...::: اعضای تالار مهندسی مکانیک - مشخصات و تواناییها :::...

nahayat_naderi

عضو جدید
سلام من نهایت هستم دانشجوی مهندسی مکانیک سیالات سمنان قبول شدم و الان صفرم یعنی از مهر تازه شروع می کنم ضمنا من برای انتخاب گرایش فقط به علاقم فکر کردم و به نظرم جالب بودن یا نبودن یک رشته و یک گرایش از فردی به فرد دیگه فرق می کنه در پایان یک خواهش دارم و اون هم اینکه منو نصیحتم کنید.
اگر بخواین به عنوان یک سال بالایی به من یک نصیحت کنین چی می گین
پیشاپیش از لطفتون ممنونم:smile::gol:

mecanic-stu

عضو جدید
سلام من سینا هستم دانشجوی سال اول مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان . از دوستان ممنون میشم اگه در مورد کارایه تحقیقاتی روش درس خوندن و کارایه لازم واسه دانشجویه متفاوت بودن تجربه هاشون رو در اختیار ما تازه واردا بزارن .:)

mecanic-stu

عضو جدید
سلام من سینا از مهر میام مکانیک صنعتی اصفهان و خواستم یه سلامی به ترم بالاییم عرض کنم و بگم اگه نصیحتی به نظرت میرسه دریغ نکنی . ممنون

katie

عضو جدید
سلام چه کار خوبی اینجوری راحت کارامون راه می افته.فکر کنم از من جوون تر عضو گروهتون نشده باشه.چون تازه می خوام برم دانشگاه علم و صنعت رشته مکانیک ثبت نام کنم.;)

mnajjari

عضو جدید
سلام، من مرتضي هستم، سال 78 فوق ليسانس مكانيك جامدات گرفتم. فعلا در زمينه خودرو كار مي كنم.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا يكي از شما اومد توي تالار ما خيليم فعاله اون ساختمون اگه بره بالا تاسيساتشم ميديم شما خوبه:D
حالا ما هم هستيم؟؟؟؟؟

Dr ehsan

عضو جدید
فعلا يكي از شما اومد توي تالار ما خيليم فعاله اون ساختمون اگه بره بالا تاسيساتشم ميديم شما خوبه:D
حالا ما هم هستيم؟؟؟؟؟

نه که بخوام بگم هااااااااا ...... ولی من تا قرارداد رو نبینم نمی تونم نظر قطعی بدم :biggrin:
بله عزیزم خوش امدی. راستی بحث میان رشته ای بین مکانیک و عمران به جز تأسیسات چیه؟
;)

من دانشجوی ترم 3 مکانیک جامدات خمینی شهر اصفهان هستم

سلام دوست من
خوش امدی امیدوارم تو تالار مکانیک فعال باشی
;)

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ما هم هستيم؟؟؟؟؟
روز روشن و ................
خبر میدادی گاوی چیزی...........
به این میگن" یر به یر"
خوش اومدی

ساحل69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
من هنوز مهندس نشدم ولی قراره شروع کنم. گرایش ساخت و تولید قبول شدم که فکر میکردم پسرونست و هنوزم نمی دونم تو کلاسمون چند تا دختریم؟!
امیدوارم بتونم روی کمک شما حساب کنم. می تونم؟

Dr ehsan

عضو جدید
سلام،
من هنوز مهندس نشدم ولی قراره شروع کنم. گرایش ساخت و تولید قبول شدم که فکر میکردم پسرونست و هنوزم نمی دونم تو کلاسمون چند تا دختریم؟!
امیدوارم بتونم روی کمک شما حساب کنم. می تونم؟

سلام خوش امدی انشا ا... مهندس هم می شی
اینجا اصلاً برای همینه که به هم کمک کنن. البته اگر همه با این نیت بیان که به بقیه کمک کنن تالار فعال تر می شه (به جای اینکه بیان کمک بگیرن) البته نمی خوام ناراحتت کنم اما احتمالاً تکی تو کلاستون.
به هر حال به این تالار خوش امدی
;)

ساحل69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا نکنه....................
نمی دونم اما سخت می شه برام اون جوری!
بههر صورت 2-3 هفته مونده تا شروع دانشگاه.
برام دعا کنین.
در زمینه کمک به سایت بهم اطمینان کنی. یه خورده راه افتادم تو مکانیک شروع می کنم.

f_azimi

عضو جدید
نصیحت

نصیحت

سلام من نهایت هستم دانشجوی مهندسی مکانیک سیالات سمنان قبول شدم و الان صفرم یعنی از مهر تازه شروع می کنم ضمنا من برای انتخاب گرایش فقط به علاقم فکر کردم و به نظرم جالب بودن یا نبودن یک رشته و یک گرایش از فردی به فرد دیگه فرق می کنه در پایان یک خواهش دارم و اون هم اینکه منو نصیحتم کنید.
اگر بخواین به عنوان یک سال بالایی به من یک نصیحت کنین چی می گین
پیشاپیش از لطفتون ممنونم:smile::gol:

من دو ترم از شما جلوترم ولی نکته ی مهمی که دستگیرم شد در این 1 سال به قرار زیر هست:
1_ترم اول نمرهات با دبیرستان خیلی فرق می کنه
2_از اولش درست حسابی بخون و جدی بگیر چون اگر بگی از فردا یهو می بینی شده اخر ترم وتو هیچ کاری نکردی
3_به استاد ها گیر بده داوطلب شو هر اشکالی داری سر کلاس بپرس
4_هرجا همایشی بود که به مکانیک ربط داشت شرکت کن
;):gol:

nahayat_naderi

عضو جدید
با سلام به خانم یا اقای f_azimiمن واقعا از شما متشکرم مطمین باشین من تمام صحبت هاتون را با دقت خوندم و بهش فکر کردم و حتما به اونها عمل می کنم اگر خدا بخواد.
من امیدوارم در زندگی همیشه موفق و سربلند باشین:smile::gol:

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من کارشناسی مکانیک-جامدات از دانشگاه چمران اهواز دارم
از تاپیکی که راه انداختین ممنونم
البته به نوبه خودم در تالار مکانیک کارنامه نسبتا درخشانی داشتم
موفق باشید

y_2v

عضو جدید
مكانيك عشقه منه

مكانيك عشقه منه

سلام من هم علي دانشجوي ترمه 4 مكانيك خودرو دانشگاه اهواز از اينكه تو جمعه شما هستم خوشحالم

science

عضو جدید
سلام
من هم مجتبی،دانشجوی ترم 7 گرایش جامدات دانشکده مهندسی شهید نیکبخت زاهدان هستم.
امیدوارم دوران خوبی با هم داشته باشیم:gol:

maryam.iut

عضو جدید
سلام من سینا هستم دانشجوی سال اول مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان . از دوستان ممنون میشم اگه در مورد کارایه تحقیقاتی روش درس خوندن و کارایه لازم واسه دانشجویه متفاوت بودن تجربه هاشون رو در اختیار ما تازه واردا بزارن .:)
سلام سینا.به iut خوش اومدی.اگه می خوای متفاوت باشی از همون ترم اول باید چندتا کارو با هم انجام بدی:
مهم ترینش در س خوندنه.iutبا کسی شوخی نداره!یه لحظه غفلت یعنی افتادن.حتما همه ی کلاساتو برو و حتما حتما خودت جزوه بنویس.به این امید نباش که آخر ترم از یه نفر میگیری .اینجوری حتی اگه تو طول ترمم خیلی درس نخونی مطالب واست آشناس.:smile:
دانشکده گروه های مختلفی داره:خودرو،هوافضا،رباتیک و...هر کدوم تو یه زمان خاصی عضو می گیرن.اگه عضو یکی از اونا بشی خیلی واست مفیده.
رابطتو با استادای گرایش موردنظرت از همین حالا بیشتر کن.یه جایی به دردت می خوره!همین طور بچه های سال بالایی.
موفق باشی.;)

cardesign

عضو جدید
من هم كاوه , كارشناس مكانيك -جامدات.الان هم منتظر نتايج تكميل ظرفيتم.(طراحي كاربردي -كرج)
البته يه گله از بچه هاي طراحي كاربردي دارم.چون هيچ جا تو اينترنت نيست كه يه عده بچه هاي طراحي كاربردي دور هم جمع شن و مشكلاتشون رو با هم در ميون بزارن.
بدرود.
وبلاگ:
www.cardesign.tk

آخرین ویرایش:

میلادو

عضو جدید
تازه وارد

تازه وارد

سلام من سینا از مهر میام مکانیک صنعتی اصفهان و خواستم یه سلامی به ترم بالاییم عرض کنم و بگم اگه نصیحتی به نظرت میرسه دریغ نکنی . ممنون
سلام میلادم. مکانیک یاسوج قبول شدم .مصلحت بود شیراز نباشم. می خوام درباره ی نصیحت های شما در همه ی تجربهاتون بدونم. مخصوصا درباره ی درس و دوستان دانشگاه ممنون میشم اگه چیزی یادم بدید البته اگه چیزی یاد گرفتید

@nin

عضو جدید
سلام منم نینا دانشجوی ترم 5 رشته ی مکانیک از دانشگاه بین الملل قزوینم:gol:

nוֹFarz

عضو جدید
سلام،
چه انجمن فعالی،
من هم امسال مهندسي مكانيك، سیالات، دانشگاه اهواز قبول شدم.

reza_saw4

عضو جدید
سلام من هم علیرضا چنگیزی سال آخر رشته مکانیک در طراحی جامدات دانشگاه آزاد اهواز هستم .

بالا