[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

simin64

عضو جدید
بچه ها من یک مدت با یکی از استادای شریف کار کردم ولی برای یک مدتی رفته خارج من هرچی میگردم نمی تونم کاری پیدا کنم بنظر شما اگر ازش توصیه نامه کاری بگیرم بدردم میخوره؟

mk2003

عضو جدید
.

.

باسلام
اگه ممکنه یه کتاب که به درد ازمون استخدامی پتروشیمی بخوره بهم معرفی کنید

h_kangari

عضو جدید
آزمونهاي استخدامي شركتهاي تابعه وزارت نفت

آزمونهاي استخدامي شركتهاي تابعه وزارت نفت

salam shab khosh.

dar estekhtame vezarate aft az fargol tahsilane che daneshgahi che mardaki estekhtam

mikonand?ba che moadeli ba che takhasosi?

aya kasi dar azmone elmi abol shavad dar azmone aali va mosahee ham gabol mishavad?

va bataye estekhtam shoda n dar sherkat haye tabeye vezarate naft bayat che takhasos va

maharat va elm va moadel va madareki dasht?ba taskaokor?

:heart:

helen1

عضو جدید
استخدام شرکت آیریاپارس

استخدام شرکت آیریاپارس

شرکت طراحی مهندسی و بازرسی آیریاپارس جهت تکمیل کادر فنی مهندسی خود در شهرهای مختلف از علاقمندان واجد شرایط با مشخصات ذیل دعوت به همکاری می‌نماید.
شغل: بازرس فنی قطعات خودرو

مدرک تحصیلی: فوق لیسانس و لیسانس رشته هاي فني

رشته تحصیلی:
مهندسي شیمی، مهندسي مکانیک، مهندسي برق، مهندسي صنایع، مهندسي متالورژی

حداقل سابقه کار: 2 سال (در زمینه‌های مرتبط)

تخصص‌ها: آشنایی با سیستم مدیریت کیفیت (QM) و ابزارهای کیفی و روشهای بازرسی

محل خدمت: تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، سبزوار، نیشابور و بیرجند

نوع همکاری: تمام وقت

amir ut

عضو جدید
استخدام در شركت پتروشیمی خارگ

استخدام در شركت پتروشیمی خارگ

شركت پتروشيمي خارگ به منظور تكميل كادر نيروي انساني موردنياز خود، استخدام مي‌نمايد.
به گزارش خبرنگار بازاركار، اين شركت كاركنان موردنظر خود را از ميان دنش‌آموختگان دانشگاهي و با برگزاري مصاحبه تخصصي، گزينش و به صورت قراردادي جذب مي‌نمايد.
بر اين اساس، از دارندگان مدرك ليسانس و بالاتر از دانشگاه‌هاي معتبر دولتي در رشته‌هاي مهندسي عمران، مهندسي برق،‌ مهندسي الكترونيك و مهندسي مكانيك دعوت به همكاري مي‌شود.
دارا بودن حداقل 3 سال سابقه كاري و حداكثر 30 سال سن از جمله شرايط استخدام مي‌باشد.
متقاضيان مي‌توانند براي دسترسي به اطلاعيه استخدامي به صفحه 5 شماره 521 نشريه بازاركار مورخ 31/1/89 مراجعه و حداكثر تا 8 روز پس از انتشار آگهي نسبت به ارسال مدارك خود اقدام نمايند.

mmbahri

عضو جدید
سلام
مدتی پیش وزارت صنایع و معادن استخدام مهندس شیمی داشت کسی خبر داره که نتایج اون ازمون اعلام شده یا نه؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مدتی پیش وزارت صنایع و معادن استخدام مهندس شیمی داشت کسی خبر داره که نتایج اون ازمون اعلام شده یا نه؟
درود
کسی جوابی برای این نوشته نداره؟
دوستان اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم من رو هم مطلع کنه.

aminkhan

عضو جدید
دوستان قانونی وجود داره که مثلا پالایشگاه شیراز به کسانی که تازه استخدام شده باشند و معدلشون بالای 16 باشه حقوق بیشتری بده؟تسهیلات دیگه چی؟

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
استخدام در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

استخدام در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

سلام به همه
بچه ها سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی استخدام داره و داره نیرو میگیره.
یه سر به سایتش بزنید.

nazanin1811

کاربر فعال
نتیجش بالاخره اعلام شد لیستش رو تو فایل زیر می تونید ببینید البته مال تهران اعلام نشده
http://www.mim.gov.ir/index.php?name=file_manager&req=getit&lid=617

یعنی واقعا فکر میکنید که وزارت صنایع با آزمون کسیو استخدام میکنه؟ من خودم یه مدت تو جایی کار میکردم که وابسته به وزارت صنایع و معادن بود و کاملا با اونجا در ارتباط بودم تمام کسانی که اونجا کار میکنن یا حتی زیر مجموعه های این سازمان با پارتی استخدام میشدن من خودمم با پارتی اونجا بودم ولی پارتی من خوب نبود کار خوبی بهم نداده بودن وقتی استعفا دادم بازم کسی که اومد جای منم با آشنا اومد گول این آزمون های استخدامی رو نخورین آخرش به هیچی ختم میشه

sanaz82

عضو جدید
سلام
کسی اینجا شرکت متانول کاوه رو میشناسه؟اگه آره ممنون میشم آدرس یا شماره تلفن یا آدرس سایتش رو به من بگید

Amin9595

عضو جدید
استخدام شرکت پتروپارس(وزارت نفت)
شرکت پترو پارس به عنوان بزرگترین توسعه دهنده فازهای پارس جنوبی و پیشرو در توسعه صنعت نفت وگاز کشور جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز پروژه های در دست اجرا برای دفتر مرکزی و سایت عسلویه از میان واجدین شرایط عمومی واختصاصی مطابق جدول زیر دعوت به همکاری می نماید:

به ادامه مطالب مراجعه نمایید
شرایط عمومی:
1-تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2-نداشتن منع قانونی از نظر خدمت وظیفه عمومی
3- نداشتن سابقه محکومیت جزایی
4- عدم محکومیت به فساد اخلاق و اعتیاد به مواد مخدر
5-داشتن صحت مزاج و توانایی انجام کار
6-نداشتن تعهد به سایر سازمانها
شرایط اختصاصی:
1-دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر از دانشگاه ها و موسسات مورد تایید آموزش عالی کشور و یا دانشگاه های معتبر خارج از کشور که توسط وزارت علوم تحقیقات و فن آوری ارزیابی و تایید شده است.
2-داشتن حد اقل معدل 14 از دانشگاه های معتبر دولتی و معدل 16 دانشگاه آزاد اسلامی
3- دارا بودن شرایط احراز شغل از نظر مدرک تحصیلی ,رشته تحصیلی و تجربه مورد نیاز
4.تسلط به زبان انگلیسی
5-توانایی کار با نرم افزار های رایانه ای متناسب باشغل
متقاضیان می بایست رزومه کامل فردی و حرفه ای خود را حد اکثر 10 روز از تاریخ انتشار این آگهی(تاریخ انتشار 1 شهریور 1389) از طریق سایت
http://www.petropars.com/resume.aspx ارسال نمایند.
برای دریافت سوالات ازمون استخدامی اینجا کلیک نمایید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

آخرین ویرایش:

hamedcheng

عضو جدید
استخدام در تمام رشته ها

استخدام در تمام رشته ها

صنایع بسته بندی بهبند یزد جهت تکمیل کادر پرسنلی دفتر تهران
از لیسانس کلیه رشته ها جهت تکمیل کادر فروش ، دعوت به همکاری می نماید .
لازم به ذکر است جهت شرکت در گزینش رزومه خود را همراه با عکس وکپی شناسنامه به آدرس job@behband.com ارسال نمایید
و یا جهت دریافت فرم استخدام ، آدرس ایمیل خود را ارسال نمایید.
تلفن تماس : ۷۲۷۲۲۰۸ – ۷۲۷۲۵۰۸
(جنسیت مهم نیست)
مهلت تماس : ۸۹/۰۶/۲۰

shinto

عضو جدید

شرکت پترو پارس به عنوان بزرگترین توسعه دهنده فازهای پارس جنوبی و پیشرو در توسعه صنعت نفت وگاز کشور جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز پروژه های در دست اجرا برای دفتر مرکزی و سایت عسلویه از میان واجدین شرایط عمومی واختصاصی مطابق جدول زیر دعوت به همکاری می نماید:
به ادامه مطالب مراجعه نمایید
شرایط عمومی:
1-تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2-نداشتن منع قانونی از نظر خدمت وظیفه عمومی
3- نداشتن سابقه محکومیت جزایی
4- عدم محکومیت به فساد اخلاق و اعتیاد به مواد مخدر
5-داشتن صحت مزاج و توانایی انجام کار
6-نداشتن تعهد به سایر سازمانها
شرایط اختصاصی:
1-دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر از دانشگاه ها و موسسات مورد تایید آموزش عالی کشور و یا دانشگاه های معتبر خارج از کشور که توسط وزارت علوم تحقیقات و فن آوری ارزیابی و تایید شده است.
2-داشتن حد اقل معدل 14 از دانشگاه های معتبر دولتی و معدل 16 دانشگاه آزاد اسلامی
3- دارا بودن شرایط احراز شغل از نظر مدرک تحصیلی ,رشته تحصیلی و تجربه مورد نیاز
4.تسلط به زبان انگلیسی
5-توانایی کار با نرم افزار های رایانه ای متناسب باشغل
متقاضیان می بایست رزومه کامل فردی و حرفه ای خود را حد اکثر 10 روز از تاریخ انتشار این آگهی(تاریخ انتشار 1 شهریور 1389) از طریق سایت
http://www.petropars.com/resume.aspx ارسال نمایند.

Amin9595

عضو جدید
امور اشتغال سازمان منطقه اقتصادی پارس جنوبی

icegirl

عضو
سلام دوستان!
من یه مشکلی دارم، تو مقطع کارشناسی دانشگاه دولتی معدلم 12.47 شده!!!!!!
امیدی هست که بتونم برم سر کار؟؟؟
همه جا معدل بالا می خوان! حداقل حداقل 12.5 می خوان. چی کار کنم؟؟؟

smhhms

عضو جدید
سلام دوستان!
من یه مشکلی دارم، تو مقطع کارشناسی دانشگاه دولتی معدلم 12.47 شده!!!!!!
امیدی هست که بتونم برم سر کار؟؟؟
همه جا معدل بالا می خوان! حداقل حداقل 12.5 می خوان. چی کار کنم؟؟؟

کل دوستان مهندسی شیمی می توانند باهرمعدلی به شرکت گاز شهری استان خود مراجعه کرده وبه یکی از 2 روش زیر عمل کنید که از بیکاری بدرآئید :
1. به واحد HSE مراجعه کرده و اسم خود را در طرح آموزش 2روزه آن که تئوری می باشد ثبت نام نموده و مدرک مربوطه را اخذ نمائید و به همان مسئول بدون نیازبه هیچ پارتی بسپارید کارندارید وقتی شرکت های پیمانکار نیازداشتند باشماتماس بگیرند و مطمئن باشید طرح های عملیاتی زیاد و همچنین پیمانکارها فراهم و طبق قانون باید کارشناس مدرک دار HSE داشته باشند.
2.به قسمت طرح های عملیاتی همان شرکت گاز مراجعه کرده وبازهم بدون نیاز به پارتی به مسئول مربوط به کارآموزی جه درس کارآموزی را پاس نموده اید یا نه فارغ التحصیل می باشید بگوئید می خواهید جهت کار چند وقتی کارآموزی نمائید و بعد سرکارمربوطه بروید که باز شرکت های پیمانکار زیادند و حتی ممکن است همان جا درحال گرفتن امضاهای لازم جهت شروع کار از رئیس آن قسمت باشند که علاوه بر مسئ.ل مربوطه با آن ها نیز ارتباط دوستی برقرار و قرار کارآموزی را جهت آموختند کارعملی (که بیشتر این نوع شرکت ها کارشان برای مهندسین شیمی نظارتی و مدیریتی است چون مجری خطوط انتقال و توزیع می باشند) بگزارید وچند وقتی کار را بیاموزید وسپس با آشنائی با کار و پیمانکاران فراوان و مهندسین دیگر راه را از چاه پیدا نموده مسیرشغلی تان را مشخص خواهید نمود البته در هرمرحلی آشنائی بعنوان بند پ داشتید نورالانوراست چون به محل ها و کارهای بهتری راهنمائی خواهید شد وبعدش هم که دیگه معلوم است.(تا اون یکسال تجربه کاری درج شده در آگهی ها را کسب نموده باشید)
*درضمن از یادگیری زبان انگلیسی مخصوصا IELTS و نرم افزارهای عمومی کامپیوتر ICDL و نرم افزارهای مهندسی شیمی مخصوصا ASPEN PLUS و HYSYS و PDMS و SIZINGوCHEMCAD نرم افزارهای مهندسی مکانیک مثل FLUENTو ANSYSو CAESAR جهت تنش سیالات در لوله های اتقال و... ونیزگرفتن مدارک مربوطه که الته گرفتن مدرک این موارد مهم نیست مهم تسلط درکاربا این نرم افزارها و زبان جهت ترجمه متون تخصصی و ارائه مقالات درمجامع علمی داخلی وخارجی و مکالمه روزمره وتخصصی است.(البته همه نرم افارها لازم نیست ولی هرچه بیشتر خوب معلوم است بهتر است وقتی زمان دارید خوب نگزارید هدر رود لزوماهم نیاز به سرکلاس های پارسیان نوین و مراکز اینگونه نیست فایل های آموزشی درتمامی فرمت های کامپیوتری پی دی اف و وورد و فیلم و انیمیشن در اینترنت و از جمله درهمین فروم یافت می شود دانلود کنید ویادبگیرید وبه تسلط برسید وهمچنین کتاب های آموزشی درکتابفروشی ها )
*خلاصه از زمانتان بیشترین بهره را ببرید و وقت تان رابافکروخیال وکارهای جانبی تلف نکنید.
*برای ارشد هم بخوانید عالی هم بخوانید و تست های کنکورهای گذشته راکارنمائید.درکنارش اگراگراگربازم می گم اگر آزمون استخدامی هم بود شرکت نمائید وازاین راه به سرکار بروید که اگرکسی به این فکراست زهی خیال باطل معلوم نیست کی همچین رخداد مهمی رخ دهد وتعدادقابل توجهی بخواهد و گینشش هم که بماند بعد از قبولی در آزمون علمی!!!؟؟؟
*اگر معدلتان هم بالاست(16به بالا) وازدانشگاه های دولتی که جزو نخبه ها تعریف شده اید و بدون هیچ آزمون و پارتی می توانید در پتروپارس ثبت نام کنید و بروید سرکار و همچنین به پالایشگاه های شهر خود مراجعه و مدارک خود را ارائه داده وبه سرکار روید.
التماس دعا

sareh-122

عضو جدید
سلام ممنون از راهنماییتون این مطالبی که راجع به شرکت گاز نوشتید برای خانم ها هم صدق میکنه؟باز هم ممنون

smhhms

عضو جدید
سلام ممنون از راهنماییتون این مطالبی که راجع به شرکت گاز نوشتید برای خانم ها هم صدق میکنه؟باز هم ممنون

برای خانوم ها فکر نمی کنم ولی بقیه موارد چرا صادق است ولی خانوم ها که نیاز به کار کردن ندارن در اکثر موارد عادی ولی ما انشاالله مردهای آینده نیازبه کار جهت تشکیل خانواده و امرارمعاش ایشان داریم نه!!!؟؟؟

sareh-122

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون ولی فکر میکنم که این روزها خانم ها حتما باید کار کنند چون مردها تنهایی از پس مخارج زندگی بر نمیان در هر حال باز هم متشکر

بالا