اعتراض به آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این خیلی خوبه اما هزینه بر میداره 45 تومن تازه معلوم نیست زود جواب بده یانه

من شماره 225 تا از اعضا اصفهان رو گیر آوردم که خیلی هاشون طراحی نگرفتن پس حتما قبول نشدن ،
بچه ها بهتره با سامانه ارسال پیام این کاررو بکنیم چون شماره های خودمون شناسایی نمیشن ، احتیاط باید بکنیم
بازم میگم تهرانیها رو خبر بکنیم خیلی بهتره

m_uniquee

عضو جدید
این خیلی خوبه اما هزینه بر میداره 45 تومن تازه معلوم نیست زود جواب بده یانه

من شماره 225 تا از اعضا اصفهان رو گیر آوردم که خیلی هاشون طراحی نگرفتن پس حتما قبول نشدن ،
بچه ها بهتره با سامانه ارسال پیام این کاررو بکنیم چون شماره های خودمون شناسایی نمیشن ، احتیاط باید بکنیم
بازم میگم تهرانیها رو خبر بکنیم خیلی بهتره

آره درست میگید تهرانیها خیلی بهتر هست اگه کسی شماره تهرانیها رو داره بگه . بهر حال اس فرستادن یه هزینه ای هم داره دیگه نفری 5 تومن هم بزاریم حل میشه فعلا دنبال شماره باشید من فقط متوجه نشدم این سایت بالا شماره همه اعضا کل کشور رو داره؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره درست میگید تهرانیها خیلی بهتر هست اگه کسی شماره تهرانیها رو داره بگه . بهر حال اس فرستادن یه هزینه ای هم داره دیگه نفری 5 تومن هم بزاریم حل میشه فعلا دنبال شماره باشید من فقط متوجه نشدم این سایت بالا شماره همه اعضا کل کشور رو داره؟؟

فکر کنم داره ، میتونیم مشورت بگیریم ازش.اما کی این کارا رو میکنه؟
راست میگی نفری 8 تومن بذاریم حل میشه.منکه موافقم
اما یکی به عهده بگیره و خیلی سریع این کاررو بکنه یعنی دست کم تا فردا بعد از ظهر ارسال شده باشه
کی این کاررو میکنه؟؟؟؟ فکر کنم یکی از آقایون این کاررو بکنه خیلی بهتره
نظر شما چیه؟

amin576

عضو جدید
من شماره بچه های ایلام گیر آوردم
یکی از بچه ها (ترجیحا تهران) رهبری گروه رو به عهده بگیره و با بقیه مسئولای استانا از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشه و اعلام کنه تا شماره ها رو بدیم و از لحاظ هزینه ها هم در خدمتش هستیم.

من مسئول گروه ایلام
بقیه استانا هم غیرت داشته باشید.حقمون تو روز روشن ضایع شده.لطفا نماینه اعلام کنید و مسئول جمع آوری شماره ها بشه تا کارو ادامه بدیم
بسم الله
بقیه استانا:
تهران
اصفهان
تبریز
بوشهر
اهواز
شیراز
مشهد
یزد
کرمان
و . . . . . .
کجایین پس بچه ها؟
نتایج شما کلا مشکلی نداشته که خبری ازتون نیست
توروخدا همت کنین

• Like
واکنش ها: agin

m_uniquee

عضو جدید
فکر کنم داره ، میتونیم مشورت بگیریم ازش.اما کی این کارا رو میکنه؟
راست میگی نفری 8 تومن بذاریم حل میشه.منکه موافقم
اما یکی به عهده بگیره و خیلی سریع این کاررو بکنه یعنی دست کم تا فردا بعد از ظهر ارسال شده باشه
کی این کاررو میکنه؟؟؟؟ فکر کنم یکی از آقایون این کاررو بکنه خیلی بهتره
نظر شما چیه؟

من میتونم این کارو بکنم خانم و آقا نداره اگه شما موافق باشید شماره ها رو سریع بهم برسونید تاریخ و زمان تجمع رو مشخص کنید ارسال پیامکها با من اگه همه موافق هستند؟؟؟

m_uniquee

عضو جدید
من شماره بچه های ایلام گیر آوردم
یکی از بچه ها (ترجیحا تهران) رهبری گروه رو به عهده بگیره و با بقیه مسئولای استانا از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشه و اعلام کنه تا شماره ها رو بدیم و از لحاظ هزینه ها هم در خدمتش هستیم.

من مسئول گروه ایلام
بقیه استانا هم غیرت داشته باشید.حقمون تو روز روشن ضایع شده.لطفا نماینه اعلام کنید و مسئول جمع آوری شماره ها بشه تا کارو ادامه بدیم
بسم الله
بقیه استانا:
تهران
اصفهان
تبریز
بوشهر
اهواز
شیراز
مشهد
یزد
کرمان
و . . . . . .
کجایین پس بچه ها؟
نتایج شما کلا مشکلی نداشته که خبری ازتون نیست
توروخدا همت کنین

من هم مسئول بچه های بوشهر

m_uniquee

عضو جدید
بچه های تهران کجا هستید همیشه تهرانیها در صحنه حضور پر رنگ داشتند چرا الان نیستید؟؟؟ بچه ها باید همه دست دوستی به هم بدیم و متحد باشیم لطفا عجله کنید زمان زیادی نداریم

persapolis

عضو جدید
بوشهریا هیچ نمی کنن من سری بعد دیگه بوشهر امتحان نمی دم آخر دنیاست سر امتحان اصلاحات بعد 2-3 ساعت به اینجا می رسه....سری قبل هم نامه نوشتیم هیچی توش در نیومد من سری قبل 46 شدم این دفعه 19.......واقعا نمی دونم واسه سری بعد ثبت نام کنم!!!

m_uniquee

عضو جدید
بوشهریا هیچ نمی کنن من سری بعد دیگه بوشهر امتحان نمی دم آخر دنیاست سر امتحان اصلاحات بعد 2-3 ساعت به اینجا می رسه....سری قبل هم نامه نوشتیم هیچی توش در نیومد من سری قبل 46 شدم این دفعه 19.......واقعا نمی دونم واسه سری بعد ثبت نام کنم!!!

منم بوشهریم من که 4 سری هست دارم امتحان میدم منم 46 شدم قبلی رو ولی اون قبلی بود الان چی میخواید دست رو دست بزارید بعضی ها از 50 شدن یک سیستم خودشون مشکل داشته من طرف صحبتم با تهرانیهاست که دفتر مقررات ملی تو شهرشونه نه ما که 24 ساعت باهاشون فاصله داریم

m_uniquee

عضو جدید
کسانیکه در شهرستانها هستند و بهر شکلی و مشکلاتی نمی توانند برای تجمع و اعتراض حضوری به تهران بیان .. با دفتر دکتر هوایی ریاست مقررات ملی کل کشور تماس بگیرند حرفاتون رو حداقل به مسئول دفترش خانم فضلی بگید تا بهش منتقل کنه از حقتون دفاع کنید کوتاه نیاید 02188646368

mariiana

عضو جدید
خیلی از بچه ها نظر دادن ، خیلی صحبتها شده ولی فکر میکنم دیگه وقت این حرفا رو نداریم
باید یه تصمیمی بگیریم

برای روز سه شنبه ساعت 9 تا 2 ظهر تحسن دسته جمعی مقابل وزارت راه و شهرسازی
هر کسی میخواد مرخصی بگیره یا بیاد تهران اقدام کنه

من که میام تهران با دوستام
روز سه شنبه منتظر همه هستیم
من امروز رفتم ولی رام ندادن برم بالا..سه شنبه هم میام!!!کاش تعدادمون زیاد باشه..

m_uniquee

عضو جدید
دوست عزيز اونقدر بايد سرشون سر صدا كرد تا اين نوع امتحان گرفتنشون كنسل شه...بچه ها تورو خدا كنار نيان اين سري...من شرايط اومدن به تهران را ندارم ولي هر كمكي بخواين در خدمتم ...بندرعباس از ٢٠٠ يا بيشتر شركت كننده ٢ نفر قبولي داده آمار شهرهاي ديگه رو هم بنويسين كه اونجا كه حضوري ميرين حرفهاي زيادي واسه گفتن باشه...

تو بوشهر یک نفر قبول شده

مهراز

عضو جدید
تو بوشهر یک نفر قبول شده

سلام به همه دوستان عزیز.
راستش من قبول شدم و این حالی که شما دارید کاملا درک میکنم چون بار قبلم همین اتفاق افتاد و کسی کار خاصی برای ما نکرد .به هر نحوی می شد اعتراض کردیم و به هرجایی بگید نامه نوشتیم ولی هیچ.بعدش 1 ماه تمرین ترسیم کردم تا بالاخره قبول شدم.امیدوارم کسی ناراحت نشه اما کار شما اشتباهه و نباید به کسی که خودش مسئول این کاره شکایت کنید.کشور ارگانهایی برای این مسائل داره که اتفاقا منتظر چنین مواردی هستند تا رسیدگی کنند و ببینند حق با کیه.تنها جایی که میتونه به شکایت شما رسیدگی کنه قوه قضائیه هست و بس .خدائیش من از اینکه اکثر بچه ها قبول نشدند ناراحتم خصوصا اینکه بعد 5 ماه و 10 روز نتیجه را اعلام کردند و امتحان شهریور را هم لغو کردند.البته این را هم بگم با همه احترامی که به جمع میذارم ولی امیدوارم اونهایی که واقعا حقشون ضایع شده به حقشون برسند چون اینطور که من دیدیم 1 عده واقعا کارشون خوب نبود اما خدائیش بیشتر بچه ها لیاقت قبولی را داشتند.:gol:

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها تجمع همون سه شنبه ست مقابل راه و شهرسازی تهران

شهرستانها هم سه شنبه همین ساعت مقابل راه و شهرسازی شهرشون

کسی شماره ها رو جمع کرده ؟از اون سایتی که دوستمون گذاشت میتونیم پیامک بدیم به اعضا نظام مهندسی شهر ها.
کسی اقدامی کرده ؟؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز.
راستش من قبول شدم و این حالی که شما دارید کاملا درک میکنم چون بار قبلم همین اتفاق افتاد و کسی کار خاصی برای ما نکرد .به هر نحوی می شد اعتراض کردیم و به هرجایی بگید نامه نوشتیم ولی هیچ.بعدش 1 ماه تمرین ترسیم کردم تا بالاخره قبول شدم.امیدوارم کسی ناراحت نشه اما کار شما اشتباهه و نباید به کسی که خودش مسئول این کاره شکایت کنید.کشور ارگانهایی برای این مسائل داره که اتفاقا منتظر چنین مواردی هستند تا رسیدگی کنند و ببینند حق با کیه.تنها جایی که میتونه به شکایت شما رسیدگی کنه قوه قضائیه هست و بس .خدائیش من از اینکه اکثر بچه ها قبول نشدند ناراحتم خصوصا اینکه بعد 5 ماه و 10 روز نتیجه را اعلام کردند و امتحان شهریور را هم لغو کردند.البته این را هم بگم با همه احترامی که به جمع میذارم ولی امیدوارم اونهایی که واقعا حقشون ضایع شده به حقشون برسند چون اینطور که من دیدیم 1 عده واقعا کارشون خوب نبود اما خدائیش بیشتر بچه ها لیاقت قبولی را داشتند.:gol:

شاید شما درست بگین ، اما ما این دفعه میخوایم روند امتحان رو عوض کنیم باید این نحوه آزمون گرفتن تغییر بکنه
بچه های شهرستانها توی شرایط خیلی سختی امتحان دادن نگاه به من و شما نکنین که جای آزمونمون راحت بوده و فکرمون آزادتر
اونا توی شرایط خیلی بدی امتحان دادن ، وقتی نمیتونن تا این حد تسلط بر آزمون و شرایط اون داشته باشن باید روندش رو تغییر بدن باید شرایط عوض بشه
شاید نمره هامون این سری تغییر نکنه که ما به لطف خداوند امیدواریم که تغییر بکنه اما هر چیزی که از خداوند برسه رو میپذیریم اما به شرطی که همه تلاشمون رو بکنیم....

samar

عضو جدید
ببخشید دوستان این سوال و قبلا تو یه تاپیک دیگه مطرح کردم...شاید مال این تاپیک نباشه...اما جوابشو پیدا نمی کنم..اینجا دوستان باتجربه ترند :

من یک سوال مهم دارم...یک پی دی اف تو سایت مقررات ملی هست که ضوابط و شرایط امتحان آذر ماه رو گذاشته..خودشم تاکید کرده که شرایط متفاوت شده..برای معماری این بار 3 تا آزمونه: نظارت ، طراحی و اجرا
تو زمان بندی امتحان هم 3 تا تاریخ گذاشته دقیقا...اما واسه ثبت نام آذر کماکان همون 2 تا حالت نظارت و طراحی رو داره..مثل اسفند 91...من گیلان هستم تماس گرفتم نظام مهندسی گیلان اصلا خبر نداشتن...کسی می دونه قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب بدید لطفا

m_uniquee

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز.

من چهار دور امتحان دادم همه ضوابط رو میدونم پلانم عالی بود کلاس رفته بودم دور قبل دو نمره اختلاف داشتم الان شدم 19 این نمره من نبود به پلانم به تنهایی نمره داده بودن بیشتر میشد لعنت خدا بر هوایی لعنت برش

m_uniquee

عضو جدید
بچه ها تجمع همون سه شنبه ست مقابل راه و شهرسازی تهران

شهرستانها هم سه شنبه همین ساعت مقابل راه و شهرسازی شهرشون

کسی شماره ها رو جمع کرده ؟از اون سایتی که دوستمون گذاشت میتونیم پیامک بدیم به اعضا نظام مهندسی شهر ها.
کسی اقدامی کرده ؟؟؟

سلام اون سایتی که دوستمون گذاشته اول باید شماره هارو از اونجا خریداری کنیم بعد در سایت های ارسال پیامک به همون شماره ها بفرستیم حدودا فکر کنم 100 هزار تومنی بشه کسی هست که بتونه کمک کنه؟؟

sara azadi

عضو جدید
دوست عزیز اولا شما باید پروانه نظارت داشته باشین تا بتونید پایه اجرا بگیرید پس اگر اولین باره که شرکت می کنید یا هنوز پروانه نظارت ندارید بهتره آزمون نظارت و طراحی رو شرکت کنید اما اگر اصرار دارید که اجرا رو هم شرکت کنید باید کارت بخش سایر مهندسان رو بخرید (49 هزار تومان) و ثبت نام کنید

m_uniquee

عضو جدید
بچه ها میتونید برای فرستادن اس ام اس پول روی هم بزارید و کاری کنیم اگه نه جواب بدید تا یه فکر دیگه کنیم؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها میتونید برای فرستادن اس ام اس پول روی هم بزارید و کاری کنیم اگه نه جواب بدید تا یه فکر دیگه کنیم؟؟
من موافقم
بیا خودمون انجام بدیم چون بقیه کاری نمیکنن فعلا
مسئله اینه که این خرید آنلاین جواب میده یا نه ؟ بیخودی نخریم اونوقت به دردمون نخوره ؟باید دلمون رو به دریا بزنیم فوقش 45 تومن رو از دست میدیم
موافقین؟
دیگه وقت نداریم

m_uniquee

عضو جدید
من موافقم
بیا خودمون انجام بدیم چون بقیه کاری نمیکنن فعلا
مسئله اینه که این خرید آنلاین جواب میده یا نه ؟ بیخودی نخریم اونوقت به دردمون نخوره ؟باید دلمون رو به دریا بزنیم فوقش 45 تومن رو از دست میدیم
موافقین؟
دیگه وقت نداریم

بله موافقم 09126025149 این شماره پشتیبانی ضروری همون سایت خرید شماره هاست اگه سوالی دارید بپرسید ازش

m_uniquee

عضو جدید
بله موافقم 09126025149 این شماره پشتیبانی ضروری همون سایت خرید شماره هاست اگه سوالی دارید بپرسید ازش

خودم الان زنگ زدم میگه شماره های سال 88 هست جدید نیست چیکار کنیم؟؟؟؟ بابا یه تهرانیه با مرام پیدا نمیشه اینجا؟؟؟؟؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودم الان زنگ زدم میگه شماره های سال 88 هست جدید نیست چیکار کنیم؟؟؟؟ بابا یه تهرانیه با مرام پیدا نمیشه اینجا؟؟؟؟؟؟

من زنگ زدم میگه شماره هامون آبدیت سال 88 هست.یعنی شماره های سال 88 به این طرف رو نداره و همه شهر هارو داره
http://www.ojetafavot.com/tag/این یکی سایته که سال 91 هست ولی تلفنش رو جواب نمیده هر چی زنگ میزنم
چیکار بکنم؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خدا دست تنهایی نمیشه بچه ها
هممون میتونیم یه کاریبکنیم اما چرا دریغ میکنید ؟
کجایید پس ؟

m_uniquee

عضو جدید
من زنگ زدم میگه شماره هامون آبدیت سال 88 هست.یعنی شماره های سال 88 به این طرف رو نداره و همه شهر هارو داره
http://www.ojetafavot.com/tag/این یکی سایته که سال 91 هست ولی تلفنش رو جواب نمیده هر چی زنگ میزنم
چیکار بکنم؟

وارد این سایت نمیشه آدرسش درسته؟ شماره طرف رو بده؟؟ من زنگ بزنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.