضافه جلوگیری بشه
قبلا که امتیاز در انجمن ها نبود تعداد زیادی از اعضا برای تشکر پاسخ اضافه می کردن که حالت جالبی نداشت
مثلا یه نفر یه آموزش در مورد چیزی نوشته بود
100 تا پست داده بودن که
دمت گرم
ممنون
خیلی باحال بود و....
این موارد با امتیاز دادن حل شد تا فقط کسانی پست جدید بدهند که واقعا مطلبی در تکمیل یا رد مطلب نویسنده دارند
گرچه در خیلی از انجمن ها هنوز تشکر حالت پست رو داره
شاید برای بالا بردن تعداد پست های کاربر
شاید هم دلایل دیگه!
سرویس امتیاز دهی هم نکات منفی دارد هم مثبت
اما اگر درست استفاده شود جنبه مثبت بیشتری دارد

بالا