استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

mansour.mm20

عضو جدید
ساندیس سی تو تحقیق نیومدن هنوز؟
میدونم آخرش مارو میکشن گزینش ردمون میکنن
:biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بیچاره وحید و هادی حق دارن دیگه سر نمیزنن اینجا ! چون تاپیک پیچش شل شده دیگه!
ما هم رفتیم تا بعد از 20 مرداد.
یا حق.

Jazire.montazer

عضو جدید
دوستان عزیز ، لکنت زبون در گزینش و آموزشی یا تعیین سمت و ... تاثیری داره ؟ در ضمن با این تعداد قبول شده و محدودیت پذیرش برای طب صنعتی ،بعدشم که باید صبر کنیم نتایج نهایی بیاد ،اونوقت فکر نمی کنید آموزشی زود زود تو آذر یا دی بیوفته ؟

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
دوستان عزیز ، لکنت زبون در گزینش و آموزشی یا تعیین سمت و ... تاثیری داره ؟ در ضمن با این تعداد قبول شده و محدودیت پذیرش برای طب صنعتی ،بعدشم که باید صبر کنیم نتایج نهایی بیاد ،اونوقت فکر نمی کنید آموزشی زود زود تو آذر یا دی بیوفته ؟
نه فکر نکنم چندین مرکز آموزشی هست مثل محمودآباد اصفهان شهید بهشتی جم همه مهرماه اعزام هستند شرکت گاز کارش رو دیسیپلینه ومنظم کارمیکنه خووو;)

Yadavaran

عضو جدید
فردا نتایج آرمون شرکت نفت معلوم میشه

.به پايگاه اينترنتي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران خوش آمديد
شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.
نکات مهم در خصوص آزمون کتبی
1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد. 2- داوطلبان گرامي ضمن عرض پوزش به جهت تاخير ايجاد شده در اعلام نتايج آزمون استخدامي بدينوسيله به اطلاع مي ر ساند نتايج آزمون مذكور پس از اخذ مجوزهاي قانوني اطلاع رساني خواهد گرديد.

moheby25

عضو جدید
سلام
این مطلبی که تحت عنوان جدول کلی حقوق پايه بدو استخدام و دوره كار آموزي كارمندان صنعت نفت گفته شد قدیمی است والان مقدار حقوق بالاتر رفته مثلا لیسانس فنی حدود 100 تومن بیشتر شده

mansour.mm20

عضو جدید
بابا بیچاره وحید و هادی حق دارن دیگه سر نمیزنن اینجا ! چون تاپیک پیچش شل شده دیگه!
ما هم رفتیم تا بعد از 20 مرداد.
یا حق.
راس میگه بابا انحرافم دیگه حدی داره...
ولی رامین جان بخدا دیگه سوژه مربوط به گاز نداریم که رو کنیم...
از حقوق و دستمزد گرفته تا طب صنعتی و دوران آموزشی همه چیزو رو کردیم:biggrin: پته شرکت گازو ریختیم رو آب:)
بازم بیا رامین جان سخت نگیر

omid_fakhrayi

عضو جدید
عجیبا غریبا !!! شما که گفته بودی 2 ساله کارمنده پارس هستی و ما بزودی میایم اونجا شما میشین راهنمای ما تازه واردا !! حالا چجوری برای خوده شما اومدن تحقیق؟!! من گیج شدم ! حرفای اونبارت چی بود پس؟!!!!!!!!!!
چرا مطلب رو نگرفتی.من 2سال هست پیمانکاری شرکت پتروپارس اونجا مشغول کاربهره برداری در کنار کارکنان spgc هستم.امسال امتحان دادم spgc قبول شدم

mansour.mm20

عضو جدید
چرا مطلب رو نگرفتی.من 2سال هست پیمانکاری شرکت پتروپارس اونجا مشغول کاربهره برداری در کنار کارکنان spgc هستم.امسال امتحان دادم spgc قبول شدم
خب یکم اطلاعات بده دو سال اونجا بودی...
حقوق ...
مزیا...
هرجی میدونی بگو دیگه

Yadavaran

عضو جدید

آقاجان درسته که ورودی های تازه استخدامی لپ تاب تو آموزشی میدند

omid_fakhrayi

عضو جدید
لب تاب نمیدن
حقوق الان 2400 در کل
پایه : 498000
ضریب 4.3
رفتو امد 2به2 با پرواز و 4تا پرواز غیر از رفت و امد
وامهاش بدرد نمیخوره همون بانک مهر بگیرین بهتره
خونه هم به متعهلا نمیده فعلا به جاش 25میلیون ودیعه میده وبه مجرداش 15 میلیون ودیعه
کمپ با تمام امکانات مثل استخر - بدنسازی - بیلیارد - اینترنت روزی 200 مگابایت - زمین فوتبال و بدمینتون
هر 6 ماه هم 1میلیون میده پول پاداشی بهره وری

Yadavaran

عضو جدید
آخرین دیدار رئیس جمهور و اعضای هئیت دولت دهم با رهبر انقلاب
کد خبر: ۳۳۲۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۱

بازگشت به ابتدای صفحه

آقاجان تحلیل عکس این رستم جون خیز برمیداره دست آقارو ببوسه بدلیل مدل الاسیته چربیهای دور شکمش کتش جر میخوره براهمین احمدی جون پوز خند
:biggrin:زده خو:biggrin::w15:

Yadavaran

عضو جدید
محتوی گفتگوی تلفنی من ومنشی دکترغفاریگفتم :نتایج کی میاد خانم ؟
گفت : چهارشنبه میاد خدافظ
گفتم :اینم مثل قولای قبلیتونه ؟
گفت :نه دیگه چهارشنبه میاد خدافظ
گفتم: چرا این قدر عقب میندازین ؟
گفت : رفتن دنبال مجوز خدافظ
گفتم : اگه مجوز ندارند پس چرا امتحان میگیرند
گفت :آقای محترم خداففففففففظ
:w06:

Yadavaran

عضو جدید
لب تاب نمیدن
حقوق الان 2400 در کل
ضریب 4.3
خونه هم به متعهلا نمیده فعلا به جاش 25میلیون ودیعه میده وبه مجرداش 15 میلیون ودیعه
کمپ با تمام امکانات مثل استخر - بدنسازی - بیلیارد - اینترنت روزی 200 مگابایت - زمین فوتبال و بدمینتون

مهندس ببخشید این قضیه گاز کارتو هم توضیح بده چقدر واریزیشه خو

.Petroleum

عضو جدید
لب تاب نمیدن
حقوق الان 2400 در کل
ضریب 4.3

مهندس ، اقامت تو کمپ مدت مشخصی داره یا کلا تا آخر 10 سال تعهد همونجا باید باشیم ؟

Yadavaran

عضو جدید
با عرض تشکر از عزیز یا عزیزانی که در فراخوان هفته قبل مارا یاری کردند اگرمیشود این هفته هم به این شماره کارت کمک کنید ممنون خو
راستی امشب اینترنتم قطع میشه من اینترنم وایمکس Wimax ایرانسله 44000 تومان بدهی دارم . توانایی پرداخت ندارم خووو . اگر کسی مرهمت کنه این مبلغ قرض بده. منم بعد از استخدام جبران میکنم شماره کارت بانک ملت 4478 2023 3372 6104 نیاز مند یاری سبزتان علی کنکوری خوو

آخرین ویرایش:

omid_fakhrayi

عضو جدید
گاز کارت ماهی 145
که هر دوماه شارز میشه که میشه 280
کمپ تا زمانی که مجردی و تو گاز کار میکنی متعلق به خودته که اتاقا 2نفره و 4 نفرست
کمپ شهر بیدخون و شیرینو : اتاق دو نفره
کمپ خلیج فارس امکانات نداره ولی شیک ساختن اتاقارو که اتاقا 2نفره و4نفرست و توالتش فقط فرنگیه

baaroon

عضو جدید
با عرض تشکر از عزیز یا عزیزانی که در فراخوان هفته قبل مارا یاری کردند اگرمیشود این هفته هم به این شماره کارت کمک کنید ممنون خو
راستی امشب اینترنتم قطع میشه من اینترنم وایمکس Wimax ایرانسله 44000 تومان بدهی دارم . توانایی پرداخت ندارم خووو . اگر کسی مرهمت کنه این مبلغ قرض بده. منم بعد از استخدام جبران میکنم شماره کارت بانک ملت 4478 2023 3372 6104 نیاز مند یاری سبزتان علی کنکوری خوو

سسسکل

omid_fakhrayi

عضو جدید
نتايج آزمون شركت ملي نفت پايان هفته اعلام مي شود
براساس اعلام مديريت منابع انساني شركت ملي نفت ايران ، نتايج آزمون اخير اين شركت تا پايان هفته جاري از طريق سايت آزمون اعلام مي شود.
عباس خنيفر مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران گفت: نتايج اوليه آزمون اين شركت پنج شنبه هفته جاري در سايت www.azmoon.nioc.ir اعلام مي شود.

وي با بيان اينكه در اين آزمون 100 هزار نفر شركت كرده اند ،ادامه داد: علت تاخير در اعلام نتايج طولاني بودن زمان ويرايش اطلاعات بوده است .

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت افزود: نتايج آزمون كتبي به ميزان 2 برابر نياز استخدامي اعلام خواهد شد.

خنيفر ادامه داد: بعد از اعلام نتايج قبول شدگان ، 2 مرحله مصاحبه حضوري در قالب مصاحبه شايستگي و فني و تخصصي از سوي كارشناسان امر صورت مي گيرد.

وي اظهار داشت : افرادي كه در مرحله اول قبول شده اند از آنها پس از ماه مبارك رمضان براي مصاحبه حضوري دعوت خواهد شد.

وي با بيان اينكه كارنامه اين آزمون در اختيار شركت كنندگان قرار خواهد گرفت ، خاطر نشان كرد كساني كه به نتايج آزمون اعتراض دارند در بازده زماني مشخص مي توانند اعتراض خود را از طريق سايت اعلام كنند.

انتهاي پيام/باشگاه خبرنگاران جوان. سه شنبه تاریخ 25/4/1392

Yadavaran

عضو جدید
براساس اعلام مديريت منابع انساني شركت ملي نفت ايران ، نتايج آزمون اخير اين شركت تا پايان هفته جاري از طريق سايت آزمون اعلام مي شود.
عباس خنيفر مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران گفت: نتايج اوليه آزمون اين شركت پنج شنبه هفته جاري در سايت www.azmoon.nioc.ir اعلام مي شود.

وي با بيان اينكه در اين آزمون 100 هزار نفر شركت كرده اند ،ادامه داد: علت تاخير در اعلام نتايج طولاني بودن زمان ويرايش اطلاعات بوده است .

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت افزود: نتايج آزمون كتبي به ميزان 2 برابر نياز استخدامي اعلام خواهد شد.

خنيفر ادامه داد: بعد از اعلام نتايج قبول شدگان ، 2 مرحله مصاحبه حضوري در قالب مصاحبه شايستگي و فني و تخصصي از سوي كارشناسان امر صورت مي گيرد.

وي اظهار داشت : افرادي كه در مرحله اول قبول شده اند از آنها پس از ماه مبارك رمضان براي مصاحبه حضوري دعوت خواهد شد.

وي با بيان اينكه كارنامه اين آزمون در اختيار شركت كنندگان قرار خواهد گرفت ، خاطر نشان كرد كساني كه به نتايج آزمون اعتراض دارند در بازده زماني مشخص مي توانند اعتراض خود را از طريق سايت اعلام كنند.

O Thank U;)

baaroon

عضو جدید

نخندون ماروووووو

Naft O Gaz

عضو جدید

امیدوارم سرنوشت قبول شده ها مثل pogc ها نشه...

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
لب تاب نمیدن
حقوق الان 2400 در کل
ضریب 4.3

ممنون امید جان بابت اطلاعات

بالا