اعتراض به آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pishy

عضو جدید
بچه ها یه چیزی ازتون خواستم ولی همکاری نکردید...لطفا بنویسید از هر شهری چند نفر قبولی داده؟؟؟مثلا اصفهان - شیراز و ....این آمار خیلی می تونه به نتیجه گرفتنمون کمک می کنه....دوباره می گم بندرعباس 2 نفر و اینجور که از بچه های تاپیک متوجه شدم بوشهر 1 نفر...

amin576

عضو جدید
هر کسی از ذن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من....

من با شما اصلا بد صحبت نکردم و تند برخورد نکردم

آقا پیمان رویا پردازی نمیکنن قبلا هم گفتم صحبتهاش شاید دور از دسترس به نظر بیاد اما این وقتیه که تک تک به حرفشون نگاه میکنیم.ایشون راست میگن مشکل ما فقط آزمون نیست ، و من هم مثل ایشون به مشکلات بعد مهر نگاه میکنم .
شما بیشتر دنبال نمره الان هستین اونم بسیار بعیده که بهتون بدن ، من فکر آذرم....خیلی از بچه ها فکر آذرن.

آره فساد همه ادارات و کارمندهاش رو گرفته یه نمونش رو خودم وقتی رفتم پیش نورمحمدی با چشم و گوش خودم دیدم که انقدر دریده شدن که حتی جلوی بقیه هم مراعات نمیکنن ؛ و من هنوز تو شوکم
الان به کسی نمره نمیدن یعنی به سبک ما نمره نمیدن.خیلی چیزا از اون دیدار با نورمحمدی میتونم بگم و حتی مدرک دارم و حتی چند بار اینجا نوشتم و editکردم اما نگه میدارم و نمیگم
فقط تا این حد بدونید که خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو میکنیم اوضاع ادارات ما و کارکنان اونا خرابه....
دوست عزیز بگو ما هم بدونیم

dar be dar

عضو جدید
دوستان سلام یه بزرگواری میگه:به جای لعنت کردن تاریکی بهتره یه شمع روشن کنیم الان وقت اینو نداریم ببینیم به کی چه توهینی شده اما به وقتش پا میزاریم رو گلوشون که صدا ازشون در نیاد چه رسد به اینکه توهین باشه یا تمجید.اگهagin میره اونجا یه حرف میخوره باید با بی تفاوتی جامعه ما معمارا مواجه بشه؟حتما باید به دونه دونه ما بی حرمتی بشه تا بجنبیم؟همکارمون /دوستمون/همراهمون نباید تنها بزاریم.به دوستمون بی حرمتی میشه و به من و به شما تو سازمان نظام مهندسی هامون واسه اینکه تنهاییم انگار جنگل شده هر کی تنها میمونه له میشه تورو قران از حرفام برداشت نکنید که زبونم لال ما ادم نیستیم.فقط میخوام بهتون بگم همه باند و رابطه خودشونو دارن/تنها باشیم نابودیم من از اینده این اتحاد گفتم که بدونید بی برنامه و تو خالی نیومدم که یه هفته دیگه برم پی کارم/گفتم به کارم ایمان دارم و تا اخر عمرم از حقوق خودم در درجه اول به عنوان ادم/دوم یه هنرمند/سوم یه مهندس دفاع میکنم. الان باید گروههای استانی شکل بگیره که ریسهای استانها به نتیجه مشترک برسن که اگه باز تو ازمون اذر دیدیم حق خوری کردن از فردا اعلام نتیجه خراب شیم رو سرشون با یه خواسته مشترک از طرف همه اولویت با این کاره.پس بیاین اگه با هم اختلاف عقیده داریم و اگه زبونم لال با هم دشمنی داریم/در مقابل دشمن مشترکمون اتحاد بر قرار کنیم.هممون میدونیم این تند حرف زدن بعضی هامون از اختلاف عقیدست وگرنه هدف هممون در نهایت یکیه بچه ها باید همدل باشیم که با جون و دل از یکیمون که مظلوم واقع میشه دفاع کنیم این انجام نمیشه تا وقتی با هم متحد و دوست نباشیم

dar be dar

عضو جدید
دوستان سلام این تاپیک تکراری میزارم واسه کسایی که تازه به جمع میپیوندن که برنامه دستشون بیاد متوجه شدم داستان چیه و میدونم شما و چندتا از دوستان بدجوری تنها موندین اما نمیخوام هرگز هرگز هرگز دست به سمت کسایی دراز کنم که دستمو نمیگیرن/به عبارت دیگه تو این جریانات هرگزززززز حمایت هیشکسیو گدایی نمیکنم/تو حرفامم گفتم اونایی که نیستن براشون ارزوی سلامت دارم و هیچ انتظاری ازشون ندارم/اینکه یه عده کار دارن و درگیرن و....به من ربطی نداره ما تو این جریان ادمای پیگیر و قوی و ثابت قدم میخوایم داستان این امتحان نیست/اگه همه دوستان متن منو دقیقا بخونن میفهمن که این اتحاد فرا استانی قدرتش حتی از یه مجمع بیشتره/که شامل خیلی چیزا میشه از دستمزد یه مهندس که از کارگر کمتره/از تعرفه ها و... خودتون هزار هزار مشکل دارین/میدونم/اما تمرکز نمیخوام از دست بره الان موضوع ازمون طراحی هست.میخام کمرشو بشکونیم/میدونم وقتی این حرکت به ثمر برسه میتونیم با این اتحاد داخلی فراتر از اختیارات یه سازمان حقوقی تغییر ایجاد کنیم چون ما شخصیتهای حقیقی هستیم که میتونیم با حضورمون تو مجامع سالانه استانمون تک تک ایتمها رو به صورت هماهنگ عوض کنیم.چون امثال ماها به درست یا نادرست از همینجا این قانونا رو گذاشتن و گرفتارمون کردن کم رنگترین خودکار از پر رنگترین حافظه موندگارتر هست تو مجامع میتونیم با بیان درست درد حمایت معمارامون رو جلب کنیم و مهم اینه که تو صورت جلساتشون به صورت کتبی این ایتمها باز تاکید میکنم هماهنگ در تمام استانها به ثبت برسه تا بتونیم قانونن پیگیر حق باشیم حسن ما به پیشکسوتها 2تا چیزه 1 پیگیرتریم و با حوصله تر 2 تعدادمون بیشتره و یه درد مشترک داریم به اسم باند بازی در ارجاع کار و... این موضوعات و یه سری مسایل دیگه در اینده با اولویت بندی تو دستور کار ریسهامون قرار میگیره الان میخوام اولین سد بشکونیم و اعلام حضور و قدرت بکنیم مهمترین کار اعلام امادگی استانها و تشکیل اتحاد داخلی و معرفی یه ریس به عنوان هماهنگ کنندست که روال از دستمون در نره و استانشو با بقیه هماهنگ کنه لطفا دوستان موافق اتحاد فرا استانی اعلام استان و شهر کنن هم استانیها همدیگرو ادد کنن با شماره تماس و رایزنی تو صفحات خصوصیشون ریس اعلام کنن با تشکر

dar be dar

عضو جدید
دوستان سلام این تاپیک تکراری میزارم واسه کسایی که تازه به جمع میپیوندن که برنامه دستشون بیاد 2 یادمون نره ف...بوک هم اول 1 عضو داشت اما الان...../پس اگه فکر کردین کوتاه میام اشتباه/به کاری که شروع کردم ایمان دارم و میدونم اگه این تاپیک تا اخر بخونید شما هم از من سر سخت تر میشید ما داریم جنگ اسفند 91 میبازیم (هنوز نباختیم)چون بعد ضربه تازه به فکر استراتژِی هستیم/پس تو موضع ضعف قرار داریم.اینکه زنگ بزنیم به فلانی و 2تا حرف رکیک بزنیم چیزی حل نمیشه ما مهندسیم.باید کاری کنیم که 2دستس بهمون بدن نه با زجر و تحقیر و.. بگیریم.اون کارمند نگون بخت اونجاست که همین دادارو بشنوه بعد بگه منتقل میکنم اما همه میدونیم که نمیکنه.دوستان یه کم متفکر تر نگاه کنیم اگه غیر این بود نظر اقایان اصلان شماره ای بهمون نمیدادن/در واقع با این کار رو اتیش ما اب میریزن ما هم خوشحالیم که حال یکیو گرفتیمو الان این سازمان بسیج کار ماست. نه بچه ها/من میخوام کاری کنم که شیک و قانونی این حق و بزرگتر از اون احتراممون رو برگردونم پس کمکم کنید حالا استراتژی ما.نیاز هست یه توضیح بدم واسه دوتایی که زیاد تو جریان نیستن ریس سازمان نظام مهندسی توسط هییت ریسه انتخاب میشه هییت ریسه توسط اعضا نظام با رای گیری/خوب حالا اعضا شامل من و شما میشه که فقط عضو نظام باید باشیم و کسی که پایه نداشته باشه هم حق رای داره این نقطه قوت ماست کاملا حدس درسته/وقتی تعداد ما تو نظام استان زیاد بشه تاثیر 100 در صد تو نتایج داریم و با توجه به اینکه هر عضو میتونه تو هر رشته اصلی به یه کاندید رای بده پس حد اقل 7 از هیات ریسه تو هر استانی با ماست این یعنی اونا محتاج توجه ما میشن و ما قدرت بدست میگیرم و تعیین میکنیم جهت گیری اصلی هر کسی با حمایت ما بیاد بالا خوب میدونه اگه بخواد دورمون بزنه تو مجمع عمومی و انتخابات دور بعد حمایت از دست میده نقطه بعدی اینه که لازمه کاندید شدن تو این انتخابات پایه 2 داشتنه که مطمین هستم در 4 سال اینده تعدادمون بیشتر میشه و از بین خودمون بچه ها میان بالا و معجزه اتفاق میفته تورو خدا بلند نظر باشید و اینده اندیش.اینا اینده ما بود که توضیح دادم بدونید این اتحاد چقدر قدرتمند هست. باز تاکید میکنم دوستان کم صبر و کم تحمل با دادو فریادو ...یه مشکل حل میشه اما از این راه پاهامون رو گردنشون میمونه تا خودمون پایه 2 شیم و بیایم بالا پس با کم تحملی و بی صبری نا امید نکنید دوستاتونو الان من تاکیدم رو تشکیل گروههای استانی با ریاست یه نفره که هر ریسی اعضا استانشو میشناسه و ریسهای استانها همدیگرو/اگه نیاز به هر تجمع و اعتراضی بشه دیگه یه سفر سخت به تهران نیست/تبدیل میشه به یه اردو دوستانه و مهندسی به یاد دوران دانشجویی و صد البته اعلام قدرت و حضور که کسی جرات نکنه حق مارو بخوره چون دیگه تنها نیستیم دوستان هم استانی به هم لینک بشید و اعلام حضور کنید و ریس استان اعلام کنید. یه چیزیو از دل میگم پس با دلتون بخونید کسی قرار نیست به ما حقوق یا مزایا بده پس نامردی و دروغ و بیمعرفتی و بد قوللللللللللللییییییییی که دله چنتا از بچهها خون کرد معنایی نداره.کسی مجبور نیست بیاد پس ادعا و بی حرمتی نداریم هدفمون اینه که ما تعیین کنیم نه اینکه برامون تعیین کنن.اگه میایم تو گروه دلم میخواد پاک باشیم و بلند نظر و اینده اندیش و صبور. هر کی هست دستشو بده.ما اول هنرمندیم بعد مهندسیم.با شخصیتیم.پس باید با اراده باشیم. اولویت تشکیل گروههای استانی با یه ریس برای هماهنگی بعدی

dar be dar

عضو جدید
دوستانی که موافق طرح هستن اعلام استان و شهر کنن تو صفحه خصوصی با هم لینک شن و تا اخر ابان ماه ریس استان از بین خودشون به تاپیک اعلام کنن لازمه اتحاد داخل استانی ردو بدل شدن شمارههای تماس واسه دسترسی مستقیم به همدیگه تو استان هست که اگه نیاز شد که میشه تو کمترین زمان بتونیم فرا خوان بدیم بعد اعلام ریس استان ریسها با هم تلفنی رابطه بر قرار میکنن و تصمیمات کلی به استانها ابلاغ میکنن که همه کشور با هم هماهنگ عمل کنیم من پیمان استان گیلان رودسر دوستان تازه وارد لطفا در صورت امکان تاپیکهای من و دوستانو کامل بخونید تا در جریان باشید این فراخوان تو تمام صفحات اینترنت پخش کنیم تا بتونیم زود تعدادمون رو بالا ببریم نیاز به حضور بیشتری داریم خدا بخواد متحد میشیم بچهها منتظرم

pishy

عضو جدید
بچه ها لطفا نامه من رو واسه سايت وزير راه و شهرسازي آقاي آخوندي و سازمان بازرسي هم بفرستين تا تعداد نامه ها زياد باشه...شايد تيري در تاريكي باشه....اگر دسترسي داشتين واسه سايت www.khabaronline.ir و خبر ٢٠:٣٠ هم بفرستين....

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوستان سلام یه بزرگواری میگه:به جای لعنت کردن تاریکی بهتره یه شمع روشن کنیم الان وقت اینو نداریم ببینیم به کی چه توهینی شده اما به وقتش پا میزاریم رو گلوشون که صدا ازشون در نیاد چه رسد به اینکه توهین باشه یا تمجید.اگهagin میره اونجا یه حرف میخوره باید با بی تفاوتی جامعه ما معمارا مواجه بشه؟حتما باید به دونه دونه ما بی حرمتی بشه تا بجنبیم؟همکارمون /دوستمون/همراهمون نباید تنها بزاریم.به دوستمون بی حرمتی میشه و به من و به شما تو سازمان نظام مهندسی هامون واسه اینکه تنهاییم انگار جنگل شده هر کی تنها میمونه له میشه تورو قران از حرفام برداشت نکنید که زبونم لال ما ادم نیستیم.فقط میخوام بهتون بگم همه باند و رابطه خودشونو دارن/تنها باشیم نابودیم من از اینده این اتحاد گفتم که بدونید بی برنامه و تو خالی نیومدم که یه هفته دیگه برم پی کارم/گفتم به کارم ایمان دارم و تا اخر عمرم از حقوق خودم در درجه اول به عنوان ادم/دوم یه هنرمند/سوم یه مهندس دفاع میکنم. الان باید گروههای استانی شکل بگیره که ریسهای استانها به نتیجه مشترک برسن که اگه باز تو ازمون اذر دیدیم حق خوری کردن از فردا اعلام نتیجه خراب شیم رو سرشون با یه خواسته مشترک از طرف همه اولویت با این کاره.پس بیاین اگه با هم اختلاف عقیده داریم و اگه زبونم لال با هم دشمنی داریم/در مقابل دشمن مشترکمون اتحاد بر قرار کنیم.هممون میدونیم این تند حرف زدن بعضی هامون از اختلاف عقیدست وگرنه هدف هممون در نهایت یکیه بچه ها باید همدل باشیم که با جون و دل از یکیمون که مظلوم واقع میشه دفاع کنیم این انجام نمیشه تا وقتی با هم متحد و دوست نباشیم

بچه ها اشتباه نشه ، به من توهین نکردن ، رفتارشون خوب و عادی و مودبانه بود که البته اینم دلیل داشت ، به خاطر شرایط حاکم بر اونجا در اون موقع بود
اینکه گفتم چیزایی دیدم و شنیدم که تو شوکم هنوز ، چیز دیگه ای بود در رابطه با بچه های عمرانی و ....
متاسفانه انقدر کثافت کاری کردن که یکی میاد با مدرک حرف میزنه و میخواد همشون رو رسوا بکنه و دیگران هیچ جوابی ندارن بهش بدن و .......

دارم صبوری میکنم وگرنه یه عده رو به راحتی زیر سوال میبردم....
ولش کنین قصه زیاده...
به قول دوستمون الان وقت هماهنگیه

آخرین ویرایش:

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه نظر دیگه هم دارم
به قول شما اسفند رو هنوز نباختیم و نباید هم ببازیم
بیایید یه کار دیگه بکنیم کسی هست که میتونه مستقیم نامه مارو به دست رئیس جمهور برسونه.من میگم بیایم یه نامه بلند بالا با ذکر بعضی موارد برای ایشون بفرستیم.دست ما پره ، چرا ازش استفاده نکنیم؟؟؟؟؟

من میخوام حالا اینا رو ضربه فنی بکنیم.نظرتون چیه؟

pishy

عضو جدید
من یه نظر دیگه هم دارم
به قول شما اسفند رو هنوز نباختیم و نباید هم ببازیم
بیایید یه کار دیگه بکنیم کسی هست که میتونه مستقیم نامه مارو به دست رئیس جمهور برسونه.من میگم بیایم یه نامه بلند بالا با ذکر بعضی موارد برای ایشون بفرستیم.دست ما پره ، چرا ازش استفاده نکنیم؟؟؟؟؟

من میخوام حالا اینا رو ضربه فنی بکنیم.نظرتون چیه؟
اگر كسي باشه كه بتونه باهامون همكاري كنه خيلي عالي مي شه نظر من اينه كه از نامه من استفاده كنيم ولي هر چيز اضافه اي كه به ذهنتون مي رسه رو ذكر كنين تا با كمك هم نامه را وىرايشش كنبم....

dar be dar

عضو جدید
من موافق هستم
این کار انجام شه/هنوز نباختیم
تلاشمون رو باید بکنیم.ایشالاه نتیجه میده.حتی یه نفرمون قبول شه بردیم.
تو این وضعیت باید از شرایط حاکم استفاده کنیم/جناب روحانی هم با توجه به تغییرات انجام شده شاید بتونن کمکی بکنن
به حر حال از بی حرکت بودن تا تشکیل گروههای استانی واسه اذر 92 بهتره
دوستان تهرانی کسی هست که بتونه نامه دوستمونو به دست وزیر و دفتر ریاست جمهوری برسونه؟
البته تو نامه باید و باید از بی عدالتی سخن به میان بیاد و اینکه حتما حتما بگیم که زیر 5 درصد قبولی داده
این خودش یه نقطه تحریک کنندست که وزیر ببینه تو سازمان زیر دستش چه جنایتی داره اتفاق میفته
البته ذکر این موضوع که نتایج به طرز مشکوکی دیر اعلام میشه و اینکه چطور نتایج 50میلیون رای یه شبه اعلام میشه اما ازمون ما؟؟؟؟؟
و به قول دوستمون pishy این که معیار تصحیح چیه؟؟این 3 تا موضوع باید پر رنگتر عنوان شه
از دوستان تهرانی کسی هست که نامه رو ببره؟من تا اخر شب متن نامه دوستمون رو کامل میکنم
فقط یکی باید ببره تو تهران

کسی هست؟

dar be dar

عضو جدید
اگر كسي باشه كه بتونه باهامون همكاري كنه خيلي عالي مي شه نظر من اينه كه از نامه من استفاده كنيم ولي هر چيز اضافه اي كه به ذهنتون مي رسه رو ذكر كنين تا با كمك هم نامه را وىرايشش كنبم....

لطفا متن نامه رو برام کامل بفرستین که من ساعت 10 شب بعد ادیت بزارم رو سایت اگه دوستان موافق بودن ایشالا اقدام کنیم
زود بزارین ممنون میشم

pishy

عضو جدید
من موافق هستم
این کار انجام شه/هنوز نباختیم
تلاشمون رو باید بکنیم.ایشالاه نتیجه میده.حتی یه نفرمون قبول شه بردیم.
تو این وضعیت باید از شرایط حاکم استفاده کنیم/جناب روحانی هم با توجه به تغییرات انجام شده شاید بتونن کمکی بکنن
به حر حال از بی حرکت بودن تا تشکیل گروههای استانی واسه اذر 92 بهتره
دوستان تهرانی کسی هست که بتونه نامه دوستمونو به دست وزیر و دفتر ریاست جمهوری برسونه؟
البته تو نامه باید و باید از بی عدالتی سخن به میان بیاد و اینکه حتما حتما بگیم که زیر 5 درصد قبولی داده
این خودش یه نقطه تحریک کنندست که وزیر ببینه تو سازمان زیر دستش چه جنایتی داره اتفاق میفته
البته ذکر این موضوع که نتایج به طرز مشکوکی دیر اعلام میشه و اینکه چطور نتایج 50میلیون رای یه شبه اعلام میشه اما ازمون ما؟؟؟؟؟
و به قول دوستمون pishy این که معیار تصحیح چیه؟؟این 3 تا موضوع باید پر رنگتر عنوان شه
از دوستان تهرانی کسی هست که نامه رو ببره؟من تا اخر شب متن نامه دوستمون رو کامل میکنم
فقط یکی باید ببره تو تهران

کسی هست؟
دوستم فكر سايت هاي خبري جنجالي چون khabaronline va20:30 هم باشين ....تا جمعه هم نامه آماده شه خيلي عالي مي شه....فقط يه كم همت مي خواد...بچه هاي تهران كجايين؟؟؟

dar be dar

عضو جدید
دوستان سلام
روی صحبت الانم بچههای تهرانن
لطفا یکی اعلام امادگی کنه که نامه رو به دفتر ریاست جمهوری
مسکن شهر سازی برسونه
اگه چند نفر باشید و هر کدوم یه بار نامه بدید که عالی تر میشه
میدونم همه امیدی نداریم اما از بی تحرکی بهتره که هیچ کاری نکنیم
شاید و فقط شاید یه ادم پیدا شه و یه اتفاقی بیفته
دوستان تهرانی لطفا تا اخر وقت فردا اعلام امادگی کنید/بیشتر باشین بهتره
ممنونم از حمایتتون

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سلام
روی صحبت الانم بچههای تهرانن
لطفا یکی اعلام امادگی کنه که نامه رو به دفتر ریاست جمهوری
مسکن شهر سازی برسونه
اگه چند نفر باشید و هر کدوم یه بار نامه بدید که عالی تر میشه
میدونم همه امیدی نداریم اما از بی تحرکی بهتره که هیچ کاری نکنیم
شاید و فقط شاید یه ادم پیدا شه و یه اتفاقی بیفته
دوستان تهرانی لطفا تا اخر وقت فردا اعلام امادگی کنید/بیشتر باشین بهتره
ممنونم از حمایتتون
دوست عزیز من میدونم کی میبره اون میتونه مستقیم نامه رو برسونه به دست رییس جمهور، شما نامه رو بذارین تو تاپیک.نمیدونم شاید دیگه تو این تاپیک نمیاد ، اما من نامه رو بهش میدم

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اگر یه ذره با دقت نوشته های منو تو این چند روز از رفتنم پیش آ.نورمحمدی خونده بودین و پیش هم میذاشتینشون خیلی چیزا دستتون میومد.اما متاسفانه هیچ کدوم متوجه نشدین تا حالا....

متن نامه رو بذارین اون دوستمون میرسونه به دست رییس جمهور و منم یه چیزایی با اجازتون بهش اضافه میکنم و خودم هم میفرستم دوباره براشون.
من دستم پره.خواست خدا بوده شاید ، اما رفتنم پیش نورمحمدی انقدر راحت و بی دردسر انجام شد که مطمئنم خواست خدا بوده که من برم بالا و خیلی چیزا بفهمم و ازش استفاده بکنم
برای همینه میگم میخوام ضربه فنی شون بکنیم

dar be dar

عضو جدید
سلام دوستان
خدارو شکر ادمش پیدا شد/من نامه به ذستم برسه در حد توانم ادیت میکنم
هرکی نقطه ای به ذهنش میرسه همینجا بگه
فقط مستندات ما باید واقعی باشن/پس اعداد و ارقامی که میدیم خیلی مهم هستن/در گیز شایعه نباشین
اگه چیزی شنیدید بگید شاید چنتا از دوستان دیگه تایید کنن و برامون بشه سند.منتظرم
دوست گرامی pishy لطفا متن اولیه نامه رو برام بفرست
عجله کنید

pishy

عضو جدید
بچه ها اگر یه ذره با دقت نوشته های منو تو این چند روز از رفتنم پیش آ.نورمحمدی خونده بودین و پیش هم میذاشتینشون خیلی چیزا دستتون میومد.اما متاسفانه هیچ کدوم متوجه نشدین تا حالا....

متن نامه رو بذارین اون دوستمون میرسونه به دست رییس جمهور و منم یه چیزایی با اجازتون بهش اضافه میکنم و خودم هم میفرستم دوباره براشون.
من دستم پره.خواست خدا بوده شاید ، اما رفتنم پیش نورمحمدی انقدر راحت و بی دردسر انجام شد که مطمئنم خواست خدا بوده که من برم بالا و خیلی چیزا بفهمم و ازش استفاده بکنم
برای همینه میگم میخوام ضربه فنی شون بکنیم

agin جان مرسي از حمايتت .اين چند روزه حرفات كلي انرژي مثبت داده... منتظر نامه جديد هستيم...

dar be dar

عضو جدید
[FONT=&quot]با سلام و احترام [/FONT]​
[FONT=&quot]موضوع:اعتراض به نحوه برگزاری و اعلام نمرات ازمون معماری نظام مهندسی اسفند 91[/FONT]​
[FONT=&quot]جناب اقای...........................ریاست محترم........................[/FONT]​
[FONT=&quot]اینجانبان شرکت کنندگان در آزمون فوق پس تحمل شرایط سخت و غیر حرفه این آزمون غیر استاندارد نسبت به برگزاری و اعلام نمرات مربوطه [/FONT]​
[FONT=&quot]اعتراض داریم.خواهشمندم در این خصوص پیگیریهای مستمر صورت گیرد تا دیگر شاهد چنین ظلمی به جامعه مهندسی کشور در این خصوص نباشیم.[/FONT]​
[FONT=&quot]ازمون فوق در سال 90 با یک سوال کاملا اشتباه برگزار شد که باعث شد زمان برگزاری ازمون از 8 ساعت طاقت فرسا به 11 ساعت تبدیل شود که خود گویای عدم بازدهی یک انسان میباشد.مستندات این ازمون موجود و قابل بررسی میباشد.[/FONT]​
[FONT=&quot]دراسفند ماه 91 ازمون بار دیگر برگزار شد و بر خلاف انتظارات جواب آزمون طراحی با تاخیر 3 ماه نسبت به گروههای دیگر با نمره هایی عجیب اعلام شد.به این مهم نیز اشاره شود که پذیرفته شدگان در برخی از استانها از تعداد انگشتان یک دست کمتر بوده و شورای ازمون حتی حاضر به زیر نمودار بردن نمرات نیست.این در حالی اتفاق میافتد که در هیچ سایتی و نشریه ای تحت نظارت سازمان ظوابط مربوط به این امتحان چاپ نمیشود و ملاک تصحیح تا حد زیادی سلیقه اساتید محترم میباشد و حتی کتابهای مقررات ملی ساختمان که خود ملاک ازمون میباشند هر سال در دست تغییر میباشند و جای هیچ گونه اعتراضی برای داوطلب باقی نمیگزارد که این به دور از شان و منزلت جامعه جوان معماری کشور و در دراز مدت باعث دلسردی از مسولان محترم میشود. [/FONT]
[FONT=&quot]آزمون طراحی معماری به گونه ای است که قابلیت های یک مهندس را به درستی سنجیده نمیشود.ضمن با تماس های مکرری که در این دو دوره اخیر آزمون برای اعتراض به دفتر مقررات ملی (جناب آقای دکتر هوایی ) و سازمان سنجش داشتیم ، هیچ کدام از دو ارگان مربوطه پاسخگوی اعتراضات ما نبوده و تقصیر را به گردن دیگری می انداختند.بی تردید با توجه به سطح پایین نمرات اعلام شده که مستندات ان از طریق سازمان مربوطه قابل پیگیری میباشد در درجه اول زیر نمودار بردن نمرات جهت احقاق حقوق از دست رفته اینجانبان و در درجه دوم تصحیح نحوه برگزاری ازمون فوق جهت اعتلای فرهنگ اصیل معماری کشور مورد نظر میباشد.[/FONT]​
[FONT=&quot]حال از شما بزرگوار به عنوان مقام بلند پایه اجرایی کشور خواستار پیگیری این موضوع از مراجع ضیصلاح و اعلام نتیجه [/FONT][FONT=&quot] رسمی [/FONT][FONT=&quot]در سایت رسمی سازمان نظام مهندسی کل کشور میباشیم.[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]با تشکر و سپاس [/FONT]​

dar be dar

عضو جدید
agin عزیز لطفا با دوستان بررسی کنید
سعی کردم روان شناسانه و مختصر و مفید توضیح بدم و مطالباتمونو در اخر اعلام کنم
دوستان اعلام نظر کنن
اعداد و ارقام تا حد امکان حذف شدن که درگیر شایعه نشیم
با تشکر

pooran1363

عضو جدید
دوستان اعلام نظر کنن
با تشکر
فکر می کنم خوبه .. سنگیه تو تاریکی . اگه دیدیم جواب داد پیگیری می کنیم تا ایشالا همه مشکلات حل بشه ..
فقط هر کار می کنید زود تر .. استخاره نکنید

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نامه خوبی دوست عزیز اما فکر میکنم خیلی سنگینه و درحقیقت به مستندات قابل تکیه ای اشاره نکردیم . یه جای نامه باید یه نقطه شاخص و تکان دهنده داشته باشه تا طرف رو حسابی جذب بکنه
مثل معماری ، ما همیشه توی طرح هامون یه جارو شاخص میکنیم تا همه توجه به اونجا بشه به یه فضا ارزش ویژه میدیم و در حقیقت همینه که معماری رو شاخص میکنه

نوشته خیلی ساده و معمولیه ، من میگم یه جای نامه یه سند و یا دلیل حسابی بیاریم تا خواننده بهش جذب بشه و ببینه ارزش پیگیری سریع داره
باید یه تکونی بهشون بدیم ،
عین معماری ، ادبیات هم این مشخصه رو داره

نظرتون چیه؟

pooran1363

عضو جدید
نامه خوبی دوست عزیز اما فکر میکنم خیلی سنگینه و درحقیقت به مستندات قابل تکیه ای اشاره نکردیم . یه جای نامه باید یه نقطه شاخص و تکان دهنده داشته باشه تا طرف رو حسابی جذب بکنه
مثل معماری ، ما همیشه توی طرح هامون یه جارو شاخص میکنیم تا همه توجه به اونجا بشه به یه فضا ارزش ویژه میدیم و در حقیقت همینه که معماری رو شاخص میکنه

نوشته خیلی ساده و معمولیه ، من میگم یه جای نامه یه سند و یا دلیل حسابی بیاریم تا خواننده بهش جذب بشه و ببینه ارزش پیگیری سریع داره

نظرتون چیه؟
این نامه وقتی تکان دهنده می شد که مهندسین معمار از تمام استانها زیرشو امضا می کردن که ظاهرا و عمرا نمی شه ..!!! حالا به نظر من مته به خشخاش نذاریم .. !!

dar be dar

عضو جدید
سلام دوستان
اشاره من به زمان ازمون
اشاره به تعداد کم قبولیها
اشاره به نا کار امدی سازمانها در پیگیری شکایا
اشاره به تغییرات مکرر کتابها
اشاره به سلیقهای بودن تصحیح و نمرات عجیب و غریب که برا طرف مقابل این احساس به وجود بیاد که از خودش بپرسه مگه نمرات چند بوده که عجیب تلقی شده؟؟؟؟
این خودش زمینه زیر نمودار بردن نمرات میشه اگه خدا بخواد.
من یه نامه رسمی نوشتم که در عین حفظ شخصیت با تکیه بر مستنداتی باشه که به هیچ وجه هیچ شخص یا سازمانی نتونه انکار کنه.نمیتونیم شایعات بنویسیم و امار جا بجا و غیر رسمی بدیم.وگرنه نامه میشه کاغذ پاره
باز دوستان نظرات بگن تا به نتیجه برسیم.نظر جمع با ارزش تره.
agin عزیز به بعد با شما و دوسته گرامیتون.
یا حق

dar be dar

عضو جدید
در ضمن با دوستی صحبتی شد که لازم میبینم اینجا یه توضیحاتی بدم
ببینین بچه ها ما تمام مطالباتمون در چهارچوب خود قوانین نظام مهندسی پس به هیچ وجه چیزیو که نداریم تو ضوابط رو نمیخوایم
پس کسی نمیتونه از طرف هر سازمانی مارو شناسایی و قیچی کنه یا تو سازمان استانهامون برامون درد سر شه.ما در نهایت به صورت قانونی مطالباتمون رو از استانهامون و کشور میخوایم
سازمان یه ngo به حساب میاد و ما مالیات بر درامد و حق عضویت و .. پرداخت میکنیم که سطح دانش و همبستگی بره بالا.و سازمانهای استان نمیتونه منع کنه و در واقع وظیفه پیگیری حقوق قانونی ما در نهایت به دوش اونهاست و با حمایت از مهندسین قدرتمند تر میشن.البته ادم کوتاه بین همه جا هست اما حرفم اینه که مطالبات ما قانونی و نباید از ایجاد گروههای استانی و در اختیار بودن شماره تماس و اطلاعات حرفه ایمون که پیش هم استانیهامونه بترسیم.بر عکس میخواهیم یه سازمان با پشتوانه قوی تر اعضا فعالتر داشته باشیم
در نهایت سازمانی موفقتره که حمایت اعضا رو بیشتر داشته باشه حتی شده در ظاهر سازمانها مجبور به حمایت از اعضا و مطالبات قانونی و به حقشون هستم پس نترسید که لینک شید به همکارا و هم استانیهاتون
یا حق

dar be dar

عضو جدید

نظرتون چیه؟

حرفت رو قبول دارم اما تو معماری جسورانه ای که ساختار شکنی یه شجاعت به حساب میاد
ما باید جو حاکم به ادارات رو در نظر بگیریم
نامه ای که اشاره تند به یه موضوع داشته باشه اصلان پاراف نمیشه واسه پیگیری چون باعث ایجاد تنش بین حداقل 7 سازمان بزرگ کشور میشه که به نفع هیشکی نیست و تو اداره اول تو سطل زباله دفن میشه.متاسفانه الان جو حاکم همینه
نامه باید جوری باشه که از نظر حقوقی قابل پیگیری باشه/که بتونیم رسما یه جواب کتبی تو یه سایت زیربط بگیریم.
اینا نظر شخصی و حاصل تجربه 4 سال من تو این سازمانهاست

m_uniquee

عضو جدید
با سلام و احترام
موضوع:اعتراض به نحوه برگزاری و اعلام نمرات ازمون معماری نظام مهندسی اسفند 91
جناب اقای...........................ریاست محترم........................
اینجانبان شرکت کنندگان در آزمون فوق پس تحمل شرایط سخت و غیر حرفه این آزمون غیر استاندارد نسبت به برگزاری و اعلام نمرات مربوطه
اعتراض داریم.خواهشمندم در این خصوص پیگیریهای مستمر صورت گیرد تا دیگر شاهد چنین ظلمی به جامعه مهندسی کشور در این خصوص نباشیم.
ازمون فوق در سال 90 با یک سوال کاملا اشتباه برگزار شد که باعث شد زمان برگزاری ازمون از 8 ساعت طاقت فرسا به 11 ساعت تبدیل شود که خود گویای عدم بازدهی یک انسان میباشد.مستندات این ازمون موجود و قابل بررسی میباشد.
دراسفند ماه 91 ازمون بار دیگر برگزار شد و بر خلاف انتظارات جواب آزمون طراحی با تاخیر 3 ماه نسبت به گروههای دیگر با نمره هایی عجیب اعلام شد.به این مهم نیز اشاره شود که پذیرفته شدگان در برخی از استانها از تعداد انگشتان یک دست کمتر بوده و شورای ازمون حتی حاضر به زیر نمودار بردن نمرات نیست.این در حالی اتفاق میافتد که در هیچ سایتی و نشریه ای تحت نظارت سازمان ظوابط مربوط به این امتحان چاپ نمیشود و ملاک تصحیح تا حد زیادی سلیقه اساتید محترم میباشد و حتی کتابهای مقررات ملی ساختمان که خود ملاک ازمون میباشند هر سال در دست تغییر میباشند و جای هیچ گونه اعتراضی برای داوطلب باقی نمیگزارد که این به دور از شان و منزلت جامعه جوان معماری کشور و در دراز مدت باعث دلسردی از مسولان محترم میشود.
آزمون طراحی معماری به گونه ای است که قابلیت های یک مهندس را به درستی سنجیده نمیشود.ضمن با تماس های مکرری که در این دو دوره اخیر آزمون برای اعتراض به دفتر مقررات ملی (جناب آقای دکتر هوایی ) و سازمان سنجش داشتیم ، هیچ کدام از دو ارگان مربوطه پاسخگوی اعتراضات ما نبوده و تقصیر را به گردن دیگری می انداختند.بی تردید با توجه به سطح پایین نمرات اعلام شده که مستندات ان از طریق سازمان مربوطه قابل پیگیری میباشد در درجه اول زیر نمودار بردن نمرات جهت احقاق حقوق از دست رفته اینجانبان و در درجه دوم تصحیح نحوه برگزاری ازمون فوق جهت اعتلای فرهنگ اصیل معماری کشور مورد نظر میباشد.
حال از شما بزرگوار به عنوان مقام بلند پایه اجرایی کشور خواستار پیگیری این موضوع از مراجع ضیصلاح و اعلام نتیجه رسمی در سایت رسمی سازمان نظام مهندسی کل کشور میباشیم.
با تشکر و سپاس

دوست عزیز نامه خوبی بود میتونید اینم قید کنید که هم در سال 90 و هم شهریور 91 مقیاس زمین مشکل داشت مجبور به لاک گرفتگی شدن بچه ها که این خودش تاثیر بسیار منفی در کار داره و اینکه در دوره های قبل محل برگزاری آزمون مناسب نبود در آتلیه هایی برگزار میشد که میز سالم هم نداشتند و امسال در بوشهر حوزه خانمها در کتابخانه بوده و در خود تهران بعضی حوزه ها در کلاس درس بوده بدون میز طراحی کردند.واینکه اضافه کنید خواستار بررسی مجدد برگه ها می باشیم.در بعضی شهرها اصلا معمار ندارند یا یکی دو نفر دارن ولی داوطلبانی دارند که چند دوره شرکت میکنند و قبول نمیشن اگر شما بدلیل کثرت متقاضی ظرفیت رو پایین آورده باشید چطور شهرهایی که با کمبود واجه هستند هم ظرفیت رو پایین آوردیند؟ واینکه اگر بحث پایین آوردن ظرفیت مطرح هست پس گذاشتن حدنصاب قبولی منطقی نیست وقتی اعلام میکنید که حدنصاب قبولی 25 یعنی که هرکس نمره بیاره قبول هست و نمیشه قبولش نکرد حال در بین این همه جمعیت شرکت کننده آیا تنها یک یا دو نفر قادر به طراحی هستند پس وای برما وای برما با این سیستم آموزشی و حرفه ای چون بهر حال کسی که این آزمون رو میده چند سال از دانشگاه فاصله گرفته و وارد بازارکار شده بازارکار یک معمار کجاست؟دفاتر و شرکت های مهندسی و طراحی ساختمان یعنی همین افراد بی صلاحیت سالها نقشه میکشند و نقشه های آنها از فیلد کمیسیون نظام مهندسی و شهرداری رد می شود؟ ما بیشتر با این آمار پایین قبولی و این آمار شک برانگیز بیشتر عملکرد سازمان خود را زیر سوال میبریم..و اینکه آزمون از 50 نمره بوده کسی که پلان نما برش و تمام موارد خواسته شده رو کشیده هر چقدر هم ضعیف کشیده باشه نمره آن 1 از 50 میشه چطور چنین چیزی ممکن هست آیا یک مربع هم درست نکشیده که لایق2 باشد؟یعنی تمامی موارد را اشتباه کرده ؟.. دوست خوبم آقا پیمان اینها چیزایی بود که به ذهنم رسید نظرت چیه شاید با یه ادبیات بهتر و موارد دیگه بشه بیانش کرد؟؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسیار خوب دوستان

پس همین نامه ای که دوستمون نوشتن رو بفرستین

فقط یه چیزی ، آقای نورمحمدی گفتن دارن پی گیری میکنن که ضوابط رسم و تصحیح آزمون و چیزهایی که براشون مهمه توی سایت به اطلاع عموم برسه ، ترس من از اینه که با ذکر این مساله توی نامه ، بگن خب باشه ، ما ضوابط رو میذاریم و دهنمون رو ببندن!
پیشنهاد دوستمونm_uniquee عزیز هم خیلی خوبه .به نظر من بهتره خواستار بررسی مجدد برگه ها بشیم نه زیر نمودار بردن اونها! کسانی رو سراغ دارم که اصلا بر اساس مبانی ضوابط رسم نکردن و قبول شدن و همه درد من از همینه حتی به آ.نورمحمدی هم با دلیل و سند گفتم که قول بررسی دادن و ایشون هم مستندات منو گرفتن تا بررسی بکنن!
وقتی نتیجه رای 50 میلیون جمعیت یه شبه اعلام میشه مطمئن باشید کمتر از 2 هفته هم میتونن دوباره برگه هارو بررسی بکنن
بهتره ذکر بکنیم که به چه صورت داره تصحیح میشه و حتی بنویسیم که تقریبا همه چند سال سابقه کار و طراحی دارن و ....

آخرین ویرایش:

m_uniquee

عضو جدید
این نامه وقتی تکان دهنده می شد که مهندسین معمار از تمام استانها زیرشو امضا می کردن که ظاهرا و عمرا نمی شه ..!!! حالا به نظر من مته به خشخاش نذاریم .. !!

چطور نمیشه حداقل چند نفر آدم که میتونن از استانهایه دیگه زیرشو امضاء کنن شما میتونید امضاء ها رو جمع کنید بعد اسکن کنید و با فتوشاپ بزارید زیر نامه من قبلا همینجوری امضاء جمع کردم کارمم راه افتاد

m_uniquee

عضو جدید
دوستان اعلام نظر کنن
با تشکر

شایعه نیست واقعا تو بوشهر یک نفر قبول شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.