ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

razijoon

عضو جدید
اینجور که معلومه چندتارو که شانسی زدم درست از آب درومده:surprised::biggrin::surprised:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال گفته بود در باره دودکاز چش کدام مورد درست است فک کنم!
که جواب تا زاویه 60 درجه بود...

نه جواب اون که 45 درجه بود!!

باید وایستیم جوابا بیاد!! فقط من الان چی کار کنم؟ اصلا حال ندارم واسه آزاد بخونم می خوام بعد از گرفتن درصدا بفهمم قبولم یا نه!! که اگه شد دیگه واسه آزاد نخونم!!!

درک می کنین که بعد از دو سال خستگی یعنی چه!
ای بابا نمی شه تاریخای سراسری و آزادو عوض کنن آخه؟ واسه سراسری آدم فوی تر ظاهر شه تا واسه آزاد قوی تر! ای بابا!
نمیشه جوابارو زودتر اعلام کنن هر کسی تکلیفش زودتر معلوم شه! دوباره کاری نشه! بابا مگه من چقد جون دارم!!

آخرین ویرایش:

بارسلون

اخراجی موقت
اینجور که معلومه چندتارو که شانسی زدم درست از آب درومده:surprised::biggrin::surprised:
شانسی زدن خیلی آسونتره تا این که خونده باشی و بزنی... به خاطر استرس...
آره خیلی از دوستام هم که نخونده بودن وب جواب دادن...
هر چند امسال سوالات در حد کاردانی بود نه کارشناسی ارشد!
از آسونی زیاد خراب نکرده باشیم خوبه...

بارسلون

اخراجی موقت
نه جواب اون که 45 درجه بود!!

باید وایستیم جوابا بیاد!! فقط من الان چی کار کنم؟ اصلا حال ندارم واسه آزاد بخونم می خوام بعد از گرفتن درصدا بفهمم قبولم یا نه!! که اگه شد دیگه واسه آزاد نخونم!!!

درک می کنین که بعد از دو سال خستگی یعنی چه!
کتاب هوشیار خزایی صفحه 131 : زاویه زانو ها در دودکش بین 45 تا 60 است از اونجایی که گفته بود تا 45 در جه پس 45 غلطه!

razijoon

عضو جدید
شانسی زدن خیلی آسونتره تا این که خونده باشی و بزنی... به خاطر استرس...
آره خیلی از دوستام هم که نخونده بودن وب جواب دادن...
هر چند امسال سوالات در حد کاردانی بود نه کارشناسی ارشد!
از آسونی زیاد خراب نکرده باشیم خوبه...

واقعا کنکور بدون استرس لدت بخشه . برای اولین بار امروز تجربه کردم .
اما خدایی بعضی سوالا خیلی گیج کننده بود شایدم من چون اولین بارم بود این حسو داشتم:)

urmo

کاربر فعال
من دودکش را زدم قائم چون نوشته بود به صورت طبیعی
در ضمن سوالات امسال کلا سیستمشون در قسمت زبان و فن کلا تغییر کرده بود

a young Architect

عضو جدید
الان دو ساله که سنجش میزنه معماری آزمون تشریحی داره و نداره.امسال که دیگه تاریخشم تعیین کردند و گفتند خرداد برگزار میشه.کسی خبر از صحت و سقم داره؟؟؟؟
اصلا از کدوم منابعه؟ چطوریه؟مثلا هر گرایشی آزمون جدا

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینارو زدم:

گل آفتاب گردون=سیستم لوله ای
لامپ فلورسنت جایی که زیاد خاموش روشن می شه استفاده نشه
بتن برای کف سازی مناطق گرم و خشک
ژیودزیک رو هم زدم قارچ که احتمال زیاد غلطه
اون سواله که فرم فعال و پوسته فعالو ... بود=سطح مقطع فعال
سطوح مواج در نما=باروک
پله در معماری =هخامنشیان-رومیان
سازندگان ایوان های بزرگ و کوچک و.... =پارت ها
دودکش =45 درجه
منظر شهری اولین بار در رنسانس
باغ ایرانی =ساماندهی محور اصلی

این یکی رو من مطمئنم غلط زدی.آجر میشد جوابش.

بارسلون

اخراجی موقت
خب اگه زاویه هم داشته باشه بازم طبیعی میشه اما باید سطح مقطعش 1.5 برابر قائم باشه!

Eight

عضو جدید
سوال تاریخ معاصر Green belt می شد خانه سازی برای عموم مردم

urmo

کاربر فعال
من فضای رو زدم که به صورت افقی پنجره بود چون تنها اون بود که نمیتونست فضا رو تقسیم کنه

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز

قائم که اصلا !!
آره توام دقت کردی؟
اصلا عکس نداشت زبان سال پیش کلی عکس داشت!
فن هم خیلی بهتر شده بود! من که کلا محاسبه ای ها رو نزدم چون فک کردم نه وقت می کنم نه درست در میاد!
درک هم که کلا تا جوابا نیاد گفتن جواباش کار چرتیه چون منبع ندارن معمولا! بیشتر هوشه تا درک!هوش معیوب البته!

urmo

کاربر فعال
عوضش اگه فن از گلابچی میادن فن بیشتر میزدم و محاسباتش هم که راحت بود اره من هم سنگ زدم و ریسک کردم

Eight

عضو جدید
مسجد پیر علمدار: دامغان
شباهت مدرسه صدر و مدرسه 4باغ: وجود مهتابی
تالاب میانکاله: شمال بهشهر
پارک سیتروئن : پست مدرن

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسجد پیر علمدار: دامغان
شباهت مدرسه صدر و مدرسه 4باغ: وجود مهتابی
تالاب میانکاله: شمال بهشهر
پارک سیتروئن : پست مدرن

از این چهار تا دو تا غلط یکی درست یکی نزده ، ای خداااااااااااااااااااااااااااا من برم بخونم برای سال بعد سنگین تره تا بشینم اینجا جواب چک کنم.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم آجر زدم چون به اقلیمش میخوره اما بچه ها گفتن سنگ میشه!

کی با آجر فرش می کنه؟ آجر فرش چه صیغه ای؟با آجر مگه کفو فرش می کنن؟ اصلا جالب نیس این کار!! از من به طراح نصیحت! با آجر نما قشنگه! تاق قشنگه !! دیوارا خوب تحمل می کنن! سقف ضربی می زنن! ولی فرش نمی کنن!
بچه ها کین!؟

بارسلون

اخراجی موقت
کی با آجر فرش می کنه؟ آجر فرش چه صیغه ای؟با آجر مگه کفو فرش می کنن؟ اصلا جالب نیس این کار!! از من به طراح نصیحت! با آجر نما قشنگه! تاق قشنگه !! دیوارا خوب تحمل می کنن! سقف ضربی می زنن! ولی فرش نمی کنن!
بچه ها کین!؟
بتن!!!!!!!!!!!!:eek:
اولین گزینه ای که رد کردم بتن بود...
آآآآآآآآآآآآآآجر:D

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کین!؟

جان دلم تو اقلیمی مثل اقلیم یزد ( که بنده کاردانی اونجا بودم ) تمام کفسازیها با آجر انجام شده.حالا فرش شده یا موکت !!! نمیدونم ولی آجر تو اقلیم گرم و خشک باعث میشه وقتی آب پاشی میشه هوا خنک بشه.پس همون آجر درسته سنگ و بتن برای اون اقلیم خنده داره.

بارسلون

اخراجی موقت
اولین سوال فن ساختمان درباره تنظیم شرایط بود رو چی زدین؟
سوال فک کنم چه عواملی در انتقال حرارت از دیوار نقش دارد یا یه چیز تو این مایه ها بود!

بارسلون

اخراجی موقت
جان دلم تو اقلیمی مثل اقلیم یزد ( که بنده کاردانی اونجا بودم ) تمام کفسازیها با آجر انجام شده.حالا فرش شده یا موکت !!! نمیدونم ولی آجر تو اقلیم گرم و خشک باعث میشه وقتی آب پاشی میشه هوا خنک بشه.پس همون آجر درسته سنگ و بتن برای اون اقلیم خنده داره.
صحبت هاتو دوس دارم...;)

AVINA

عضو جدید
بیخیال بابا
چقدر کم طاقتین شماها
بذارید جوابا که اومد ...اینجوری استرس پیدا میکنین

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز

مطمئنی؟ من رو جوابت حساب کردما!! اگه با چشم خودت دیدی حرفی نیس به شرط اینکه آجر سیمانی نباشه!

urmo

کاربر فعال
در ضمن دوستان فراموش نکنید که این فقط 50 درصد راه بود اصل کار مونده

وضعیت
موضوع بسته شده است.