ارائه راهکارهای عملی برای بهبود وضعیت تالار گفتگوی آزاد

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اولین راه خانه تکانی باشگاه هست اونم با تغییر بعضی مدیران

*Essi*

اخراجی موقت
هر از چندگاهی یک یا چند کاربر به گفتگوی آزاد باشگاه حمله میکنن و با کوپی کردن ده ها تاپیک آموزنده !!!! از ایمیل و فیسبوک و.... دلی از غذا در میاورند.

هرگز نفهمیدم لذتی که در کوپی کردن تاپیک هست، در چیز دیگری نیست.

جالب بود چندبار در تاپیک چند نفر از دوستان رفتم و گفتند خواهشا کوپی نکنید، گفتند حق با شماست.

اما باز روز از نو و روزی از نو باز هم میان در عملیات های انتحاری تاپیک آموزنده میذارن و میرن..........:cry:

ایران واقعی را باید در تالار آزاد باشگاه مهندسان جست، نامش را باید به ایران کوچک تغییر دهیم.

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هر از چندگاهی یک یا چند کاربر به گفتگوی آزاد باشگاه حمله میکنن و با کوپی کردن ده ها تاپیک آموزنده !!!! از ایمیل و فیسبوک و.... دلی از غذا در میاورند.

هرگز نفهمیدم لذتی که در کوپی کردن تاپیک هست، در چیز دیگری نیست.

جالب بود چندبار در تاپیک چند نفر از دوستان رفتم و گفتند خواهشا کوپی نکنید، گفتند حق با شماست.

اما باز روز از نو و روزی از نو باز هم میان در عملیات های انتحاری تاپیک آموزنده میذارن و میرن..........:cry:

ایران واقعی را باید در تالار آزاد باشگاه مهندسان جست، نامش را باید به ایران کوچک تغییر دهیم.
اسی عزیز!!
میدونم شما با بنده چندان موافق نیستی ولی بنده با این تاپیک شما به شدت موافقم!
درسته در اندیشه ها و اعتقادات با هم متفاوتیم ولی حرف منطقی شما آفرین داره!
من خودمو تازه وارد میدونم...ولی راستش از این قضیه دیگه حاااااااااااااالم داره به هم میخوره...اصلا متوجه نمیشم این تاپیکهایی دم به ثانیه جلوی چشمم تو وقایع اتفاقیه بالا میره چه لذتی داره؟!!
مثلا اینکه من به آواتار و امضای قبلیم نمره بدم...خب که چی؟!و هزاران مورد دیگه!!
یه مسئله ی دیگه ای هم هست...اینکه من قبول ندارم نباید تو بحثا مسائل مذهبی رو قاطی کرد! اتفاقا باید قاطی کرد ولی به قول شما هوشمندانه و بیطرف!
ولی مسائل سیاسی بحثش جداست...واقعا آدم یه چیزایی میبینه تو بعضی بحثا که کاملا بی ربط به هم وصل شدن!
مثلا یادم میاد تاپیکی در مورد "عید نوروز و این که باید بهمون خوش بگذره با نه" اینجا بود...عین انسانهای متمدن داشتیم حرفمونو میزدیم که یهو یکی اومد گفت:گدا گشنه ی ساندیس خور!وکلا بحث منحرف شد!
من میگم باید از خودمون شروع بشه...تحمل حرف شنیدن داشته باشیم حتی اگه از نظرمون حق نیست!شاید بتونیم حق رو به کرسی بشونیم!
باور کنید من با این که اندیشه های به شدت مذهبی دارم، ولی دوس دارم بحثای چالش برانگیز رو...اگه توش به عقیده ام توهین نشه...اگه مقابلم جبهه گیری الکی نشه...
با تشکر!;)

*Essi*

اخراجی موقت
من میگم باید از خودمون شروع بشه...تحمل حرف شنیدن داشته باشیم حتی اگه از نظرمون حق نیست!شاید بتونیم حق رو به کرسی بشونیم!
باور کنید من با این که اندیشه های به شدت مذهبی دارم، ولی دوس دارم بحثای چالش برانگیز رو...اگه توش به عقیده ام توهین نشه...اگه مقابلم جبهه گیری الکی نشه...
با تشکر!;)

بحث های مذهبی و اعتقادی اصلا قرار نیست توش توهینی بیاد، اما یک حرفی میزنی، یکی آیه میاره لعنت خدا بر کور دلان، یکی میگه شما نخود هر آشی، یکی هنوز تاپیک شروع نشده میگه هدفت باز تخریبه !!!!

از همون ب بسم الله اینجا جبهه گیری هست، متاسفانه همین جبهه گیری ها نوعا باعث شده خود من هم واکنش های بدی انجام بدم و از الفاظی نادرست مثل متحجر و.... استفاده کنم.

اما صبر و سعه صدر خیلی کمه، نمیدونم چطوری میشه این رو در کاربران بالا برد.

حداقل آقای mand فکر کنم اکثر باورهای مذهبیش زمین تا آسمون با من فرق داره ولی یکبار هم نشده ما به هم کوچکترین بی احترامی کنیم، چون هدف از بحث کردنمون ضایع کردن طرف و برچسب زدن نیست.

این برچسب زدن رو اگه همه میتونستیم از خودمون دور کنیم، خیلی خوب بود.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر استفاده از یوزرهای مشترک و مولتی با اخراج روبرو بشه خیلی از مشکلات این تالار هم حل میشه

اگر کاربری همون بار اول که میاد تالار گفتگوی ازاد تاپیک خاله بازی و عشقولانه و ادبی میزنه برای تایم خاصی دسترسیش به این تالار قطع بشه کلی از مشکلات حل میشه

مشکل فقط عشق به کپی پیست نیست .

مشکل اینه که برای خیلی از تاپیک های تالار گفتگوی ازاد تالار مناسب وجود داره منتهی چون اون تالار بازدید کننده کافی نداره و اصطلاحا بحث رو زمین می مونه و جلو نمیره دوستان میان و یه ترفند میزنن و موضوع رو اینجا مطرح می کنند.

از وقتی زیر بخش های خاصی از این تالار جدا شده می بینیم که ارامش تقریبا به تالار برگشته

مشکل این تالار خرده حساب های شخصی قدیمیه که تا طرف اولین جمله رو میگه میشه از واکنشش تشخیص داد کیه و از کجا داره می سوزه . طرف هنوز تاپیک و کامنت نزده فیدبک رو دریافت میکنه !!!!

آخرین ویرایش:

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
من فکر می کنم بعضی کاربران گفت و گوی ازاد رو با زنگ تفریح اشتباه گرفتن
چیزی که هست اینه که مشخصه با توجه به شرایط موجود خیلی از کاربران بدشون نمی یاد که در گفت و گو های شادی که تو زنگ تفریح هست به دور از هرگونه دغدغه شرکت کنن از جمله خود من.اسمش هم زنگ تفریح هست و به نظرم کاربرا باید ازاد باشن که تاپیک های مورد علاقشونو بزارن,که هستن.البته بماند بعضی از دوستان ازین تاپیک های عجیب غریب اگه نفر قبلیت قورباغه بود چی کار میکردی .چگونه فال بگیریم و اینا میزارن که البته طبق قانون ازادن:)
اما مسئله وقتی هست که این تاپیک ها به گفت و گوی ازاد هم سرایت کنه که تو این محل یکم شکل بی محتوایی و بی ارزش به خودش میگیره
تازه مسئله این بماند که دوستان در تاپیک هایی که میزنن نظر خودشون و عقیدشونو در بعضی جاها بیان نمی کنن و بحث رو هدفمند نمی کنن فقط نقش خبرگزاری و بیان جمله های مثلا سازنده از جاهای مختلف کپی شده رو دارن.
اتفاقا اگر موضوعی جالب بود و ارزش داشت فکر بدی نیست با ذکر منبع بیان کنن ولی سعی بشه هدفمند بره جلو بحث و موضوع قابلیت سازندگی و مفید بودن رو داشته باشه .نشه مثلا بیان جمله های سازنده از استیو جابز!!:biggrin:

الان داشتم یه دور میزدم دیدم یکی تاپیک زده اسم خودتون رو به کره ای بفهمید که مثلا چینگ چانگ چونه یا دینگ مانگ!اونم نه تو زنگ تفریح تو گفت و گوی ازاد!

آخرین ویرایش:

*Essi*

اخراجی موقت
نیازی نیست دوستان فونت را از 3 بزرگتر کنند.

بعضی دوستان با فونت 7 و قرمز درشت چنان مطلبی مینویسند که یک صفحه تاپیک رو پر میکنه.

رعایت فاصله خطوط و علائم نگارشی و .... میتونن به جذابیت نوشته هاتون کمک کنند.

قرمز هم خوبه اما واسه کلمات خاص، قرمز زیادی چشم رو میزنه.

*Essi*

اخراجی موقت
جمع آوری تشکر با تبلیغات برای یک تاپیک واقعا از مواردی بود که تو عمرم ندیده بودم !!!!!!!!

اونم نه تاپیکی که بحثی رو رواج میده نه حاصل ذهن خلاق خود نویسنده هست، بلکه تاپیک های صرفا خبری و عکس !!!

واقعا تشکر کردن از یک تاپیک برای یک عده اینقدر حیاتی هست که روزی 50 تا تاپیک ایجاد میکنند؟

یک عده توی این دنیای مجازی دنبال چی هستند......

*Essi*

اخراجی موقت
تشکر نکردن از کسانیکه باهاشون رابطه خوبی نداریم،یکی دیگه از آسیب های مجازیه.

دقیقا این رو در مورد یک عده که خودم باهاشون مشکل دارم حس میکنم.

بعضا مطالب خیلی قشنگی مینویسند، اما گویی تشکر از اون مطلب، یکجور فحش محسوب میشه بیشتر به خودم !!!!

دنیای مجازی واقعا نمونه ای از جهان برزخ دنیای واقعی هست، درد و رنج و لذتش یکجوریه.

ای کاش اینقدر جدی نمیگرفتیمش که خیلی دیر فهمیدم........

asghar rahmati

عضو جدید
این تالار به این زودیها وضعیتش درست نمیشه ...

در حال حاضر فرد لایقی برای مدیریت اینجا تو این باشگاه نیست ... به همین خاطر مدیرها نمیتونن کسی رو انتخاب بکنن ... هر کسی مدیر بشه طرف گروه خاصی رو میگیره ...

متاسفانه کسانی به فکر اصلاح تالار هستن که خودشون قانون های تالار را زیر پا میگذارن ...

:gol:

*Essi*

اخراجی موقت
این تالار به این زودیها وضعیتش درست نمیشه ...

در حال حاضر فرد لایقی برای مدیریت اینجا تو این باشگاه نیست ... به همین خاطر مدیرها نمیتونن کسی رو انتخاب بکنن ... هر کسی مدیر بشه طرف گروه خاصی رو میگیره ...

متاسفانه کسانی به فکر اصلاح تالار هستن که خودشون قانون های تالار را زیر پا میگذارن ...

راستش به نظر من که تو این باشگاه فقط دوتا گروه داریم که طرفدار یک چیز خاص هستند.

بقیه کاربران اکثرا طرف نه جریان خاصی هستند نه تبلیغ چیزی رو میکنند، بیشتر یا منتقدند (زبان تند یا نرم)، یا مشغول اسپم بازی.

هرچند خیلی از قوانین خودش مشکل داره، زیر تالارها مشکل داره، مشکل در قانون مسلما هرج و مرج هم پدید میاره.

مثلا قانونی نیاد تکلیف صاحبخانه را با دزدی که مسلحانه به خانه اش حمله میکنه مشخص کنه، صاحبخانه مجبور میشه با اسلحه متجاوز رو بزنه، اونوقت خودش متهم میشه چرا دزد رو کشتی !!!!!!!!!!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بعضا مطالب خیلی قشنگی مینویسند، اما گویی تشکر از اون مطلب، یکجور فحش محسوب میشه بیشتر به خودم !!!!

دنیای مجازی واقعا نمونه ای از جهان برزخ دنیای واقعی هست، درد و رنج و لذتش یکجوریه.

آره بعصی وقتا هم تو درگیریا جواب قشنگی می بینم تشکرم میزنم بعد به این فکر می کنم که نکنه طرف دوم ناراحت بشه از این کار من برای همین یا از جفتشون تشکر می کنم یا ترجیح میدم نزنم تشکر

چیز عجیبی شده این تشکر
=====
تو یه تالارم انقدر ملت یک طرفه تشکر کردن از یک نفر که اعصابم خورد شد بیشتر رو ای دی تشکر رو میزنن تا کیفیت مطلبش

تشکرهایی که خودتم گرفتی خیلی جالب هست متن به چه پر محتوایی و قشنگی نوشتی بعد 3 تا تشکر اومده زیرش

4 تا فوش به مسولین دادی 600 تا تشکر اومده زیرش دیدی؟!!!!!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که قدیمی هستی دیگه چرا؟!

اینجا ایرانه! راهکارهامون واسه کسی ارزش نداره!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش به نظر من که تو این باشگاه فقط دوتا گروه داریم که طرفدار یک چیز خاص هستند.

بقیه کاربران اکثرا طرف نه جریان خاصی هستند نه تبلیغ چیزی رو میکنند، بیشتر یا منتقدند (زبان تند یا نرم)، یا مشغول اسپم بازی.

هرچند خیلی از قوانین خودش مشکل داره، زیر تالارها مشکل داره، مشکل در قانون مسلما هرج و مرج هم پدید میاره.

مثلا قانونی نیاد تکلیف صاحبخانه را با دزدی که مسلحانه به خانه اش حمله میکنه مشخص کنه، صاحبخانه مجبور میشه با اسلحه متجاوز رو بزنه، اونوقت خودش متهم میشه چرا دزد رو کشتی !!!!!!!!!!

چرا 2 گروه من فرق داره اسی خان؟

من یک گروه میبینم که توانایی صحبت داره و یک گروه دیگه که توانایی نداره و فقط اسپم و... میده؟

اون 2 گروه که گفتی منظورت از نظر سیاسی بود دیگه اره؟

*Essi*

اخراجی موقت
چرا 2 گروه من فرق داره اسی خان؟

من یک گروه میبینم که توانایی صحبت داره و یک گروه دیگه که توانایی نداره و فقط اسپم و... میده؟

اون 2 گروه که گفتی منظورت از نظر سیاسی بود دیگه اره؟

نه من از این لحاظ گروه بندی نکردم، منظورم اینجا از گروه باندبازی بود.

یعنی یک باندی که اعضای متحدی داره، با یکی لج بیوفتن بهش حمله میکنند، حتی اگه اون فرد رفیقشون باشه !!!!!!

اعضای باند هایی که میگم یکیشون ........ هست، یکیشون هم .........

نمیخوام اسامیشون رو بگم، اما اگه هممون مستقل عمل میکردیم بهتر بود.

uraniburg

عضو جدید

یعنی یک باندی که اعضای متحدی داره، با یکی لج بیوفتن بهش حمله میکنند، حتی اگه اون فرد رفیقشون باشه !!!!!!

ای کاش همیشه و همه جا همین بود

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

باسلام!
خیلی خوشحال شدم این تاپیک دوباره بالا اومده!
راستش این باند شدن روخوب اومدی استارتر!
اینکه با یکی لج کنن لهش میکنن!
به راستی باید چه کرد؟!
من که به شخصه مستقل عمل میکنم و امیدوارم دوستانِ همباشگاهی هم همینگونه رفتار کنند!
ای کاش میشد من یه صحنه ای رو اینجا به نمایش بذارم از نحوه ی مستقل عمل کردن!:gol:

asghar rahmati

عضو جدید

اعضای باند هایی که میگم یکیشون ....:Ph34r:.... هست، یکیشون هم .....:Ph34r:....

امیدوارم اگه باندی هست فقط 2 تا باشه بیشتر نباشه و بیشتر هم نشه ...

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

اینم شدید تشکر داشت!!
آره دیر فهمیدیم...
ولی من به شخصه وقتی از چیزی خوشم بیاد واسم مهم نیست کی نوشته!
حتما تشکر میزنم....
اصلا بعضی وقتا یادم میره طرفم کیه!
باور کنید...

*Essi*

اخراجی موقت
باسلام!
خیلی خوشحال شدم این تاپیک دوباره بالا اومده!
راستش این باند شدن روخوب اومدی استارتر!
اینکه با یکی لج کنن لهش میکنن!
به راستی باید چه کرد؟!
من که به شخصه مستقل عمل میکنم و امیدوارم دوستانِ همباشگاهی هم همینگونه رفتار کنند!
ای کاش میشد من یه صحنه ای رو اینجا به نمایش بذارم از نحوه ی مستقل عمل کردن!:gol:

منظورم درگیری های فردی نبود، مسلما خیلی حرفا ممکنه بین یک یا دو نفر پیش بیاد، که سبب درگیری بشه.

در باندبازی هم نیاز به دست های پشت پرده هست، هم نیاز به یک اهرم حامی قدرتمند، اینکه سه چهارتا دوست بر فرض همدیگه رو تایید کنند، باندبازی نیست.

باند حتما باید به جایی متصل باشه.

در برابر باند هم کاری نمیشه کرد، جز اینکه یک باندی قدرتمند تر بیاد اون باند رو کنار بزنه......

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منظورم درگیری های فردی نبود، مسلما خیلی حرفا ممکنه بین یک یا دو نفر پیش بیاد، که سبب درگیری بشه.

در باندبازی هم نیاز به دست های پشت پرده هست، هم نیاز به یک اهرم حامی قدرتمند، اینکه سه چهارتا دوست بر فرض همدیگه رو تایید کنند، باندبازی نیست.

باند حتما باید به جایی متصل باشه.

در برابر باند هم کاری نمیشه کرد، جز اینکه یک باندی قدرتمند تر بیاد اون باند رو کنار بزنه......
نه منم اتفاقا منظورم اصلا درگیریهای فردی نبود!!
ابدا....
بعد باید دید چندتا دوست صرفا به خاطر اینکه حرف تاییدی بوده ازش حمایت میکنن یا واسه اینکه قبلا با هم درگیریهای فردی داشتن یا شاهد درگیریهای فردی بودن؟؟!!
باید همیشه به طریقِ انصاف عمل کرد...
یه موقع همین رفیق بازیها گل میکنه میشه باند بازی بعد اون باند بازی انقدر قشنگ گل میکنه که میشه جوسازی!
اصولا باید مواظب رفاقتها بود...مواظب حرف زدنها بود...
بعضی وقتا رفیقبازی ها یه چیزایی رو خراب میکنه که دیگه درست نمیشه!
اجازه ی بحثِ مردونه رو میگیره...میشه نامردی!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

یادت رفت بگی قانون هم دقیقا توسط اعضای همین دو باند مورد استفاده ابزاری قرار می گیره .

هر جا قانون در راستای منافعشون باشه قانون رو با بند و تبصره تو چشم دیگران فرو میکنن ...............

هر جا هم قانون مخالف منافع شون باشه لایی میکشن و میزنن جاده خاکی و اونوقته که باب توهین و تهمت و انگ و مارک باز میشه و اتهاماتی رو به طرف مقابل منتسب می کنن که دور از شرف و مردونگیه و فقط یه نامرد پشتش می تونه باشه

آخرین ویرایش:

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه مشکلی هم که الان یادم افتاد اینه:
جدیدا به "عمل به قانون" گفته میشه: بچه بازی!!
اینم باید در نظر داشته باشیم که بدون توجه به اینکه بهمون بگن:"بچه" قانونی عمل کنیم!
هرجا نقض قانون دیدیم بدون اینکه به خصوصی و توهین کشیده بشه ارجاع بدیم به مسئولین!

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوروئی تنها معضل جامعه حقیقی و مجازی ایرانی است

من زیاد دیدم که شخص چند پروفایل داره و با این یکی یوزر میاد و با آن یکی یوزرهاش صحبت میکنه و بعد با یوزر دیگه ش میاد و با این یکیها بگو بخند راه میندازه و ...
و جالب اینکه همین اشخاص هستند که از چند یوزریها ناله و شکایت میکنند :biggrin:

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوروئی تنها معضل جامعه حقیقی و مجازی ایرانی است

من زیاد دیدم که شخص چند پروفایل داره و با این یکی یوزر میاد و با آن یکی یوزرهاش صحبت میکنه و بعد با یوزر دیگه ش میاد و با این یکیها بگو بخند راه میندازه و ...
و جالب اینکه همین اشخاص هستند که از چند یوزریها ناله و شکایت میکنند :biggrin:
چه جالب...حتما به این آدم یه دکتر روانشناس معرفی کنید!!
ایشالا خداوند همه ی این افراد رو مورد عنایت خودش قرار بده...آمین!:D
تازه شکایت هم میکنه...وای پروردگارا!! دیگه این مدلیشو ندیده بودیم!
داریم با اسی مذاکره میکنیم به نتیجه رسیدیم در این مورد هم بحث میکنیم! چون خیلی جالبه...

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
داریم با اسی مذاکره میکنیم به نتیجه رسیدیم در این مورد هم بحث میکنیم! چون خیلی جالبه...
;)
:gol:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقا برای این نوع مسائل و گاها تهمت ها یه راه منطقی وجود داره .

کاری که خودم داوطلبانه از ستایش خانم خواستم و ایشون انجام دادن

و الان هم برای اقای پیرجو پ.خ فرستادم و مواردی رو براشون گفتم و خواستم بررسی کنن و بگن این مسائل از کجا منشا می گیره

حتی زمانی که اقای مند 007 هم بهم گفتن اوائل شک داشتن یکی از کاربران با من یوزر مشترک دارن بهشون گفتم حقشونه که این مورد رو به مدیریت گزارش بدن و از اونا بخوان رسیدگی کنن . خدا رو شکر خود اقای مند فهمیدن اون فرد صرفا چون با من در یک تالار فعالیت میکنه از پست هام تشکر میکنه. ازشون میخوام بیان و خودشون موضوع رو بگن

البته فکر کنم زمانش رسیده از بعضی دوستان در یه سایت دیگه بخوام بیان و یه ابهاماتی رو روشن کنن ;)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا برای این نوع مسائل و گاها تهمت ها یه راه منطقی وجود داره .

کاری که خودم داوطلبانه از ستایش خانم خواستم و ایشون انجام دادن

و الان هم برای اقای پیرجو پ.خ فرستادم و مواردی رو براشون گفتم و خواستم بررسی کنن و بگن این مسائل از کجا منشا می گیره

حتی زمانی که اقای مند 007 هم بهم گفتن اوائل شک داشتن یکی از کاربران با من یوزر مشترک دارن بهشون گفتم حقشونه که این مورد رو به مدیریت گزارش بدن و از اونا بخوان رسیدگی کنن . خدا رو شکر خود اقای مند فهمیدن اون فرد صرفا چون با من در یک تالار فعالیت میکنه از پست هام تشکر میکنه. ازشون میخوام بیان و خودشون موضوع رو بگن

البته فکر کنم زمانش رسیده از بعضی دوستان در یه سایت دیگه بخوام بیان و یه ابهاماتی رو روشن کنن ;)

آره یه جورایی با اون اکانت خیلی مچ بودن همیشه زیر تمام پست های خانوم زوس یه تنکس می گذاشتن ! مشخصه که مولتیشون هستن خیلی تابلو

ولی خوب کل پستاشون رو که بررسی کنید صرفا نو متلکاشون حجم نوشتارشون بر خی کلمات خاص و طرز فکرشون در لحظه ی فشار و.. متفاوت بودنه احساس میشه !

خیلی جالبه واقعا مولتی هم که دوستان میسازن کافی مولتی رو عصبی کنی تا تابلو بشه کیه !

حتی خودم هم یدونه مولتی ساختم چند هفته ی پیش (البته فقط یه تاپیک زد اونم کار فرهنگی بود صرفا) هر چقدر خودم رو کنترل کردم اخرش از زیر دستم در رفت

در واقع اکانت های مولتی شخصیت پشتش واسه همه مشخص هست فقط ممکنه تازه واردین رو فریب بده

الان اگه بخوام بگم می تونم 6 -7 نفر از بزرگان سایت رو نام ببرم که هزارتا مولتی دارن تازه من با این 6 -7 نفر دم خور بودم میشناسمشون

تابلو هست هر چقدرم که بخوایم مثلا یه بابک نامی هست جیغ میزنه که کی هست

یا ...

بگذریم روزه مون هم باطل کردن دوستان

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا موضوع دقیقا بر عکسه . اقای مند اونقدر مردونگی داشت که مرد و مردونه بهم پ.خ داد و ازم پرسید . منم بهش گفتم خودش بره و ببینه و قضاوت کنه

ولی متاسفانه همه ماجرا این نیست . دقیقا الان همونطور که به ستایش خانم گفتم به اقای پیرجو هم پ.خ دادم و اسم ای اس پی ، شماره تلفنشو و اینکه در مدت این چند سال خود شرکت چند بار تغییر ای پی داده ، اسم یوزرهایی که ادعا میشه با من مشترک هستن و جالبه یکیشون اخرین فعالیتش تقریبا یک سال و چهار ماه پیشه ، ارتباطشون با من و نحوه مناسیات و رفت و امدمون رو برای اقای پیرجو گفتم و بهشون گفتم حاضرم همین الان تلفن کنم به دوستم و بگم لاگین شه و خود اقای پیرجو موضوع رو بررسی کنه و در ضمن روشن کنن چطور ......................

آخرین ویرایش:
بالا