اسلحه جدید برای ترور + عکس

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستگاه اطلاعاتی انگلیس اسلحه غیر متعارفی شبیه موبایل برای انجام عملیات تروریستی وارد کشور عراق کرد تا بدین وسیله بتوانند به اهداف سیاسی و اقتصادی خود دست یابد.

به گزارش برنا به نقل از پایگاه خبری مفکره الاسلام، مقامات اطلاعاتی شهر بصره عراق اعلام کردند که سرویس اطلاعاتی انگلیس از طریق کویت اسلحه های غیر متعارفی را برای انجام عملیات تروریستی، وارد خاک عراق کردند.

این اسلحه به شکل موبایل است و قابلیت حمل چهار گلوله دارد و با فشار دکمه شماره های 1 تا 4 این گلوله ها شلیک می شوند.

شبکه خبری العراق به نقل از برخی منابع اعلام کرد که این اسلحه خیلی پیشرفته است و مجهز به صدا خفه کن است و تیر آن به خطا نمی رود.

گفته می شود که اطلاعات انگلیس این اسلحه را روی کسانی آزمایش می کند که با قرارداد صدور مجوز شرکتهای انگلیسی با وزارت نفت عراق مخالفت کنند.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسلحه جدید برای ترور + عکس

توسط پسر فنی در تالار گفتگوی آزاد
این تاپیکها مال تالار عکسه . نه تالار گفتگو/
کیفیت تالار رو گند میزنید و از رو هم نمیرید.

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
مودب باشید لطفا ! با لحن و ادب بهترم می شه گوش زد داد .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مودب باشید لطفا ! با لحن و ادب بهترم می شه گوش زد داد .
بشین بینیم بابا. همه اونا رو با نهایت ادب بهشون گفتم. بار ها و بار ها . ولی وقتی رعایت نمیکنه باید ایجوری گفت. این تالار حق همه است و ما حق داریم که موضوعات متناسب با تالار رو اینجا درج کنیم. اگه نه باید جوابشم ببینه چیه. شمام وکالت نکن . کار خودتو بکنی بهتره.

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشین بینیم بابا. همه اونا رو با نهایت ادب بهشون گفتم. بار ها و بار ها . ولی وقتی رعایت نمیکنه باید ایجوری گفت. این تالار حق همه است و ما حق داریم که موضوعات متناسب با تالار رو اینجا درج کنیم. اگه نه باید جوابشم ببینه چیه. شمام وکالت نکن . کار خودتو بکنی بهتره.

معلومه چقدر فرهنگ داری ؟!
راست می گی تالار حق همه است منم هر وقتی خواستم وکالت می کنم . اگر یه بار دیگه این اتفاق بیفته . مجبور می شم گزارش بدم .