اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستي و انواع آن

دوستي و انواع آن

:heart::gol:دوستي و انواع آن......
1- دوستي بين دو نفر به شکل من نميرم تو زنده باشي که معناي وضعيت متعادله است يعني نه من بميرم نه تو ولي باهم دوستيم... که اين مورد جايز است و اشکالي در آن نيست...
2- دوستي بين دو نفر به شکل من بميرم تو زنده باشي که معناي وضعيت غير متعادله و اين است که من براي تو مي‌ميرم تو نمير... اين مورد در صورت دو طرفه بودن داراي صواب و پاداش اخروي است...
3- دوستي بين دو نفر به حالت من نميرم تو بميري... که اينجا دو حالت پيش ميايد: در حالت اول که اين تو بميري از اون تو بميري‌ها نباشد موردي ندارد و بايد تجسس شود که در اين صورت اين نوع دوستي بين کدام يک از موارد بالا يا پايين قرار دارد و به حکم آن عمل شود... اما در حالت دوم که اين تو بميري‌ها از اون تو بميري‌ها باشد دوستي به صورت تو بميري من زنده باشم است... که در احکام آمده محل اشکال است... و در بعضي ديگر از احکام هم آمده که مستوجب عذاب است...
4- دوستي از نوع باش تا صبح دولتت بدمد... که اين نوع دوستي به شکل سرکاري ظهور پيدا مي‌کند و محل اشکال است...
۵- دوستي از نوع هفت رنگ... که اين نوع دوستي شامل: ۱- زير آب زدن. ۲- کولي گرفتن. ۳- سر طرف را زير آب کردن و موارد ۳و۴ مي‌گردد... در اين مورد بستگي دارد از طرف چه كسي اعمال شده باشد. اگر از طرف ما بر ديگري باشد که بي عيب و کاملا جايز است و صواب دارد... اما از طرف ديگران بر ما مستوجب عذاب است و گناه است...

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سير تکامل آقا پسرها و دختر خانوم ها...

سير تکامل آقا پسرها و دختر خانوم ها...

:heart::gol:سير تکامل آقا پسرها و دختر خانوم ها... :gol::heart::que:

آقا پسرها
سن 14 سالگي : تازه توي اين سن، هر رو از بر تشخيص ميدن . اول بدبختي
سن 15 سالگي : ياد مي گيرن که توي خيابون به مردم نگاه کنن ... از قيافه خودشون بدشون مي ياد
سن 16 سالگي : توي اين سن اصولا راه نميرن، تکنو مي زنن ... حرف هم نمي زنن ، داد مي زنن ... با راکت تنيس هم گيتار مي زنن
سن 17 سالگي : يه کمي مثلا آدم ميشن ... فقط شعرهاشون و بلند بلند مي خونن ... يادش به خير اون روزها که تکنو نبود راک ن رول مي خوندن
سن 18 سالگي : هر کي رو مي بينن تا پس فردا عاشقش ميشن ... آخ آخ ...آهنگ هاي داريوش مثل چسب دو قلو بهشون مي چسبه
سن 19 سالگي : دوست دارن ده تا رو در آن واحد داشته باشن ... تيز ميشن ... ابي گوش ميدن
سن 20 سالگي : از همه شون رو دست مي خورن ...ستار گوش ميدن که نفهمن چي شده
سن 21 سالگي : زندگي رو چيزي غير از اين بچه بازيها مي بينن ... مثلا عاقل مي شن
سن 22 سالگي : نه مي فهمن که زندگي همش عشقه ... دنبال يه آدم حسابي مي گردن
سن 23 سالگي : يکي رو پيدا ميکنن اما مرموز ميشن ... ديدشون عوض مي شه
سن 24 سالگي : نه... اون با يه نفر ديگه هم دوسته ...اصلا لياقت عشق منو نداشت
سن 25 سالگي : عشق سيخي چند؟ ... طرف بايد باباش پولدار باشه... حالا خوشگل هم باشه بد نيست
سن 26 سالگي : اين يکي ديگه همونيه که همهء عمر مي خواستم ... افتخار ميدين غلامتون باشم ؟
سن 27 سالگي : آخيش
سن 28 سالگي : کاش قلم پام مي شکست و خواستگاري تو نميومدم

دختر خانمها
سن 14 سالگي : تا پارسال هر کي بهشون مي گفت چطوري؟ ميگفتن ... خوبم مرسي ... حالا ميگن مرسي خوبم
سن 15 سالگي : هر کي بهشون بگه سلام ... ميگن عليک سلام ... نقاشيشون بهتر ميشه » بتونه کاري و رنگ آميزي سن 16 سالگي : يعني يه عاشق واقعيند ... فردا صبح هم ميخوان خودکشي کنن ... شوخي هم ندارن
سن 17 سالگي : نشستن و اشک مي ريزن ... بهشون بي وفايي شده ... کوران حوادث
سن 18 سالگي : ديگه اصلا عشق بي عشق ... توي خيابون جلوي پاشون رو هم نگاه نمي کنن
سن 19 سالگي : از بي توجهي يه نفر رنج مي برن ... فکر مي کنن اون يه آدم به تمام معناست
سن 20 سالگي : نه , نه ... اون منو نمي خواست آخرش منو يه کور و کچلي مي گيره ... مي دونم
سن 21 سالگي : فقط سن 27-28 سالگي قصد ازدواج دارن ، فقط
سن 22 سالگي : خوش تيپ باشه ، پولدار باشه ، تحصيلکرده باشه ، قد بلند باشه ، خوش لباس باشه ... آخ که چي نباشه سن 23 سالگي : همهء خواستگارا رو رد مي کنن
سن 24 سالگي : زياد مهم نيست که چه ريختييه يا چقدر پول داره ، فقط شجاع باشه ، ما رو به اون چيزي که نرسيديم برسونه
سن 25 سالگي : اااااااه ، پس چرا ديگه هيچکي نمي ياد... هر کن ميخواد باشه ، باشه
سن 26 سالگي : يه نفر مي ياد ، همين خوبه ، بله
سن 27 سالگي : آخيش
سن 28 سالگي : کاش قلم پات مي شکست و خواستگاري من نميومدي

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::warn:تجربه....
در مورد پسرها:
تجربه نشون داده که روي حرف پسرها نميشه حساب کرد!
تجربه نشون داده که پسرها عمدتا تنوع طلب هستند و خيلي سخت قانع ميشوند!
تجربه نشون داده که پسرها براي رسيدن به چيزي حاضرند دست به هرکاري بزنند!
تجربه نشون داده که پسرها در مورد دوستان همجنس خود هيچ تضميني در مورد رفاقت ندارند!
تجربه نشون داده که پسرها براي ايجاد امنيت براي gf خودشون حاضرند دست به خودکشي‌هاي مصلحتي بزنند! (در حالي که از من هم شنگولترند!)
تجربه نشون داده که پسرها براي عاشق شدن خيلي ساده هستند و راحت گول ميخورند!
تجربه نشون داده که پسرها 90% از دخترها کمتر در مورد چيزي تلاش ميکنند! و نتيجه‌ي بهتري هم ميگيرند! (بخصوص در مورد درس!)
تجربه نشون داده که پسرها اگه در واقعيت به چيزي نرسند شروع به رويا پردازي ميکنند! و در خيال به آن ميرسند!
تجربه نشون داده که پسرها عمدتا (نه همگي) در برخورد اول چهره‌ي ساختگي از خود نشون ميدهند!

ولي در مورد دخترها:
تجربه نشون داده که روي حرف دخترها تا وقتي که پاي پسر ديگري ميون نباشه خيلي ميشه حساب کرد (ولي متاسفانه هميشه پسر ديگري وجود داره!؟)
تجربه نشون داده که دخترها تنوع طلب‌تر از پسرها هستند! (اگه ليست بگيريم! يه پسر اگه خوش شانس باشه روزي 1 شماره ميتونه به يه دختر بده! ولي يه دختر در يک روز شايد 200 تا شماره از پسر بگيره!
تجربه نشون داده که دخترها براي رسيدن به چيزي دست به کار فيزيکي نميزنند! ولي هر کلک يا حقه‌اي که بتونند رو اجرا ميکنند!
تجربه نشون داده که دخترها فقط از روي مصالح خود با دوستان همجنس خود ارتباط دارند (شايد کمبود امکانات!)
تجربه نشون داده که دخترها براي فهميدن دوستي طرف مقابل صحنه سازي‌هاي مصلحتي ميکنند! (در مورد پسرهايي که باعث مزاحمت و رنجش حاج خانوم شده‌اند صحبت ميکنند!)
تجربه نشون داده که دخترها ديرتر به کسي اعتماد ميکنند و بيشتر گول ميزنند تا گول بخورند!
تجربه نشون داده که دخترها بيشتر بخاطر حسادت نسبت به کسي، در مورد کاري تلاش بيشتري ميکنند! (حتي در مورد غيبت کردن!)
تجربه نشون داده که دخترها بيشتر از پسرها از واقعيت فرار ميکنند!
تجربه نشون داده که دخترها در همون برخورد اول استراتژي خود رو در مورد ارتباط با يک پسر تعيين ميکنند! (برخورد يک دختر در بار اول فوق العاده انعطاف پذير است! در حالي که در دفعات بعدي برخورد يک دختر بر حسب شناختي است که از همون برخورد اول بدست آورده!؟ حتي اگر اين شناخت ناقص باشد!)

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب روزگاري است، عاشق مي‌شوي مي‌گويند ديوانه است. ديوانه مي‌شوي مي‌گويند حتما عاشق است.
وقتي زنده‌اي يك نفر هم سراغت را نمي‌گيرد، وقتي مردي، دسته دسته به ملاقات جنازه‌ات مي‌آيند!
خواستم خوشبختي را معني كنم، معناي زندگي يادم رفت. خواستم سختي آن را تجربه كنم، زندگي كردن را فراموش كردم!
عجب رسمي است. همه عمر در انتظار لحظه‌هاي نابي، لحظه‌هاي ناب در فكر دليل!
زندگي: زجر – نداري – درد – گناه – ياس
مرگ: مهربان – راحت – گوارا
و حقيقت اينست كه: حقيقت تلخ است!

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارتباط برخي ترانه ها با مباحث شرعي:
خوشگلا بايد برقصن...(امر به معروف)
اي قشنگتر از پريا – تنها تو کوچه نريا...(نهي از منکر
اي خانوم کجا کجا؟ (صيغه فضولي)
دلم فقط تو رو مي خواد(تارک الدنيا)
بابا تو ديگه کي هستي دسته شيطونو بستي...(ذنوب الشياطين)
يه ماچ دادو دمش گرم ...(اکرام ايتام)
نمره بيست کلاسو نميخوام (ايثار)

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
نام : محمود ، نام خانوادگی : احمدی نژاد ، شهرت : مترسک ، هنر : گول زدن یک ملت ، افتخارات : کسب درامد از فروش نفت بشکه ای 70 دلار و بدتر شدن وضع مردم ، سهمیه بندی بنزین و ... ، سرنوشت : انتخاب شدن برای چهار سال دیگر با استفاده از حربه تقلب و عوام فریبی ، حامیان : مقام ... ، شورای نگهبان ، سپاه ، بسیج ، امامان جمعه ويک مشت ادم بيسواد ... که همه رو هموم مقام ... تعیین میکنه . شما هم اگر چیزی بذهنتون رسید بهش اضافه کنید

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
: افلاطون می گه: اگه با دلت چیزی یا کسی رو دوست داری زیاد جدی نگیرش، چون ارزشی نداره، چون کار دل دوست داشتنه، مثل کار چشم که دیدنه، اما اگه یه روز با عقلت کسی رو دوست داشتی، اگه عقلت عاشق شد، بدون که داری چیزی رو تجربه می کنی که اسمش عشق واقعیه

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
دوست دارم تو سیب باشی و من چاقو پوستتو بکنم می دونی چرا؟؟؟ چون چاقو بخواد پوست سیب رو بکنه باید همش دورش بگرده

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
زندگي به من آموخت كه چگونه گريه كنم اما گريه به من نياموخت كه چگونه زندگي كنم،تو نيز به من آموختي كه دوستت بدارم اما به من نياموختي چگونه !؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
در عرض يک دقيقه مي شه يک نفر رو خرد کرد... در يک ساعت مي شه يک نفر رو دوست داشت و در يک روز فقط يک روز مي شه عاشق شد ولي يک عمر طول مي کشه تا کسي رو فراموش کرد

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
اگر کسي مي گويد که براي تو مي ميرد دروغ ميگويد!!! حقيقت را کسي ميگويد که براي تو زندگي مي کند
صبح ها نميتونم صبحونه بخورم چون دوستت دارم.ظهرها نميتونم ناهار بخورم چون دوستت دارم.شبها نميتونم شام بخورم چون دوستت دارم.شبها نميتونم بخوابم....چون گرسنمه

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
دو نفر که همديگر را خيلي دوست داشتند و يک لحظه نمي توانستند از هم جدا باشند، با خواندن يک جمله معـــروف از هــم جـــدا مي شــوند تا يکديگر رو امتحان کنند و هــر کــدام در انتظار ديگــري همديگر را نمي بينند. چون هر دو به صورت اتفاقي و به جمله معروف ويليام شکسپير بر مي خورند: « عشقت را رها کن، اگر خودش برگشت، مال تو است و اگر برنگشت از قبل هم مال تو نبوده »

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
اگه یه روز شاد بودی آروم بخند تا غم بیدار نشه و اگه یه روز غمگین شدی آروم گریه کن تا شادی نا امید نشه !

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
عشقم را نثار تو کردم...اما نپذيرفتی. عشقم را به تو هديه کردم آن را دور انداختی، زندگيم را وقف تو کردم اما در کنارم نماندی، کاش روزی آن را برگردانی!

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
زندگي را دور بزن و آن گاه که بر تارک بلند ترين قله ها رسيدي، لبخند خود را نثار تمام سنگريزه هايي کن که پايت را خراشيدند.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
به چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

m_kh

عضو جدید
يه تريلي مخلصتيم
حالا برو خاليش كن...
|------------------------------------------------------| ______
|------------------------------------------------------|| O`| __/
|------------------------------------------------------||```|```|
|____________________________________||___|___|
";===(@)-(@)-(@)---(______)------\j(@)j-(____)-(@)='

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
كاش مي شد سه چيز را از كودكان ياد بگيريم:1- بي دليل شاد بودن و پاي كوبيدن* 2-هميشه سرگرم كار بودن و بيهوده ننشستن*3- حق و خواسته خود را با تمام وجود خواستن و فرياد کردن

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
اسپانیایی ها میگن :عشق ساکت است اما وقتی حرف بزند از هر صدایی بلند تر است. ایتالیایی ها میگن:عشق یعنی ترس از دست دادن تو. ایرانی ها میگن:عشق سوءتفاهمیه بین 2 احمق که با یه ببخشید تمام میشه

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
عاقل مباش غم دیگران خوری دیوانه باش غمت دیگران خورند گویند مردمان غم دیوانه میخورند دیوانه هم شدیم کسی غم ما نخورد

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
وقتی از مادر متولد شدم صدایی در گوشم طنین انداخت، که بعد ازاین با تو خواهم بود؟ به او گفتم کیستی..!؟گفت غم فکر کردم غم عروسکی است در دستان من که بعد ها با او بازی خواهم کرد. ولی بعد ها فهمیدم که من عروسکی هستم در دستان او

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
هيچ وقت هيچ چيزي رو بي جواب نگذار جواب لبخند رو با مهربوني جواب دوگانگي رو با خلوص جواب مسئوليت رو با وجدان جواب بي ادب را با سكوت جواب خشم را با صبوري جواب پشتكار را با تشويق جواب كينه را با گذشت جواب گناه را با بخشش جواب دل مرده را با اميد و جواب منتظر را با بخشش

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
روزي شخصي در حال نماز خواندن در راهي بود و مجنون بدون اين که متوجه شود از بين او و مهرش عبور کزد مرد نمازش را قطع کرد و داد زد هي چرا بين من و خدايم فاصله انداختي مجنون به خود آمد و گفت من که عاشق ليلي هستم تورا نديدم تو که عاشق خداي ليلي هستي چگونه مرا ديدي

وضعیت
موضوع بسته شده است.