اعتراض به کلید آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

دریا 62

عضو جدید
سوال 46و48و49 از آیین نامه حفاظت کارگاه های ساختمانی و قانون مجازات اسلامی و قانون مسئولیت مدنی اومده که اصلا جزءمنابع نظارت نببود .

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
گودبرداری تو منابع هست ولی قانون کار نیست
آره گودبرداری هست...
کتاب شما مال کدوم سال هست ؟.
سال 1389
راس میگه دیگه مهندس معلوم نیس از تو چه کتابی بود فقط میدونیم توی منابع نظارت نبود (احتمالا با اجرا اشتباه گرفته بودن!!!!!!!

بیمه و کارفرمااا و اینا میگن کدوم سوالههه؟؟؟ از اون کتابای اون آقاهه آقداش اومده سوالاش؟؟؟!!!
اگه آره بگید پدرشونو درآریم :D
سوال 49 از این کتاب اومده؟
ghanon kar15.jpg

دریا 62

عضو جدید
آره گودبرداری هست...

سال 1389

بیمه و کارفرمااا و اینا میگن کدوم سوالههه؟؟؟ از اون کتابای اون آقاهه آقداش اومده سوالاش؟؟؟!!!
مشاهده پیوست 214461

منابعی که برای نظارت اعلام شده قانون کار و بیمه نیست وبرای اجرا اعلام شده و سوال گود برداری هم از آیین نامه حفاظت کارگاه اومده که باز هم جزءمنابع نیست

holooooooo

کاربر ممتاز
منابعی که برای نظارت اعلام شده قانون کار و بیمه نیست وبرای اجرا اعلام شده و سوال گود برداری هم از آیین نامه حفاظت کارگاه اومده که باز هم جزءمنابع نیست

عزیزم من میدونم منابع چیه، فقط شماره ی سوالو ذکر کنید و دقیق بگید از کدوم کتاب اومده، وگرنه نمیتونیم درست اعتراض بزنیم،
به فرض میگیم سوال 49 از کتاب قانون کار ویژه ی مهندسان ص فلان! که این جزء منابع نظارت نبوده است

سپیدی

عضو جدید
آره گودبرداری هست...

سال 1389

مشاهده پیوست 214461

بچه ها پس بیاین یکی یه متنی بنویسه و اینا رو با عکس یا متن براش ایمیل بزنیم و همه یه جور بنویسیم و بفرستیم.پس الان سوال 31 و 60 جواباش رو اشتباه زدن جواب سوال 31 میشد همه موارد و جواب سوال 60 هم میشد 40 متر مربع و سوالای 46,48,49 جز منابع نظارت نبود و از کتاب قانون کار و حفاظت کارگاه ساختمانی و قانون مجازات اسلامی و مسئولیت مدنی بود///اینا رو کسی میتونه جمله بندی درست بنویسه و به اینجا بفرسته که همه یه جور ایمیل بزنیم?

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان لطفا قبل از هر گونه اعتراض یه جمع بندی تو سوالات اشتباه داشته باشیم .مثلا سوال 36 کلا اشتباه هست چون تمام گزینه ها جز پلاستیک سلولی هست و این اشتباه هست ولی همش چسبیدین به 31 و 60 . مثال بعدی سوال 58 هست که اصلا عددی دتایل نیست که بشه باهش جواب داد . در مورد سوال 15 من ضریب حرارتی مصالح خشت و گل رو پیدا نکردم لطفا اگه پیدا کردین شماره صفحه و مقدارشو بگین مرسی . دوستان به نظرتون سوال رو حذف میکنن و درصد رو از سوالات باقی مونده میگیرن یا نمره رو به همه میدن
مهندس واسه سوال 36 توصیه میکنم یه بار دیگه به م5 مراجعه کن و لطفا با دلیل !چون 31 و 60 اشتباهه تابلویی است و چونه زدن نمیخواد .
اشتباه نکن چون اگه به سوالات درست اعتراض کنیم مث چوپان درو غگو میشیم و دیگه حتی به سوالهای غلطشون هم اعتنا نخواهند کرد:(

سپیدی

عضو جدید
بچه ها پس بیاین یکی یه متنی بنویسه و اینا رو با عکس یا متن براش ایمیل بزنیم و همه یه جور بنویسیم و بفرستیم.پس الان سوال 31 و 60 جواباش رو اشتباه زدن جواب سوال 31 میشد همه موارد و جواب سوال 60 هم میشد 40 متر مربع و سوالای 46,48,49 جز منابع نظارت نبود و از کتاب قانون کار و حفاظت کارگاه ساختمانی و قانون مجازات اسلامی و مسئولیت مدنی بود///اینا رو کسی میتونه جمله بندی درست بنویسه و به اینجا بفرسته که همه یه جور ایمیل بزنیم?

دریا 62

عضو جدید
سوال 48 مربوط به بیمه از قانون مجازات های اسلامی و سوال 49 مربوط به کارفرما از قانون مسئولیت مدنی و سوال 46 مربوط به گودبرداری از آیین نامه حفاظت کارگاه های ساختمانی

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن خودتم خوبه مهندس / من این سه تا رو نزدم چون تو منابع در دسترس من نبود بخونم ولی هلو میگه هست

holooooooo

کاربر ممتاز
سوال 48 مربوط به بیمه از قانون مجازات های اسلامی و سوال 49 مربوط به کارفرما از قانون مسئولیت مدنی و سوال 46 مربوط به گودبرداری از آیین نامه حفاظت کارگاه های ساختمانی

سوال 48: قانون مجازات های اسلامی
سوال 49: قانون مسئولیت مدنی
سوال 46: آیین نامه حفاظت کارگاه های ساختمانی
اسم کتاباش ایناس؟؟؟

سپیدی

عضو جدید

من کتاب گودبرداری نداشتم اما گودبرداری جز مباحث امتحانی نظارت بود/یعنی سوال 46 از اون کتاب نبود?یا مث سوال 31 و 60 اشتباه زدن?? / سوال 48,49 من اینا رو هم نزدم چون اصلا نمیدونستم کجاست،پس اینا هم جز منابع نظارت نبود?!!!!پس حتما سوالایی که مطمئنیم اشتباه شده حتما حتما اطلاع رسانی کنیم و با اطمینان براشون بفرستیم/

bagher66

عضو جدید
سوال 59 هم به نظرمن 1 درسته ما قبلا این جزئیات رو ترسیم کردیم زمان دانشگاه قبلا جزء سوالات جزئیات نظام مهندسی بوده.اجرای سقف کامپوزیت

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    16.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

سپیدی

عضو جدید
بچه قراره holooooo این متن رو بفرسته یا ببره برای رسیدگی به مشکل همه مون:
به نام خدا

با عرض سلام و احترام خدمت ریاست محترم سازمان مقررات ملی ساختمان
اینجانبان شرکت کننده ی آزمون نظارت معماری خرداد 93 بوده، احتراما به استحضار می رسانیم، با توجه به بررسی انجام شده کلید سوالات ذکر شده در ذیل دچار اشکال می باشد، از شما خواستاریم کلید سوالات مورد تصحیح قرار گیرد.
با تشکر
طبق کلید دفترچه A203
سوال 31 : با توجه به بند 9-9-3-1 ص 94 مبحث نهم و قسمت پ-1 ص 67 مبحث پنجم، گزینه ی 4 صحیح می باشد (همه ی موارد) اما در کلید گزینه 1 صحیح اعلام شده است.
سوال 60: با توجه به جدول ص 24 مبحث 21، ظرفیت پناهگاه برای کاربری مسکونی 3/1افراد است، که با توجه به 120 نفر ذکر شده در صورت سوال این تعداد برابر با 40 نفر است، و طبق بند 21-2-5-6-3 ص 25 مساحت مورد نیاز برای هر فرد 1 متر مربع است، بنابراین جواب سوال 40 متر مربع میشود،گزینه 1 صحیح است اما در کلید گزینه 2 صحیح اعلام شده است.
آخرشم نام و نام خانوادگی بچه ها با شماره ی عضویت نظام مهندسیشون ذکر میشه..
البته گفتیم که سوالات 48 و 49 رو هم به عنوان حذفیات اضافه کنه که جز منابع آزمون نظارت نبود/

سپیدی

عضو جدید
ایمیل رو ساده تر بنویسیم:(متن طولانی باشه. هم بطور کامل بهشون میرسه دیگه،نه:(:()!!!!!!!

با سلام
این توضیحات برای نمونه دفترچه ایی که گروه A را گذاشتید،داده و برای گروه بندی های دفترچه های دیگر آزمون نظارت ( B تا E )سوالات جابجا و ترتیب سوالات متفاوت میباشد.بنابراین منظور ما نوع سوال که در مورد "ظرفیت پناهگاه" که پاسخ 40 متر مربع میباشد و نیز در مورد "نقش الیاف بتن" داده شده که پاسخ همه ی موارد ،می باشد.
در مورد "بیمه ،هرگاه کسی در معبر عام مانعی ایجاد کند..." و مورد بعدی در مورد "قانون،کارفرمایی که مشمول قانون کار هستن..."جز منابع آزمون نظارت نبود.(کتاب قانون و بیمه جز موارد امتحانی اجرا بود)/
شماره 60 : پاسخ درست گزینه 1 است و شماره 31 هم پاسخ درست گزینه 4 است.

شماره 31 در مبحث 5 صفحه 67 بند پ،که جواب گزینه 4 یعنی همه موارد میشود/شماره 60 هم در مبحث 21 صفحه 24 در جدول هستش و جواب 40 مترمربع میشود//
اما سوال های 48 و 49 همانطور که گفته شد،جز منابع امتحانی نظارت معماری نبود//بنابراین در پاسخنامه که در سایت گذاشته شده سوالات 31 و 60 غلط نوشته شده و سوال 48 و 49 اصلا جز منابع نبوده//ممنون میشویم یا اصلاحش کنید یا در تصحیح اوراق حتما حتما لحاظ کنید/
با تشکر

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستانی که میخوان در اعتراضی که به صورت کتبی به دفتر مقررات ملی می بریم همکاری کنن و اسمشون در نامه ذکر بشه،لطفا نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی و شماره عضویت نظام مهندسی خود را برای من پیام کنن،لطفا هرچه سریعتر اقدام کنند...

سپیدی

عضو جدید

دوستانی که میخوان در اعتراضی که به صورت کتبی به دفتر مقررات ملی می بریم همکاری کنن و اسمشون در نامه ذکر بشه،لطفا نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی و شماره عضویت نظام مهندسی خود را برای من پیام کنن،لطفا هرچه سریعتر اقدام کنند...

سوال 48 و 49 رو هم به متن تون اضافه کردین??این دو سوال اصلا جز منابع نظارت نبود باید حذف شه:-\ //همین جا اسممون اینا رو بفرستیم براتون ?

سپیدی

عضو جدید
من به هر کدوم از دوستان که اطلاع دادم شماره عضویت نظامشون رو بفرستن،میگن همون اسممون رو بنویسین کافیه!!!و خیلی مودبانه میفهمونن که شماره رو نمیدن!!!احتمالا یا اعتماد ندارن یا فکرمیکنن جواب نتایج بیاد،میریم چک میکنیم!!!:) /البته همشون،ایمیل زدن و این سوالات 31 و 60 و 48 و 49 رو به عنوان اعتراض واردکردن//من یه پشنهاد دیگه دارم اگه موافقین انجام بدین: من میگم نام و نام خانوادگی باشه و بجای شماره عضویت نظام،محل نظام رو بدن یعنی مثلا اسم رو که گفتن بعد بنویسن نظام مهندسی تهران یا مازندران و حتی ممکنه مربوط به شهرستان باشه بنویسن نظام مهندسی تنکابن یا رامسر یا هرجایی که هستن دیگه،هان???راحتر و بهتر نیست آیا??میگم چون الان حدود 10 نفر از درستام رو گفتم که شماره عضویت بدن،...جواباشون که نوشتم براتون!!که منم این ایده به ذهنم اومد/چیکار کنیم?اگه موافقین،بگین کجا اسم اینا رو بفرستیم به شما?

arefeh

کاربر ممتاز
من به هر کدوم از دوستان که اطلاع دادم شماره عضویت نظامشون رو بفرستن،میگن همون اسممون رو بنویسین کافیه!!!و خیلی مودبانه میفهمونن که شماره رو نمیدن!!!احتمالا یا اعتماد ندارن یا فکرمیکنن جواب نتایج بیاد،میریم چک میکنیم!!!:) /البته همشون،ایمیل زدن و این سوالات 31 و 60 و 48 و 49 رو به عنوان اعتراض واردکردن//من یه پشنهاد دیگه دارم اگه موافقین انجام بدین: من میگم نام و نام خانوادگی باشه و بجای شماره عضویت نظام،محل نظام رو بدن یعنی مثلا اسم رو که گفتن بعد بنویسن نظام مهندسی تهران یا مازندران و حتی ممکنه مربوط به شهرستان باشه بنویسن نظام مهندسی تنکابن یا رامسر یا هرجایی که هستن دیگه،هان???راحتر و بهتر نیست آیا??میگم چون الان حدود 10 نفر از درستام رو گفتم که شماره عضویت بدن،...جواباشون که نوشتم براتون!!که منم این ایده به ذهنم اومد/چیکار کنیم?اگه موافقین،بگین کجا اسم اینا رو بفرستیم به شما?

دوست عزیز نتایج اونها چه ربطی به ما داره؟؟بعدم با شماره عضویت ما نمیتونیم نتایج کسی رو چک کنیم....چون یا شماره پرونده باید باشه همراه شماره عضویت یا شماره شناسنامه که ما اونها رو نداریم....من احتمال میدم اونها تمایلی ندارن که اعتراض بشه....
در مورد سئوال 48 و 49 هم عرض کنم اونها هیچ سئوالی رو به این شکل که جزو منابع نبود حذف نخواهند کرد....اینو مطمئن باش...این اعتراض به این دو سئوال باعث میشه اونهارو هم رسیدگی نکنن...و عملا کلا هممون ضرر میکنیم....حالا خوددانید....من که میدونم قبول نمیشم و برام اصلا مهم نیست....ولی یه سری دوستان با همون دو سئوال کلا نتیجشون عوض میشه....

memar_lahijani

عضو جدید
دوست عزیز نتایج اونها چه ربطی به ما داره؟؟بعدم با شماره عضویت ما نمیتونیم نتایج کسی رو چک کنیم....چون یا شماره پرونده باید باشه همراه شماره عضویت یا شماره شناسنامه که ما اونها رو نداریم....من احتمال میدم اونها تمایلی ندارن که اعتراض بشه....
در مورد سئوال 48 و 49 هم عرض کنم اونها هیچ سئوالی رو به این شکل که جزو منابع نبود حذف نخواهند کرد....اینو مطمئن باش...این اعتراض به این دو سئوال باعث میشه اونهارو هم رسیدگی نکنن...و عملا کلا هممون ضرر میکنیم....حالا خوددانید....من که میدونم قبول نمیشم و برام اصلا مهم نیست....ولی یه سری دوستان با همون دو سئوال کلا نتیجشون عوض میشه....

موافقم . خواهش میکنم فقط برای سوال 31 و 60 اعتراض کتبی بنویسید . چون فقط تو این سوالا هست که همه موافقیم .

rezahabibi66

عضو جدید
سوال 36 هم باید حذف بشه چون تو مبحث 5 قسمت عایق های حرارتی صفحه 159 تا 161 دقیقا همه گزینه ها جزو جواب هستش ولی سوال گفته کدوم گزینه جواب سوال نیست ........

آخرین ویرایش:

سپیدی

عضو جدید

منم با همون دو سوال 31 و 60 نتیجه م عوض میشه.اگه مثبت در نظر بگیرنش.اگه حذف کنن،یا رسیدگی نکنن یعنی قبول نمیشم:(;(/شماها الان اسم و شماره عضویت تون رو دادین?اگه آره بگین منم به همونجا بفرستم/اما اینجوری فقط من میفرستم اما بقیه دوستام نمیفرستن:-\حالا آدرسی که باید اسم اینا رو بدیم رو بفرستین،من اسم بچه ها رو با محل نظامشون میدم،بهتر از هیچیه دیگه:(انشالله همین دو تا سوال که همه مون درست زدیم و تو کتاب هم کاملا واضح نوشته شده رو تصحیح و مثبتش کنن که انشالله قبول شیم/اسم اینا رو کجا یعنی به چه آدرسی بفرستیم،تو همین صفحه،اگه آره پس چرا کسی نفرستاده،و اگه جایی و به کسی باید بفرستیم،به منم بگین که بفرستم دیگه?!!/چه زمانی قراره حضوری برن?

bagher66

عضو جدید
سوال 36 هم باید حذف بشه چون تو مبحث 5 قسمت عایق های حرارتی صفحه 159 تا 161 دقیقا همه گزینه ها جزو جواب هستش ولی سوال گفته کدوم گزینه جواب سوال نیست ........

اره هر 4 گزینه جزو جواب سوال هستن اینم اشتباه بود

سپیدی

عضو جدید
اره هر 4 گزینه جزو جواب سوال هستن اینم اشتباه بود

سوال 36 دقت کنین اشتباه نیست/پلاستیک سلولی شامل چند تا زیر مجموعه میشه از ص 159 تا 160 یعنی پلی اسفنج و پلی وینیل و....کلراید و...اینا جز پلاستیک سلولی هستن و بعد در ص 161 که نوشته الیاف سرامیکی/به بند هاش توجه کنین که پلاستیک سلولی چند تا زیر مجموعه داره که الیاف سرامیکی جز زیر مجموعه ش نیست/پس جوابش رو درست زدن

وضعیت
موضوع بسته شده است.