از حروف بهم ریخته ی نفر قبل یه کلمه بساز و تو هم بهم بریز!

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
این تاپیک برای سنجش خلاقیت وهوش شما در نظر گرفته شده و به این صورته که ابتدا نفر اول یه کلمه در نظر میگیه و سپس حروف سازنده اون کلمه رو به صورت در هم ریخته می نویسه.
نفر بعد باید با استفاده از امکان نقل قول،کلمه مرتب شده+حروف به هم ریخته یه کلمه جدید رو بگه.
یه سری هم قوانین برای ارسال ها در نظر گرفتم به شرح زیر:
1)برای پاسخ گویی حتما از نقل قول استفاده کنید.
2)کلمه ای که ذکر کردید باید به زبان فارسی باشه و نباید از کلمات بیگانه استفاده کنید.
3)کلمه ای که حدس می زنین باید معنی دار باشه و هیچ نیازی هم نیست که حتما کلمه مورد نظر نفر قبل باشه.
4)بعد از حدس زدن کلمه فرد قبلی،باید در همان پست کلمه به هم ریخته جدید خودتون رو مطرح کنین تا هم تاپیک جریان داشته باشه و هم از تعدد ارسال ها جلوگیری بشه.

خب.اول از همه خودم یه کلمه رو میگم.

ل ش ا ر و

+امیدوارم که تاپیک تکراری نباشه.:warn:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
این تاپیک برای سنجش خلاقیت وهوش شما در نظر گرفته شده و به این صورته که ابتدا نفر اول یه کلمه در نظر میگیه و سپس حروف سازنده اون کلمه رو به صورت در هم ریخته می نویسه.
نفر بعد باید با استفاده از امکان نقل قول،کلمه مرتب شده+حروف به هم ریخته یه کلمه جدید رو بگه.
یه سری هم قوانین برای ارسال ها در نظر گرفتم به شرح زیر:
1)برای پاسخ گویی حتما از نقل قول استفاده کنید.
2)کلمه ای که ذکر کردید باید به زبان فارسی باشه و نباید از کلمات بیگانه استفاده کنید.
3)کلمه ای که حدس می زنین باید معنی دار باشه و هیچ نیازی هم نیست که حتما کلمه مورد نظر نفر قبل باشه.
4)بعد از حدس زدن کلمه فرد قبلی،باید در همان پست کلمه به هم ریخته جدید خودتون رو مطرح کنین تا هم تاپیک جریان داشته باشه و هم از تعدد ارسال ها جلوگیری بشه.

خب.اول از همه خودم یه کلمه رو میگم.

ل ش ا ر و

+امیدوارم که تاپیک تکراری نباشه.:warn:

من از این تاپیک ها خوشم میاد....
کلمه مورد نظر ( شلوار ) بود

این هم کلمه جدید
س ک ا ی م و

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباهه داداش...
نه دیگه.
تو قوانین گفتم که احتیاجی نیست حتما کلمه ای که با حروف به هم ریخته نفر قبل میسازیم،همونی باشه که مدنظر اون بوده.
فقط کافیه که یه کلمه معنی دار باشه.
حالا شما با حروف بعدی بساز... .

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دیگه.
تو قوانین گفتم که احتیاجی نیست حتما کلمه ای که با حروف به هم ریخته نفر قبل میسازیم،همونی باشه که مدنظر اون بوده.
فقط کافیه که یه کلمه معنی دار باشه.
حالا شما با حروف بعدی بساز... .

این طوری زیاد با حال نیست

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
این طوری زیاد با حال نیست
چرا اتفاقا خیلی باحاله وقتی که یه کلمه ای که به ذهنمون رسیده رو بگیم،بعد اون کسی که کلمه اصلی مدنظرش بوده بیاد درستشو بگه.
مثلا یه جایی این تاپیک بود گفته بودن با اینا بسازین:س خ ت ر م
من نوشتم:سمت رخ -----خر مست!!
در حالی که بعد نویسنده اصلی اومد گفت من منظورم تمسخر بود!!!!!
کلا ادامه بدین باحال میشه.
حالا اصل کلمه شما چی بود؟