اطلاعیه در مورد یک ویروس

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویروس win32/Jeefo.A یک ویروس مخرب است که هر نوع فایل اجرایی از جمله فایل های سیستم و حتی فایل اجرایی انتی ویروس

ها را هم هنگام بوت شدن کامپیوتر نابود می کند و بعد از ان انتی ویروسی هم وجود نخواهد داشت دو روز قبل هنگام دانلود کردن یک فایل

گلاسوری مربوط به دیکشنری از طریق چند سایت جورواجور بالاخره به یک سایت رسیدم و گلاسوری زبان فارسی از انجا دانلود کردم چون

انتی ویروس خوب داشتم نگران نبودم اما بزودی با از بین رفتن چند فایل اجرایی متوجه شدم سیستم ویروسی شده ویروس اسکن

کردم اما بعد از اتمام و ریستار کردن کامپیوتر گویا ان ویروس هنوز وجود داشت و خود فایل اجرایی انتی ویروس را از کار انداخت. چون

نمی توانستم انتی ویروس قبلی را پاک کنم (نام ان توسط ویروس از لیست Add/remove کامپیوتر پاک شده بود اما وجود داشت )

ناچار از یک انتی ویروس انلاین استفاده کردم و بلاخره بعد از زحمت و تلاش زیاد کامپیوتر و خودم را از شر تعویض ویندوز نجات دادم اما

ان ویروس فایل های اجرایی چندین و چند برنامه را ازبین برد که مجبورم در روزهای اینده انها را دوباره نصب کنم اگرچه این ویروس چندان

جدید هم نیست اما واقعا موذی ،سمج و مخرب است گفتم شاید بعضی از دوستان از وجود چنین ویروسی مطلع نباشند اما دریک

سایت فارسی در مورد این ویروس گفته شده بود اولین کار باید ان باشد که System restore کامپیوتر را تا پاک شدن کامل ویروس از کار

بیندازید تا ویروس نتواند تکثیر و کپی شود