اس ام اس شب چله ۹۲

emad_hs

عضو جدید
اس ام اس شب چله ۹۲

اس ام اس شب چله ۹۲ : تا بلندترین شب سال دیگر زمانی باقی نمانده است ما برای شما اس ام اس هایی جدید و زیبا جمع آوری کرده ایم امیدواریم از خواندن اس ام اس شب چله ۹۲ لذت ببرید.سایت فارس اس ام اس برای شما آرزوی بهترین ها را دارد.

اس ام اس شب چله ۹۲

.​
.​
.​
یادمان نرود همزمان با شب یلدا انسوی مرزها مادرانی چشم انتظار فرزندانشانند ورقیه کوچکی از ترس یزیدیان زمان کنج خرابه ای پناه گرفته یاد مان نرود…….​
.​
.​
.​
پای یلدای دلت یواشکی زمزمه کن/زیر لب یه یادی از نور دل فاطمه کن/چشماتو خیره کن و سوره والعصرو بخون /یه دعا برا ظهور پسر فاطمه کن/اللهم عجل لولیک الفرج/(هدیه شب یلدا) التماس دعا​
.​
.​
.​
اولین پستمه دوستان سلام روم نشد زنگ بزنم تورو خدا برای شب یلدا به کسی قول نده باهات کار دارم البته با خودت نه با اون صدای قشنگت میخوام رو وانت دادا بزنی قارپوز قارپوز جبران میکنم یلدا پیشاپیش مبارک​
.​
.​
.​
پاییز ثانیه ثانیه می گذرد، یادت نرود این جا کسی هست که به اندازه تمام برگ های رقصان پاییز برایت آرزوهای خوب دارد. عمرت یلدایی، دلت دریایی، روزگارت بهاری یلدای خوشی را برایتان آرزو می کنم . . .​
.​
.​
.​
دو قدم مانده به یلدا,به شبی خاطره انگیز و بلند به سپیدی ,به زمستان و اناری که دلش قصه یک رنگی ست… یلدای دلتان شاد و پرنور باد…!​
.​
.​
.​
یلدا نزدیک است بگذاریم هرچه تاریکی هست, هرچه سرما و خستگی هست تا سحر از وجودمان رخت بر بندد… دلهایتان دریایی***شادیهایتان یلدایی پیشاپیش این سنت زیبا و شادی افرین رو به دوستان گلم تبریک میگم.​
.​
.​
.​
میان همهمه های برگ های خشک پاییزی فقط تو مانده ای که هنوز از بهار لبریزی!!! روز های اخر پاییزت پر از خش خش ارزوها قشنگ​
.​
.​
.​
” یـلـدای بـی تــــو چــه تــبـریـکـی! هـــوم؟! یـک دقـیـقـه بــیـشـتــر دلـتـنـگ بـودنـم مــبـارک … ! “​
.​
.​
اس ام اس شب چله ۹۲

.​
.​
.​
بـاز شــبه یــلدا اومه/شادی تو دل ها اومده کوتاه ترین روزه/بلند ترین شبه نقل و نبات و شیرینی /شادی اومد تو مهمونی مبارک باشه بر شما/ مردم خوبه ایرونی شبه یلدا شبی زیبا/پر ستاره میشه آسمون توی این شب ها شاعر :با اینکه ریا میشه ولی خب واقعیته باس بدونین خود پلانکتونم و یه دوست جلبکم^_^​
.​
.​
.​
پــیــشـاپــیـش (^:^) مــیـبـوسـمـت یــکــی ایـنـور (^:^ ) یــکــی اونور ( ^:^) یــادت بــاشـه اولـیــن روبــوســی شـبـــ یــلــدا رو مـــن بــاهــات کــردمــــ یـــلــدای هــمــتــون پــر از لــحــظـــاتــــ خــوب و دوســتــداشــتــنــی​
.​
.​
.​
شب یلدا چنان باش خرابت نکنند غافل از واقعه کربو بلایت نکنند ای که دم میزنی از عشق حسین بن علی آن چنان باش که ارباب جوابت نکند​
.​
.​
.​
سیاهی پیراهن عزای حسین بلندترین شب یلدای شیعه هاست…​
.​
.​
.​
براى من تنها تفاوت شب یلدا با بقیه ى شب ها اینه که کمى بیشتر هیچکارى نمى کنم​
.​
.​
.​
دو قدم مانده به رقصیدن برف یک نفس مانده به سرما و به یخ چشم در چشم زمستانی دگر تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان یک سبد عاطفه دارم همه تقدیم شما​
.​
.​
.​
اس ام اس شب چله ۹۲

.​
.​
.​
انار بیار دون کنم غماتو دون دون کنم هندونه بیار قاچ کنم لپتو بیار ماچ کنم غمتو بده چال کنم بخند تا من حال کنم پیشاپیش یلداتون مبارک…​
.​
.​
.​
عزیزم چل بار بگو : چل تا چل را چل بار چلوندم. وبرای چل تا چل بفرست ، تا شب چله یه خبر چل کننده چلت کنه! پیشاپیش شب چله مبارک!!!!​
.​
.​
.​
تقویم اشتباه کرده است یلدا باید یک شب به تاخیر می افتاد… شب اربعین ؛ شب یلدای عشاق است​
.​
.​
.​
یک دقیقه بیشتر ؛ خیلی زمان زیادی ست حداقل کافی بود برای بوسیدن زیر گلویِ حسین یلدایتان حسینی باد…​
.​
.​
.​
شب یلدا یعنی شبی بلند بلندتر از شب های زینب در خرابه ها سراغ ندارم یلدای امسال ما اربعین آل الله است​
.​
.​
.​
پاییز ثانیه به ثانیه می گذرد به اندازه تموم برگ های پاییز برایت ارزوهای خوب دارم عمرتون یلدایی دلاتون دریایی روزگارتون بهاری یلداتون پیشاپیش مبارک​
.​
.​
.​
اس ام اس شب چله ۹۲

.​
.​
.​
رسید از راه شب یلدا …زمستونه غمه فردا…زمستون رو نما میخواد…که اون چشماش بشه پیدا… شب طولانی قصه…شب چله شب بارون…نشستن دور یک کرسی…شب دل بستگیامون … قدیما بچه که بودیم… یک آینه روبرومون بود…یک عالم برف بیاد امشب… الهی آرزومون بود… شب یلدا و هندونه… انار سرخ صد دونه… شب یلدا یعنی با تو … شب یلدا یعنی با هم …بگیر یک فال حافظ تا… غم از خاطر بره کم کم…​
.​
.​
.​
به آخر پاییز پاییز رسیدیم,همه دم میزنند از شمردن جوجه ها !روی تختت امشب :بشمار تعداد دلهایی را که به دست اوردی !بشمار تعداد لبخندهایی که بر لب دوستات نشاندی !بشمار تعداد اشک هایی که از سر شوق و غم ریختی !فصل زردی بود ، تو چقدر سبز بودی ؟جوجه ها را بعدا با هم میشماریم !یلدا پیشاپیش مبارک​
.​
.​
.​
۱ شاخه گل ۷ گلبرگ تقدیمت! شبی ۱گلبرگشو جدا کن آخرین شب میشه شب یلدا یادت نره اولین نفرم که گفتم یلدات مبارک
.​
.​
.​
پیشاپیش,پیش از پیش,پیش پیش,پیشده,چخه…(شرمنده این گربه اومد وسط اس ام اسم)میخواستم بگم… پیشاپیش یلدات مبارک​
.​
.​
.​
سلام. روم نشد بهت زنگ بزنم. تورو خدا برای شب یلدا به کسی قول نده باهات کار دارم. البته با خودت نه با اون صدای نازت. میخوام رو وانت داد بزنی قارپوز قارپوز!! جبران میکنم یلدات پیشاپیش مبارک​
.​
.​
.​
بیدارمو هرشب برات ترانه میشه حسم پاییزم از اینجا بره تموم نمیشه قصه ام من عاشقت موندم اگه یادت نمونده اسمم عیبی نداره خوب من یلدات مبارک عشقم​
.​
.​
.​