اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zeinab_sh

عضو جدید
Vatan yani safe noono safe shir, vatan yani hamash dargir dargir, vatan yani hamin benzin hamin naft, hamin nafti ke toye sofreha raft, vatan yani tamame sahme mellat, ye tike noon o baghi ham khejalat, vatan yani ke eslahate chini, vatan yani ke rooze khosh nabini, vatan yani hamin aeineie degh, vatan yani khalayegh harche layegh, vatan yani tahamol tab taghat, vatan yani hemaghat dar hemaghat!!

zeinab_sh

عضو جدید
vakoneshe afrad ba didane BENZ 500 SLK : Amricayi Oh my God Arab :ahsant , Englisi oooh very nice , Italiayi : molto bella , Irani : Madaresho ...!!!​

PersiaJok

عضو جدید
میدونی فرق علی دایی با چوب بستنی چیه؟زیاد به مغز نداشته ات فشار نیار هیچ فرقی نداره

PersiaJok

عضو جدید
به غضنفر ميگن: نظرت راجع به بند گردني موبايل چيه؟ ميگه: خوبه فقط موقع شارژ گوشي يه دو ساعتي آدم رو از كار و زندگي مي‌اندازه!

PersiaJok

عضو جدید
روان شناسان يكي از شهرها ثابت كردند كه: مهم‌ترين عامل طلاق، ازدواج است!

PersiaJok

عضو جدید
غضنفر میره آزمایشگاه با دکتر اونجا دعواش میشه میگه:اصلا انم رو بدید برم

PersiaJok

عضو جدید
همزمان با سهميه‌بندي بنزين، يكي از شركتهاي بزرگ خودروسازي، پيش‌فروش خر در دو مدل سواري (الاغ / ماده) و وانت (خر / نر) را با امكانات زير آغاز كرد: دوگانه سوز (كاه و يونجه)، يك سال معاينه رايگان، تجهيزات اضافه شامل: پالان، پوزبند و نعل، سيستم ترمز صوتي (هششششش)، بدون نياز به گواهي‌نامه، بدون نياز به پلاك و معاف از طرح زوج و فرد، معاف از بيمه شخص ثالث!

Ariana729

عضو جدید
بیست و یک تا دوست دارم
بیستاش به خاطر بیست بودنت
یکیش به خاطر تک بودنت....

m_kh_m

عضو جدید
اگه قرار باشه دور دنیا رو بگردم

دور تو می گردم مادر

آخه تو دنیای منی

PersiaJok

عضو جدید
اگر يه مرد درب اتومبيل رو براي همسرش باز كنه شايد: 1- ماشين نو باشه 2- همسرش جديد باشه 3- اون زن همسرش نباشه 4- مرد گاگول باشه!

PersiaJok

عضو جدید
نصيحت يك مادر دنيا ديده به دخترش) هرگز يه پليس رو بوس نكن چون ميگه: ايست و دستهاش رو بالا مي‌بره! هرگز يه دكتر رو بوس نكن چون ميگه: لطفا نفر بعد! هميشه يه معلم رو بوس كن چون ميگه: دوباره تكرار كن!

PersiaJok

عضو جدید
دكتر به يارو ميگه: دوتا خبر بد دارم. اوليش اينه كه تو فقط بيست و چهار ساعت زنده مي موني. يارو ميگه دوميش چيه؟ میگه :دوميش اينه كه ديروز يادم رفت اينو بهت بگم!!!

PersiaJok

عضو جدید
اگه خواستي يکي هميشه دوستت داشته باشه . . . اگه ميخواي تنهات نذاره . . بهت وفادار بمونه . . . ازدواج نکن ............ سگ بخر

PersiaJok

عضو جدید
در پي آزاد اعلام شدن ازدواج موقت و با توجه به استقبال وسيع مردم، زن صيغه‌اي سهميه‌بندي و به زودي «صفا كارت» توزيع مي‌گردد!

PersiaJok

عضو جدید
هر وقت تنها شدي ستاره‌ها رو بشمار، اگه كم اومد قطره‌هاي بارون رو بشمار، اگه بند اومد، رو رفاقت من حساب كن چون نه كم مياد نه بند مياد!

PersiaJok

عضو جدید
براي راحتي مردم در شهر بنده خدا خسیس، قيمت بليت‌هاي شركت واحد از بيست تومان به ده تومان كاهش پيدا مي‌كنه، مردم مي‌ريزند توي خيابون و تظاهرات مي‌كنند! ازشون مي‌پرسن: اين كه خيلي خوبه، واسه چي اعتراض مي‌كنيد؟ مردم ميگن: چون قبلا كه پياده مي‌رفتيم، بيست تومان به نفعمون بود، اما حالا ده تومان به نفعمونه!

PersiaJok

عضو جدید
پشتت رو نگاه كن . . . . . . . . . . . . . . . . . . خوب نگاه كردي؟ . . . . . . . . . . . . . . . . . . دم نداري؟ . . . . . . . . . . . . . . . . . . پس درسته، خودتي، چون خر ما از كره‌گي دم نداشت!

m_kh_m

عضو جدید
دوست

من

دوست

داره

با

دوست

تو

که

دوست

داره

با

دوست

من

که

دوست

داره

با

دوست

تو

دوست

بشه

اصلاً ولش کن ...

PersiaJok

عضو جدید
به دست و دلباز ميگن: چرا شما اينقدر موقع حرف زدن اس‌اس ميكنيد؟ ميگه: انا همش شايعه‌س، كي گفتس؟ غلط كردس! زر زدس! ككه خوردس، اينا همش حرف مفتس!

PersiaJok

عضو جدید
مشترك گرامي، لطفا نسبت به پرداخت فيش تلفن خود اقدام نماييد. (پاچه خور مخابرات)

PersiaJok

عضو جدید
به یه گوسفنده می گن بزرگترین آرزوت چیه؟ می گه واسه یه بار هم که شده می خوام جلوی وانت بشینم

PersiaJok

عضو جدید
به یک غضنفر می گن :نصف دنیا را بهت می دیم فضولی نکن میگه باشه ولی به هم بگیید بقیه ی دنیا رو به کی میدید؟؟؟؟؟؟

PersiaJok

عضو جدید
اي بابا هر شب من بايد عين اسکلا با اس ام اس بيدارت کنم ؟ خوب خودت مث بچه ادم پاشو ديگه

PersiaJok

عضو جدید
غضنفر میره بوتیک فروشی میگه آقا شلوار نخی دارین میگه بله غضنٿر میگه بیزحمت دونخ بدین

امير كينگ

عضو جدید
ترکه یه گونی بلال میخوره تا خود صبح اذان میگه !
رشتیه یه زن توپ میگیره به رفیقاش میگه کوفتتون شه !
رشتیه صبح از خواب پا میشه میبینه 4تا آجر گذاشتن زیرش زنشو بردن !
به ترکه میگن میدونی امام حسین کجا دفن شده ؟ میگه نه میگن تو کربلا ، میگه نه بابا خوش به سعادتش !
يه روز به مادر بوش ميگن بوش رو چه جوري زاييدي؟ميگه نزاييدم چسيدم بوش در اومد.ههههههههههههههه

وضعیت
موضوع بسته شده است.