ارتباط جنسی، قبل از ازدواج یا بعد ازآن!

ارتباط جنسی، قبل از ازدواج یا بعد ازآن!

• موافقم

رای: 30 20.4%
  • مخالفم

رای: 107 72.8%
  • نظر دیگری دارم توضیح می دهم

رای: 10 6.8%

• مجموع رای دهندگان
    147

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا
سلام به تمامی دوستان
چند وقتی بود می خواستم این تاپیکو بزنم اما قسمت نبود
الان هم دیدیم که بحث دوست دخترو پسرو ..... در و دیوار زیاده
گفتیم تیر خلاصی رو همین حالا بزنیم

قوه جنسی یکی از نعمتهای خداوند می باشد و بسیار هم کاربرد دارد که فکر کنم همه تو این امر از اساتید به حساب بیایند و نظریه های بسیاری رو تولید کردند.

در اسلام ارتیاط جنسی باید فقط با همسر خود یا محرم خود انجام شود
ولی
دیدم که خیلی به این جمله معتقدند

"ارتباط جنسی قبل از ازدواج باید انجام شود تا در ازدواج به مشکل بر نخوریم و آمادگی داشته باشیم"

خواهشا به جمله دقت کافی را داشته باشید بعد پاسخ بدهید!
خواهشا در مورد نفس کار نظر بدهید که آیا با چنین کاری موافقید یا خیر؟
از دوستان خواهش می کنم که شرایط جامعه را در نظر نگیرند و از نظر تئوری نظر بدهند.

می دانید که س ک س یک امر فوق العاده حساس می باشد
آیا با این نظر موافقید و اگر به طور کل نظر خاص دیگری دارید گزینه سوم، و توضیح دهید
نظر سنجی راه انداختیم که راحت تر باشید و کسی از انتخاب شما خبر دار نمی شود
(دوستان راحت باشند......)

ممنون از همکاریتون

آخرین ویرایش:

farshid992006

عضو جدید
به نظرم تو جوامع غربی که براشون اهمیت نداره که طرف ازدواجشون باکره باشه مشکلی نداره
چون بعدا اگه بفهمه این قضیه رو عقده براش ایجاد نمیشه که انگار به این خاطر 1 کمبود داره
اما تو جوامع ما حتی اگه طرف این موضوع رو قبول هم کنه به نظرم میاد که این فکر که طرف ازدواجشون قبلا با کسی بوده ازارشون میده و کلا تو جوامعی مصل جامعه ی ما کار خوبی نیست

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم تو جوامع غربی که براشون اهمیت نداره که طرف ازدواجشون باکره باشه مشکلی نداره
چون بعدا اگه بفهمه این قضیه رو عقده براش ایجاد نمیشه که انگار به این خاطر 1 کمبود داره
اما تو جوامع ما حتی اگه طرف این موضوع رو قبول هم کنه به نظرم میاد که این فکر که طرف ازدواجشون قبلا با کسی بوده ازارشون میده و کلا تو جوامعی مصل جامعه ی ما کار خوبی نیست

مرسی ممنون:gol:

eli1989

عضو جدید

کاملا درست میگین بدی این کشور همینه:razz:آدما به خصوص جنس مونث بعد این رخداد کاملا به دست اول و دست دوم تقسیم میشه و این اصلا عادلانه نیست!!!:razz::surprised:

Lu30Fer

عضو جدید
*** جزئی از رابطه میان دختر و پسر هست . خیلی خیلی عادی
بماند که در کشور ما طوری دیگر نگاه میشه

یک حس کامل شدن داره
اینکه قبل ازدواج یا بعدش مثل اینه که بگی قبل از غذا آب بخوریم یا بعدش؛ قبل از خواب مسواک بزنی یا بعدش.
بالاخره باید انجام بشه حالا یه حالتی بهتر جواب میده که اونو شرایط تعیین میکنه.
:gol:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو یه سر به تاپیک من "چقدر مهمه باکره باشه" بزن....اگه پسری باشه که قبل از ازدواج این موضوعو بخواد باید خیلی وقیح باشه چون بیشتر از 70 درصد بچه ها باکره بودن براشون مهمه که ازین تعداد یه عده فراموش میکنن اونم در صورتیکه بدونن این موضو فقط یه خطا بوده یه عده هم اصلا فراموش نمیکنن و همچین دختری رو نمیگیرن:razz:

rf_niloofar

عضو جدید
البته رابطه جنسی داریم تا رابطه جنسی
ولی درباره اون چیزی که منظور این تاپیکه باید بگم توی ایران اصلا درست نیست.
بالاخره هر کشوری فرهنگ و عقاید خودشو داره.از بحث اسلام هم که بگذریم بخاطر فرهنگمون اصلا درست نیست.و از پزشکان گرفته تا روانشناسان این روزا دلایل خیلی زیادی رو برای مخالفت با این موضوع ارائه دادن که همشون منطقیه و حاصل سال ها تلاشه.

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستان خواهش کردم
نظر خودشونو بگن و به ایران و چیزهای دیگه کار نداشته باشند
به نظر شما برای ارتباط جنسی بهتر با همسر آینده خود بهتر است که قبل از ازدواج، تجربه ی چنین کاری را داشته باشیم یا نه؟

آخرین ویرایش:

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از نظرت اما اونایی که شما می فرمایی هم یه نوع ازدواجه

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با هر گونه رابطه جنسی که خارج از رابطه ی رسمی ازدواج باشه مخالفم . چه محرم باشن ، چه نامحرم، با صیغه موقت یا بی صیغه .

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من سوالت جالب نیست
مطمئنا تمامی دخترها میگن مخالفن (شرط میبندم)
اکثر پسرها هم برای اینکه بگن ما خوبیم خودشونومخالف نشون می دن
(تو یه تاپیک دیگه هم گفتم اینجا همه پاک و معصومند و ما تو یه جامعه ایده آل زندگی میکنیم)
من خودم نظر دیگر رو زدم و حوصله توضیح دادن رو هم ندارم چون به کل کل میکشه که وقتشو ندارم
فقط خوشحالم که همه می تونند خودشون رو تا موقع ازدواج که برای 100% جوونا هم شرایطش فراهمه نگه دارند و با کسی س ک س نداشته باشند

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من سوالت جالب نیست
مطمئنا تمامی دخترها میگن مخالفن (شرط میبندم)
اکثر پسرها هم برای اینکه بگن ما خوبیم خودشونومخالف نشون می دن
(تو یه تاپیک دیگه هم گفتم اینجا همه پاک و معصومند و ما تو یه جامعه ایده آل زندگی میکنیم)
من خودم نظر دیگر رو زدم و حوصله توضیح دادن رو هم ندارم چون به کل کل میکشه که وقتشو ندارم
فقط خوشحالم که همه می تونند خودشون رو تا موقع ازدواج که برای 100% جوونا هم شرایطش فراهمه نگه دارند و با کسی س ک س نداشته باشند

خدا رو شکر اکثر دوستان با اسم مستعار می اند و یعضی ها هم معلوم نیست چه جنسی اند
به هر حال دوستان صاحب اختیارند

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب یه نوع ازدواج باشه. به هر حال وقتی کلی زن داری نمیتونی برای بقیه که ندارن نسخه بپیچی که نگاه نکنید و حرف نزنید.

ببین عزیز کسی برای کسی نسخه نپیچیده
شما نظرتو بفرما
همون اول هم گفتم کاری به چیزی نداشته باش
اگر شما می خواستی و آزاد بودی برای این کار آیا این کار رو می کردی یا نه؟
به بقیه چیزها کاری نداشته باش
برای من طرز فکر مهمه همین

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم که هر کسی آزاده در این نظر سنجی شرکت کنه
مگه فرقی می کنه که من مردم یا زن
من فکرم مهمه درسته؟
اسم و آدرس منو به چه درد این نظر سنجی می خوره و البته بقیه دوستان!

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می خوام رابطه ام کامل ترین و بهترین باشه و کاملا ازش لذت ببرم پس ترجیهتا تا بعد از ازدواج صبر می کنم . رایم بعد ازدواجه ;)

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه گفتن برای امادگی ازدواج حرف منطقی به نظر نمیرسه و بالاخره فرد از یه جایی شروع میکنه چه با زنش چه زنهای دیگه و به مرور ماهرتر میشه و به این دلیل نباید بگیم قبل ازدواج رابطه لازمه اما من به شخصه با رابطه مشکلی ندارم و طبق قوانین غربی در اینمورد نظر میدم حالا دوستانی هم گفتن که فرهنگ ما با اونا فرق داره نیز باید بگم که خب فرهنگ چطور ساخته میشه این فرهنگ رو کی میسازه؟؟؟ مگه منو و تو و حسن و حسین و امر و زید این فرهنگ رو نمیسازیم ؟؟ خب بالاخره باید از یه جایی شروع بشه هی ما بشینیم بگیم این کارو دوس داریم ولی فرهنگ نمیذاره خب اگه به مرور افرادی شروع به تغیر در فرهنگ کنند یه روز به جایی میرسه که فرهنگ غالب اون میشه پس باید هر نسلی خودش شروع کنه

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من فرویدیسم که امروزه در اکثریت کشورها و ممالک بر طبق ان عمل میشود بهترین راه و روش برای این امر میباشد

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه گفتن برای امادگی ازدواج حرف منطقی به نظر نمیرسه و بالاخره فرد از یه جایی شروع میکنه چه با زنش چه زنهای دیگه و به مرور ماهرتر میشه و به این دلیل نباید بگیم قبل ازدواج رابطه لازمه اما من به شخصه با رابطه مشکلی ندارم و طبق قوانین غربی در اینمورد نظر میدم حالا دوستانی هم گفتن که فرهنگ ما با اونا فرق داره نیز باید بگم که خب فرهنگ چطور ساخته میشه این فرهنگ رو کی میسازه؟؟؟ مگه منو و تو و حسن و حسین و امر و زید این فرهنگ رو نمیسازیم ؟؟ خب بالاخره باید از یه جایی شروع بشه هی ما بشینیم بگیم این کارو دوس داریم ولی فرهنگ نمیذاره خب اگه به مرور افرادی شروع به تغیر در فرهنگ کنند یه روز به جایی میرسه که فرهنگ غالب اون میشه پس باید هر نسلی خودش شروع کنه

اگه فرهنگ ايراني چرانامهاي عربي بكاربردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w22:

به نظر من فرویدیسم که امروزه در اکثریت کشورها و ممالک بر طبق ان عمل میشود بهترین راه و روش برای این امر میباشد

پس با شهوت كامل موافقي چون فرويد شهوت رو همه چيز ميدونه نه كرامت انسان رو:w20::w22:

احسنت این جور نظر می خوام

ممنون از اینکه واضح نظرتو گفتی

در ضمن چرا شما خودت اول نظر نميدي:w19:

پس بهتره نظره تو رو هم بدونيم:w39:

من مخالف ارتباط قبل ازدواجم:w22:
يه جورايي عادي ميشهدر صورتي كه خيلي ها معتقد به اينن كه روابط زن و شوهري اوايل ازدواج به روابط استحكام ميبخشه:w24:
نمونه بارزشم همين فيلم جراحت و راهروهاي دادگاه:w47:

كي ميدونه چي ميشه
ايا از فردا خبر داري ممكن خدايي نكرده بميري و يه نفرو بد بخت و خونه نشين كنيدبا يه بچه!!:w47:

موافقين اگه خواهر خودشون همين نظرو بدن واقعا موافقن:w20::w20:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه فرهنگ ايراني چرانامهاي عربي بكاربردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w22:

پس با شهوت كامل موافقي چون فرويد شهوت رو همه چيز ميدونه نه كرامت انسان رو:w20::w22:

من مخالف ارتباط قبل ازدواجم:w22:
يه جورايي عادي ميشهدر صورتي كه خيلي ها معتقد به اينن كه روابط زن و شوهري اوايل ازدواج به روابط استحكام ميبخشه:w24:
نمونه بارزشم همين فيلم جراحت و راهروهاي دادگاه:w47:

كي ميدونه چي ميشه
ايا از فردا خبر داري ممكن خدايي نكرده بميري و يه نفرو بد بخت و خونه نشين كنيدبا يه بچه!!:w47:

موافقين اگه خواهر خودشون همين نظرو بدن واقعا موافقن:w20::w20:
از کجای متن من فرهنگ ایرانی رو برداشت کردی؟
کرامت انسان یعنی چی؟؟؟ فروید ازادی روابط جنسی رو توصیه کرده چیزی که امروز در اکثریت کشورها حتی اسلامی ها اعمال میشه چون بوسیله علم و تحقیقات واقعی این نتایج کسب شده

alireza.v

عضو جدید
اقاییونی که میگن موافقن !!!!!
حالا اگه یه پسری قبل از ازدواج با یه دختری س ک س داشته باشه و بعد از اون دختر خوشش نیاد خودشون حاضرند اون دختر که دیگه باکره نیست رو بگیرند ؟

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز

من نظرم رو نگفتم چون زمینه سازی می شد
ولی حالا می گم
از نظرم انسان موجودیست دارای عقل و ذهن
حیوا نیست که با تجربه چیزی یاد بگیره
این جور موارد با علوم نظری هم قابل حل است
من مخالفم
در ضمن ممنون از صراحتت

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجای متن من فرهنگ ایرانی رو برداشت کردی؟
کرامت انسان یعنی چی؟؟؟ فروید ازادی روابط جنسی رو توصیه کرده چیزی که امروز در اکثریت کشورها حتی اسلامی ها اعمال میشه چون بوسیله علم و تحقیقات واقعی این نتایج کسب شده

اینو می دونستی همون فروید در اواخر عمر خود
حرف خودش را پس گرفت
اما چقدر حیف که کوزه شکستو آب ریخت

اگر این روابط را در چاچوب ازدواج قرار ندهیم چه بسا که همسرانمان هم فردا روز امنیت نداشته باشند چون خیلی راحت بست داده می شود

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقاییونی که میگن موافقن !!!!!
حالا اگه یه پسری قبل از ازدواج با یه دختری س ک س داشته باشه و بعد از اون دختر خوشش نیاد خودشون حاضرند اون دختر که دیگه باکره نیست رو بگیرند ؟
اصلا بحث س... و رابطه جنسی و این حرفا قابل جمع با ازدواج نیست بلکه تو این مملکت و این فرهنگه که این دوتارو با هم قاطی کردن که منجر به سوال شما بشه بکارتم به همچنین فقط تو ممالکی چون ایران و برخی کشورهای عربی و برخی قبایل افریقایی مهم است و در بسیاری از کشورهای غربی با روشهای گوناگون و دلایل متفاوت دختر قبل از ازدواج بکارتش رو از دست میده و اصلا دختری که باکره باشه خودش خجالت میکشه
با توجه به قاطی شدن سه مبحث ازدواج و رابطه جنسی و بکارت لطفا استارتر محترم یه توضیحی بدن بینیم این رابطه قبل از ازدواجی که گفته مربوط به کسی هست که میخوایم باهاش ازدواج کنیم یا کلی و در مورد خود رابطی بود مثلا کسی که میره تو یه دیسکو خودشو خالی میکنه بدون هیچ فکری درباره ازدواج

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو می دونستی همون فروید در اواخر عمر خود
حرف خودش را پس گرفت
اما چقدر حیف که کوزه شکستو آب ریخت

اگر این روابط را در چاچوب ازدواج قرار ندهیم چه بسا که همسرانمان هم فردا روز امنیت نداشته باشند چون خیلی راحت بست داده می شود
من در اینمورد چیزی نشنیدم و سعی میکنم بیشتر مطالعه کنم ولی باز هم حتی اگه پس گرفته باشه توفیری در اصل قضیه نداره و نظریه ای که داده خیلی خوب و بر اساس اصولی منطقی است و با پس گرفتن یا نگرفتن فروید تغیری در اصل قضیه نمیشود نوبل نیز گفت کاش دینامیت نمیساختم و انیشتن گفت کاش اتم نمیساختم ولی این پس گرفتن نظریات هیچ تغیری در کلیت قضیه نمیکند