از پایینی یه سوال بپرس به سوال بالایی جواب بده!

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
منابع زیادی وجود داشته درواقع از منابع زیست توده (بیوماس)
خورشید
باد
جریان اب
اگه بیشتر بخوای بدونی http://wnaep.blogfa.com/post-36.aspx

نظریه های فلسفی و منطقی بزرگان رو بی چون و چرا میپذیری؟

خیر ، اونها هم مثل من انسان بودند و در طول تاریخ بارها شده نظراتشون توسط افراد دیگری نقض شده، در اولین اقدام بهش فکر میکنم و سعی میکنم ردش کنم.

____

درس محاسبات عددی الکترونیک راجع به چی هست؟توضیح دقیق میخوام ، چرا پیشنیازش برنامه نویسیه؟

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیر ، اونها هم مثل من انسان بودند و در طول تاریخ بارها شده نظراتشون توسط افراد دیگری نقض شده، در اولین اقدام بهش فکر میکنم و سعی میکنم ردش کنم.

____

درس محاسبات عددی الکترونیک راجع به چی هست؟توضیح دقیق میخوام ، چرا پیشنیازش برنامه نویسیه؟

ترم چندید شما...

برنامه نویسی به عقیده من نقش ماشین حساب رو داشته... البته اگر درست خاطرم باشه

1_ مبانی محاسبات عددی ونحوه ذخیره سازی اطلاعات درکامپیوترهای عددی _
2_ خطا ودقت تقریب زدن _
3_ محاسبه تقریبی ریشه های معادله جبری _
4_ حل دستگاه معادلات خطی _
روش گاوس _ گاوس جوردن _ گاوس سایدل _ تجزیه ماتریس باروش دولیتل _ روشهای تکراری _ مقادیر ویژه وبردارهای ویژه یک ماتریس
5_‍ حل دستگاه معادلات خطی _ - روش تیلور

6_درونیابی وبرونیابی _
• نقاط هم فاصله روش چند جمله ای درونیات تابع f(x) به کمک تفاضلات متناهی پیشرو نیوتن
• نقاط درونیاب متساوی الفاصله نباشند  درونیاب لاگرانژ
• کوچکترین مجموع مربعات
7_ مشتق وانتگرالگیری عددی _
محاسبه مشتق مرتبه اول ودوم _ انتگرالگیری قاعده ذوزنقه _ قاعده سیمسون _ قاعده نقطه میانی
8_ معادلات دیفرانسیل _

بعدی نحوه سرچ سریع در گوگل را بلده...؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترم چندید شما...

برنامه نویسی به عقیده من نقش ماشین حساب رو داشته... البته اگر درست خاطرم باشه

1_ مبانی محاسبات عددی ونحوه ذخیره سازی اطلاعات درکامپیوترهای عددی _
2_ خطا ودقت تقریب زدن _
3_ محاسبه تقریبی ریشه های معادله جبری _
4_ حل دستگاه معادلات خطی _
روش گاوس _ گاوس جوردن _ گاوس سایدل _ تجزیه ماتریس باروش دولیتل _ روشهای تکراری _ مقادیر ویژه وبردارهای ویژه یک ماتریس
5_‍ حل دستگاه معادلات خطی _ - روش تیلور

6_درونیابی وبرونیابی _
• نقاط هم فاصله روش چند جمله ای درونیات تابع f(x) به کمک تفاضلات متناهی پیشرو نیوتن
• نقاط درونیاب متساوی الفاصله نباشند  درونیاب لاگرانژ
• کوچکترین مجموع مربعات
7_ مشتق وانتگرالگیری عددی _
محاسبه مشتق مرتبه اول ودوم _ انتگرالگیری قاعده ذوزنقه _ قاعده سیمسون _ قاعده نقطه میانی
8_ معادلات دیفرانسیل _

بعدی نحوه سرچ سریع در گوگل را بلده...؟

علی از پاسخ کامل شما متشکر است، اینجانب 2 سال دانشجو نبود! (متاسفانه) و کار میکرد ، الان بعد از تغییر رشته از قدرت به الکترونیک ترم 1 تکنولوژی الکترونیک هستم. دیپلمم هم الکترونیک بید! مثل کلاغ دارم این شاخه اون شاخه میکنم ، اصن یه وضیه.
+++

توی گوگل کلماتی رو که نمیخواهید tag بشن با علامت - پشتشون سرچ کنید ، کلماتی رو که میخواهید با هم باشن علامت + بینشون قرار بدید
کلماتی رو که میخواهید حتما در تمام نتایج باشند بین " " یا شاید هم ' ' قرار بدید ! (یادم نمیاد کدومشه)
+++

نفر بعدی جان اگر مهندس الکترونیک هستید ، برای آینده ی کاری چه برنامه ای دارید؟ (چون که کاملا رشته ی اشباعیه و هر کی از خونه در میره میاد الکترونیک)

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی از پاسخ کامل شما متشکر است، اینجانب 2 سال دانشجو نبود! (متاسفانه) و کار میکرد ، الان بعد از تغییر رشته از قدرت به الکترونیک ترم 1 تکنولوژی الکترونیک هستم. دیپلمم هم الکترونیک بید! مثل کلاغ دارم این شاخه اون شاخه میکنم ، اصن یه وضیه.
+++

توی گوگل کلماتی رو که نمیخواهید tag بشن با علامت - پشتشون سرچ کنید ، کلماتی رو که میخواهید با هم باشن علامت + بینشون قرار بدید
کلماتی رو که میخواهید حتما در تمام نتایج باشند بین " " یا شاید هم ' ' قرار بدید ! (یادم نمیاد کدومشه)
+++

نفر بعدی جان اگر مهندس الکترونیک هستید ، برای آینده ی کاری چه برنامه ای دارید؟ (چون که کاملا رشته ی اشباعیه و هر کی از خونه در میره میاد الکترونیک)

اینطور میفرمایید نیست
من به امید خدا ترم اخرم با امتحان امروز پشت سر گذاشتم /6واحد پروژه و کاراموزی باقی مونده/به امید خدا از مهر فیکس خواهم شد بهر قیمتی در شرکت ها پتروشیمی جنوب البته با توکل بر خدا...
و مطالعه برای شرکت در ازمون ارش

بعدی

ایا متکی به نفس هستید؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینطور میفرمایید نیست
من به امید خدا ترم اخرم با امتحان امروز پشت سر گذاشتم /6واحد پروژه و کاراموزی باقی مونده/به امید خدا از مهر فیکس خواهم شد بهر قیمتی در شرکت ها پتروشیمی جنوب البته با توکل بر خدا...
و مطالعه برای شرکت در ازمون ارش

تبریک میگم، پس شایسته هست که شما را از این پس بانو مهندس بنامیم:smile: ، معدلتون چند شد ؟ من از تمام کسانی که توی این باشگاه هستندو تحصیلات تکمیلی یا کارشناسی موفق دارند ، انقدر سوال میپرسم و راهنمایی میگیرم که خسته بشن ! اگر حوصله ندارید بگید معدلتون 12 هست! :biggrin:

++==++==++==++==++

متکی به نفس ، تا منظورتان چه باشد، من هیچوقت نامید نمیشوم شد اگر تا گردن در سم یا گدازه باشم هم تا وقتی که جان در بدن دارم تلاش میکنم.
همیشه هم جواب داده ، مخصوصا توی Game !
و اگر منظور وابستگی هست هم ، چند سالی هست که در تلاشم که از خانوادم جدا بشم و اولین اولویتم هست ، مشورت چرا ولی کمک از کسی نمیگیرم.تجربه ی دیگران را با عقل و منطق خودم میسنجم.
never Give up

+-+-+-+-+-+-+--+-+-+--+-

نظرتون راجع به کارشناسی ارشد و دکترا ؟ آیا حاضرید دو رشته را با هم بخوانید؟

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنده هنوز مهندس نیستم
متکی به نفس یعنی تا چه حد به خودتون استقلال دارید نه صرفا استقلال تهی ...

معدلم نوسان داشته ولی به بالای 15 ارتقا خواهم داد...(یعنی 16 /15/14/13)
تبریک میگم، پس شایسته هست که شما را از این پس بانو مهندس بنامیم:smile: ، معدلتون چند شد ؟ من از تمام کسانی که توی این باشگاه هستندو تحصیلات تکمیلی یا کارشناسی موفق دارند ، انقدر سوال میپرسم و راهنمایی میگیرم که خسته بشن ! اگر حوصله ندارید بگید معدلتون 12 هست! :biggrin:

++==++==++==++==++

متکی به نفس ، تا منظورتان چه باشد، من هیچوقت نامید نمیشوم شد اگر تا گردن در سم یا گدازه باشم هم تا وقتی که جان در بدن دارم تلاش میکنم.
همیشه هم جواب داده ، مخصوصا توی Game !
و اگر منظور وابستگی هست هم ، چند سالی هست که در تلاشم که از خانوادم جدا بشم و اولین اولویتم هست ، مشورت چرا ولی کمک از کسی نمیگیرم.تجربه ی دیگران را با عقل و منطق خودم میسنجم.
never Give up

+-+-+-+-+-+-+--+-+-+--+-

نظرتون راجع به کارشناسی ارشد و دکترا ؟ آیا حاضرید دو رشته را با هم بخوانید؟

دو رشته؟شما از مقطع سوال پرسیدید/من قصد دارم (البته اینده غیر قابل پیش بینی بوده ) تا اخرین مدارج الکترونیک رو کسب کنم...

عموما چه کتابهایی مطالعه میفرمایید(محوریت موضوعی)؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده هنوز مهندس نیستم
متکی به نفس یعنی تا چه حد به خودتون استقلال دارید نه صرفا استقلال تهی ...

معدلم نوسان داشته ولی به بالای 15 ارتقا خواهم داد...(یعنی 16 /15/14/13)

دو رشته؟شما از مقطع سوال پرسیدید/من قصد دارم (البته اینده غیر قابل پیش بینی بوده ) تا اخرین مدارج الکترونیک رو کسب کنم...

بنده هنوز مهندس نیستم <<<<< میپسندم

بله 2 سوال پرسیدم ، خواستم نظرتون رو در مورد هر دو بدونم ، البته امیدوارم موفق بشید.

+++++++++++++

کتاب ، عموما رمان میخونم سبکی معروف به رئالیسم جادویی ، بیشتر آثار گابریل گارسیا مارکز جزو این دسته هستند
از بهترین عناوینی که از این مجموعه خوندم : صد سال تنهایی از مارکز ، بار هستی از میلان کوندرا و سهم من از پریوش صنیعی

+=+=+=+=+=+=+

هدف شما از ادامه ی تحصیل چیست ، آیا صرفا به این دلیل که تا جایی که مقطع تحصیلی وجود داشته باشد باید خواند؟
اگر در 100 سال آینده مقاطعی تخصصی تر به رشته های دانشگاهی اضافه شوند ، و به فرض که اکنون نیز وجود داشته باشند چه؟

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در حال حاضر احساس میکنم در یک گفت و گوی خبری شرکت میکنم...

الان درک میکنم دیگران از پاسخ به پرسش چه رنجی خواهند برد...:biggrin:

بنده هنوز مهندس نیستم <<<<< میپسندم

بله 2 سوال پرسیدم ، خواستم نظرتون رو در مورد هر دو بدونم ، البته امیدوارم موفق بشید.

+++++++++++++

کتاب ، عموما رمان میخونم سبکی معروف به رئالیسم جادویی ، بیشتر آثار گابریل گارسیا مارکز جزو این دسته هستند
از بهترین عناوینی که از این مجموعه خوندم : صد سال تنهایی از مارکز ، بار هستی از میلان کوندرا و سهم من از پریوش صنیعی

+=+=+=+=+=+=+

هدف شما از ادامه ی تحصیل چیست ، آیا صرفا به این دلیل که تا جایی که مقطع تحصیلی وجود داشته باشد باید خواند؟
اگر در 100 سال آینده مقاطعی تخصصی تر به رشته های دانشگاهی اضافه شوند ، و به فرض که اکنون نیز وجود داشته باشند چه؟

بنده الکترونیک رو بر سایر گرایشها ترجیح داده و بنا به ارائه ایده های راهگشا و در امد بالا انتخاب نمودم ...:D

چقدر تحت تاثیر عقاید نویسنده های مد نظرتون قرار گرفتید...

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حال حاضر احساس میکنم در یک گفت و گوی خبری شرکت میکنم...

الان درک میکنم دیگران از پاسخ به پرسش چه رنجی خواهند برد...:biggrin:

بنده الکترونیک رو بر سایر گرایشها ترجیح داده و بنا به ارائه ایده های راهگشا و در امد بالا انتخاب نمودم ...:D

چقدر تحت تاثیر عقاید نویسنده های مد نظرتون قرار گرفتید...

دکمه ی تشکر ام الان که بهش احتیاج دارم خاموشه! :biggrin:
اکثرا از دوستان میشنوم که بهم میگن زیاد اطلاعات از مردم میگیری و خودت به هیچ سوالی جواب نمیدی! البته خودم قبول ندارم .(یکدنده ام!)
به هر حال میبخشید اگر زیاد سوال پرسیدم.(وخواهم پرسید!:D)

----

اگر بگم دقیقا یادم نمیاد باور میکنید! چون آخرین مطالعم مربوط به حدود 2 سال پیش هست. از نظر بار فلسفی میلان کوندرا مشهور هست و نکات ریزی
در مورد زندگی ، عشق و روابط اجتماعی توی کتاب هاش پیدا میشه..

___
سوال خودتون رو میپرسم :

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید درست بطن سوالم رو عنوان نکردم...

ایا تحت تاثیر عقاید و افکار نویسنده هایی که نام بردید قرار گرفته و از نظریاتشان تبعیت داشتید؟

دکمه ی تشکر ام الان که بهش احتیاج دارم خاموشه! :biggrin:
اکثرا از دوستان میشنوم که بهم میگن زیاد اطلاعات از مردم میگیری و خودت به هیچ سوالی جواب نمیدی! البته خودم قبول ندارم .(یکدنده ام!)
به هر حال میبخشید اگر زیاد سوال پرسیدم.(وخواهم پرسید!:D)

----

اگر بگم دقیقا یادم نمیاد باور میکنید! چون آخرین مطالعم مربوط به حدود 2 سال پیش هست. از نظر بار فلسفی میلان کوندرا مشهور هست و نکات ریزی
در مورد زندگی ، عشق و روابط اجتماعی توی کتاب هاش پیدا میشه..

___
سوال خودتون رو میپرسم :

بله...

بنده کتابهای با محوریت موضوع روانشناسی و تعصب خاصی بر نویسنده مشخصی نداشته و موضوعات جلب نظر خواهند داشت + کتاب اشعار صنعت خاصی مد نظرم نیست

ضمنا قصد دارم اخر همین هفته 3کتاب
: تاریخ اریایی ها/هوش اجتماعی رو تهیه و مطالعه کنم...

زندگیتان بر چه محوری استوار بوده است؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید درست بطن سوالم رو عنوان نکردم...

ایا تحت تاثیر عقاید و افکار نویسنده هایی که نام بردید قرار گرفته و از نظریاتشان تبعیت داشتید؟
بله...

بنده کتابهای با محوریت موضوع روانشناسی و تعصب خاصی بر نویسنده مشخصی نداشته و موضوعات جلب نظر خواهند داشت + کتاب اشعار صنعت خاصی مد نظرم نیست

ضمنا قصد دارم اخر همین هفته 3کتاب
: تاریخ اریایی ها/هوش اجتماعی رو تهیه و مطالعه کنم...

زندگیتان بر چه محوری استوار بوده است؟

قبلا پاسخ این سوال شما رو به سوالی که خوتون مطرح کردید داده ام :
من در زندگی از عقل و منطقم استفاده میکنم. قدرتمند ترین سلاح(و دوست) من در حال حاضر تفکرم هست و هر روز با تجربه ی جدید تفکرم قدرتمند تر خواهد شد. و بر این باورم که از دیگران سودی به من نمیرسد و خودم باید برای موفقیت تلاش کنم. و عرض کردم نا امید نخواهم شد. امیدوارم پاسخ کاملی داده باشم.

فرمودید ""ایا تحت تاثیر عقاید و افکار نویسنده هایی که نام بردید قرار گرفته و از نظریاتشان تبعیت داشتید؟""

خیر اساسا سبک رئالیسم جادویی تلفیقی از واقعیت و داستان تخیلی هست، دقیق تر بگم ، ماهیت این سبک یعنی تخیل نویسنده طوری نشان داده
شود که انگار واقعیت است ، به هر حال داستان و تخیل هست و مناسب برای سرگرمی و کمتر میتوان اندیشه ای از آن استخراج کرد.
=========

کدام یک :
تنهایی در شب ؟
یا با 30 نفر دوست در یک مهمانی؟

آخرین ویرایش:

NIKI 90

عضو جدید
قبلا پاسخ این سوال شما رو به سوالی که خوتون مطرح کردید داده ام :
من در زندگی از عقل و منطقم استفاده میکنم. قدرتمند ترین سلاح(و دوست) من در حال حاضر تفکرم هست و هر روز با تجربه ی جدید تفکرم قدرتمند تر خواهد شد. و بر این باورم که از دیگران سودی به من نمیرسد و خودم باید برای موفقیت تلاش کنم. و عرض کردم نا امید نخواهم شد. امیدوارم پاسخ کاملی داده باشم.

فرمودید ""ایا تحت تاثیر عقاید و افکار نویسنده هایی که نام بردید قرار گرفته و از نظریاتشان تبعیت داشتید؟""

خیر اساسا سبک رئالیسم جادویی تلفیقی از واقعیت و داستان تخیلی هست، دقیق تر بگم ، ماهیت این سبک یعنی تخیل نویسنده طوری نشان داده
شود که انگار واقعیت است ، به هر حال داستان و تخیل هست و مناسب برای سرگرمی و کمتر میتوان اندیشه ای از آن استخراج کرد.
=========

کدام یک :
تنهایی در شب ؟
یا با 30 نفر دوست در یک مهمانی؟

تنهایی در شب رو به بودن با آدمایی که فقط به فکر خودشونن ترجیح میدم :redface:

========================
تا به حال دلتون خواسته که کلن نباشین ؟فلسفه این که زنده باشیم و زندگی کنیم چیه؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنهایی در شب رو به بودن با آدمایی که فقط به فکر خودشونن ترجیح میدم :redface:

========================
تا به حال دلتون خواسته که کلن نباشین ؟فلسفه این که زنده باشیم و زندگی کنیم چیه؟
به طور کلی هیچکس نمیداند! و البته سوال خیلی جالبیه.

یکتاپرستان میگن : خداوند مارا آفرید تا اورا بپرستیم و چون پرستش حق او بود. فکرمیکنم در قرآن هم آیه ای با این مفهوم هست.

آتئیستان هم میگویند ما ترکیبی از چند ماده هستیم که در اثر فعل و انفعالات ستارگان به وجود آمده ایم.

در کل یعنی چی ؟ نمیدانم.

من وقتی بهش فکر میکنم میبینم اگر نابود بشم ، تمام تفکرات و خاطراتم با من از بین خواهد رفت؟و آن موقع من چه هستم که چه احساسی داشته باشم؟اصلا هستم؟

======================+!><><>

امتحان وصایا دارم ، چه سوالاتی میاد معمولا؟

marziye70

عضو جدید
نمیدونم.. از استادت بپرس چه سوالایی میاد!!
کسی نمونه سوال ماشین مخصوص داره؟

فاز 4...باجلان

اخراجی موقت