ارسال SMS زياد باعث سوختن سيم كارت مي شود!

سـعید

مدیر بازنشسته

روابط عمومی شرکت مخابرات ایران مدعی شد: ارسال SMS زياد باعث سوختن سيم كارت مي شود!​
سيم كارت ها نيز مانند كالاهاي مصرفي ديگر داراي تاريخ مصرف هستند كه سوختن آن به ندرت ناشي از اختلالات شبكه است.​
دكتر زارعيان، مدير كل روابط عمومي شركت مادر تخصصي مخابرات ايران با بيان اين مطلب اظهار كرد: سوختن سيم كارت معمولا ناشي از ارسال پيامك زياد، افزايش حجم اطلاعات، وارد كردن پين كد اشتباه و مواردي از اين قبيل است.
وي افزود: سيم كارت نيز مانند بسیاري از كالاهاي مصرفي داراي تاريخ مصرف است و سوختن آنها در دنيا امري طبيعي است.

به گفته زارعيان اگر سوختن سيم كارت ناشي از اختلالات شبكه باشد (كه به ندرت اتفاق مي افتد)، سيم كارت به صورت رايگان تعويض مي شود.

منبع : سایت شرکت مخابرات

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ارسال sms زیاد فکر نکنم باعث سوختن سیم کارت بشه، اگه بشه هم اختمالش 1 درصد

خودم یه sms بازی زیاد میکنم، شده تو 1 ساعت بالای 150 sms فرستادم، اتفاقی نبوده، زیاد هم از این کارا کردم، مینیمم پول sms بنده 25 تومن و max اون 60 تومن، فکر کنم آمار خوبی باشه که بتونیم بگیم سیم کارت نمیسوزه! حتی باعث اختلالش هم نشده ! البته سیم کارت قدیمی بوده، شاید جدیدا بفرقه !

سـعید

مدیر بازنشسته

خودم یه sms بازی زیاد میکنم، شده تو 1 ساعت بالای 150 sms فرستادم، اتفاقی نبوده، زیاد هم از این کارا کردم، مینیمم پول sms بنده 25 تومن و max اون 60 تومن، فکر کنم آمار خوبی باشه که بتونیم بگیم سیم کارت نمیسوزه! حتی باعث اختلالش هم نشده ! البته سیم کارت قدیمی بوده، شاید جدیدا بفرقه !
مخابرات به داشتن چنین مشترکانی افتخار میکنه..;)

جاوید جان این اطلاعات چون از طریق خود مخابرات اعلام شده مسلما درسته , چون مخابرات هیچ گاه راضی به خراب کردن موقعیت خود نیست و راضی نیست با پخش چنین خبری مشتریان پروپاقرص SMS رو از دست بده..

در ضمن فرستادن زیاد SMS به انگشت شصت دست آسیب می رسونه....
موفق باشی..

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مخابرات به داشتن چنین مشترکانی افتخار میکنه..;)

جاوید جان این اطلاعات چون از طریق خود مخابرات اعلام شده مسلما درسته , چون مخابرات هیچ گاه راضی به خراب کردن موقعیت خود نیست و راضی نیست با پخش چنین خبری مشتریان پروپاقرص SMS رو از دست بده..

در ضمن فرستادن زیاد SMS به انگشت شصت دست آسیب می رسونه....
موفق باشی..

خوب دیگه، واسه همین گوشیم رو فروختم تا بتونم با دوری چند ماهه از موبایل این عادت رو ترک کنم، اما کم و بیش از گوشی بابام استفاده میکنم
بریم بحث سرعت، یادش بخیر، سرعت فوق العاده ای داشتیم تو نوشتن sms داشتم، یاد دوران جوانی و جاهلیت بخیر‌!:w06:

سـعید

مدیر بازنشسته
salam
bebakhshid az fenglish neveshtanam, manam ba juju movafegham, man maxe smsam 94, va minesh holo hoshe 40 bude, bazam chizish nashode, albatte serie avval hamash 25 toman umad
:D
vali yebar simkartam be dalile moshkelate mokhaberati sukht, ke unam majjani budanesh mokafate, faghat 2 ta markaze dolati majjani inkaro mikonan, baghiieye marakeze hamrahe avval hamun mablagharo babate inkara migiran, ba tavajjoh be inke man sms ziad mizanam, ta hala nasukhte,va inke yebaram be dalile ekhtelale mokhaberati antenam paride(mokhaberati nemisuzune, faghat anten mipare) pas natije migirim
eshkale mokhaberati dar moghabele sukhtan ba sms hamchin be nodratam ke nist, hichi, kheiliam bshtare(
ghodrate amargirio natijegirio darin?!! deghatesh tu mayehaye hamin tarhe jamavarie ettelaate eghteadie doctore!
دوست عزیز لطفا قوانین تالار رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید....

• Like
واکنش ها: cute
يعني مكالمه هاي طولاني باعث سوختگي نميشه ولي اس ام اس ميسوزونه؟!!!
نه بابا اصلا با عقل جور در نمياد
اينا ميخواستن غير مستقيم بگن اگه از اس ام اس فينگليش زياد استفاده كرديد خطتون رو مسدود ميكنيم تا ياد بگيريد و فارسي بتايپيد!!!
به هر بهونه اي كه شده ميخوان فرهنگ فارسي نويسي رو جا بندازن
اول كه انگليسي رو گرون كردن
بعدش يه برنامه چرند واسه فارسي درست كردن كه آدم ياد گوشيهاي دهه 80 ميفته!
حالا هم كه ميگن ميسوزه!
چند روز ديگه ميگن اس ام اس فينگليش زيادي مقطوع النسلتون ميكنه! :biggrin:

niusha*

عضو جدید
:surprised:چه چیزا!!!
اگه انجوری بود که سیم کارت من تا حاله حسابی کباب شده بود!!!!!

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینقدر هزینه هات زیاده
مال من 8تومن خیلی زیاد بشه 16 تومن
منم خیلی پیام میدم تا حالا هم مشکلی برای سیم کارتم پیش نیومده

mehraab67

عضو جدید
شاید بین چندهزار تا یکی بسوزه تازه الآ هرکسی حداقل2تا سیم ایرانسلو داره

بالا