اعتراض .........ایا واقعا بحث سیاسی ممنوع است؟!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

دختر کوهستان

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم این باشگاهارو بگو ............من که هر چه در باشگاهای قدیمی سرچ می کنم یا بحث سیاسی نیست یا مثل اینجا طرفداران موسوی زیادن ...........;)
ما بیشماریم باور نداری

من یه چیزی ازت می پرسم.خواهش می کنم بهش جواب بده. همین الان اگه به صفحه ی اول نگاه کنی تعداد کاربرای باشگاه رو چیزی حدود صد و هفتاد هزار نفر می بینی. اما گروه خس و خاشاکی شما نزدیک 240 عضو داره.می تونی با اطمینان ادعا کنی که باقی این 170000 هم طرفدار موسوی هستن؟ من خیلیا رو تو باشگاه می شناسم که طرفدار احمدی هستن یا فرقی نمی کنه طرفدار موسوی، اما پست سیاسی نمیدن. می تونی بگی چرا؟

دختر کوهستان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما میخوایم تو اون تایپیکمون با هم حرف بزنیم.دردو دل کنیم.شاید یهو یه چیزی بگیم که به مزاج شما خوش نیاد.بنابراین اولش میزنیم نیاید که بعداً دلخوری پیش نیاد.......;)

خیلی خب. قبول. اما اون حرف ممکنه چه حرفی باشه که به مزاج ما خوش نمیاد؟

seyhoon

عضو جدید
soper.star;1185805[B گفت:
]من تاپیکاتونو مو به مو دنبال کردم ولی خدایییییییی طرفدارای دکتر خیلی با منطق تر و مودبانه تر حرف زدن اینو جدی میگم اگه توهینی شد از طرف طرفدارای مهندس شدو....[/B]
میتونید خودتون یه بار دیگه پستارو از اول بخونین(البته اگه وقت دارید)اونوقت خودتون متوجه میشید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

seyhoon

عضو جدید
نه اینکه الان نمیاد؟
نسیم خانوم نور چشمه هممونه(من یکی خیلی بهشون ارادت دارم نه به خاطر این موضوع کلا طرز فکرو منطقشو میپرستم)
فکر نمیکنم هدف نسیم خانوم به چشم اومدن خودش باشه
اینجور که میبینم عقایدش براش مهم تره باید عقاید ومنطق درست نسیم خانوم همه جا به چشم بیاد;)
:surprised::surprised::surprised::surprised:چقدم منطق داره این کاربر!!!!

seyhoon

عضو جدید
:D)
معلومه توهم روز قدس خيلي گرفتت؟ خيلي دلت خوشه ها ، من از چي اون روز بايد بترسم؟‌آ‍‌خه 4تا دونه سبزك ( البته نه خدايي ، آدم بايد حقو بگه ، 4تا دونه نبودن ، شايد يه دويست نفري بودن كه هي از اينور ميرفتن اونور از اونور ميومدن اينور ،
بهتره جناب آرش خان از اين توهم بياي بيرون ، حداقل در مورد روز قدس !!!
:w15::w15:
تو اصلا اونجا نبودی یا خودتو به اون راه می زنی؟ اونا 200 نفر بودن ؟اون جمعیتی که من دیدم بالای 200 هزار بودن.تازه اگه کم بودن که صدا سیماتون پخشش می کرد که همه ببینن کمن. نه این که به جای پخش راهپیمایی اهنگ پخش بکنه و تصاویرو از ارتفاع 10000 پایی از بالا نشون بده تا دیده نشن:thumbsup2::thumbsup2:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ممنون ممنون
واقعا که برای من افتخاره دوستی با شما
بازم ممنون
....من در خدمتم تو و فرزان نباید اخراج شین حضور شما اینجا لازمه
منم که اندازه شما نیستمو نمیتونم
......
اگه خواستین میتونم پسوردمو بدم تا با اسمه کاربریه من فعالیت کنین
توروخدا اگه کاری از دسته من برای حمایت از دکتر برمیاد بگین
http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php?u=70474
گفتم برم ببینم این دختره کیه اینقد منطقیه و دوستمون اینقد بهش ارادت داره!
شاید منم سر عقل اومدم و حرفای منطقی ایشون رو پذیرفتم!
البته ارادت شما هم قابل تحسینه!

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در خدمتم تو و فرزان نباید اخراج شین حضور شما اینجا لازمه
جالب بود برام ...
واقعا" راس ميگه
حالا نسيم خانوم به كنار ولي حضور فرزان اينجا واقعا لازمه و اگه نباشه كمبودش به شدت احساس ميشه
من ازين جمله حمايت ميكنم
;)

haririyan

عضو جدید
عزيز اصلا چرا نيروي انتظامي؟ خود مردم اجازه ندادن كه اين سبزكا و رئيساشون بمونن..........
!!! :w15:
راستي مگه نميدوني سبزكاي شهر قم در روز قدس خواب مونده بودن
حالا تو هم اينقدر نگو نبودن ديگه !!! بابا گناه دارن دلشون ميشكنه خب :w15: (‌در گوشتو بيار، بيا ما هم مثل خودشون خودمونو بزنيم به اون راه بگيم آره بودن كه زياد دلشون نشكنه !!! :D)
هه.هه. چه بامزه ای تو!!! چقدم اهل منطق.بیخود نیست سوپر استار انقد بهت ارادت داره.

haririyan

عضو جدید
ولی گه دقت کنی این یه مثال ساده بود که بعضیا بتونن هضمش کنن:D
حتما نسیم جون یه چیزی میدونسته که این مثاله ساده رو زده احتمالا رعایت حاله طرفشو کرده(میشه بایه مثال ساده هم هضم کرد;))

آخ.این نسیم جون کردنت ما رو کشت.چه ارادتی. نعوذ بالله خدا پبغمبرتم انقدر قبول داری؟!! ببینم نکنه تو بدل نسیم جونی؟؟؟؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
این تاپیک هم داره به سرنوشت بقیه دچار میشه!
توهین ها شروع شد...
خوش باشید و به هم بپرید!
یه موقع به فکر احترام به هم نباشیدا! همیجوری خوبه! لیاقتمون همینه:exclaim:

دختر کوهستان

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب به نظرت با این حرفا چیزی عوض شد؟ به قول خودت می خواستی ببینی شاید سر عقل بیای و حرفای منطقی ایشون رو پذیرفتی. خب. هنوزم این امکان هست. تو می تونی صحبتای نسیم یا هر کس دیگه ای رو بخونی و به منطقی بودن یا غیر منطقی بودنش پی ببری. ضمن این که این طرز تفکر اشتباهه که به یه نفر اعتماد بی قید و شرط داشته باشی و فکر کنی همیشه منطقی صحبت می کنه. باید از بین پستای هر کسی بگردی و منطقیاش رو قبول کنی. ضمن این که اتفاقاً این کار نشون دهنده ی اینه که چقدر ایشون دوست داشتنی هستند. حاضرن منی شخصی بیام و با یوزر ایشون صحبتایی بکنم که ممکنه به دید مثبتی که دیگرون به ایشون دارن ضربه بزنه اما بتونن به دکتر محبوبمون کمک کنن.

دختر کوهستان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ.این نسیم جون کردنت ما رو کشت.چه ارادتی. نعوذ بالله خدا پبغمبرتم انقدر قبول داری؟!! ببینم نکنه تو بدل نسیم جونی؟؟؟؟

خب صفحه ی پروفایلت که بستس. پیام خصوصی هم همین طور. می خواستم ازت خواهش کنم این روش برخورد رو متوقفش کنی. نکنه حالا که فعلاً مدیر محترم قصد نکرده این تاپیک رو پاک کنه شما می خواین بهانه به دستش بدین.

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب به نظرت با این حرفا چیزی عوض شد؟ به قول خودت می خواستی ببینی شاید سر عقل بیای و حرفای منطقی ایشون رو پذیرفتی. خب. هنوزم این امکان هست. تو می تونی صحبتای نسیم یا هر کس دیگه ای رو بخونی و به منطقی بودن یا غیر منطقی بودنش پی ببری. ضمن این که این طرز تفکر اشتباهه که به یه نفر اعتماد بی قید و شرط داشته باشی و فکر کنی همیشه منطقی صحبت می کنه. باید از بین پستای هر کسی بگردی و منطقیاش رو قبول کنی. ضمن این که اتفاقاً این کار نشون دهنده ی اینه که چقدر ایشون دوست داشتنی هستند. حاضرن منی شخصی بیام و با یوزر ایشون صحبتایی بکنم که ممکنه به دید مثبتی که دیگرون به ایشون دارن ضربه بزنه اما بتونن به دکتر محبوبمون کمک کنن.
:crying2:
ای خدا چرا باید اینطور بشه!!!!!
دوست عزیز دختر کوهستان به خودت فشار نیار باشه
قبول
شما با این پستاتون آخر منطق و تعقلید!
ما هم بی منطق و بی عقل!
خوش باشید!

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
وجدانا بیا تاپیکایی رو که طرفدارای ا.ن بحث سیاسی میکنند ببین که چجوری بحث میکنند

همش توهین میکنند
عکس میزارند
خبر میزارند وسط بحث
مسخره میکنند

تازه طرفدارای دکتر ا.ن همش میپرن تو تاپیکای دیگه اونجا رو به هم میریزند خودشون تا حالا یه تاپیک هم درست نکردند

ببین عزیزم وقتی خودتون خودتون رو مسخره میکنین اونوقت میخواین ما بهتون نخندیم:D
قضیه همون تحریم باشگاه بود که خودتون تحریم کردین خودتونم تحریم شکستین..یادته که:biggrin:
بعدشم اینجا تالار گفتگوی ازاد پس ما هر جا بخوایم میتونیبم بریم حتی توی تاپیک های شما;)

haririyan

عضو جدید
این جواب پست من بود؟؟ :surprised:
واقعا وقتی دوستای خودت به جای جواب پست حرفهای بی سر و ته میزنن یا به غلط نوشتن که اونم به خاطر عجله است گیر میدن و وقتی من هنوز جواب پست دیروزمو نگرفتم به جز مسخره کردن دیگه چه توقعی دارید؟!!!

دختر کوهستان

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا وقتی دوستای خودت به جای جواب پست حرفهای بی سر و ته میزنن یا به غلط نوشتن که اونم به خاطر عجله است گیر میدن و وقتی من هنوز جواب پست دیروزمو نگرفتم به جز مسخره کردن دیگه چه توقعی دارید؟!!!

خب من اینجا از همه ی دوستان خواهش می کنم که دیگه به این مدل صحبت کردن پایان بدن وگرنه این تاپیک هم به سرنوشت بقیه ی تاپیکها دچار میشه. هدف گذاشتن این تاپیک اینه که از یه سری مدیرای خاص بپرسه که چرا این قدر بی عدالتی انجام میشه.

دختر کوهستان

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال برای ما قابل قبول نیست که این تاپیک هم حذف بشه. چون تاپیک سیاسی نیست که خلاف قانون عمل شده باشه. پستای توهین آمیز هم نمی تونه بهانه ی حذف تاپیک باشه. چون به هر حال این پستا معدودن و اون مدیر محترم می تونه در صورت تمایل اونا رو پاک کنه.

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول یکی از دوستان.خودشون پست میدند .خودشون حرف خودشون را تایید میکنند.
فکر کنم همه در یک اتاق باشند

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
90 درصد پست های این تاپیک را خود دختر کوهستان داده

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم یه مدت طرف دار کسی نبودم (به خاطر دلایلی که...حالا ولش کن دوره ی جاهیلت بود دیگه)
ولی الان دیگه مطمئن شدم که انتخابم کاملا درست بوده
این داداشمونم احتمالا همین جوره دقت کنی گفت دل خوشی نداشتم(فعل فعله ماضیه)
من با شما نبودم نه؟!
من با اون دوست عزيز بودم كه حمد الله خودشون جواب دادن..
بهتره تو كار بقيه دخالت نكنيم!
مگه من گفتم حامی ا.ن هستم؟

خوبه که اون ور دنیا علیه رئیس جمهور کشورشون شعار میدن؟
من صد سال سیاه همچین کاری رو تایید نمی کنم

در ضمن هیچ وقت دل خوشی ازش نداشته و ندارم و دو رنگی هم در وجود من نیست
ببين..
منم دل خوشي ندارم..چون ميدونم داره مستقيم بر ضد منافع اين مملكت قدم برميداره!
پس ازش حمايت نميكنم!
من به مهندس راي دادم اما كم هم پيش مياد از مهندس دفاع بكنم!
اگر واقعا دلت براي شكورت ميسوزه سعي بكن از كشورت دفاع بكني!
اينكه اونور دنيا ميان يك كار ميكنن حق دارن!
تو كه فقط ادم نيستي؟!
درسته؟!
اونا هم ايراني هستن و بر طبق امار هزاران ايراني در سفارت خونه ها راي دادن!
پس سعي كن با كسايي كه اونور هستن به عنوان غريبه برخورد نكني!
نميدونم تو چجوري يهو مثل اجل معلق پيدات ميشه اما اين دفعه دير اومدي ، دارم ميرم نميتونم زياد خوشحالت كنم (آخه ديشب گفتي از حرف زدن با من خيلي خوشحال ميشي :D)
معلومه توهم روز قدس خيلي گرفتت؟ خيلي دلت خوشه ها ، من از چي اون روز بايد بترسم؟‌آ‍‌خه 4تا دونه سبزك ( البته نه خدايي ، آدم بايد حقو بگه ، 4تا دونه نبودن ، شايد يه دويست نفري بودن كه هي از اينور ميرفتن اونور از اونور ميومدن اينور ، كه آقاي هادي غفاري كه بابام ميگفت به هادي ديوونه معروفه هم بينشون بود هي ميرفت اينور هي ميرفت اونور ، آخرشم كه ديگه كارو يه سره كرد عمامه رو از سرش برداشت !!! :w15:)
كه بعدشم همگي باهم به صرف خوردني تشريف بردن سمت سوپر ماركت ، يه چيزي رو وجداني ميخوام بگم ، اگه من خودم روز قدس نرفته بودم و نديده بودم با اين همه اعتماد به نفس كاذبي كه شماها داريد باورم ميشد كه شايد يه 3-4 ميليون نفري بودن اين سبزكا!!!!:D

ميشه گي چه چيزي از البفارو به من گفتي؟؟ بابا اگه فهم و شعور به الفبا دونستنه كه بايد بگم خيلي از شماها متاسفانه ... تشريف داريد !!!

خب ديگه ما هم بريم لالا فردا كار داريم زياد
هموطناي عزيز شبتون بخير
به به نسيم خانم..
گفتم احتمالا اينجا جواب نميدين ميخواين توي پروفايل از خجالتم در بياين ديدم نه خدارو شكر جواب دادين!
بريم سر اصل مطلب..
توي روز قدس كجا بودين شما؟
باباتون همونطور كه به اقاي غفاري توهين ميكنه بهش بگين يه جوري مكالمات بيسيم حفاظت رو پيدا بكنه براتون بزاره دور هم يه دور بخندين!!!
دوست ندارم موضوعي بگم ..
بروبچه هاي حفاظت رو بهشون ايمان دارم و اونقداشون از رفيقام هستن كه مثل اب پاك هستن..
ميتونم تمام خيابونهايي كه شلوغ بوده و حتي شعارشون و حتي ميزان جمعيت رو براتون بيارم؟!
بسم الله حاجيه خانم؟!
همش گزارشه!
ولي اگر اوردم شما ديگه نبايد در مورد روز قدس نظر بدي باشه؟!
من توهمي ندارم..من دارم واقعيت رو ميگم چون عادت بر پوشوندن واقعيت ندارم..
از اينكار بدم مياد!
دائي من دوره ي ضد شورش ديده..
توي نيروي انتظاميه و درجه ي بالايي هم داره..
توي اين درگيريها هم شكر خدا دخالتي نداشت چون اصلا به حرفش گوش ندادن!
اگر به حرف گوش ميكردن اين حرفا پيش نميومد!
اگر علمي جلو ميرفتن و زور بازو رو روي اين جووناي فلك زده خالي نميكردن اينطور نميشد!
اما كردن و حالا مونده جوابش رو بگيرن!
شما هم فعلا يا داري ميخندي يا داري با خانواده اقاي غفاري رو به سخره ميگيري!
متاسفانه مملكت دست امثال كسايي است كه به مانند شما فكر ميكنن و تا دقيقه 95 بحران رو متوجه نميشن و بهش ميخندن!
بعدش كه داور سوت رو زد دو دستي ميزنن تو سرشون و اونموقع دوره..
اونموقع زمانيه كه ما هم به فنا رفتيم چون نظامو دوست داشتيم!
حرفي ديگه با شما نيس!
فقط گزارشها رو خواستي بگو برات ميدم..
]

این که من طرفدارش نیستم هنوز پابرجاست و به خاطر عملکردشه
ولی وقتی مردم کشورم به اون بیشتر رای میدم من نمیرم پارچه سبز بگیرم دستم بزنم تو در و دیوار و آبروی مملکتو ببرم و دشمن شادمون کنم
تو كشورتو دوست نداري!
ابروي مملكت با پارچه ي سبز دست گرفتن نميره.
ابروي مملكت با زدن جوونا ميره..
مملكتي كه دم از شيعخ ميزنه و ميدونه توي دوره ي مولا علي يكي كتك نخورد!!!
ابروي مملكت با تجاوز ها و شكنجه ها ميره!
ابروي مملكت با كشته شدن روح الاميني كه باباش از خدمتكاراي سپاه بوده ميره..اونم چي زير شكنجه!
ابروي مملكت با ريختن ابروي كروبي و هاشمي ميره!
چون كشورهاي دنيا بخصوص اعراب هاشمي و كروبي رو فرزندان امام ميشناسن!
وقتي توي شبكه هاي عربي ميگن به كروبي فلان برچسب رو زدن و به هاشمي فلان برچسب رو نميدوني اين عربا چه حالي ميكنن!!
نميدوني!
اگر بدوني دم از ابرو نميزني و هاشمي رو زير سوال نميبري!
امضات خیلی جالبه

خوبه خودتون هم میدونین پولای اونه که اینجوری ساپورتتون میکنه
واسه همینم دخترشو فرستاده بود وسط خیابون داد بزنه تا یه وقت گزندی به مالش نخوره
پستهاي هاشمي رو برات ليست بكنم؟!
خدمات هاشمي رو چي؟!
قصر داره؟!
ايراد نداره..بزار داشته باشه!
هاشمي كسي بود كه نظام رو توي دوران سال 60-61 بيمه كرد..
اينارو نميدوني مگرنه برا من وحه سرايي نميكني!
نه اینکه الان نمیاد؟
نسیم خانوم نور چشمه هممونه(من یکی خیلی بهشون ارادت دارم نه به خاطر این موضوع کلا طرز فکرو منطقشو میپرستم)
فکر نمیکنم هدف نسیم خانوم به چشم اومدن خودش باشه
اینجور که میبینم عقایدش براش مهم تره باید عقاید ومنطق درست نسیم خانوم همه جا به چشم بیاد;)

واي توروخدا اينجوري نگو ، تو به من لطف داري عزيز ولي حرفا و عقايد من حرفاي هممونه ، حرفاي خودت و بقيه بچه هاي طرفدار حق;)
اميدوارم هر چه زودتر اين فتنه ها و بلواها تموم بشه و كساني كه مسبب اين فتنه ها بودن مجازات بشن
موفق و پاينده باشي عزيزم
فعلا شب خوش تا بعدا http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
آخي چه دل و جيگري تيكه پاره ميكنن اينا..!
آرش چرا این جوری صحبت می کنی؟ این مدل صحبت کردن من رو خیلی تحت تاثیر خودش می گیره. جداً ناراحت شدم. آرش فکر می کنی درسته بدی رو با بدی جواب بدی. این جوری پس فکر خودمون چی میشه ، عقایدمون ، راه و روش زندگیمون چی میشه. چی باعث میشه که ما با بقیه تفاوت داشته باشیم؟ مگه غیر از اینه که همه ی مسئولا و همه ی کسایی که یه کاره ای شدن تو مملکت از بین همین مردم بلند شدن. وقتی ما نتونیم تو همین جامعه ی کوچیک مجازیمون عدالت رو برقرار کنیم چطور می تونیم انتظار داشته باشیم که تو یه سطح بالاتر دیگه این مشکلا رو نداشته باشیم؟ ما داریم الان چه طرز برخوردی رو تو ذهن بقیه جا میندازیم؟ چی رو داریم عادی می کنیم؟ خیلی از ماها بعدها شاید مدیر یه موسسه بزرگ بشیم و دستمون باز باشه که طبق میل خودمون رفتار کنیم.اما ما قبلاً چی یاد گرفتیم؟

این تنفر ، این فراری بودن ، این .... فکر می کنی همه ی اینها طی همین چهار ساله اتفاق افتاده ؟ آدما و عوامل زیادی دست به دست هم دادن که این وضعیت پیش بیاد. درسته که همه اینها رو به پای یک نفر بنویسی؟ یه ذره با ما مهربون تر باش. من احمدی نیستم. من فقط به اون رای دادم واسه خاطر این که اون رو برای اداره ی کشور مناسب تر می بینم.ضعفهاش رو هم قبول دارم که اگه یه روز یکی از شما بیاد و یکی از خدماتی رو که دکتر انجام داده بگه منم حاضرم ضعفهاش رو بگم. ولی شما فقط جنبه های منفی رو نگاه می کنید. تندروی، توهین چیزایی نیستن که مختص ما باشن.تو همین تاپیک نگاه کن ببین تندرویها و توهین ها توسط کیا اتفاق افتاده؟! من تو هرجایی از حرفای منطقی و با دلیلهای محکم طرفداری می کنم، چه تو باشگاه، چه دانشگاه، چه .... ولی وقتی صحبت ما از این ارزشا خالی میشه درگیری پیش میاد . توهینها شروع میشه. بنابراین شاید حق همین باشه که برای درمان این وضعیت خیلی از محدودیتا اجرا بشه.

دختر كوهستان..
به يك نتيجه اي رسيدم..
اونم اينكه مجبورم اينطوري صحبت بكنم..
از خودم بدم مياد وقتي اينطور حرف ميزنم!
ولي وقتي اينطوري حرف نزنم اينطوري باهام برخورد ميشه قبلش خودم سر طناب رو ميگيرم!
من با اين 4 سال كاري ندارم..
الان اغلب كساني طرفدار اين 4 سال و اقاي احمدي نژاد هستن كه طرفدار كارهاي ضربتي و تندروانه بودن..
غير از اينه؟!
الله وكيلي ميپرسم..غير اينه؟
اين سختگيريها به جون جوونارو كي كرد؟!
چقدر گفتيم نزنيد..
چقدر گفتيم نكشيد؟!
حتي حرمت حرف اقاي خامنه اي رو هم اينا نگه نميدارن!
توي جلسه اي كه توي 18 تير اقا ذاشت يادت نيس گريه كرد گفت نزنيد؟!
مگه فهميدن!!!!
به ولله نفهميدن و باز دق و دلي هاشونو خالي كردن!!!
به ولله با بد كسايي طرف هستيم..گريه ي ادم درمياد باز هم تندروي ميكنن!
ببين اين جماعت چقدر تندروه كه حتي امام هم از دستشون عاجز بود!
وقتي جريان اقاي شريعتمداري تو انقلاب پيش اومد امام نامه نوشت به اقاي شريعتمداري كه من نميتونم جلوي اين مردم رو بگيرم چيكار بكنم؟!
اينا همش دارن كارهاي تند ميكنن!
مگه از قبل بهت نگفتم نكن...
ببين اينا چي بودن..
هنوزم هستن..
ميزنن..ميكشن..ف يلتر ميكنن...روزنامه پلمپ ميكنن..استاد دانشگاه خونه نشين ميكنن!!!
به خداي محمد قسم هر چي اين نظام داره ميكشه از اين عده است!
به ولله از ايناس..
تندروي بده...به علي بده..تندروي كينه ايجاد ميكنه..تندروي درگيري ايجاد ميكنه..
چه اينور چه اونور..به خدا بده!
من 2 ماه دارم مينالم كه اقاي اين ملت رو دريابيد..به خدا اينا ادمن..
4 ميليون نفر فقط تو تهرانن..بابا بخدا اماره اينا...!
باز يكي مياد و براي من شروع ميكنه مسخره بازي و خنديدن و دم از توهم زدن!
به ولله گزارشش..خبراش رو همه ما ميشنويم تنمون ميلرزه!
اينهمه شعار نويسي..اينهمه درگيري..به خدا تن ادم رو ميلرزونه..
چي بگم زبونم مو دراود!!!

yuza

اخراجی موقت
چه جوری بحث میکنن؟؟؟
ببین دوست عزیز احترام احترام میاره شما هم اگه مودبانه صحبت کنید هیچ وقت بی ادبی نمیشنوید
شما حتی اینقدر چیزززززز هستین که حتی از به کار بردن نام افراد به طور صحیح اجتناب میکنید و اینها همه نشانه ی ادب شماست .
ولی تا یکی از ما مثلا میگیم سبزک ها مدیرتون دلخور میشن که چرا گفتیم سبزک :biggrin:
اره ما هم میدونیم که توهینات ممنوعه و بخاطر اینکه جنبه نداریم بحث سیاسی با هم کنیم و زود به توهین کشیده میشه این قانو گذاشتن . که البته بیشتر شروع جنجال ها هم از طرف شماست و بعد ما شروع میکنیم.
ما تا حالا تاپیک درست نکردیم ؟؟؟؟؟
ما میپریم تو تاپیک های شما؟؟/
ببین دوست عزیز شما از مدیرتون یه سوالم داشته باشید خدمتتون عرض میکنن چند تا از تاپیک های مارو بلافاصله حذف کردن . میدونید چرا شما ندیدید؟/
چون سریعا حذف میشه .............
اما مال شما اگه هم بخواد به فرض حذف شه میذارن خوب همه ببینن بعدا شاید اینکارو کردن.......
اصصلا حتی تاپیک هایی ام که ربطی به توهینو . نداره هم حذف میکنن ..... مثلا همین اسلام امریکایی...
چه ربطی به توهین و موسوی داشت که به ایشون بر میخوره .../؟
:mad:

چیز باباته :w11:

خودت گفتی احترام احترام میاره :biggrin:

من این سبک که بگم ا.ن رو تلویزیون یاد گرفتم که میگفت ستاد انتخاباتی م.ک ..... م.م ....:biggrin:
مثلا میخواست اسم کسیو نیاره آبروش بره

من تاپیکای شما رو چون مهم نبود نخوندم نمیدونم چی میگی

متال هم الان پیش ماست،یعنی اینجاست نگرانش نباشید

موفق باشی پدر چیز

yuza

اخراجی موقت
ولی در کل دختر کوهستان راست میگه
بعضی از مدیرای اینجا سبزکیند و الکی پاک میکنند

من از وقتی اسمم رفت تو اون لیست دیگه تاپیکام پاک نمیشه :biggrin:

haririyan

عضو جدید
:D)
معلومه توهم روز قدس خيلي گرفتت؟ خيلي دلت خوشه ها ، من از چي اون روز بايد بترسم؟‌آ‍‌خه 4تا دونه سبزك ( البته نه خدايي ، آدم بايد حقو بگه ، 4تا دونه نبودن ، شايد يه دويست نفري بودن كه هي از اينور ميرفتن اونور از اونور ميومدن اينور ،
:w15::w15:
تو اصلا اونجا نبودی یا خودتو به اون راه می زنی؟ اونا 200 نفر بودن ؟اون جمعیتی که من دیدم بالای 200 هزار بودن.تازه اگه کم بودن که صدا سیماتون پخشش می کرد که همه ببینن کمن. نه این که به جای پخش راهپیمایی اهنگ پخش بکنه و تصاویرو از ارتفاع 10000 پایی از بالا نشون بده تا دیده نشن:thumbsup2::thumbsup2:
من نمی دونم اگه اینا 200 نفر بیشتر نبودن پس چطور مغازه های اطراف دانشگاه تهران همه به علت روزه خواری اینا وضعشون خوب شده به قول خودتون.!

haririyan

عضو جدید
من با شما نبودم نه؟!
من با اون دوست عزيز بودم كه حمد الله خودشون جواب دادن..
بهتره تو كار بقيه دخالت نكنيم!

ببين..
منم دل خوشي ندارم..چون ميدونم داره مستقيم بر ضد منافع اين مملكت قدم برميداره!
پس ازش حمايت نميكنم!
من به مهندس راي دادم اما كم هم پيش مياد از مهندس دفاع بكنم!
اگر واقعا دلت براي شكورت ميسوزه سعي بكن از كشورت دفاع بكني!
اينكه اونور دنيا ميان يك كار ميكنن حق دارن!
تو كه فقط ادم نيستي؟!
درسته؟!
اونا هم ايراني هستن و بر طبق امار هزاران ايراني در سفارت خونه ها راي دادن!
پس سعي كن با كسايي كه اونور هستن به عنوان غريبه برخورد نكني!

به به نسيم خانم..
گفتم احتمالا اينجا جواب نميدين ميخواين توي پروفايل از خجالتم در بياين ديدم نه خدارو شكر جواب دادين!
بريم سر اصل مطلب..
توي روز قدس كجا بودين شما؟
باباتون همونطور كه به اقاي غفاري توهين ميكنه بهش بگين يه جوري مكالمات بيسيم حفاظت رو پيدا بكنه براتون بزاره دور هم يه دور بخندين!!!
دوست ندارم موضوعي بگم ..
بروبچه هاي حفاظت رو بهشون ايمان دارم و اونقداشون از رفيقام هستن كه مثل اب پاك هستن..
ميتونم تمام خيابونهايي كه شلوغ بوده و حتي شعارشون و حتي ميزان جمعيت رو براتون بيارم؟!
بسم الله حاجيه خانم؟!
همش گزارشه!
ولي اگر اوردم شما ديگه نبايد در مورد روز قدس نظر بدي باشه؟!
من توهمي ندارم..من دارم واقعيت رو ميگم چون عادت بر پوشوندن واقعيت ندارم..
از اينكار بدم مياد!
دائي من دوره ي ضد شورش ديده..
توي نيروي انتظاميه و درجه ي بالايي هم داره..
توي اين درگيريها هم شكر خدا دخالتي نداشت چون اصلا به حرفش گوش ندادن!
اگر به حرف گوش ميكردن اين حرفا پيش نميومد!
اگر علمي جلو ميرفتن و زور بازو رو روي اين جووناي فلك زده خالي نميكردن اينطور نميشد!
اما كردن و حالا مونده جوابش رو بگيرن!
شما هم فعلا يا داري ميخندي يا داري با خانواده اقاي غفاري رو به سخره ميگيري!
متاسفانه مملكت دست امثال كسايي است كه به مانند شما فكر ميكنن و تا دقيقه 95 بحران رو متوجه نميشن و بهش ميخندن!
بعدش كه داور سوت رو زد دو دستي ميزنن تو سرشون و اونموقع دوره..
اونموقع زمانيه كه ما هم به فنا رفتيم چون نظامو دوست داشتيم!
حرفي ديگه با شما نيس!
فقط گزارشها رو خواستي بگو برات ميدم..

تو كشورتو دوست نداري!
ابروي مملكت با پارچه ي سبز دست گرفتن نميره.
ابروي مملكت با زدن جوونا ميره..
مملكتي كه دم از شيعخ ميزنه و ميدونه توي دوره ي مولا علي يكي كتك نخورد!!!
ابروي مملكت با تجاوز ها و شكنجه ها ميره!
ابروي مملكت با كشته شدن روح الاميني كه باباش از خدمتكاراي سپاه بوده ميره..اونم چي زير شكنجه!
ابروي مملكت با ريختن ابروي كروبي و هاشمي ميره!
چون كشورهاي دنيا بخصوص اعراب هاشمي و كروبي رو فرزندان امام ميشناسن!
وقتي توي شبكه هاي عربي ميگن به كروبي فلان برچسب رو زدن و به هاشمي فلان برچسب رو نميدوني اين عربا چه حالي ميكنن!!
نميدوني!
اگر بدوني دم از ابرو نميزني و هاشمي رو زير سوال نميبري!

پستهاي هاشمي رو برات ليست بكنم؟!
خدمات هاشمي رو چي؟!
قصر داره؟!
ايراد نداره..بزار داشته باشه!
هاشمي كسي بود كه نظام رو توي دوران سال 60-61 بيمه كرد..
اينارو نميدوني مگرنه برا من وحه سرايي نميكني!

آخي چه دل و جيگري تيكه پاره ميكنن اينا..!

دختر كوهستان..
به يك نتيجه اي رسيدم..
اونم اينكه مجبورم اينطوري صحبت بكنم..
از خودم بدم مياد وقتي اينطور حرف ميزنم!
ولي وقتي اينطوري حرف نزنم اينطوري باهام برخورد ميشه قبلش خودم سر طناب رو ميگيرم!
من با اين 4 سال كاري ندارم..
الان اغلب كساني طرفدار اين 4 سال و اقاي احمدي نژاد هستن كه طرفدار كارهاي ضربتي و تندروانه بودن..
غير از اينه؟!
الله وكيلي ميپرسم..غير اينه؟
اين سختگيريها به جون جوونارو كي كرد؟!
چقدر گفتيم نزنيد..
چقدر گفتيم نكشيد؟!
حتي حرمت حرف اقاي خامنه اي رو هم اينا نگه نميدارن!
توي جلسه اي كه توي 18 تير اقا ذاشت يادت نيس گريه كرد گفت نزنيد؟!
مگه فهميدن!!!!
به ولله نفهميدن و باز دق و دلي هاشونو خالي كردن!!!
به ولله با بد كسايي طرف هستيم..گريه ي ادم درمياد باز هم تندروي ميكنن!
ببين اين جماعت چقدر تندروه كه حتي امام هم از دستشون عاجز بود!
وقتي جريان اقاي شريعتمداري تو انقلاب پيش اومد امام نامه نوشت به اقاي شريعتمداري كه من نميتونم جلوي اين مردم رو بگيرم چيكار بكنم؟!
اينا همش دارن كارهاي تند ميكنن!
مگه از قبل بهت نگفتم نكن...
ببين اينا چي بودن..
هنوزم هستن..
ميزنن..ميكشن..ف يلتر ميكنن...روزنامه پلمپ ميكنن..استاد دانشگاه خونه نشين ميكنن!!!
به خداي محمد قسم هر چي اين نظام داره ميكشه از اين عده است!
به ولله از ايناس..
تندروي بده...به علي بده..تندروي كينه ايجاد ميكنه..تندروي درگيري ايجاد ميكنه..
چه اينور چه اونور..به خدا بده!
من 2 ماه دارم مينالم كه اقاي اين ملت رو دريابيد..به خدا اينا ادمن..
4 ميليون نفر فقط تو تهرانن..بابا بخدا اماره اينا...!
باز يكي مياد و براي من شروع ميكنه مسخره بازي و خنديدن و دم از توهم زدن!
به ولله گزارشش..خبراش رو همه ما ميشنويم تنمون ميلرزه!
اينهمه شعار نويسي..اينهمه درگيري..به خدا تن ادم رو ميلرزونه..
چي بگم زبونم مو دراود!!!
مثل همیشه خوب جواب دادی ارش جان.

seyhoon

عضو جدید
اصصلا حتی تاپیک هایی ام که ربطی به توهینو . نداره هم حذف میکنن
منظورت اصلانه دیگه فرزان شیراز! ما هم اگه بخوایم به غلط املایی های شماها گیر بدیم که خیلیه.حالا بگذریم که بعضیاتون حتی اسم کاربریتونم اشتباه می نویسین.مثل کرب و بلا به انگلیسی یا سوپر استار که با o می نویسه جای u.

soper.star

عضو جدید
منظورت اصلانه دیگه فرزان شیراز! ما هم اگه بخوایم به غلط املایی های شماها گیر بدیم که خیلیه.حالا بگذریم که بعضیاتون حتی اسم کاربریتونم اشتباه می نویسین.مثل کرب و بلا به انگلیسی یا سوپر استار که با o می نویسه جای u.
این o نوشتن من (ببخشیا خیلی خیلی ببخشید ولی مجبورم کردید هدفمو بگم)
یه جور فوضول سنج بود
امید وارم ناراحت نشید چون مجبورم کردید
تو رو خدا ببخشید من از توهین بدم میاد ولی خب چی کار کنیم.......مجبور شدم اصل ماجرا رو بگم

soper.star

عضو جدید
من حاضرم به خاطر دکتر هررر کاری بکنم دادن یه پسورده ساده که چیزی نیست :D
در ضمن من به دوستام اطمینان دارم که حاضرم این کارو بکنم;)
من کسیو که داره این قدر منطقی از دکتر حمایتو میکنه رو کاااااااملا قبول دارم (همین خودش دلیلیه واسه اعتماد)
نمیدونم چرا این قدر واسه شما عجیبه.........

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا