از این که در دانشگاه پیام نور درس میخوانید چقدر لذت می برید؟

از این که در دانشگاه پیام نور درس میخوانید چقدر لذت می برید؟

• مجموع رای دهندگان
    77

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تازه وارد پیام نور شدم اما اینطوری که بوش میادخدا به دادبرسونه:cry:

donya...

عضو جدید
پیام نور محصناتی هم داره که فقط خود دانشجوهاش میدونن
به عنوان مثال درس کتاب اندیشه دانشگاه آزاد یا سراسری رو ببینی چقدر قطر داره همش حرفای تکراری و الکی در صورتی که تمام مطالب مفید و تازه توی کتاب پیام نور جمع آوری شده و لازم نیس کتابی رو که توی 5 جلسه میشه جمش کردو یه ترم هی هر هفته بری سر کلاس که چی بشه ؟ اونم واسه اندیشه و انقلاب و این درسای آسون ......و.........

donya...

عضو جدید
نه عزیزم نگران نباش اگه کسی جوهر درس خوندن داشته باشه حتی غیر خضوری هم بگیره میتونه بهترین باشه ولی اگه پشتکار نداشته باشی استاد هم دم به ساعت بیاد واست تدریس خصوصی بذاره به نتیجه نمیرسی این خودتی که نتیجه ی پیان کارو میسازی نه دانشگاهت......
موفق باشی......

imamin

عضو
پیام نوز جون....
خیلی باحالییییییییییییییییییییی
اما دانشجویان پیام نور باحال ترنا
رفقا ، خدا قوت
بهترین بودن، تنها آرزوی من برای شما دوستان عزیرم
....فعلا

imamin

عضو
مرسی دوستای خوبم.
عالیه. همین طوری با اعتماد به نفس، همگی باهم .... پیش به سوی موفقیت;)

melina_007

عضو جدید

من ترم هفت ام الان مثل چی پشیمونم چرا خوندم ، به خدا قسم اگه راه برگشت داشتم ول میکردم ، بی نهایت سخته ، این حرف بیش تر از 90% بچه های دانشگاه ماست ، فقط خودتی و خودت . هیچ قانون درستی نیست ، الانم که داره دانشگاه پیام نور کوچیک ها حذف و ادغام میشه . . .ارزوی الانم اینه ترم 2 یا 3 بودم ول میکردم !

imamin

عضو
اتفاقا من هر چی میگذره علاقه مندتر میشم.
البته رشته من معماریه. فکر میکنم رشته هایی مثل it و صنایع و کامپیوتر بایدم سخت تر باشه اونم چی تو پیام نور
خلاصه یه عشقه و یه پیام نور

آخرین ویرایش:

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم درکنار روحیه ی نشاط ی روحیه دیگه هم میدم!!
دخترخاله ی من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نوره الان هم داره ارشدشو از شهید بهشتی میگیره بارتبه 12 !!
و این واس من خیلی قشنگه ک آدم بتونه با پشتکار و تلاش خودش ب جایی برسه...
با ارزوی موفقیت واس همه ی پیام نوری های گلللل:)

imamin

عضو
منم درکنار روحیه ی نشاط ی روحیه دیگه هم میدم!!دخترخاله ی من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نوره الان هم داره ارشدشو از شهید بهشتی میگیره بارتبه 12 !!و این واس من خیلی قشنگه ک آدم بتونه با پشتکار و تلاش خودش ب جایی برسه...با ارزوی موفقیت واس همه ی پیام نوری های گلللل:)
ایول. دم شما گرم. از این موردا منم چندین تا شنیدم.این خصلت یه پیام نوریه. بایدم اینجوری باشه.یه ایوالله مشتی واسه همه پیام نوریایی که بهترین بودن تو خونشونه... دمتون گرم

آخرین ویرایش:

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این موردا منم چندین تا شنیدم.این خصلت یه پیام نوریه. بایدم اینجوری باشه.یه ایوالله مشتی واسه همه پیام نوریایی که بهترین بودن تو خونشونه... دمتون گرم
يه ايولم به خود شما كه اينقد پر انرژي با روحيه هستيد و به بقيه انرژي و روحيه ميديد

imamin

عضو
انتخاب یه پیام نوری به عنوان دانشجوی نمونه کشوری

انتخاب یه پیام نوری به عنوان دانشجوی نمونه کشوری

سلام رفقا. چطورین؟
کم پیدایناااااا.... نبینم این تاپیک افت کنه....
یه خبر داغ..........

علی پورجعفر -دانشجوی رشته مهندسی معماری دانشگاه پیام نور استان تهران واحد تهران شرق به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد.

لینک خبر:
http://pnunews.net/2046/علی-پورجعفر-دانشجوی-پیام-نور

مبارکتون باشه...... پیروز و سرافراز باد نامتان

rezashimi

عضو
کاملا بااین نظر سنجی مخالفم
باید گزینه3و4هم میداشت
3.دارای بار علمی اما معتبر نبودن مدرک در بعضی جاها
4.دارای بار علمی متوسط اما آینده شغلی افتضاح

imamin

عضو
کاملا بااین نظر سنجی مخالفم
باید گزینه3و4هم میداشت
3.دارای بار علمی اما معتبر نبودن مدرک در بعضی جاها
4.دارای بار علمی متوسط اما آینده شغلی افتضاح

با این وضعیت شاید تعداد گزینه ها خیلی زیاد بشه هااااااااا.
بار علمی نیمه متوسط، بار علمی متوسط رو به بالا، مدرک کم معتبر، مدرک نیمه معتبر و .......:d

arezoo1372

عضو جدید
منم دانشجوی رشته مهندسی رباتیک ترم 3 پیام نوره تبریزم
از هر نظر خوبه ولی یه جای کار میلنگه
اونم اینه که درس نمیدن فقط اشکالش همینجاست
درسی به سختی استاتیک خودخوانه!!!:wallbash:
من این ترم نتونستم پاسش کنک معدلم رو هم اورد پایین:cry:

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
لذت که...!!!
همه چیش عالیه،کسی به کارمون کار نداره،استاد چیزی نمیخواد همه چی خوبه
اما درس دادنشون افتضاحه،کلاس که به زور داریم یه جلسه درهفته به مدت 4 ساعت پشت هم و استاد نصف کتابو درس میده و بعد دو جلسه تموم میشه!!!
عمومی ها که همه خودخوانه!
برخی درسای اختصاصی هم همینطور!
اسمشم نمیدونم چه جوریه که به هر کی میگی میگه: پیام نووووووووووووور؟؟؟؟!
انگار گفتی کجا مثلا! همچین میگن قبول شدنش کاری نداره که انگار...!!!!
نمیدونم واسه همه اینجوریه یا من خیلی حساس شدم؟!

imamin

عضو
لذت که...!!!
همه چیش عالیه،کسی به کارمون کار نداره،استاد چیزی نمیخواد همه چی خوبه
اما درس دادنشون افتضاحه،کلاس که به زور داریم یه جلسه درهفته به مدت 4 ساعت پشت هم و استاد نصف کتابو درس میده و بعد دو جلسه تموم میشه!!!
عمومی ها که همه خودخوانه!
برخی درسای اختصاصی هم همینطور!
اسمشم نمیدونم چه جوریه که به هر کی میگی میگه: پیام نووووووووووووور؟؟؟؟!
انگار گفتی کجا مثلا! همچین میگن قبول شدنش کاری نداره که انگار...!!!!
نمیدونم واسه همه اینجوریه یا من خیلی حساس شدم؟!

سلام. دوست عزیز همه چی به خودمون بستگی داره. فرق اساسی ما با دانشگاه های روزانه اینکه فقط موقع کنکور یه کمی کمتر به درس توجه کردیم.
اما در عوض تو این پیام نور اینقدر به درس توجه میکنیم که همه جوره جبران و پیشرفت محسوب میشه. چرا این چیزای مثبتشو نمی بینید!!؟؟
درسته مشکلات داره ولی باید به این نکته دقت کرد که همه دانشگاه ها دارای مشکلاتی هستند اما جنس مشکلاتشون با هم فرق داره.
وقتی ازت میپرسن کجا میخونی از لحن پاسخت کاملا مشخصه که از گفتنش ابا داری اما اگر خودتو باور داشته باشی، کسی اینطوری که گفتی عکس العمل نشون نخواهد داد. پیروز و سربلند باشی

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. دوست عزیز همه چی به خودمون بستگی داره. فرق اساسی ما با دانشگاه های روزانه اینکه فقط موقع کنکور یه کمی کمتر به درس توجه کردیم.
اما در عوض تو این پیام نور اینقدر به درس توجه میکنیم که همه جوره جبران و پیشرفت محسوب میشه. چرا این چیزای مثبتشو نمی بینید!!؟؟
درسته مشکلات داره ولی باید به این نکته دقت کرد که همه دانشگاه ها دارای مشکلاتی هستند اما جنس مشکلاتشون با هم فرق داره.
وقتی ازت میپرسن کجا میخونی از لحن پاسخت کاملا مشخصه که از گفتنش ابا داری اما اگر خودتو باور داشته باشی، کسی اینطوری که گفتی عکس العمل نشون نخواهد داد. پیروز و سربلند باشی

حالا من اینو بگم که چی میشه که ادم بدرس توجه میکنه
دوستان دانشجوی عزیز یا زرنگن و از همون اول درس میخونن
یا یکی دو ترم اولو مشروط میشن و میفهمن که بله پیام نور از این خبرا نیست که شب امتحانی درس بخونی!!!
اینه که تصمیم میگیرن ترم بعد با قدرت هر چه تمام تر درس بخونن

واسه من که خیلی لذت بخشه وقتمو صرف درس خوندن کنم

*ستاره آسمان*

عضو جدید
منم دانشجوی رشته مهندسی رباتیک ترم 3 پیام نوره تبریزم
از هر نظر خوبه ولی یه جای کار میلنگه
اونم اینه که درس نمیدن فقط اشکالش همینجاست
درسی به سختی استاتیک خودخوانه!!!:wallbash:
من این ترم نتونستم پاسش کنک معدلم رو هم اورد پایین:cry:
من نمیدونم پیام نور شما اکثر درسا رو خود خوان میده که انقدر سختی میکشید یا همین یه درس اینطور بوده پیام نور اصفهان که طبق برنامه 9 ترمه دروس رو ارایه میدهد و کاملا کلاس درس حضوری دارد حالا اگر کسی بخواهد جلو جلو پیش رود ودرسی از ترم های جلوتر بگیرد آنوقت خود خوان است حالا من نمیدونم پیام نور تبریز چطوره ؟

imamin

عضو
سلام بیاین از موفقیتهاتون بگین دوستای خوبم
بیاین بیاین.....
این نهضتو ادامه بدین
پیام نوری یه دونست مثل تک تک دوستای گلی مثل شما

ميسيز

عضو جدید
سلام به همه دوستان پيام نوري، باور ميكنيد تازه از شما دارم ميشنوم بعضيا خجالت ميكشن بگن پيام نورين؟ تازه بايد افتخار كنيم كه نمره هامون همون چيزيه كه حقمونه . من ترم آخر مهندسي آب و خاك هستم اگه دانشگاه دولتي بودم يا بايد مهندسي آب مي خوندم يا خاك شناسي ولي حالا تو دوتاش دستي دارم. اساتيدمم هيچ كدومشون از دانشجوهاي آزاديشون راضي نيستن و از ما تعريف مي كنن ميگن: اينجا درسمون بهتر پيش ميره، مشاركت بچه ها تو بحثاي علمي بيشتره و..... ديگه چي مي خواي؟ :)

imamin

عضو
سلام به همه دوستان پيام نوري، باور ميكنيد تازه از شما دارم ميشنوم بعضيا خجالت ميكشن بگن پيام نورين؟ تازه بايد افتخار كنيم كه نمره هامون همون چيزيه كه حقمونه . من ترم آخر مهندسي آب و خاك هستم اگه دانشگاه دولتي بودم يا بايد مهندسي آب مي خوندم يا خاك شناسي ولي حالا تو دوتاش دستي دارم. اساتيدمم هيچ كدومشون از دانشجوهاي آزاديشون راضي نيستن و از ما تعريف مي كنن ميگن: اينجا درسمون بهتر پيش ميره، مشاركت بچه ها تو بحثاي علمي بيشتره و..... ديگه چي مي خواي؟ :)

واقعا همینطوره.
یکی از استادای ما هم دقیقا همینو میگفت

موفق باشی دوستم

saien

عضو جدید
سلام استاتیک سخت نیست تمرین های کتاب مریام جل کن با نمونه سوالا یاد میگیری

saien

عضو جدید
سلام پیامنور سخته ولی ناامید نباشید درب خروجی هم داره من 7ترمه دارم تموم میکنم رشته پروژه الان دانشگاه مهم نیست مهم یادگیری

imamin

عضو
انتخاب کردم که پیام نور درس بخونم.
برای انتخابم ارزش قائل هستم و تا آخر خط بهش افتخار می کنم.

دوستای گلم... امتحانا نزدیکه..
موفق باشید;)

• Like
واکنش ها: (F(X

eng.bahar

عضو جدید
بنده دانشجوی پیام نور بودم....
اگه بنای پیام نورو بذاریم رو خودخوان بودن...
منابعش واسه درس خوندن خیلی خوبه...خود دانشگاه واسه درسای خودخوان سی دی های آموزشی ارائه میده(که هیچ جا نشنیدم بده)

کلا بنای این دانشگاه واسه اوناییکه با توجه به شرایط شغلی و اسکانشون نمیتونستن برن جای درس بخونن...خوبه....

ولی من که دوسش نداشتم....نتونستم بار ورودی علمی داشته باشم که خروجی علممو جایی ارائه بدم...

یه نکته ام که هست...پیام نور واسه رشته هایی که فقط خوندنیه خوبه...واسه اوناییکه رشته های مفهو می هستن مشکله.

بالا